FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
فوتبال بانوانش عالیه :D قبل از عرضه فکر می کردم بخشی که خیلی براش وقت نذاشتن و تفاوت زیادی با فوتبال مردان نداره اما در زمان بازی قشنگ تفاوت احساس می کنیم . برای تنوع بخش خیلی خوبیه

اینم یک نمایش جدید از خوشحالی های جدید اضافه شده به بازی که خیلی جالبه !

دانلود با کیفیت 480P

دانلود با کیفیت 720P

دانلود با کیفیت 1080P

دوستان گزارشگر بازی همون عمو مارتین خودمونه؟ :D بهتر شده؟ تو ۱۵ خیلی تکراری شده بود دیگه آدم خسته میشد
گزارشگر بازی های ملی خیلی بهتر به نظرم

گزارشگر همونه :D اگر برات تکراری شده بهت توصیه می کنم بازی ریجن 2 بگیری که گزارشگرهای ایتالیایی و اسپانیایی داشته باشه . عالی گزارش می کنن :D

خوب منم دمو رو بازي كردم.!
من تو فيفا نوب هستم������براي همين كسي ميتونه بگه اين بخش هاي مختلف فيفا چي هست؟! انلاينش چطوري هست؟! چون من خيلي خوشم اومد ازش ميخوام بخرم
مرسي

ببین فیفا از نظر محتوا بازی خیلی گسترده ایه و نمیشه دقیقا توضیح داد . اما فقط بخش های پرطرفدارش بهت میگم .

بخش های آنلاین :

1- التیمیت تیم که باید داخلش یک تیم بسازی و با خرید و فروش آنلاین و بازی کردن به مرور تیمت تقویت می کنی و بازیکن های بزرگتری باید بخری

2- Season که یک جورایی لیگ رقابتی بازیکنان فیفاس البته یک قالب مشخص داره که وقتی بری متوجه میشی .

3- Pro Club هم یک بخش فانه که در اون با دوستات یک باشگاه میسازی و در باشگاه تو و دوستان هر کدوم نقش یک بازیکن دارید و تعاملی ترین بخش بازیه

بخش های افلاین :

1- مربی گری که از نظر من یکی از دو بخش برتر بازیه و تجربه خیلی خوبی در زمینه ترانسفر بازیکن و استعدادیابی بهت میده

2- یک بخش هم هست که نقش یک بازیکن جوون بر عهده میگیری و در نقش یک بازیکن ، بازی انجام میدی . به مرور اگر خوب بازی کنی پیشنهاد های بهتری برات میاد و میتونی به تیم های بهتری بری .

بخش های دیگه ای هم داره اما بخش های مهم و پرطرفدار همینا هستن . یک سری بخش جزئی مثل ساخت تورنومنت و اینجور چیزا هم هست

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فوتبال بانوانش عالیه :D قبل از عرضه فکر می کردم بخشی که خیلی براش وقت نذاشتن و تفاوت زیادی با فوتبال مردان نداره اما در زمان بازی قشنگ تفاوت احساس می کنیم . برای تنوع بخش خیلی خوبیه

اینم یک نمایش جدید از خوشحالی های جدید اضافه شده به بازی که خیلی جالبه !

دانلود با کیفیت 480P

دانلود با کیفیت 720P

دانلود با کیفیت 1080P

گزارشگر همونه :D اگر برات تکراری شده بهت توصیه می کنم بازی ریجن 2 بگیری که گزارشگرهای ایتالیایی و اسپانیایی داشته باشه . عالی گزارش می کنن :D

مطمئنی تو ریجین 2 هست فقط ؟؟ عربی چی ؟؟
واقعا اسپانیاییش خیلی خوبه :D من پارسال شک دارم ریجین 2 داشتم ولی اسپانیایی و ایتالیایی هم بودن ..شک دارم بین ریجین 1 و 2 پارسال ...
این عربی رو خبر نداری آیا ایران هم میاد یا نه نسخش ؟؟
میگن خیلی خوبه گزارشش
این گزارش فعلی آدم خوابش میبره و هیجانو میگیره از ادم
==============
راجب خوشحالی ها هم عجب چیزی بود
ندیده بودم این ویدئو
دمت گرم گذاشتی

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
البته چون پرسیدید عرض میکنم ! وگرنه دلم نمیخواست تو تاپیک فیفا مقایسه ای صحبت کنم ... در مواردی از صحبت تون که بولد کردم:
مورد اول: لطفا جمع نبندید ... بنده اگه پارسال از pes تعریف کردم واقعا هم اونو به عنوان بازی اصلی خودم انتخاب کردم و بعد از سه سال و نیم از فیفا به سمت pes رفتم
مورد دوم: کدوم سالها ... ؟
به طور قطع و یقین حداقل در سالهای زیر:
1996 و 1997 و 1998 و 1999 و 2000 و 2001 و 2002 و 2003 و 2004 و 2005 و 2006 و 2007 !!!
به نظر خیلیا از جمله شخص بنده در سالهای 2011 و 2015 هم گیم پلی بهتری از فیفا داشت (فیفا 2016 رو هنوز بازی نکردم که نظری داشته باشم) حالا فرض میگیریم نظر شخصی من اصلا غلط ... ولی اون سالهایی که بالا نام بردم ردخور نداره !! و فیفا حتی قابل مقایسه ! با pes هم نبود ... چه برسه به اینکه بخواد بهتر باشه
البته از اون سالهایی که نام بردم سال 96 و 97 روی سگا با نام سوپر استار ساکر دیلاکس و بعد از اون چند سال روی PS1 با نام وینینگ الون منتشر میشد ولی در واقع همین بازی و همین کمپانی بود
...
از دوستانی که علاقه ای به اینجور بحث ها ندارن معذرت میخوام ولی وقتی امثال بنده رو محکوم میکنن لازم دیدم جواب بدم
بازم عرض پوزش :x

آره مشخص بود ! تا جایی که من یادمه PES ساده ترین چیز که اسامی بازیکنها باشه نتونسته بود درست بنویسه اونم تیم های بزرگ اسامیشون یا ژاپنی بود یا چینی بود یا ترکیبی از 2تاش بود انگلیسی هم بینش میزاشت :d یه اسم ساده رو درست ننوشته بودن یا همون سالهایی که شما میگید هیچ وقت یادم نمیره وقتی بازیکنها پاس کاری میکردن پاشون که به توپ میخورد صدا انفجار میداد پق پق پق:d ( چی بود اون آخه ) هیچ وقت یادم نمیره صورت بازیکنها رو مربع درست کرده بودن ( من خودم به شخصه از وقتی نینتندو و سگا و پلی استیشن اومدن تو کلوپ ها داشتم بازی میکردم هنوز هم پلی استیشن 1 با کلی بازیش دارم ) ولی اون دوران خودش بود الان دیگه فرق کرده ببین دوست عزیز تا زمانی که لایسنس بهترین تیمهای دنیا و معتبرترین لیگها دست FIFA هست تا زمانی که من از بازی کردن در بخش کریر مود و سیزن لذت میبرم و در نسل های جدید FIFA برای من لذت بخشه انتخاب اول و آخرمه تعجب میکنم شما میگی گیم پلی PES 15 بهتر بوده !!! کجاش بهتر بود اون شوت فضایی که بازیکنها میزدن یا اون توپ گیریشون یا کارهای دفاعی ؟ ( دیگه به میگ میگ بودن هر سال بازی PES کاری ندارم اون به جای خود PES همیشه همین بوده از این به بعدش هم خواهد بود ) چون هر کی فیفا 15 میدید میگفت بازی آرکید شده مثل PES ، حالا فیفا 1 سال مسیرش رفت به این سمت ولی مطمئن باش دیگه اینطور نخواهد شد فکرشم برام سخته که بدون فیفا چه گیم پلی باید تا حالا تحمل میکردم از دوستان منم پوزش میخواهم :)

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
مطمئنی تو ریجین 2 هست فقط ؟؟ عربی چی ؟؟
واقعا اسپانیاییش خیلی خوبه :D من پارسال شک دارم ریجین 2 داشتم ولی اسپانیایی و ایتالیایی هم بودن ..شک دارم بین ریجین 1 و 2 پارسال ...
این عربی رو خبر نداری آیا ایران هم میاد یا نه نسخش ؟؟
میگن خیلی خوبه گزارشش
این گزارش فعلی آدم خوابش میبره و هیجانو میگیره از ادم
==============
راجب خوشحالی ها هم عجب چیزی بود
ندیده بودم این ویدئو
دمت گرم گذاشتی

آره من دو سال اخیر ریجن 1 گرفتم ایتالیایی حداقل نداشت :D به نظرم حتما ریجن 2 بگیر تنوع گزارشگراش خیلی بهتره . ببین فقط اگر گزارش عربی هم میخوای باید ریجن 2 امارات بگیری که روی قابش عربی نوشته اما اگر ریجن 2 اروپا بگیری گزارشگر عربی نداره .

اسپانیاییش که خیلی فانه :D یک سری جاها جوری گزارش می کنه که حواسمون از بازی پرت میشه :D ایتالیاییش هم عالی هیجان میده و تلفظ اسم بازیکناش خیلی قشنگه . من فیفا 12 اکثرا با گزارش ایتالیاییی رفتم :D

سلام کسی میدونه آیا بازی هایی که تو پلاس رایگان میشه برای همیشه هست یا فقط مختص به همون ماهه؟

این سوال اینجا نباید بپرسی اما جواب میدم :D بازی که رایگان میشه فقط برای 1 ماه فرصت داری که بری دانلودش کنی . اما اگر دانلود کنی دیگه برای همیشه روی اکانتت میمونه و حتی 5 سال بعد هم اگر "عضو پلاس" باشی میتونه ازش استفاده کنی

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خوب بعد چند دست بازی کردن ...
گرافیک بازی یکم بهتر شده... مخصوصا نور پردازی ....
در کل بازی بالانس تر و طبیعی شده ... اما هنوز دروازه بان مشکل دارن ... اون توپایی که داره به کرنر میره رو فقط نگاه میکنن .. یکی هم شوت ها هستن که بعضی موقع به طور عجیبی تو چارچوب میرن و گل میشن .. مد لجندری هم یجورایی غیر طبیعی سخته ... ولی درکل خیلی نسبت به سال پیش بهتر شده ... ea همین گیمپلی رو باید حفظ کنه مشکلاش رو تو نسخه های بعدی رفع کنه.. نسخه اصلی بیاد انلاین بزنیم ببینیم چطوریاس ...

2h2k

کاربر سایت
Aug 29, 2013
169
نام
حسین
دهن ادم صاف میشه تو لجند با بدبختی ادم گل میزنه اگه ازت جلو بیوفتن که هیچی انقدر پاسکاری میکنن دوست داری با جفت پا بری تو تلوزیون:d ولی عجب بازی شده:x

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فوتبال بانوان چیش قشنگه همه میگن ؟ :D
به من یکی حال نداد جدا
مورگانو خوشم میاد ولی یه جوریه بازی...
==========
ولی در کل دمه ea گرم امسال دیگه بازیو گذاشته به توان هر شخصی نه اینکه خیلی چیزا مشخص نشه و فقط یه سری مانور میدادن رو سرعت که خداروشکر اوکیه دیگه
و یه چیزی راجب دروازبان
چرا من مشکلی ندارم پس ؟؟
حتی احساس میکنم خیلیم عالی شده
تا الان سوتی از گلر ندیدم...
لذتی که این دو روز بردم پارسال نبرم خدایی :D
به این مهنی نیس پارسال داغون بودا ولی زیاد بهم نچسبید ...
نسخه اصلی از این هم بهتره مطمئنن

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دوستانی که دمو رو دانلود کردید کسی هست با psx دانلود کرده باشه؟ تک لینک میده؟ من سرعت نتم کم شده برای اولین بار میخوام با psx نصب کنم .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
فوتبال بانوان چیش قشنگه همه میگن ؟ :D
به من یکی حال نداد جدا
مورگانو خوشم میاد ولی یه جوریه بازی...

فوتبال بانوان یه جورایی آرکیدتر از آقایان هست :D
یه مقدار وزن بازیکنا کمتره و کلاً فیزیک بازی متفاوته و برخوردای توی بازی خیلی کمتر هستن :D
به نظر من بشدت فانِ و حال می‌ده :D
هیکلشون هم بدک در نیومده، خوبه :D
دروازه‌بان‌های بازی ولی ماست تشریف دارن :D تقریباً همه تک به تک‌ها گُل می‌خورن :D

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
بالاترین رِیت ها در بانوان :d:
The top rated female players in the game are: Caroline Seger (84), Nilla Fischer (84), Rosana (84), Anja Mittag (84), Alex Morgan (84), Tobin Heath (85), Christie Rampone (85), Celia Sasic (85), Dzsenifer Marozsan (86), Nadine Angerer (86), Becky Sauebrunn (86), Lotta Schelin (87), Hope Solo (87), Marta (88), Christine Sinclair (88), Nadine Kessler (89), Louisa Necib (90), Abby Wambach (90), Megan Rapinoe (90), Carli Lloyd (91)

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
خب من امروز صبح به امید اتمام دانلود fifa 16 از خواب بیدار شدم:d
تا الان هم چند دس بازیش کردم
خب بازی رو اگه بخام نقد کنم باید بگم یکی از جنبه های خیلی مثبتش اضافه شدن تیم های فوتبال زنان هستش که در نوع خودت یه ابتار تازه هستش که خانوم ها رو به این بازی صوق میده
از نظر استایل بازیکن ها نصبت به 15 تغیراتی داشته ولی نه خیلی پیراهن بازیکن ها و چهره شون بهتر شده ولی در کل باز قابل قبوله
طراحی استادیم چمن ورزشگاه واقعا جای تحسین داره خیلی خوب از اب در اومده تماشاگر ها طبیعی تر شدن نحوه کارگردانی بازی خیلی طبیعی تر شده نکته جالب توجه اظافه شدن اسپری به داور برای مشخضص کردن خط دفاعی در ضربه های ایستگاهی هستش باز مثل همیشه فیفا به ریزه کاری های بازی خیلی اهمیت داده ..... مربی ها در طول بازی هم سر صداشون به گوش میرسه اگه فوتبال زنان رو بازی کنید جو ورزشگاه زنانه میشه و صر ضدا های خانم ها بیشتر به گوش میرسه
واکنش دروازه بان ها بهتر و طبیعی تر شده روی سانتر ها بیشتر توپ های بلند رو مشت میکنن تا گرقتن لم پاس و شوت و سانتر کمی تغییر کرده و بهبود داشته سیستم دفاعی تیم خیلی بهتر شده خوشهای بازیکن ها هنگام گل زدن طبیعی تر شده دیگه خیلی خبری از پاس فرار و جا موندن دفاع نیست ویبره در هنگام ضربات پنالتی خفیف تر شده و در برخود های داخل بازی هم از ویبره استفاده میشه
این نظرات من تا به اینجای بازی هستش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر