FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
نميزاره ماركت كرش بشه با اين چلنجا كه ملت خدا كوين حروم ميكنن واسه زلاتان قرضي! حالا شايد موقعي كه مسي و گريزمان و رونالدو اومدن كشيد پايين. بلك فرايدي رويس خريدم ١٢٠ تا الان ١٦٠ تاس.

Sent from my iPhone using Tapatalk
من فکر کنم از 1 ژانویه قیمتا بیاد پایین.شایدم بعد چمپیونز این هفته قیمتا سقوط کنه.مگر اینکه این چلنجا رو ادامه بده.نمیدونم واقعا بازار عجیبی شده امسال.
اون بلک فرایدی که منو نابود کرد.هفته قبلش رویس و صلاح و فروختم 140 ولی موقع بلک فرایدی با اون چلنجایی که گذاشت قیمتا رفت بالا.کلی ضرر کردم.صلاح رو که نخریدم الان شده 250!!!

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بخدا توی کار ملت موندم این چلنجها اکثرا بازیکناش یا غیرقابل فروشن یا قرضیَن موندم ملت برای چی خرج این چلنجها میکنن؟
خدایی این بازیکن ها خیلی خیلی بهتر از معمولیشون یا کارت های ‌مشابه ان. من خودم جووینکو و پارولو و امره جان و اینسینیه و توپراک رو ساختم خیلی فضایی ان. اصلا هم پشیمون نیستم.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان همه فیفا 17 های ریجن 2 گزاشگر عربی دارن؟؟

یا باید مخصوص خاور میانه بگیرم ؟؟

اصلا فیفا 17 مخصوص خاورمیانه داریم ؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بخدا توی کار ملت موندم این چلنجها اکثرا بازیکناش یا غیرقابل فروشن یا قرضیَن موندم ملت برای چی خرج این چلنجها میکنن؟
ببين يه سريشون مثل اينسينيه و توپراك ميارزن. اينسينيه نصف اينفورمش خرجش بود ياتوپراك هم اندازه هوملز خرجش بود ولي خيلي عاليه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sam11

کاربر سایت
May 16, 2015
96
@JAVAD20 @sam11
اطلاع دارید احیانا گلیچ جدیدی درکار هست؟ چون این دو هفته اخیر و مخصوصا این هفته، اکثر حریفای قسمت چمپیونز اگه نتیجه عقب باشن دقیقه 70 به بعد لفت میدن!
اینطور هم که از ظاهر کار پیداست برای برد کاربرد نداره و فقط برای اینکه باخت ندن اینکارو میکنن!
جایی نشنیدید؟
این هفته 3 بار این اتقاق افتاد جلوم..تو ردیت یا فروم فیفا هم عجیبه چیزی ندیدم ...شاید چون تعداد افرادی که این فنو میزنن کمه ,کسی براش مهم نیست!

تیم های من برای هفته بعد:
FIFA Football | FUT Web App | EA SPORTS
FIFA Football | FUT Web App | EA SPORTS

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
در مورد فوت چمپ دقیقا همینه! من با یه تیم یکسان یهو مثلا ۱۵ بازی ۱۳ تا برد میارم بعد مثلا فرداش ۱۰ تا بازی ۳ تا بردم نمیارم! همه بازیکنام انگار اسکول میشن :D
یه چند وقتی که نیسم به خاطر امتحانات ولی این شد تیمم راضیم هستم واقعا بنظرم با اینفورمایی که هست خیلی خوبه که بیاین و تست کنین سری آ رو، ولی خب هنوز بهتر از گلد ۱ نشدم باهاش لگ و دیلی و نتمون هم تاثیر داشته!
نظرتون در مورد تیم هم بگین چیکار کنم قوی تر شه و این حرفا، خودم حسرت خوردم که اینسینیه رو از دست دادم چون نبودم اون زمان، ذخیره هم پارولو اسپشیال که بچای مارکیزیو و جووینکو مشکی که بجای دیبالا میارم موقع خسته شدنشون

Screen Shot 2016-12-27 at 2.44.15 PM.png

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
یه سری از دوستان عزیز تیم های خفنی دارن که ما تو خواب هم نمیبینیم
میشه توضیح بدید چگونه؟
لطفا
آخه قطعا با بازی کردن این بازی کن ها رو نمیشه خرید.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
میشه توضیح بدید چگونه؟
لطفا
من كلا ٢٠ دلار فيفا پوينت خريدم و تيمم اين شد
راحت هست كوين در اوردن در حد كوين تيم من مثلا، ولي خب اونايي كه مسي و رونالدو ... دارن رو از خودشون بپرس نميدونم چطوريه :دي
كلا يكمش كه شانسه ولي خب ميشه كوين خيلي خوب تو درفت درورد و همچنين فوت چمپ، فوت چمپ مقام خوب بياري راحت پول ساز ميشه واست، همين طور يهو پك خوب باز كني، درفت هم همينطور پكاي خوب باز كني ، در كل مچ ارنينگ مثلا همين ٥٠٠ كا اينا ميشه به بالا حداكثر ولي بقيش با پكا و جوايز و .. بدست مياد

• Like
Reactions: abt

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
میشه توضیح بدید چگونه؟
لطفا
دوستمون خیلی خوش شانسه. از پک های درفت بازیکن درآورده اون اوایل. :)
این sbc ها رو هم در نظر بگیرید من حدود ۳۰۰ ۴۰۰ کا ازشون درآوردم.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: LeBron James 6

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اين مرتنز ٨٧ بدجوري اقا رفته رو مخم :دي ٦٠٠ كاعه اما خيلي ريويو هارو ديدم ميگن بهترين كارت بازي بعد رونالدوعه
شيطونه ميگه ديبالا رو بفروشم با مرتنز ٨٦
يه مرتنز ٨٧ بگيرم و يه اينسينيه ٨٥
البته بايد پول دستم بياد ولي فك كنم كار خوبي باشه
مرتنز ٩٣ استاميناش در حد واردي :دي

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
کدهایی از بازی در مورد مومنتوم!
[ADAPTIVE_DIFFICULTY] ENABLED = 1

[ADAPTIVE_DIFFICULTY_INCREASE_DIFFICULTY]

// Description: "User scores in first 5 minutes"

// WHEN <GoalEvaluation> IF <user score is greater than opponent score and before 5 minutes> DO <increase difficulty by 0.25> RULE1_PARAM1 = 5

// Minutes RULE1_OUTPUT = 0.25 // Description: "User scores in first 20 minutes"

// WHEN <GoalEvaluation> IF <user score is greater than opponent score and before 20 minutes> DO <increase difficulty by 0.25> RULE2_PARAM1 = 20

// Minutes RULE2_OUTPUT = 0.25

// Description: "Score >= 2 goal lead"

// WHEN <GoalEvaluation> IF <user has greater than 2 goal lead> DO <increase difficulty by 0.25> RULE3_PARAM1 = 2

// Goal lead RULE3_OUTPUT = 0.25 // Description: ">70% possession after at least 20 minutes"

// WHEN <BallOOP> IF <user has greater than 70% of possession and after 20 minutes> DO <increase difficulty by 0.25> RULE4_PARAM1 = 70

// Possession percentage RULE4_PARAM2 = 20

// Minutes RULE4_OUTPUT = 0.25

// Description: "More than 5 shots in first 30 minutes"

// WHEN <BallOOP> IF <user has more than 5 shots in the first 30 minutes> DO <increase difficulty by 0.15> RULE5_PARAM1 = 5

// Shots RULE5_PARAM2 = 30 // Minutes RULE5_OUTPUT = 0.15

// Description: "More than 10 shots on target at any point"

// WHEN <BallOOP> IF <user has more than 10 shots on target> DO <increase difficulty by 0.1> RULE6_PARAM1 = 10 // Shots on target RULE6_PARAM2 = 10

// Increments on PARAM1 RULE6_OUTPUT = 0.1 [ADAPTIVE_DIFFICULTY_DECREASE_DIFFICULTY]

// Description: "Losing at any point"

// WHEN <GoalEvaluation> DO <decrease difficulty by 0.1> RULE1_PARAM1 = 0

// Minutes RULE1_OUTPUT = -0.1

// Description: "No shot on target within 30 minutes of play"

// WHEN <BallOOP> IF <after 30 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2> RULE2_PARAM1 = 30

// Minutes RULE2_OUTPUT = -0.2

// Description: "<30% possession any time after 30 minutes"

// WHEN <BallOOP> IF <possession less than 30% and after 30 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2> RULE3_PARAM1 = 30

// Possession RULE3_PARAM2 = 30

// Minutes RULE3_OUTPUT = -0.2

// Description: "<2 shots by 60th minute"

// WHEN <BallOOP> IF <number of shots less than 2 and after 60 minutes> DO <decrease difficulty by 0.2> RULE4_PARAM1 = 2

// Shots RULE4_PARAM2 = 60

// Minutes RULE4_OUTPUT = -0.2

// Description: "<4 shots on target 80th minute"

// WHEN <BallOOP> IF <number of shots less than 4 and after 80 minutes> DO <decrease difficulty by 0.3> RULE5_PARAM1 = 4

// Shots RULE5_PARAM2 = 80

// Minutes RULE5_OUTPUT = -0.3

// Description: "Losing by 2 goals"

// WHEN <GoalEvaluation> IF <losing by 2 goals> DO <decrease difficulty by 0.1> RULE6_PARAM1 = -2

// Goals RULE6_OUTPUT = -0.15

ماله بخش آفلاینه ولی قطعا همچین چیزایی برای آنلاین هم هست.اصلا خود گزارشگره وسط بازی میگه مومنتوم با فلان تیمه.
پارسالم هندیکپ رو بازیکنهای اینفورم رو ثابت کردن ملت..

در مورد فوت چمپ دقیقا همینه! من با یه تیم یکسان یهو مثلا ۱۵ بازی ۱۳ تا برد میارم بعد مثلا فرداش ۱۰ تا بازی ۳ تا بردم نمیارم! همه بازیکنام انگار اسکول میشن :D
یه چند وقتی که نیسم به خاطر امتحانات ولی این شد تیمم راضیم هستم واقعا بنظرم با اینفورمایی که هست خیلی خوبه که بیاین و تست کنین سری آ رو، ولی خب هنوز بهتر از گلد ۱ نشدم باهاش لگ و دیلی و نتمون هم تاثیر داشته!
نظرتون در مورد تیم هم بگین چیکار کنم قوی تر شه و این حرفا، خودم حسرت خوردم که اینسینیه رو از دست دادم چون نبودم اون زمان، ذخیره هم پارولو اسپشیال که بچای مارکیزیو و جووینکو مشکی که بجای دیبالا میارم موقع خسته شدنشون
اینسینیه رو دارم. کاملا معمولیه.فقط خوبیش این بود ارزون در میومد.زیر 30 تا برای من آب خورد.ولی پارولو خداست!از مارکیزیو خیلی بهتره.خوشحالم از اینکه گرفتمش.
میشه توضیح بدید چگونه؟
لطفا
فات چمپیونز اگر بازیت خوب باشه هفته ای 40-50 تا حداقل برات سود داره.
منبع درآمد دوم هم sbc هاست.مثلا این هفته بازی سلتیک رنجرز هست.من از هفته قبل 50 بازیکن از این دو تا تیم انبار کردم.این کار هم حوصله می خواد و هم سرمایه.ولی یک کار دیگه هم که قبلا هم بارها گفتم و کسی گوش نمیده نفروختن بازیکنهایی هست که از پک در میارین.بازیکنها رو نفروشین به جاش هر روز sbc ها رو چک کنین ببینین کدوم لیگ بازیکناش گرون شدن.همین هفته روگانی یووه قیمتش 10 هزار کوین شده بود!!

اقا این کرش مارکت دوساله که اتفاق نمی افته ....تازه قیمت ها هم میاد بالا :| چرا اخه.........
سال پیش که کرش کرد امسالم تا الان به لطف چلنج ها و چمپیونز سقوط نکرده.پارسال یادمه رویس شده بود 60 هزار کوین موقع تیم سال.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر