FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:
دوستان یه راهنمایی میکنین
سان 86 دارم اندازه قیمتی که داره ازش راضی نیستم. خوب هست واقعا ولی هایپ روش زیاد بوده . الان قیمتش تو بازار حدود 260 تا 280 هزار کوینه
دنبال یه مهاجمم مثل احمد موسی که هم سرعت خیلی بالایی داشته باشه و هم دریبلینگ و شوت هاش خیلی خوب باشه
پیشنهادتون با 270 هزار کوین کیه؟
این فرناندو تورس خوبه بنظرتون؟ ارزش داره چلنجش انجام بشه؟
ممنون

سان 86 دارم اندازه قیمتی که داره ازش راضی نیستم. خوب هست واقعا ولی هایپ روش زیاد بوده . الان قیمتش تو بازار حدود 260 تا 280 هزار کوینه
دنبال یه مهاجمم مثل احمد موسی که هم سرعت خیلی بالایی داشته باشه و هم دریبلینگ و شوت هاش خیلی خوب باشه
ممنون
فعلا چيزي نگيرين
ممكنه اس بي سي هاي ديگم بيان
مثلا مثل دله علي و كاستا و... به نظرم الان صبر بهترين راه هست cm تو تركيبتون لازم داشته باشيد شايد دله علي بياد يا شايد داويد لوييز! فعلا صبر كنيد شايد اس بي سي ها اين هفته هم بيان

• Like
Reactions: aminda
فعلا چيزي نگيرين
ممكنه اس بي سي هاي ديگم بيان
مثلا مثل دله علي و كاستا و... به نظرم الان صبر بهترين راه هست cm تو تركيبتون لازم داشته باشيد شايد دله علي بياد يا شايد داويد لوييز! فعلا صبر كنيد شايد اس بي سي ها اين هفته هم بيان
درسته کاملا خیلی ممنون، هافبک به اون صورت نیاز ندارم ولی CAM و ST خیلی خوب نیاز دارم
احتمالا خود Son هم اس بی سیش بیاد! اس بی سان اورال 90 سان رو میداد یا اورال89 سان رو؟ اون رو هم اگه بتونم بگیرم خیلی خوب میشه

آخرین ویرایش:
درسته کاملا خیلی ممنون، هافبک به اون صورت نیاز ندارم ولی CAM و ST خیلی خوب نیاز دارم
احتمالا خود Son هم اس بی سیش بیاد! اس بی سان اورال 90 سان رو میداد. درسته؟ اون رو هم اگه بتونم بگیرم خیلی خوب میشه
سان ٨٩ بود پستش هم وينگر چپ بود
صبر كني حتما مياد ولي من احساس ميكنم آخرين ها باشه
در كل مهاجم هاي ليگ جزيره اينفورم هاشون خيلي گرونه زير 300k گير نمياد
آگوئرو معمولي بدك نيست
اگر هم دريبلينگ خيلي برات مهم تره تا تموم كنندگي Gabriel De Jesus اينفورم رو بگير
ولي اگه بتوني كميستري خوبي در بياري اين حرف نداره
Dwight Gayle FIFA 17 - 86 TOTS - Ultimate Team | Futhead
ht-gayle

• Like
ممنون

جیمی واردی اینفورم رو تست کردی ؟؟

دوستان کسی جیمی واردی اینفورم رو تست کرده ؟؟

به نظر من بهترین مهاجم بازی آبامیانگه.هم قد بلنده و هم سرعتی و هم گلزن!یک پکیج کامله لامصب.من هم گلدهاشو داشتم و هم الان 90 شو دارم.تمام کارتهایی که داشتم ازش تقریبا میانگین 1 گل رو زده برام.(این آخری 220 بازی 180 گل زده فکر کنم)
در نظر بگیرین من 90% بازیام تو ویکند لیگ بوده و همچین آماری واقعا فراتر از عالیه.
چرا فکر میکنین من دارم دروغ میگم.
اخه چه دلیلی داره بخوام.......
حالا چرا آیدیتو نمیدی خوب؟

جیمی واردی اینفورم رو تست کردی ؟؟

دوستان کسی جیمی واردی اینفورم رو تست کرده ؟؟

نه والا،جیمی واردی معمولی رو هم نداشتم ولی تو فکر خریدش رفتم ولی نتیجه ای نداشت رفتم تو سایت ها دریبلینگ و سرعت و... دیدم به دلم ننشست! حدود 200 هزار تا هم سکه میخواد!
البته تو تیم هایی که کارت معولیش رو داشتن واردی گاهی اوقات خیی اذیت میکرد!

به نظر من بهترین مهاجم بازی آبامیانگه.هم قد بلنده و هم سرعتی و هم گلزن!یک پکیج کامله لامصب.من هم گلدهاشو داشتم و هم الان 90 شو دارم.تمام کارتهایی که داشتم ازش تقریبا میانگین 1 گل رو زده برام.(این آخری 220 بازی 180 گل زده فکر کنم)
در نظر بگیرین من 90% بازیام تو ویکند لیگ بوده و همچین آماری واقعا فراتر از عالیه.

حالا چرا آیدیتو نمیدی خوب؟
درسته خیلی خوبه ولی مشکل کمستریش رو چه کنیم؟ تیم من بیسش انگلیس و ایتالیا هست
به عنوان تعویضی اول بازی بیاریمش جواب میده یعنی؟

آخرین ویرایش:
احتمالا خود Son هم اس بی سیش بیاد! اس بی سان اورال 90 سان رو میداد یا اورال89 سان رو؟ اون رو هم اگه بتونم بگیرم خیلی خوب میشه
دله علي رو ميتوني تو پست cam هم استفاده كنين!
سونم فكر كنم بتونين رو هم يه ٣٠٠ كا هردو خرج دارن(احتمالا)
به نظرم صبر كنين فعلا
ميتونين هردو رو انجام بدين!
اگه نيومدن
st شايد كاستا بدن!

• Like
سان ٨٩ بود پستش هم وينگر چپ بود
صبر كني حتما مياد ولي من احساس ميكنم آخرين ها باشه
در كل مهاجم هاي ليگ جزيره اينفورم هاشون خيلي گرونه زير 300k گير نمياد
آگوئرو معمولي بدك نيست
اگر هم دريبلينگ خيلي برات مهم تره تا تموم كنندگي Gabriel De Jesus اينفورم رو بگير
ولي اگه بتوني كميستري خوبي در بياري اين حرف نداره
Dwight Gayle FIFA 17 - 86 TOTS - Ultimate Team | Futhead
ht-gayle
آره روی کاغذ که خیلی عالیه!
برا کمستری هم بنظرتون اگه یکیو الکی بزاریم و اول بازی گایل رو بیاریم مشکلی پیش میاد؟

دله علي رو ميتوني تو پست cam هم استفاده كنين!
سونم فكر كنم بتونين رو هم يه ٣٠٠ كا هردو خرج دارن(احتمالا)
به نظرم صبر كنين فعلا
ميتونين هردو رو انجام بدين!
اگه نيومدن
st شايد كاستا بدن!
منظورتون اینه که چلنج سون و دله علی هردو رو هم 300 کا خرج دارن؟
اگه اینطور باشه که خیلی خوب میشه
جایی خبری نبوده که اس بی سی های فویتز کیا هستن؟
ممنون

و فعلانم ميتونين دومبيا بزارين تا اينا بياد!
ميتونين يه بازيكن برنز بزارين و بعد دقيقه ١ بيارين
من تو يه گروه التيمت تيم عضوم
اكثرا همه دقيقه ١ ميارن
به نظرم ضرر نداشته باشه!

• Like
Reactions: BatiGoal and aminda

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or