FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام دوستان به نظر من پک های فیفا به هیچ دردی نمیخوره تنها چیزی که داره فقط عقب گرده نسخه معمولی فیفا رو بگیرید تیم خودتونا بسازید من این تیما بدون خرید حتی یک پک ساختم دلم نماید وقتی فیفا 18 میاد بازنشستش کنم[ View attachment 79759 View attachment 79757

یا علی....

چند ماه بازی کردی این تیمته ؟؟؟

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
از همون موقع که منتشر شد ولی یدونه پکم باز نکردم دوست من اصلا سمت نرو با یک ذره فکرا استراتژی راحت دو سه ماه میتونی همین تیما تو فیفا 18 بسازی
داداش میشه بگی چجوری؟
ممنون میشم اگه میشه پیام شخصی بفرست

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
سلام دوستان به نظر من پک های فیفا به هیچ دردی نمیخوره تنها چیزی که داره فقط عقب گرده نسخه معمولی فیفا رو بگیرید تیم خودتونا بسازید من این تیما بدون خرید حتی یک پک ساختم دلم نماید وقتی فیفا 18 میاد بازنشستش کنم[ View attachment 79759 View attachment 79757
یا خدا مگه چقدر بازی میکنی که این تیم گرون رو ساختی ؟؟؟ شاید نتت قوی هست و تو فوت چامپ مشکل نداشتی وگرنه کمتر ایرانی رو دیدم بتونه همچین تیمی بسازه البته گفتم که نت خیلی مهمه شما رو کنسولی یا pc??

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
یا خدا مگه چقدر بازی میکنی که این تیم گرون رو ساختی ؟؟؟ شاید نتت قوی هست و تو فوت چامپ مشکل نداشتی وگرنه کمتر ایرانی رو دیدم بتونه همچین تیمی بسازه البته گفتم که نت خیلی مهمه شما رو کنسولی یا pc??
من رویlaptop بازی میکنم روزی دو یا نهایتش سه دست بازی میکنم شما اگه بخوای با بازی کردن تیمتا بسازی فقط داری وقت خودتا تلف میکنی با کمی خلاقیت راحت میشه چنین تیمی ساخت

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
من سه ماه آخر بازی کردم و تیم خوبی داشتم بدون حتی پک باز کردن و این چیزا...

کافیه فقط بازی کنی...فقط بازی...
اتفاقا گرامی بخوای فقط بازی کنی اولا چشاتو از دست میدی ثانیا اعصابت میریزه به هم همیشه سعی کن تاوقتی از بازی لذت میبری بازی کنی فیفا را با عشق بازی کن فیفا و دیگر هیچ:D

• Like
Reactions: aminda

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
اتفاقا گرامی بخوای فقط بازی کنی اولا چشاتو از دست میدی ثانیا اعصابت میریزه به هم همیشه سعی کن تاوقتی از بازی لذت میبری بازی کنی فیفا را با عشق بازی کن فیفا و دیگر هیچ:D

منظورم اینه که باید ادامش بدی....

نه اینکه چندتا باخت پشت هم آوردی دیگه بیخیالش بشی...

کلی راه کسب درآمد تو بازی هست...یکیش خریدو فروش بازیکنای مخصوص sbc ها هست...یکی دیگه فعال کردن کوین بوستر ها و ....

من دارم بازی میکنم هیچی نشده...شبی 4-5 تا بازی میکنم تا 10 تا بعضی وقتا رفته... :D:-"

mostay259

کاربر سایت
Mar 5, 2017
202
من رویlaptop بازی میکنم روزی دو یا نهایتش سه دست بازی میکنم شما اگه بخوای با بازی کردن تیمتا بسازی فقط داری وقت خودتا تلف میکنی با کمی خلاقیت راحت میشه چنین تیمی ساخت
داداش منم رو لپ تاپ بازی میکنم ایدیتو خصوصی بهم بده تا با هم فرندلی بزنیم

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
منظورم اینه که باید ادامش بدی....

نه اینکه چندتا باخت پشت هم آوردی دیگه بیخیالش بشی...

کلی راه کسب درآمد تو بازی هست...یکیش خریدو فروش بازیکنای مخصوص sbc ها هست...یکی دیگه فعال کردن کوین بوستر ها و ....

من دارم بازی میکنم هیچی نشده...شبی 4-5 تا بازی میکنم تا 10 تا بعضی وقتا رفته... :D:-"
بهترین راه درامد بالا بردن ترنسفرپروفیت من تا ماه پیش هر ماه جزو 4 5 نفر اول leadbord بودم یک ذره خلاقیت اونجا بخرج بدی راحت میتونی بهترین تیما ببندی هزار تا راه هست یک نمونش این بود مثلا قیمت دپای 4 5k بطور میانگین بود بعد یک یکی دوروز هیچی یا نهایتش یکی دوتا دپای پیدا میشد بعد از روز سوم همون دپای دوباره زیاد میشد تو بازار ولی این دفعه با قیمت ماکزیمم به نظرت کار کی بود:D این یک نمونشه این اطلاعاتی که میدم مطمئن باش کسی بهت نمیده همه به فکر خودشونن دیدم اینقدر کنجکاوی خواستم کمکت کنم اینقدر با بازی پشت هم خودتا خسته نکنی هرروز تا وقتی بازی کن که بتونی با نهایت توانت بازی کنی بعدش بخوای ادامه بدی زده میشی از فیفا sbc هم که گفتی اکثر ایتمای خوبش غیر قابل فروشه فقط به درد این میخوره تو تیمت ازشون بازی بگیری من خودم cavani 95 mbappe 89 از sbc گرفتم برنامه companion رو گوشیت حتما نصب کن

• Like

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
بهترین راه درامد بالا بردن ترنسفرپروفیت من تا ماه پیش هر ماه جزو 4 5 نفر اول leadbord بودم یک ذره خلاقیت اونجا بخرج بدی راحت میتونی بهترین تیما ببندی هزار تا راه هست یک نمونش این بود مثلا قیمت دپای 4 5k بطور میانگین بود بعد یک یکی دوروز هیچی یا نهایتش یکی دوتا دپای پیدا میشد بعد از روز سوم همون دپای دوباره زیاد میشد تو بازار ولی این دفعه با قیمت ماکزیمم به نظرت کار کی بود:D این یک نمونشه این اطلاعاتی که میدم مطمئن باش کسی بهت نمیده همه به فکر خودشونن دیدم اینقدر کنجکاوی خواستم کمکت کنم اینقدر با بازی پشت هم خودتا خسته نکنی هرروز تا وقتی بازی کن که بتونی با نهایت توانت بازی کنی بعدش بخوای ادامه بدی زده میشی از فیفا sbc هم که گفتی اکثر ایتمای خوبش غیر قابل فروشه فقط به درد این میخوره تو تیمت ازشون بازی بگیری من خودم cavani 95 mbappe 89 از sbc گرفتم برنامه companion رو گوشیت حتما نصب کن

چی هست این برنامه ؟؟

این کاری که تو میگی باید ببنی کدوم بازیکن زیاد فروش میره... و یه بودجه هم باید داشته باشی...

ما از صفر شروع میکنیم...بودجمون کجا بود آخه... ؟؟

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
چی هست این برنامه ؟؟

این کاری که تو میگی باید ببنی کدوم بازیکن زیاد فروش میره... و یه بودجه هم باید داشته باشی...

ما از صفر شروع میکنیم...بودجمون کجا بود آخه... ؟؟
Companion نرم افزار transfer profit فیفا روی گوشیه میتونی تیمتا کنترل کنی با companion راجع به اون مورد که گفتی وقتی یکی فروش بازیکن بره بالا دیره چون دست زیاد میشه قیمت بازیکن افت میکنه باید کمی بتونی بازارو پیشبینی کنی به سمتی که میخوای هدایت کنی کلی راه برای بالا بردن سوددهی وجود داره کمی خلاقیت به خرج بدی راحت تیمتا بستی منم تیمتا از صفر شروع کردم

Shervinmjl

کاربر سایت
Mar 29, 2017
26
Companion نرم افزار transfer profit فیفا روی گوشیه میتونی تیمتا کنترل کنی با companion راجع به اون مورد که گفتی وقتی یکی فروش بازیکن بره بالا دیره چون دست زیاد میشه قیمت بازیکن افت میکنه باید کمی بتونی بازارو پیشبینی کنی به سمتی که میخوای هدایت کنی کلی راه برای بالا بردن سوددهی وجود داره کمی خلاقیت به خرج بدی راحت تیمتا بستی منم تیمتا از صفر شروع کردم
داداش یه توضیح بده خوب خلاقیتی‌ که به خرج میدی چیه؟
اگه یه چیزی به کل ایران اصلا‌یاد بدی‌ واسه تو بد نمیشه که حداقل یه توضیح کامل بده انقدرم بازیکن هست که دست زیاد نشه
پس لطفا توضیح بده ببینیم این چیه داستانش

• Like

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
داداش یه توضیح بده خوب خلاقیتی‌ که به خرج میدی چیه؟
اگه یه چیزی به کل ایران اصلا‌یاد بدی‌ واسه تو بد نمیشه که حداقل یه توضیح کامل بده انقدرم بازیکن هست که دست زیاد نشه
پس لطفا توضیح بده ببینیم این چیه داستانش
داداش چیز عجیبی نیست که ، مثلا یه بازیکن هست 5000 میارزه ولی مثلا فیزیکال و دفاع خیلی خوبی داره یا سرعتش بالاست ، میری هرچی کارت ازش هست با قیمت پایین میخری و چند روز صبر میکنی ، که کم شه تو مارکت ، بعد خودت با قیمت نجورمی همون کارتارو میفروشی ، 40.50 کی سود میکنی تو 3.4 روز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر