FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام
اگر من بخوام به طور کامل اورجینال فیزیکی این بازی را خریداری کنم.از کدم فروشگاه اینترنتی؟
ایا برای انلاین بازی کردن پول اضافه ای مثلا تو استیم باید پرداخت کنم یا نه؟

هیچ اطلاعی ندارم.چون تا حالا بازی اورجینال pc نخریدم
لزومی به پک فیزیکی نداره یه سرچ ساده تو گوگل کنی سایت های اولش همه مطمئن هست برای فروش بازی
این بازی برای EA هست و باید کلاینت مخصوص خودش رو بگیری که اسمش اریجین(origin)هست
یه اکانت میسازی و از اون سایت های خرید بازی کد بازی رو میخری....کد رو فعال میکنی و دانلود میکنی...دیگه هزینه ی اضافی نداره

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
این کاملا بی ربطه!

اصلا بازی نیست یک انیمیشن موشن کپچر شده هست که اصلا فک ساخت همچین Simulator ـی رو حداقل تا سال 2020 باید از سر بیرون کرد که تا اون موقع هم فک نمیکنم همچین چیزی بشه ساخت که اینقدر انیمیشنا متصل و حرکات بازیکنا و ... واقعی باشه.
این چون از پیش رندر شده بوده و همش موشن کپچره اینقدر واقعیه یک بازی که با سیستم کار میکنه و هوش مصنوعی داره به این راحتیا نمیتونه همچین چیزی تحویل ملت بده.
البته همین فیفا و پس هم موشن کپچر شدن، منتها خوب اینجا کل حرکات رو موشن کپچر کردن، یعنی غیر از این هیچ کار دیگه ای نمی تونن کنن. فیفا و پس میان حرکات رو تیکه تیکه کپچر می کنن، واسه همین خیلی متصل نیستن حرکات، ولی خوب نتیجش این میشه که هرکاری بخوای می تونی کنی تو بازی.
پ.ن: تا سال 2025 اگه انیمیشن ها Procedural نشدن من به شدت نا امید میشم:(

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
کرکش اومده ؟

خیر دوست عزیز فک کنم از نسخه جدید denuvo استفاده میکنه قفل بازی .فک کنم دارن روش کار میکنن مخصوصا گروه 3dm من احتمال میدم کرکش زیاد طول نکشه شاید یک ماه چون پایه این سیستم امنیتی رو فیفا15 بود که کرک شد

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستانی که اورجینال خریدن و دارن بازی میکنن
لطفا از وضعیت سرورها و پیدا کردن حریف تو آلتیمیت و سیزن یه خبری برسونید .
خیلی از کاربرا به خاطر همین قضیه دو دلن که بازی رو بخرن یا نه .

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستانی که اورجینال خریدن و دارن بازی میکنن
لطفا از وضعیت سرورها و پیدا کردن حریف تو آلتیمیت و سیزن یه خبری برسونید .
خیلی از کاربرا به خاطر همین قضیه دو دلن که بازی رو بخرن یا نه .
یکی از دوستان بنده که بازی رو برای PC اورجینال خریده گفته که هنوز بعضی از سرور ها راه نیافتاده که در مورد داخل ایران هم صدق میکنه ، حتی بعضی از ساکنان اروپا هم قادر به بازی فعلا نیستند.

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
من چند دست آلتیمیت آنلاین بازی کردم، حریف رو سریع پیدا کرد و مشکلی نداشت. احتمالا مشکل از اینترنت این افراد است که به راحتی نمی تونند بازی کنند.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
وقتی بازیکن ها رو سوییچ می کنید توی عوض شدن اسم هاشون توی Hud لگ ندارید؟ خیلی با تاخیر اسم ها عوض میشه :|

Mt_acm

کاربر سایت
Feb 14, 2012
52
دوستان من وقتی دسته ps4 وصل میکنم میرم تو بازی stop working میده . وقتی جداش میکنم میره تو بازی .. کسی نمیدونه چطور درستش کنم ؟

ممنون

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
سلام
دوستان من می خوام مجوز بازی رو بخرم، حالا اگر سریال بازی رو گرفتم، باید کجای اورجین ثبت کنیم؟
هر جایی میرم میگه کارت خرید رو وارد کنید!!
بعدش نسخه کامل بازی رو از کجا دانلود کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر