FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
فیفا 15 از خیلی لحاظ یه افتضاح تمام عیار بود و مشخص شد که تیم سازنده فقط صرفا خواسته به رسم هر سال یه نسخه از این بازی رو بده بیرون .البته این به این معنی نیست بازی پیشرفت نداشته ولی به گیم پلی بازی خیلی ایرادات میشه گرفت.مخصوصا وقتی انلاین بازی میکنید
نمونه هایی از عیب ها ( نظر شخصی ) :
شوت از راه دور = گل & شوت + R1 در 70 درصد مواقع = گل
باگ مسخره دروازه بان ها که تو تک به تک وقتی مثلث رو میگیریم میان جلو و از کنار بازیکن حریف رد میشن و یا گل زاویه بسته میخورن ( توپ میخوره بهشون و 90 درجه تغییر مسیر میده میره تو گل )
دفاع های مسخره مثلا یکی از دفاع ها با پا انداختن توپ حریف رو منحرف میکنه و توپ میخوره به یکی دیگه از دفاع های خودمون و میوفته جلو پا مهاجم
یا زمان دفاع کردن دفاع ها قاطی میکنن و بهم برخورد میکنن
تبدیل شدن زمین چمن به پیست دو و میدانی توسط سرعت الکی زیاد رونالدو و مسی و بیل و روبن و ....اینا معروفاشون بودن.تو تیم های دیگه هم دست کم یه نفر توشون هست که مدال طلا دو و میدانی داشته باشه !
داوری چرت که کوچکترین برخوردی خطاست ! تو محوطه که 100 درصد پنالتی میگیره
و و و و
اگر بخوایم عیب های فیفا 15 رو بگیم چند جلد کتاب میشه !
این بازی فقط برای بازی کردن با فامیل مناسب بود و کسانی که روی رنک انلاین حساس هستند این بازی چیزی جز اعصاب خوردکنی نبود.بازی کردن با Cpu هم که خودتون آگاه هستید بجز لجندری ، درجه های سختی دیگه فقط پاسکاری محض میکنه حتی تک به تم رو هم چندبار دیدم پاس رو به عقب داد !
حداقل انتظاراتم اینه که تو نسخه بعدی بیشتر این مشکلات حل بشه !

پ . ن : من از فن های فیفا هستم و صرفا انتظاراتم رو گفتم از نسخه بعدی.نیاید بگید pes بازی که جز pes 2008 هیچکدوم از نسخه های دیگش رو بازی نکردم :l

بسی گل گفتی :D
دقیقا همه نکات گفتی
واقعا این فیفا15 رو مخ بود خیلی مواقع ... خدایی من طرفدار بارسام با رم یا کلمبیا بهتر از بارسا میشد بازی کنم چون هم بارسا رو افتضاح ساختن هم این تیمای با بازیکنای سرعتی دفاع های بارسا رو راحت جا میذارن ! دو میدانی هم اینطور نیست :D
در مورد رنک انلاین هم آخ گفتی . من بدجور رو رنک و گرفتن لیگ تایتل حساسم . یعنی هر دست سیزن بازی میکنم باید حتما لیگ تایتل بگیرم مگر نه بعدش اعصابم شدید خرد میشه .
تنها موردی که نگفتی این شانس بیش از حد تو بازی هست که فکر کنم اسکریپت میگن بهش . تو بعضی بازی ها شدید بد شانسی یعنی دروازه خالی هم بزنی گل نمیشه یهو میبینی اصلا چند دست پشت سر هم این مورد بهت میخوره . نمونش دیشب اعصاب منو خرد کرد . من به ندرت باخت میدم تو فیفا و اینم امار سیزنم :
http://www.8pic.ir/images/f26bjsq2co5l9nvq056l.jpg
ولی مثلا یه دفعه همین قضیه بدشانسی واست پیش میاد و چند دست پشت سر هم میبازی :
http://www.8pic.ir/images/ahfviic2ok5psm7xikeh.jpg
بعد امار طرف میبینی مثلا دیویژن 3 هست و اکثر بازیاشم باخته ولی تو اون بازی اصلا پاس هم میدی پاست یه سمت دیگه میره شوت میزنی میره بیرون و ... خیلی مسخرس این قضیه
تو فیفا14 اصلا این قضیه نبود و بدشانسی و خوش شانسی خیلی کم نتایج رقم میزد ولی تو فیفا15 انگار خیلی بازی ها نتیجشو خود فیفا تعیین میکنه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دقیقا همه نکات گفتی
واقعا این فیفا15 رو مخ بود خیلی مواقع ... خدایی من طرفدار بارسام با رم یا کلمبیا بهتر از بارسا میشد بازی کنم چون هم بارسا رو افتضاح ساختن هم این تیمای با بازیکنای سرعتی دفاع های بارسا رو راحت جا میذارن ! دو میدانی هم اینطور نیست :D
در مورد رنک انلاین هم آخ گفتی . من بدجور رو رنک و گرفتن لیگ تایتل حساسم . یعنی هر دست سیزن بازی میکنم باید حتما لیگ تایتل بگیرم مگر نه بعدش اعصابم شدید خرد میشه .
تنها موردی که نگفتی این شانس بیش از حد تو بازی هست که فکر کنم اسکریپت میگن بهش . تو بعضی بازی ها شدید بد شانسی یعنی دروازه خالی هم بزنی گل نمیشه یهو میبینی اصلا چند دست پشت سر هم این مورد بهت میخوره . نمونش دیشب اعصاب منو خرد کرد . من به ندرت باخت میدم تو فیفا و اینم امار سیزنم :
بعد امار طرف میبینی مثلا دیویژن 3 هست و اکثر بازیاشم باخته ولی تو اون بازی اصلا پاس هم میدی پاست یه سمت دیگه میره شوت میزنی میره بیرون و ... خیلی مسخرس این قضیه
تو فیفا14 اصلا این قضیه نبود و بدشانسی و خوش شانسی خیلی کم نتایج رقم میزد ولی تو فیفا15 انگار خیلی بازی ها نتیجشو خود فیفا تعیین میکنه

تو 14 هم بود منتها کم تر بهش برخوردی . بهش میگن Handicap که واقعا مسخره و اعصاب خردکن هست .

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
تو 14 هم بود منتها کم تر بهش برخوردی . بهش میگن Handicap که واقعا مسخره و اعصاب خردکن هست .
14 هم خیلی بازی کردم ولی تو 14 خیلی خیلی کمتر بود این موضوع .تو 14 تو اگر میدونستی بازیت از طرف مقابل بهتره 80 درصد شانس پیروزیت تضمین شده هست ولی تو 15 واقعا خیلی سخت بتونی پیش بینی کنی . یهو میبینی از اون دست ها بهت میخوره که انگار تیم حریف کد تقلب زده و نمیشه بردش:d اره مسخره و حرص در آور هست به طور شدید . چند تا تک به تک گیرت میاد دروازبان به طرز عجیبی میگیره یا میخوره تیرک بعد طرف یه حمله مسخره میکنه یه شوت اروم میزنه میره تو گل میبازی !:| درسته شانس تو فوتبال هم هست و تیمای ضعیف هم گاهی با شانس پیروز میشن جلوی تیمای قوی ولی این موضوع مثلا هر 20 بازی یه بار اتفاق میفته اونم نه به این شدت . مشکل سرعت و دو میدانی و دفاع های داغون که انگار درست شده تو 16 اونطور که تو نقدا گفتن امیدوارم این مشکلم رفع شده باشه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دقیقا همه نکات گفتی

دقیقا . فراموش کردم اینو بگم
بعضی بازی ها تیم کاملا رو فرمه و پاسکاری و شوت رو دقیق انجام میدن
بعضی بازی ها کلا هر طرف که دلشون میخواد پاس میدن و میره رو اعصاب
بعد جالبتر اینکه 1001 حمله و شوت میکنی گل نمیشه حریف یه حمله یه شوت و گل ! که اشاره کردید

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
هیچ فیلمی نیست که گیم پلی و گرافیکو توش نشون بده؟

یه ویدیو هست ea در طول e3 پخش کرد و تغییراتی که دادن رو نشون داد
البته تغییرات زیادی حداقل من ندیدم جز چندتا خوشحالی بعد از گل و دریبل جدید و موارد جزیی دیگه.گرافیکش همون 15 بود.ولی نسخه نهایی رو باید دید چطور میشه
تو بخش اخبار قسمت تریلرها این ویدو رو پیدا میکنید

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام

دوست عزیز من با نظرت مخالفم من خودم فن فیفا بودم ولی امسال رفتم پی ای اس بازی کردم چون فقط گیم پلی برام مهمه گرافیک و گزارشکر و لایسانس واسم مهم نبود و به راحتی هم کنار اومدم چون گیم پلی بهتری داشت اینم بگم هر کس با دید خودش به فوتبال نگاه میکنه و هر کس نظر خودش رو داره و مخالفت من با نظر شما اینه که یه فن فیفا میتونه بره طرف پی ای اس

- - -ویرایش - - -

اصلا وابدا اینجوری نبود من میگفتم بیش از حد سیاه نمایی نکنید و یه مورد دیگه هم که میگفتم این بود که کسی که فیفا رو هیچ جوره قبول نداره و در عوض pes رو شاهکار میدونه داره از روی تعصب نظر میده چون به نظر من اگه فیفا افتضاحه pesیه چیزی فراتر از افتضاحه کل حرف من این بود:) تازه فن های pes که تکلیفشون معلومه بازیه مورد علاقشونه نظرشون هم هزاران هزار در صد محترم ولی یه عده که ادعای فیفا باز بودنشون گوش فلک رو کر کرده بود میگفتن فیفا 15 بد شده و ما میریم سمت pes از این به بعد در صورتی که امکان نداره یه فیفا باز اونم تا این حد ایرادی بتونه با این pes کنار بیاد نمونش مصطفی که خودش گفت تا pes2015 رو دیده از تعجب داشته شاخ در میاورده که این همون بازی ایه که اون روز تا حالا با فیفا مقایسش میکردن و میگفتن بهتره خلاصه که رفتن یه فیفا باز به دلیل مشکلات به وجود اومده سمت pes مثل بیعت کردن یه ایرانی به بهانه نداشتن آزادی با ابوبکر بغدادیه در ضمن همه اینا نظرات شخصیه بنده بود و نوکر همتونم هستم خواهشا دعوا راه نندازین چون مدیرای محترم در مورد من یکی دست به بنشون شدیدا ملسه:d
دوست عزیز من با نظرت مخالفم من خودم فن فیفا بودم ولی امسال رفتم پی ای اس بازی کردم چون فقط گیم پلی برام مهمه گرافیک و گزارشکر و لایسانس واسم مهم نبود و به راحتی هم کنار اومدم چون گیم پلی بهتری داشت اینم بگم هر کس با دید خودش به فوتبال نگاه میکنه و هر کس نظر خودش رو داره و مخالفت من با نظر شما اینه که یه فن فیفا میتونه بره طرف پی ای اس

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
هنوز فیفا 15 بیرون نیومده بود که ea گفت ما داریم رو فیفا 17 کار میکنیم حالا کسی میدونه شاید اینا دارن پشت پرده با 1 موتور جدید رو فیفا 17 کار میکنن برا همین 16 با تغیرات کمی نصبت به 15 عرضه میشه

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
حالا خارج از هر بحث من فيفا 15 رو ديجيتالي خريدم و با خود كنسول دانلودش كردم به نظرتون امسال چيكار كنيم بهتره ؟ بازي دوباره به همين شكل بگيريم يا DVD بياد بخريم نظرتون چيه ؟ ( پارسال هم به دليل قيمتهاي زيادي كه دلالها ميگرفتن مجبور به خريد اينشكلي شدم هرچند كه ديگه من فيفا رو هرسال نميفروشم )
فقط دیسک فیزیکی بخر شاید یکم گرونتر باشه ولی بعدش میتونی راحت بفروشیش و یکم پولتو زنده کنی!!

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
عجیبه ! والا من رو که رو پی سی و ایکس باکس وان بازی میکنم همچین مشکلاتی که میگین بهش برنخوردم . باید برم روی PS4 دوستم بازی کنم ببینم واقعا اینطوریه که میگید یا نه

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
یه ویدیو هست ea در طول e3 پخش کرد و تغییراتی که دادن رو نشون داد
البته تغییرات زیادی حداقل من ندیدم جز چندتا خوشحالی بعد از گل و دریبل جدید و موارد جزیی دیگه.گرافیکش همون 15 بود.ولی نسخه نهایی رو باید دید چطور میشه
تو بخش اخبار قسمت تریلرها این ویدو رو پیدا میکنید
مرسی اونو دیده بودم واقعا اصلا معلوم نیست چیه . منتظر دمویه بازی فقط باید موند . نمیدونم واستم فیفا 16 رو بگیرم یا 15 کارکردشو بگیرم .

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
مرسی اونو دیده بودم واقعا اصلا معلوم نیست چیه . منتظر دمویه بازی فقط باید موند . نمیدونم واستم فیفا 16 رو بگیرم یا 15 کارکردشو بگیرم .
سلام نه شما که وایسایید بزارید فیفا 16 بیاید بگیرید فیفا 15 اشغال و اعصاب خرد کن موفق باشید

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی

اصلا و ابدا کارکردۀ 15 رو نگیرید !!!
به نظر من که 100% فیفا 16 رو بگیرید بهتر از 15 هست چون 15 یه سری ایرادات عجیب و غریب داشت که تو 4 سال اخیر در فیفا سابقه نداشت
اگه مشکل مالی دارید با قیمت خیلی ارزونتر فیفا 14 رو هم بگیرید بازم شرف داره به فیفا 15 ...
یا اصلا به اکانت ژاپن درست کنید و فیفا 14 رو مجانی دانلود کنید

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
نمیدونم چرا اصلا احساس خوبی به FIFA 16 ندارم برخلاف یکی دو ماه پیش ! همه چیز هم شعار بازیش شروع شد . از این واژه فوتبال زیبا بدم میاد ، اینا فوتبال زیبارو به هیجان و سرعت و گل های بیشتر می بینن . نمایش گیم پلی IGN هم با اینکه تماما تصویر آهسته بود اما بازی همچنان حالت آرکید داشت . امیدوارم اشتباه کرده باشم و با تجربه نسخه دمو هممون به این نتیجه برسیم که FIFA 16 شبیه ساز خوبیه

ببین الان مقطع خوبی برای خرید فیفا 15 نیست :D الان قیمتش حدود 120 تومنه اما از اخر این ماه به سرعت قیمتش کاهش پیدا می کنه به طوری که شهریور قیمتش میرسه 50 60 تومن بخاطر همین الان بگیری ضرر کردی . صبر کن فیفا 16 بگیر . اکثر بچه ها هم مرداد مثل هر سال فیفارو میفروشن منتظر نسخه جدید میشن .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
نمیدونم چرا اصلا احساس خوبی به FIFA 16 ندارم برخلاف یکی دو ماه پیش ! همه چیز هم شعار بازیش شروع شد . از این واژه فوتبال زیبا بدم میاد ، اینا فوتبال زیبارو به هیجان و سرعت و گل های بیشتر می بینن . نمایش گیم پلی IGN هم با اینکه تماما تصویر آهسته بود اما بازی همچنان حالت آرکید داشت . امیدوارم اشتباه کرده باشم و با تجربه نسخه دمو هممون به این نتیجه برسیم که FIFA 16 شبیه ساز خوبیه .
موافقم سینا.
امسال باید دمو رو اول بازی کرد چون پایه کار احتمال قوی همون بمونه.
دمو pes هم تست کرد.
بعد میشه رفت سمته اونی که تو "گیم پلی" بهتره.
حالا این تعریف گیم پلی بهتر واسه افراد ممکنه فرق کنه!
کلن تو هر کودوم بشه سخت تر گل زد انتخاب من همون میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر