FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96
آمریکا !
مجال تغییر نیست؟
نه دیگه..من زدم عراق!!هیچ مشکلی هم ندارم..اگه خیلی شدیده هر وقت میزبان(home) بودی بازی کن.
این موردو مطمعنی که ربط داره تو پیدا کردن حریف!؟ این که کشور انتخابیمون چی باشه ؟
مطمئن که نیستم ولی چمپیون سه تا ریجن داره..امریکا , اروپا و بقیه جهان ..که جزو هر کدوم باشی با همونا بازی میکنی

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
فکر نکنم ربطی داشته باشه.منم آمریکام ولی رقبام یا اروپایین یا عرب.مگر اینکه اینا همه آمریکا زده باشن کشورشونو که بعید میدونم!
لگ هم ندارم اصلا.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دیلی بیشتر تو fut champion هستش..تو سیسن التیمیت اینجور نیس..البته این هفته واسه من اوکی بوده تا الان!
شاید خودشون تغییراتی داده باشن تو سرورا چون که تو گوگل بزنین راجب این قضیه خیلیا همین مشکلو دارن..بخصوص کشورای اسیایی و فقطم تو قسمت fut champion مشکل بوده تا الان
اخه ایراد کار اینجاس همه رو هم سبز نشون میده
فکر کنم اینا یه سرور ثابت در نظر گرفتن و اصلا تو این بخش به فاصله دو طرف توجه نمیکنن..ولی تو سیسن التیمیت اصلا اینجور نیست و اگه سبز نشون بده یعنی بدون دیلی و لگ میشه بازی کرد

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,713
آقا من یه چلنج دارم تمامه بازیکنا عینه همون راهنما انجام دادم
بعد کمیستری رو 99 گیر کرده بعد باید 1 بازیکنم لوایلتی باشه تا کامل شه
یکی از بچه ها گفت با دوتا از بازیکنا 10 تا بازی کن تا بیاد رو 10
من رفتم سینگ 2 تا بازیکن چلنچ بردم یکیشون موند رو 6 یکیش رو 4 بعد 4 تا بازی کردم یدونه هم زیاد نشد
الان چیکار کنم؟

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96
آقا من یه چلنج دارم تمامه بازیکنا عینه همون راهنما انجام دادم
بعد کمیستری رو 99 گیر کرده بعد باید 1 بازیکنم لوایلتی باشه تا کامل شه
یکی از بچه ها گفت با دوتا از بازیکنا 10 تا بازی کن تا بیاد رو 10
من رفتم سینگ 2 تا بازیکن چلنچ بردم یکیشون موند رو 6 یکیش رو 4 بعد 4 تا بازی کردم یدونه هم زیاد نشد
الان چیکار کنم؟
میری تو بخش team of the week بعد چلنجشون میکنی ..بازیکنی های که میخوای لویالتی بگیرن رو تو تیمت میزاری بازی رو شروع می کنی ..4,5 مین که از بازی گذشت
از بازی میای بیرون...اما از طریق کنسول یعنی close application می کنی بعد 10 بار این کار رو انجام میدی!

• Like
Reactions: .::PUИK::.

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
میری تو بخش team of the week بعد چلنجشون میکنی ..بازیکنی های که میخوای لویالتی بگیرن رو تو تیمت میزاری بازی رو شروع می کنی ..4,5 مین که از بازی گذشت
از بازی میای بیرون...اما از طریق کنسول یعنی close application می کنی بعد 10 بار این کار رو انجام میدی!
اینطوری حداقل نیم ساعت طول میکشه، چه کاریه خب همون اول بازی شروع شد استارت بزن از بازی بیا بیرون

• Like
Reactions: .::PUИK::.

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96
اینطوری حداقل نیم ساعت طول میکشه، چه کاریه خب همون اول بازی شروع شد استارت بزن از بازی بیا بیرون
روش من برای اونایی که مثل خودم حرفه ای بازی می کنن نمی خوان loss براشون ثبت شه..اگه مشکلی با رکوردتون ندارین استارت بزنین بیاین بیرون!

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
@JAVAD20 @sam11
اطلاع دارید احیانا گلیچ جدیدی درکار هست؟ چون این دو هفته اخیر و مخصوصا این هفته، اکثر حریفای قسمت چمپیونز اگه نتیجه عقب باشن دقیقه 70 به بعد لفت میدن!
اینطور هم که از ظاهر کار پیداست برای برد کاربرد نداره و فقط برای اینکه باخت ندن اینکارو میکنن!
جایی نشنیدید؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
@JAVAD20 @sam11
اطلاع دارید احیانا گلیچ جدیدی درکار هست؟ چون این دو هفته اخیر و مخصوصا این هفته، اکثر حریفای قسمت چمپیونز اگه نتیجه عقب باشن دقیقه 70 به بعد لفت میدن!
اینطور هم که از ظاهر کار پیداست برای برد کاربرد نداره و فقط برای اینکه باخت ندن اینکارو میکنن!
جایی نشنیدید؟
بعید میدونم، منم اگه 3-0 عقب باشم معمولا لفت میدم. 40 تا بازی تو 3 روز خیلی زیاده!

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
بعید میدونم، منم اگه 3-0 عقب باشم معمولا لفت میدم. 40 تا بازی تو 3 روز خیلی زیاده!
داستان همینجاست. اختلاف همیشه یه گل بوده و یک طرفه هم نبوده بازی که بگیم یارو بیخیال شده!
گفتم شاید خبریه!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
داستان همینجاست. اختلاف همیشه یه گل بوده و یک طرفه هم نبوده بازی که بگیم یارو بیخیال شده!
گفتم شاید خبریه!

شاید دیسکانکت شدن، دیروز مثه اینکه سرور ها مشکل داشت اکثرا وسط بازی قطع میشدن. خودم هم به خاطر همین دیروز بازی نکردم
اگه استارت زدن اومدن بیرون احتمالا باگی چیزی دوباره پیدا شده :D

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
شاید دیسکانکت شدن، دیروز مثه اینکه سرور ها مشکل داشت اکثرا وسط بازی قطع میشدن. خودم هم به خاطر همین دیروز بازی نکردم
اگه استارت زدن اومدن بیرون احتمالا باگی چیزی دوباره پیدا شده :D
تو این دو هفته حدود ده پونزده تا مورد دیدم شخصا. همه به یه شکل. استارت میزنن، یه بیست ثانیه بعد میان تو بازی، دو سه ثانیه که گذشت لفت میشه! احتمال گلیچ بودنش کم نیست
در هر صورت :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
نمیدونم مشکل از منه یا این بازی شوخیش گرفته.تو این سه دور آخر چمپیونز دو بار اینجوری شدم که تقریبا بردن برام محال شده تو یک روز خاص.دقیقا تو یک روز نه یک دوره.دفعه اول از 16 بازی اول 5 برد آووردم!!بعد از 24 بازی بعدی 17 برد آووردم و 22 برده شدم.پریروز هم از بیست و خورده ای بازی 15 برد داشتم و داشتم عالی نتیجه میگرفتم.بعد دیشب نشستم پای بازی و کلا نابود شدم رفت.کلا سه تا برد آووردم و 5 6 بازی آخرم بازی نکردم،دیدم فایده نداره.به همون گلد 1 قناعت کردم.باور کنین اصلا نمیتونستم رقیبای همسطح رو ببرم.دفاعام چپ و راست لایی میخوردن بعد دفاعای حریف به شکل عجیب توپای منو ریباند میکردن!دروازه خالی تنها راه گل زدن من بود.:D کسای دیگه هم اینجوری میشن تو یک روز؟اینایی که 40 برد میارن چه غلطی میکنن واقعا؟؟

حالا بازیکنا رو بفروشیم یا نفروشیم؟این ea که عجیب جلوی کرش مارکت رو گرفته امسال.دو هفته هم بیشتر تا مراسم بهترین سال نمونده.همیشه این موقع قیمتا نصب بود.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
نمیدونم مشکل از منه یا این بازی شوخیش گرفته.تو این سه دور آخر چمپیونز دو بار اینجوری شدم که تقریبا بردن برام محال شده تو یک روز خاص.دقیقا تو یک روز نه یک دوره.دفعه اول از 16 بازی اول 5 برد آووردم!!بعد از 24 بازی بعدی 17 برد آووردم و 22 برده شدم.پریروز هم از بیست و خورده ای بازی 15 برد داشتم و داشتم عالی نتیجه میگرفتم.بعد دیشب نشستم پای بازی و کلا نابود شدم رفت.کلا سه تا برد آووردم و 5 6 بازی آخرم بازی نکردم،دیدم فایده نداره.به همون گلد 1 قناعت کردم.باور کنین اصلا نمیتونستم رقیبای همسطح رو ببرم.دفاعام چپ و راست لایی میخوردن بعد دفاعای حریف به شکل عجیب توپای منو ریباند میکردن!دروازه خالی تنها راه گل زدن من بود.:D کسای دیگه هم اینجوری میشن تو یک روز؟اینایی که 40 برد میارن چه غلطی میکنن واقعا؟؟

حالا بازیکنا رو بفروشیم یا نفروشیم؟این ea که عجیب جلوی کرش مارکت رو گرفته امسال.دو هفته هم بیشتر تا مراسم بهترین سال نمونده.همیشه این موقع قیمتا نصب بود.
نميزاره ماركت كرش بشه با اين چلنجا كه ملت خدا كوين حروم ميكنن واسه زلاتان قرضي! حالا شايد موقعي كه مسي و گريزمان و رونالدو اومدن كشيد پايين. بلك فرايدي رويس خريدم ١٢٠ تا الان ١٦٠ تاس.

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر