FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:
قیمت رو پیسی بیشتره چون بازیکن کمتره و کمتر پک باز میشه.از اونور چیت بیشتر میزنن و کوین تقلبی زیاد توش هست.تورم بالاتره دیگه.سال دیگه که آیکون رو پلی4 هست به نظرم قیمتها از همه جا کمتر میشه رو این کنسول.پارسال ایکس باکس به لطف لجندها یکم قیمت بازیکنهاش بهتر بود ولی فکر کنم با این همه پلیر امسال قیمتها بکشه پایین اینور.
من خودم تقریبا فقط فیفا بازی میکنم ولی برای آسایش خودم و راحتی خیالم از خرید قطعه و ... چند ساله کنسول دارم.الان تو این یکسال اخیر فقط کرش و آنچارتد رو به جز فیفا واقعا نشستم پاشون.مطمئن باش ضرر نمیکنی حتی اگر فقط برای فیفا داری میخری.
کاهش پینگ هم استفاده نکردم.خدا رو شکر شاتل تو مشهد خیلی خوبه و پینگ زیر 100 میده ولی هر هفته چند بازی 3-0 میشه دیگه.اینترنت ایرانه.به نظر نتت رو سر خط چک کن اگر خوب بود سیم کشی خوب انجام بده و کیفیت رو ببر بالاتر.نصف مشکلات از سیم شکیه.

من چون اینتریم میرم سری آ والا لیگ خوب زیاده.اون اوایل نصف تیمم رو از تیمم انتخاب میکنم.هفته پیش اینفورم هندانوویچ 900 مین بازیشو برام انجام داد.می خوام 4 رقمیش کنم.:D بقیه لیگها هم اوکین.فوقش چندتا لیگ رو قاطی میکنی.
برنز پک هم استفاده نکردم.ولی همون دلالی رو مارکویی انجام دادم بیشتر!میگن درآمدش زیاده ولی حوصله می خواد.کاری که من میکردم هفته ای 50 هزار سود داشت.
نه فقط marquee رو همه SBC ها کلی میشه دلالی کرد حتی الان
برای مثال امروز جوایز WL میاد در نتیچه بازیکنای IF ارزون میشن.میشه کلی IF رو با 10k خرید بعد 4 شنبه SBC BSET OF میاد 20K فروخت
تو این هفته ها این روال بود و اون sbc هایی که TOTS و ... ازشون کلی سود میشد کرد چون sbc هاش تکراری بود

• Like
Reactions: aminda and Radiance
نه فقط marquee رو همه SBC ها کلی میشه دلالی کرد حتی الان
برای مثال امروز جوایز WL میاد در نتیچه بازیکنای IF ارزون میشن.میشه کلی IF رو با 10k خرید بعد 4 شنبه SBC BSET OF میاد 20K فروخت
تو این هفته ها این روال بود و اون sbc هایی که TOTS و ... ازشون کلی سود میشد کرد چون sbc هاش تکراری بود
آره من روش خودمو گفتم والا از هر چیزی میشه کوین در آورد.من خودم از خرید و فروش قرارداد ریر هم کوین در آوردم!بعضیا هستن کلا تو کار کمیسترین و 100 تا از هر کمیستری تو لیست فروششون هست.سرمایه گذاری تو چلنجهای مختلف که جای خود داره...
ولی من بیشتر برای سال بعد میگفتم نه امسال

دوستان میارزه sbc آبی بزنم؟(نمیدونم اسمش چیه؟:D)
ریتینگ بالای 86 میخواد که متوسط هر بازیکن باید 25 تا 30 هزار تا بدی.یه بازیکنم از لیگ هفته میخواد.کلا میارزه واسه یه بازیکن این همه هزینه کنم؟

ریتینگ بالای 86 میخواد که متوسط هر بازیکن باید 25 تا 30 هزار تا بدی.یه بازیکنم از لیگ هفته میخواد.کلا میارزه واسه یه بازیکن این همه هزینه کنم؟
لوييز عاليه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shahram_g
اگه داويد لوييزو ميگي اره ميارزه... البته بازي يه ماه و نيم از عمرش مونده. نه كوين خيلي به درد بخوره نه بازيكن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: shahram_g
این ea داغونه به خدا!دیشب جوایز همرو اشتباه دادن مثکه.به من به جای الیت 1،الیت 2 دادن که 15 بازیکن جایزش بود و من پکمو باز کردم و بهترین بازیکنش هندانوویچ بود که گفتم 900 بازی برام کرده و میخواستم به 1000 بازی برسونمش:|
امروز صبح بیدار شدم دیدم جایزه الیت 1 رو هم دادن بهم که دوباره 20 بازیکن دیگه بود.:)) بازیکنهای اینم مالی نبودن ولی مثلا کایل واکر خوب بود...

احتمالا از این هفته بازیکن قرمز زیاد ببینین!

• Like
Reactions: aminda
خداکنه واس فیفا18 رم و اتلتیکو مادرید و بازیکنهای رئال مادرید اسکن بشن
نیمار هم که قراردادشو با پاریس امضا کرد احتمالا لیگ فرانسه بیشتر ببندن ملت از اونورم نیمار رفت بیل هم شاید بره لالیگا ضعیفتر میشه

خداکنه واس فیفا18 رم و اتلتیکو مادرید و بازیکنهای رئال مادرید اسکن بشن
نیمار هم که قراردادشو با پاریس امضا کرد احتمالا لیگ فرانسه بیشتر ببندن ملت از اونورم نیمار رفت بیل هم شاید بره لالیگا ضعیفتر میشه
بارسا دمبله رو بخره لاليگا اوكي ميشه. البته هافبكاش جالب نيستن يكم.

بارسا دمبله رو بخره لاليگا اوكي ميشه. البته هافبكاش جالب نيستن يكم.

فاصله دمبيله تا نيمار خيلي زياده از اونطرفم post دمبيله هافبك راسته بياد بارسا left هم بره باز ea بخاطر فصل قبلش كه post ش راست بوده كارتشو راست ميسازه

فاصله دمبيله تا نيمار خيلي زياده از اونطرفم post دمبيله هافبك راسته بياد بارسا left هم بره باز ea بخاطر فصل قبلش كه post ش راست بوده كارتشو راست ميسازه
دمبله Rw هست كه لاليگا وينگر خوب نداره اونجا جز مسي و بيل گرون.
چپ كاراسكو يه كارت ٨٦ اينا داره فكر كنم امسال.
مشكل من هافبكاي لاليگاس. همه جز كواچيچ و مودريچ خيلي كند و بدون اسكيلن.

انيستام خيلي خوبه!
اين دمبله هم فوق العاده بود يه كارت اور ٨٥ داشت خيلي خوبه!

كوكه اينيستا koakic اون يارو هافبك ويارئال اسنسيو اردا رافينيا modric و اسطورهboateng

دوستان یک سوال داشتم اگه بازی بن بشه دیگه امکان برگشتش نیست یا ممکنه دوباره برگردونن بازیو تا حالا کسی تو انجمن بوده بن بشه بعد دوباره بتونه بازیشو برگردونه ..ما یک اشتباهی کردیم چیتر زدیم البته گفتم اواخر عمر فیفاست دیگه حالا نمیتونم طاقت بیارم تا فیفا ۱۸ بیاد حوصلم سر میره دیگه نمیتونم انلاین فیفا ۱۷ بزنم .پیام میده شما نمیتوانید به بخش انلاین وصل شوید.:-@:-@:-@

واقعا به شما کیف میده فوت ؟؟؟با این وضع نت؟
منکه عصبی شدم از دست این دیلی بنظرم عشق و حال رو اونوریا میکنن از فوت بازی کردن ما فقط این وسط حریف تمرینیشون هستیم
میدونی کجاش زور داره؟وقتی میبینی یه جور جلوت پاسکاری میکنه و بازی میکنه که انگار خدای فیفا هست نمیدونه قضیه چیه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or