FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
داداش چیز عجیبی نیست که ، مثلا یه بازیکن هست 5000 میارزه ولی مثلا فیزیکال و دفاع خیلی خوبی داره یا سرعتش بالاست ، میری هرچی کارت ازش هست با قیمت پایین میخری و چند روز صبر میکنی ، که کم شه تو مارکت ، بعد خودت با قیمت نجورمی همون کارتارو میفروشی ، 40.50 کی سود میکنی تو 3.4 روز
مرسی از لطفت داداش
فهمیدم یه جورایی داستانش چیه من الان ۶۰ کا پول دارم بعد اینکه مثلا همین‌الان میتونی یه بازیکن رو مثال بزنی که مثلا روش سود بشه گرفت یا تو قبلا سود گرفتی
یه مثال بزن
چقدر خرج کردی و اینا
لطفا

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
مرسی از لطفت داداش
فهمیدم یه جورایی داستانش چیه من الان ۶۰ کا پول دارم بعد اینکه مثلا همین‌الان میتونی یه بازیکن رو مثال بزنی که مثلا روش سود بشه گرفت یا تو قبلا سود گرفتی
یه مثال بزن
چقدر خرج کردی و اینا
لطفا
والا من دیگه تو مارکت فیفا 17 نیستم و 18 بازی میکنم ولی خودت بگردی دستت میاد

• Like
Reactions: Shervinmjl

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
والا من دیگه تو مارکت فیفا 17 نیستم و 18 بازی میکنم ولی خودت بگردی دستت میاد
منم الان تو مارکت فیفا ۱۸ هستم
مثلا الان توی فیفا ۱۸ خرید و فروشی که‌کردی رو چه بازیکنی بوده
یدونه لطفا مثال بزن
چقد هزینه کردی
یه مثال بزنی کاملا اوکی میشه
بعد چند روز فروختی
چجوری و اینا

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
منم الان تو مارکت فیفا ۱۸ هستم
مثلا الان توی فیفا ۱۸ خرید و فروشی که‌کردی رو چه بازیکنی بوده
یدونه لطفا مثال بزن
چقد هزینه کردی
یه مثال بزنی کاملا اوکی میشه
بعد چند روز فروختی
چجوری و اینا
اولا رو کارواخال و ناچو فرناندز و دفاع های اسپانیا ، الان که دارم تیم میسازم و هیچ تریدی انجام نمیدم .

• Like
Reactions: aminda

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
اولا رو کارواخال و ناچو فرناندز و دفاع های اسپانیا ، الان که دارم تیم میسازم و هیچ تریدی انجام نمیدم .
الان مثلا darmian منچستر یونایتد قیمتش ارزونه اما مشخصات اورالش خوبه
ولی تو یه سرچ عادی کنی فقط نزدیک به حداقل ۲۰۰ تا یا ۱۰۰ تا darmian هست
مگه چندتا میشه خرید ازش؟

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
بهترین راه درامد بالا بردن ترنسفرپروفیت من تا ماه پیش هر ماه جزو 4 5 نفر اول leadbord بودم یک ذره خلاقیت اونجا بخرج بدی راحت میتونی بهترین تیما ببندی هزار تا راه هست یک نمونش این بود مثلا قیمت دپای 4 5k بطور میانگین بود بعد یک یکی دوروز هیچی یا نهایتش یکی دوتا دپای پیدا میشد بعد از روز سوم همون دپای دوباره زیاد میشد تو بازار ولی این دفعه با قیمت ماکزیمم به نظرت کار کی بود:D این یک نمونشه این اطلاعاتی که میدم مطمئن باش کسی بهت نمیده همه به فکر خودشونن دیدم اینقدر کنجکاوی خواستم کمکت کنم اینقدر با بازی پشت هم خودتا خسته نکنی هرروز تا وقتی بازی کن که بتونی با نهایت توانت بازی کنی بعدش بخوای ادامه بدی زده میشی از فیفا sbc هم که گفتی اکثر ایتمای خوبش غیر قابل فروشه فقط به درد این میخوره تو تیمت ازشون بازی بگیری من خودم cavani 95 mbappe 89 از sbc گرفتم برنامه companion رو گوشیت حتما نصب کن
الان اینی که شما گفتی چجوری کارت دیپای رو مثلا حداقل حدود ۲۰۰تا هست که هرکدوم ۵ کا باشه رو میخری؟(میشه ۱میلیون کوین)
یه توضیح بده لطفا

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
الان اینی که شما گفتی چجوری کارت دیپای رو مثلا حداقل حدود ۲۰۰تا هست که هرکدوم ۵ کا باشه رو میخری؟(میشه ۱میلیون کوین)
یه توضیح بده لطفا
ببین الان مثل اب خوردنه تو فیفا 17 بخوای کوین بیاری چون دیگه دست خیلی کمه وقتی تازه اومده بود خیلی سخت تر بود الانم که تو مارکت 18 هستم مثل همون موقع است برای شروع کار اون زمان من رو بازیکنایی مثل داردر کوزیلو ayew برادر پوگبا ابوبکر اسپشیال لاملا... سرمایه گزاری کردم بعد بزرگترش کردم تا جاییکه اخریا یک سری لیست صد نفرم یا بازیکنایی مثل پوگبا هازارد بودن یا بازیکنای اسپیشیال با قیمت بالا رو هرکدومشونم حداقل 20k سود می کردم اگه هنوز فیفا 17 بازی میکنی مارکت چون خالی شده نمیخواد از اول شروع کنی رو کسایی مثل ساندرو لاکازت کاوانی اشملزر مارکوس الونسو سرمایه گزاری کن با توجه به شرایط الانم نمیخواد تو لیستت نگه داری سریع افزایش قیمت بده بفروش چون کمه فروش میره فقط باید لیست 100 نفره مارکتا اول از همه پر کنی مرحله اولا رد کردی خودت دستت میاد چه کارایی باید بکنی موفق باشی

• Like

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
ببین الان مثل اب خوردنه تو فیفا 17 بخوای کوین بیاری چون دیگه دست خیلی کمه وقتی تازه اومده بود خیلی سخت تر بود الانم که تو مارکت 18 هستم مثل همون موقع است برای شروع کار اون زمان من رو بازیکنایی مثل داردر کوزیلو ayew برادر پوگبا ابوبکر اسپشیال لاملا... سرمایه گزاری کردم بعد بزرگترش کردم تا جاییکه اخریا یک سری لیست صد نفرم یا بازیکنایی مثل پوگبا هازارد بودن یا بازیکنای اسپیشیال با قیمت بالا رو هرکدومشونم حداقل 20k سود می کردم اگه هنوز فیفا 17 بازی میکنی مارکت چون خالی شده نمیخواد از اول شروع کنی رو کسایی مثل ساندرو لاکازت کاوانی اشملزر مارکوس الونسو سرمایه گزاری کن با توجه به شرایط الانم نمیخواد تو لیستت نگه داری سریع افزایش قیمت بده بفروش چون کمه فروش میره فقط باید لیست 100 نفره مارکتا اول از همه پر کنی مرحله اولا رد کردی خودت دستت میاد چه کارایی باید بکنی موفق باشی
ممنون از لطفت که جواب دادی اونم بطور کامل
اما یه سوال دارم الا توی مارکت فیفا ۱۸ مثلا بخوام darmian رو بخرم مگه چندتا باید از کارتش بخرم که تو مارکت کم‌شه
الان یه سرچ کنیم تو مارکت ۱۰۰۰تا darmian هست

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
م
ممنون از لطفت که جواب دادی اونم بطور کامل
اما یه سوال دارم الا توی مارکت فیفا ۱۸ مثلا بخوام darmian رو بخرم مگه چندتا باید از کارتش بخرم که تو مارکت کم‌شه
الان یه سرچ کنیم تو مارکت ۱۰۰۰تا darmian هست
مگه تاکتیک خرید فقط اینه این که گفتم یکی از تاکتیکای خریده یک ذره اکتیو باشی بقیشم دستت میاد در خصوص مورد دوم چرا اینقدر قفل کردی رو darmian منم چندتا ازش فروختم ولی فعلا زمان مناسبی برای دارمیان نیست در حال حاضر بازیکنایی مثل villa jonas otamendi t.hazard و .. سود 150 تا 200 درصدی دادن هر بازیکنی زمانی داره یک ذره تحقیق کن میفهمی الان کلی بازیکن سود ده وجود داره

• Like

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
م

مگه تاکتیک خرید فقط اینه این که گفتم یکی از تاکتیکای خریده یک ذره اکتیو باشی بقیشم دستت میاد در خصوص مورد دوم چرا اینقدر قفل کردی رو darmian منم چندتا ازش فروختم ولی فعلا زمان مناسبی برای دارمیان نیست در حال حاضر بازیکنایی مثل villa jonas otamendi t.hazard و .. سود 150 تا 200 درصدی دادن هر بازیکنی زمانی داره یک ذره تحقیق کن میفهمی الان کلی بازیکن سود ده وجود داره
بازم ممنون از بطفت باید تحقیق کنم کلیپارو ببینم تا بفهمم وگرنه متوجه نمیشم که اصلا کدوم بازیکن خوبه‌ یا کدوم بد

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
م

داداش میتونی لینک یه کلیپ یا سایتی رو بفرسی که آموزش این حرکت تورو داده باشه؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
بازم ممنون از بطفت باید تحقیق کنم کلیپارو ببینم تا بفهمم وگرنه متوجه نمیشم که اصلا کدوم بازیکن خوبه‌ یا کدوم بد
داداش التیمیت کلا بیشتر واسه افرادی ساخته شده که اطلاعاتشون راجب تیما و بازیکنا بسیار بالاست ، یعنی شرط اصلی و اول واسه وارد شدن به این بخش اینه

• Like

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
داداش التیمیت کلا بیشتر واسه افرادی ساخته شده که اطلاعاتشون راجب تیما و بازیکنا بسیار بالاست ، یعنی شرط اصلی و اول واسه وارد شدن به این بخش اینه
آره دقیقا همینطوره
اما ما وقتی خودمون به خودمون آموزش نمیدیم دیگه وای به حال همه نمیشه چیزیم گفت دیگه
یه مثال قدیمی هست که میگه به گربه میگن دست شویت دارو هستش گربه از فردا یوبس میشه.

• Like
Reactions: Sorena Asadi

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
سلام میشه بگید چطور میشه اسم تیم رو تویFUT عوض کرد
آیدی من توی تلگرام @mostafashiravand29
هر کی بلد بود بیاد بگه
تا جایی که من میدونم یه ایتمی توی کاتالوگ (اگه لولت رسیده باشه البته) بهت میده و میتونی بازش کنی و از اونجا میشه عوض کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر