FIFA 16

Untitled5a59c.png

طبق رسم هرساله امسال هم شاهد فیفا هستیم.
اضافه شدن تیم ملی زنان به بازی تایید شده.
بازی شامل 12 تیم بانوان هست که باید روبروی هم دیگه بازی کنن.مثلا نمیشه رئال بشیم و با زنان بازی کنیم
:d.کلا توی این مدها قابل بازی ـن:match day , offline tournament , and online friendly matches.
12 تیم هم عبارتند از:

Germany, USA, France, Sweden, England, Brazil, Canada, Australia, Spain, China, Italy, Mexico.
که بصورت کامل همه ی بازیکنان اسکن شدن.

====
DEFENSIVE AGILITY
arrowd.gif

چالاکی و فرز بودن بودن مداقعان :

امسال در فیفا 16 مجموعی از25تغییر بنیادین در ویژگی ها مدافعین لحاظ شده به طوری که با ایجاد مدافعان فرز در تقابل با بازیکنان و مهاجمین سرعتی لحاظ شده به عنوان نمونه وقتی بازیکنان و مهاجمین سرعتی با سرعت در زمین مانور میدن و تغییر مسیر ناگهانی میدن از این به بعد مدافعان هم میتونن به همان مقدار در تغییر ناگهانی مسیر فرز و چالاک باشن ! مدافعین زین پس میتونن به طرز ناگهانی تغییر مسیر بدن و سرعت و شتاب خوبی در کندن از زمین دارن !!

DEFEND AS A UNIT
arrowd.gif

دفاع به عنوان واحد ، دفاع کمکی ، یار پوششی : دفاع پوششی از همدیگه و دفاع کمکی و یا به تعبیری همان یار پوششی یکی از بهترین راه ها و ترفند ها در پوشش و مهار بازیکن مقابل هستش ! در فیفا 16 هوش مصنوعی جدید برای این منظور در نظر گرفته شده به صورتی که از این بعد به بعد دفاع آگاه از فضای باز و جایی هست که احساس خطر کنه به طور مثال وقتی یک دفاع داره به صورت تقابل یک به یک با حریف در حال جنگیدن هستش دفاع دیگری برای پوشش فضا و کمک میاد و به دفاع دیگه کمک میکنه ! یعنی یک دفاع روی پا میره و دفاع دیگه پوشش و بستن فضا رو بر عهده میگیره یعنی به عبارتی دفاع گروهی و کمک به یکدیگه !

INTERCEPTION INTELLIGENCE
arrowd.gif

هوش درکی تیمی بهتر و جامع تر : در نسخه جدید هم تیمی های شما به صورت بهتر و چشمگیر تری میتونن درک کنن که فضای خالی زمین کجاست و همین طور کجا بمونن که پاس بهتری دریافت کنن و پیش بینی پاس رو بهتر درک کنن البته این موضوع هم در هنگام دفاع کردن وجود داره و هم در حمله کردن و این موضوع باعث به وجود آمدن بالانس بیشتری در بازی میشه ، مثلا هنگامی که بازیکن خط حمله سعی میکنه به فضای خالی و باز زمین سوق داده بشه با سرعت پیش بره در این هنگاه دفاع ها هم برای بستن و پوشش دادن این مناطق دست به کار میشن و سعی و تلاش میکنن ، بازیکنان میانی به سرعت در بررسی فضای باز در زمین دست به کار میشن و بازیکن هم تیمیشون رو برای یورش به سوی دروازه حریف آماده میکنن و بازی رو به سرعت راه میندازن ، البته میشه در قسمت تنظیمات بازی هم برای بازیکنان تعاریف شخصی سازی نوع حرکتی در زمین برنامه ریزی کرد و باعث بهتر شدن بازی تیمی در بازی بشه .........

DYNAMIC CROSSING
arrowd.gif

و باز هم در ضمن که میخوان امسال یک بالانس عالی بین فاز دفاعی و حمله ایجاد کنن !! و همین طور سیستم پاس دهی پاس های هوایی به صورت کامل دچار تغییر شده و سیستم داینامیک پاس هوایی روش گذاشته شده که پاس های هوایی بسیار متنوع هستن و نوع چرخش توپ و حرکتی توپ در این پاس های هوایی هم دست خوش تغییرات زیادی شده و همین طور بازیکن های خط حمله امسال به صورت چشمگیری خودشون رو برای توپ های هوایی به تکاپو میندازن و وقتی توپ هوایی ارسال شد چه دفاع ها و چه بازیکن های حمله برای توپ های هوایی تلاش زیادی برای زدن ضربه به توپ میکنن !

PASSING WITH PURPOSE
arrowd.gif

یک تغیر دیگه ای هم که دربازی ایجاد شده سیستم پاس دهی بازی هستش که وقتی میخواین پاس بدین وقتی در جهت اون بازیکنی باشین که میخواین پاس رو بهش بدین شدت و سرعت توپ بهتر میشه و در کل سیستم پاس دهی بازی سخت تر شده ، همین طور گفته شده مکانیک جدید سیستم پاس دهی بازی طوری شده که در فضای های باز و بسته نوع و شدت پاس تغییر میکنه و ارور و خطای پاس ها در فضا های مختلف با توجه به شرایط تعداد بازیکن و باز بودن و بسته بودن فضا فرق های زیاد داره !!

NEW TACKLING FUNDAMENTALS
arrowd.gif

و مورد دیگه بازی اسلاید تکل ها هستش که در بازی بسیار انیمیشن هاش بیشتر شدن و توپ گیری در این بخش خیلی بیشتر میشه و همین طور توپ گیری ساده که انیمیشن های بیشتری بهش اضافه شده و دفاع ها امسال در بازی هوش خیلی بالایی دارن و آزادی عمل بسیاری در توپ گیری در بازی دارن و همین طور بازیکن های سرعتی رو با توجه به هوش و توان بدنی که دارن از کار میندازنشون .

پ.ن:با تشکر از امین عزیز

====

Argentine Primera División

• La Bombonera - Boca Juniors
  • El Monumental - River Plate [NEW]
Barclays Premier League

• Anfield - Liverpool FC
  • Boleyn Ground - West Ham United
  • Britannia Stadium - Stoke City
  • Carrow Road - Norwich City [NEW]
  • Emirates Stadium - Arsenal
  • Etihad Stadium - Manchester City
  • Goodison Park - Everton
  • King Power Stadium - Leicester City
  • Liberty Stadium - Swansea City
  • Old Trafford - Manchester United
  • Selhurst Park - Crystal Palace
  • St. James' Park - Newcastle United
  • St. Mary's Stadium - Southampton
  • Stadium of Light - Sunderland
  • Stamford Bridge - Chelsea FC
  • The Hawthorns - West Bromwich Albion
  • Vicarage Road - Watford [NEW]
  • Vitality Stadium - Bournemouth [NEW]
  • Villa Park - Aston Villa
  • White Hart Lane - Tottenham Hotspur
English Championship

• Loftus Road - Queens Park Rangers
  • The KC Stadium - Hull City
  • Turf Moor - Burnley
English League Two

• Fratton Park - Portsmouth [NEW]
Bundesliga

• Allianz Arena - Bayern München, TSV 1860 München
  • BORUSSIA-PARK - Borussia Mönchengladbach [NEW]
  • Volksparkstadion - Hamburger SV
  • Olympiastadion - Hertha BSC
  • Signal Iduna Park - Borussia Dortmund
  • Veltins-Arena - FC Schalke 04
Eredivisie

• Amsterdam ArenA – Ajax
International Stadium

• Wembley Stadium – England
La Liga

• Camp Nou - FC Barcelona
  • Estadio Vicente Calderon - Atlético de Madrid
  • Mestalla - Valencia
  • Santiago Bernabéu - Real Madrid
Liga MX

• Estadio Azteca - Club América
Ligue 1

• Parc des Princes - Paris Saint-Germain
  • Stade Gerland - Olympique Lyonnais
  • Stade Vélodrome - Olympique de Marseille [NEW]
Major League Soccer

• BC Place Stadium - Vancouver Whitecaps
  • CenturyLink Field - Seattle Sounders FC [NEW]
Serie A

• Juventus Stadium - Juventus
  • San Siro/Stadio Giuseppe Meazza - AC Milan, Inter
  • Stadio Olimpico - Lazio, Roma
Saudi Abdul Latif Jameel League

• King Abdullah Sports City - Al-Ittihad & Al-Ahli [NEW]
  • King Fahd International Stadium - Al Hilal, Al Nassr, Al Shabab
Rest of the World

• Donbass Arena - Shakhtar Donetsk
Generic Stadiums
Available in Kick-Off, FIFA Ultimate Team, Career Mode and during skill games.

• Al Jayeed Stadium
  • Aloha Park
  • Arena del Centenario
  • Arena d'Oro
  • Court Lane
  • Crown Lane
  • Eastpoint Arena
  • El Grandioso
  • El Libertador
  • Estadio de las Artes
  • Estadio El Medio
  • Estadio Presidente G.Lopes
  • Euro Park
  • Forest Park Stadium
  • Ivy Lane
  • Molton Road
  • O Dromo
  • Sanderson Park
  • Stade Municipal
  • Stadio Classico
  • Stadion 23. Maj
  • Stadion Europa
  • Stadion Hanguk
  • Stadion Neder
  • Stadion Olympik
  • Town Park
  • Union Park Stadium
  • Waldstadion
====
50 - دیماریا
49-چک
48-کاوانی
47-کمپانی
46-الابا
45-گودین
44-تری
43-نالدو
42-توره
41-کازورلا
40-پیکه
39-هوملز
38-اشنایگر
37-رویس
36-رونی
35-ویدال
34-مولر
33-بنزما
32-کورتوا
31-پوگبا
30-کاستا
29-بوسکتس
28-دی بروین
27-توز
26-دخیا
25-سانچز
24-ریبری
23-گرت بیل
22-لواندوفسکی
21-کیلینی
20-لام
19-مودریچ
18-اوزیل
17-راموس
16-فابرگاس
15-بواتنگ
14-کروس
13- جیمز رودریگز
12-اگوئرو
11-اینیستا
10-داوید سیلوا
9-تیاگو سیلوا
8-نیمار
7-زلاتان
6-هازارد
5-روبن
4-نویر
3-سوارز
2-رونالدو
1-مسی
====
تیم های قابل بازی:

• Chelsea FC

• Manchester City

• FC Barcelona

• Real Madrid

• Borussia Dortmund

• Borussia Mönchengladbach

• PSG

• Inter Milan

• River Plate

• Seattle Sounders FC

• United States(تیم ملی زنان)

• Germany(تیم ملی زنان)
استادیوم ها:

• Borussia-Park

• Santiago Bernabeu

• CenturyLink Field
تنظیمات:

• Half Length: 4 minutes

• Difficulty Level:Professional/World Class

• Season: Autumn / Fall

• Weather: Rain/Clear

• Time of Day: Day/Night
همچنین دمویی از fut draft قابل بازی ـه
تاریخ عرضه:8 و 9 سپتامبر
====
Untitled2.png

تاریخ عرضه ی بازی: 22 سپتامبر
قابل دسترس برای: Xbox One-Play Station 4-Xbox 360-Play Station 3-PC
پ.ن:با اومدن اطلاعات جدید این پست تکمیل میشه.
پ.ن2:این تاپیک فیفا ـه نه فوتبال.چون در آینده درمورد اورال ها بحث زیاد پیش میاد از دوستان خواهش میکنم رعایت کنند.

image.img.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
طبق تجربه ای که از دموی فیفا۱۵ بدست آوردم نمیشه نظر قطعی در مورد بازی داد ولی از دموی این که شدیدا خوشم اومد :d
مهمترین نکته هم بالانس شدن گیم پلی هستش ولی بازم تا موقعی که نسخه ی اصلی نیاد و چند دست آنلاین نزنیم نمیشه دقیق گفت بازی در چه سطحیه!

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دمو که خیلی بهتر از فیفا 15 هست اما بازم EA معلوم نیست فازش چیه که برداشته دکمه L1 رو حذف کرده دیگه نمیشه تو جاهایی که بازیکن زیاد هست مانور داد. یعنی نشد یه بار یه تغییری بده که گند نزنه تو گذشته بازی.
دروازبان ها هم مشکل دارن هنوز مخصوصا روی خروج هاشون که راحت میشه R2 رو گرفت از کنارشون رد شد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
دوستان تو دمو نقل و انتقالات انجام نشده ، بنظرتون تو نسخه اصلي انجام شده ؟؟؟
پس چی فکر کردی درستش نمیکنن؟!:|
تو Legendary اینقدر پاس میدن نزدیک بود دسته رو پرت کنم تو TV..
skill هم نمیشه انجام داد!منی که تو Div 1 التیمیت کسی نمیتونه توپو ازم بگیر حالا اینجا هوش مصنوعی همش پیشبینی میکنه
چکار میخوام بکنم که یکم غیر واقعیه...!:-&

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
دوستان گزارشگر بازی همون عمو مارتین خودمونه؟ :D بهتر شده؟ تو ۱۵ خیلی تکراری شده بود دیگه آدم خسته میشد
گزارشگر بازی های ملی خیلی بهتر به نظرم

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بعد از چند دست بازی کردن؛
اینکه بازیکن هر توپی رو نمیتونه براحتی استپ کنه و ممکنه توپ از پاش جدا بشه، عالیه
گیم پلی عالیه، بنظرم خیلی از ۱۴ دلچسب تره
مهمترین چیزی که تو ذوق میزنه استایل افتضاح بازیکنها از نمای دور هست، پاهاشون انگار عضله نداره و دراز تر از حد معمول هست، ولی از نمای نزدیک نزدیک قابل تحمل و خوبه
در کل خیلی خوبه، امسال گزینه اول فوتبال خواهد بود

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اگه اورال همین باشه لوکاس و داگلاس کاستا خوراک اولتیمیت هستن (دو تا استعداد خوب کشف کردم) :)

cpu جلو میفته نامرد زارت زورت فقط تو دفاع پاس میده اینم شد واس ما عرب :|

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
PES 15 هم چیز شاخی نبود گند کاری PES هم تو 15 کم نبود که هیچ از فیفا هم بیشتر بود ، به خاطر همین چیزهای الکی چند نفر راحت گول تبلیغات میخورن 200 ت پولی که به سختی به دست آوردن میدن برای اینطور بازی حالا اونهایی که پولشون زیاده هیچ مشکلی نیست اما یه تعدادی هم هستن که توان خرید یک بازیو هم به زور دارن بعد پشیمون میشن به نظر من این اصلاً خوب نیست خیلی جالبه همون کسایی هم که تبلیغ PES میکنن خودشون فیفا مزنن بعد یه چند بار تبلیغ میکنن ببینن امسال کی حزب باده برن طرف اون بازی ببین من فقط صحبتم به شما نیست به همه ، خداییش اگه اصلاً فیفایی وجود نداشت واقعاً تو این سالها مطمئن هستین PES حتی 1% از اون بازی که ما میخواهیم و بهمون میداد ؟ کدوم سالها PES تونسته بازی بده بیرون که گیم پلی بازیش از فیفا بالاتر باشه ؟ من هیچ وقت در بدترین حالت فیفا هم نمیتونم در حال حاضر با این PES کنار بیام این حرف من نیست حرف تمام FIFA بازهای حرفه ای چون فوتبال میفهمن امیدوارم یه روزی هم PES بتونه به یه جایی برسه که همون بچه های حرفه ای بیان بگن PES بهترینه من نه حرفه ای ام نه هیچ چیز دیگه مثل بقیه آدمهای معمولی میخواهم از بازی لذت ببرم اما بازی تا بازی داریم ;)

البته چون پرسیدید عرض میکنم ! وگرنه دلم نمیخواست تو تاپیک فیفا مقایسه ای صحبت کنم ... در مواردی از صحبت تون که بولد کردم:
مورد اول: لطفا جمع نبندید ... بنده اگه پارسال از pes تعریف کردم واقعا هم اونو به عنوان بازی اصلی خودم انتخاب کردم و بعد از سه سال و نیم از فیفا به سمت pes رفتم
مورد دوم: کدوم سالها ... ؟
به طور قطع و یقین حداقل در سالهای زیر:
1996 و 1997 و 1998 و 1999 و 2000 و 2001 و 2002 و 2003 و 2004 و 2005 و 2006 و 2007 !!!
به نظر خیلیا از جمله شخص بنده در سالهای 2011 و 2015 هم گیم پلی بهتری از فیفا داشت (فیفا 2016 رو هنوز بازی نکردم که نظری داشته باشم) حالا فرض میگیریم نظر شخصی من اصلا غلط ... ولی اون سالهایی که بالا نام بردم ردخور نداره !! و فیفا حتی قابل مقایسه ! با pes هم نبود ... چه برسه به اینکه بخواد بهتر باشه
البته از اون سالهایی که نام بردم سال 96 و 97 روی سگا با نام سوپر استار ساکر دیلاکس و بعد از اون چند سال روی PS1 با نام وینینگ الون منتشر میشد ولی در واقع همین بازی و همین کمپانی بود
...
از دوستانی که علاقه ای به اینجور بحث ها ندارن معذرت میخوام ولی وقتی امثال بنده رو محکوم میکنن لازم دیدم جواب بدم
بازم عرض پوزش :x

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
پیشبینی میکنم بعد از اومدن نسخه اصلی بیشترین گلایه دوستان سیزن باز کم گل بودن بازیها وسختی در امر گلزنی باشه واقعا با این سیستم دفاعی جدید اگه رقیبتون خوب دفاع کنه به سختی میشه بهش گل زد حال و هوای بازی منو یاد فیفا۱۲میندازه اون موقع هم بازیا خیلی گم گل بود البته من یکی از این موضوع خیلی خوشحالم چون دفاع کردنم زیاد خوب نیست!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امسال به نظر شخصی خودم ( شاید نظر دوستان دیگه با من فرق داشته باشه و محترم ) سیستم دفاعی سی پی یو و همین طور یوزر عالی هستش یعنی سیستم دفاعی بازی از نقاط قوت بازی هستش

سازندگان امسال اومدن سیستم دفاعی بازی رو هوشمند تر و سخت تر و پیچیده تر کردن و به واقعیت نزدیک تر کردن ولی در کنار این موضوع اومدن هوش مصنوعی سی پی یو در فاز حمله رو اصلا به طوری کلی ترکوندن و دگرگون کردن ! و واقعا عالیه !

سی پی یو بر خلاف پارسال و همین طور سال های قبل الکی چیت و این مسخره بازی ها رو استفاده نمیکنه ! الکی در بعضی مواقع نمیاد اسلایدر های پاس رو به صورت مخفی کم کنه که سی پی یو هی پاس بده و آخر سر یه سوراخی گیر بیاره و گل بزنه ! دفاع ها هم که تو نسخه 2015 قشنگ در صحنه هایی مشخص بود کاملا از عمد خنگ میشن و کاری نمیکنن !

ولی در عوضش امسال قشنگ ششدانگ حواسشون جمعه و کاملا تمرکز دارن و به همین سو سی پی یو هم میاد متنوع تر ، طبیعی تر ، زیبا تر و جذاب تر بازی میکنه و راه های مختلفی برای گل زنی پیدا میکنه ! بازی خود شما هم همین طور شده و ایجاد موقعیت سخت تر شده و باید به طور دائم روش بازیتون رو برای گل زدن عوض کنین !

تو فوتبال امروزی زمین کوچیک شده و دفاع ها جلو تر بازی میکنن و تیم ها خیلی پرسینگ بالایی دارن و فشرده بازی میکنن ( به خطار علم نوین بدنسازی و سیستم های جدید هوازی که فوتبالیست های امروزی فوق العاده دونده هستن ) تو فیفا 16 هم همین طور شده میانه میدان دائما تیم ها دارن به همدیگه فشار میارن و شما رو مجبور به عوض کردن منطقه بازی میکنن و یا پاس های ترکیبی و تک ضرب و همین طور مجبور میشین که توپ رو بدین به بازیکن های بازیساز و تکنیکی که کنترل توپ خوبی داشته باشن و باهاشون با توپ کار کنین و و دور برتون رو نگاه کنین و بازیسازی کنین !!!

من با دورتمند وقتی بازی در حال پرس هستش مجبور میشم توپ رو بدم به گوندگان که بازیکنی ریز نقش و تکنیکی و بازیساز هستش و باهاش میتونم حفظ توپ کنم و توپ رو پخش کنم ............ یعنی این قسمت های بازی عالیه .

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
منم بازی کردم دمو رو به نظرم خوب بود
من 15 رو نسل 8 بازی نکرده بودم , اولین فیقای ps4 م 16 بود , این خراب شدن زمینا به نظر من یه ذره زیادیه من تو فوتبال واقعی ندیدم زمین در این حد نابود بشه تو90 دقیقه
گیم پلی خیلی بالانس و عالیه تو 15 رونالدو یه ابر بازیکن بود که باش گازو میگرفتیو توی دروازه! ولی الان واقعی تر شده ! چهره و لباس و جو استادیوم هم به نظرم تو سطح خیلی بالایی داشت
من به عنوان یه مخاطب عادی دموی فیفا 16 رو از pes 16 بیشتر دوست داشتم نه به دلیل گیم پلی چون به نظرم چفتشون خوبن ولی جو و استادیوم های فیفا به نظرم خیلی بهتر از پس 16 است

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
خوب منم دمو رو بازي كردم.!
من تو فيفا نوب هستمبراي همين كسي ميتونه بگه اين بخش هاي مختلف فيفا چي هست؟! انلاينش چطوري هست؟! چون من خيلي خوشم اومد ازش ميخوام بخرم
مرسي

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa
گل قیچی برگردون هم زیاد میبینیم امسال برای من چندین بار پیش اومد لوگوی بوندسلیگا هم خیلی توپه البته دوتیم باید آلمانی باشن تا بیاد مثل دورتمند و گلادباخ انیمیشن اسپری زدن داور هم عالی و بی نقص هست و باگ نداره تخریب چمن هم منطقی تر از پارسال صورت میگیره های لایت های بعد بازی هم جالب شده فیس ها و شیدر پوست خیلی رعال تر شده مثلا راکیتیچ و بیل اصلا انگار واقعین فوتبال بانوان هم خیلی جالب از آب در اومده و قشنگ تفاوتش رو با فوتبال آقایون میشه تشخیص داد و یه مورد که دوستان نگفتند اینه که داوری خیلی خیلی بهتر از قبل شده در کل برای من راضی کنندس فیفا ۱۶

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر