FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

saeedsh7j

کاربر سایت
Apr 8, 2012
296
والا خیلی راحت میشد آنلاین هم بازی کرد،کاری نداره دوستان
کسایی که پایه هستند یه پخ به من بدن اسماشونو یادداشت کنم ببینیم چند نفر میشیم،شروع کنیم به تقسیم و بازییییی
دوستان سال پیش مدیران گرامی واسه اینکه صفحه فیفا 15 رو ترکوندیم اخطار دادن!! بچه هایی که میخوان به من پیام بدن تا اونجا هماهنگ کنیم
الان 6 نفر اعلام آمادگی کردن که با خودم میشیم 7 نفر;)

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام عزیزم. منم هستم. صددرصد. فیفا 15 اشتراکی که خیلی حال داد. پیشنهادم اینکه یه گروه تلگرام بزنیم از اونجا پیگیر باشیم

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
درود دوستان اهل فن لطفا راهنمایی بفرمایند
من یه سیستم خونگی دارم با این مشخصات :
cpu:core i5
ram :4g
قبلا یه گرافیک خوب داشتم که به دلایلی فروختم چون اون زمان ایکس باکس 360 داشتم و خیلی نیازی به گرافیک نداشتم اما حالا ایکس باکسم رو هم فروختم
سوال : یک گرافیک رنج متوسط بهم معرفی کنید که بتونم فیفا رو با گرافیک متوسط بازی کنم چون هم میخوام دسته دوم پیدا کنم و خیلی هم هزینه نکنم ناگفته نمونه فقط اهل بازی کردن فیفا هستم اصل نه وقته بازی های دیگه رو دارم و نه علاقه ای به دیگر بازی ها ولی لامصب فیفا یه چیز دیگه است؟؟؟
راستی اگر نیاز بشه یه رم 8 دیگه هم میزارم کنار سیستم که فکر کنم با 120 تومن گیرم بیاد گرافیک هم توی رنج 300 تومن بیشتر نمی خوام هزینه کنم

یه سوال دیگه هم ذهنم مشغول کرده: اولا اینکه بازی فیفا مثل 15 یا 16 کامپیوتر با کنسول نسل هشتمی فرق می کنه چون یادمه فیفا 13 رو روی کامپیوتر و کنسول های نسل هفتمی مقایسه کردم اصلا شبیه هم نبودند؟؟؟
ممنون

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
درود دوستان اهل فن لطفا راهنمایی بفرمایند
من یه سیستم خونگی دارم با این مشخصات :
cpu:core i5
ram :4g
قبلا یه گرافیک خوب داشتم که به دلایلی فروختم چون اون زمان ایکس باکس 360 داشتم و خیلی نیازی به گرافیک نداشتم اما حالا ایکس باکسم رو هم فروختم
سوال : یک گرافیک رنج متوسط بهم معرفی کنید که بتونم فیفا رو با گرافیک متوسط بازی کنم چون هم میخوام دسته دوم پیدا کنم و خیلی هم هزینه نکنم ناگفته نمونه فقط اهل بازی کردن فیفا هستم اصل نه وقته بازی های دیگه رو دارم و نه علاقه ای به دیگر بازی ها ولی لامصب فیفا یه چیز دیگه است؟؟؟
راستی اگر نیاز بشه یه رم 8 دیگه هم میزارم کنار سیستم که فکر کنم با 120 تومن گیرم بیاد گرافیک هم توی رنج 300 تومن بیشتر نمی خوام هزینه کنم

یه سوال دیگه هم ذهنم مشغول کرده: اولا اینکه بازی فیفا مثل 15 یا 16 کامپیوتر با کنسول نسل هشتمی فرق می کنه چون یادمه فیفا 13 رو روی کامپیوتر و کنسول های نسل هفتمی مقایسه کردم اصلا شبیه هم نبودند؟؟؟
ممنون

سلام
واسه رم با 80 تومن هم میتونی 4 گیگ بخری بزاری کنارش البته تا 100 هزینه کنی هم چیز بهتری میتونی بگیری ولی حواست به باس و زمان تاخیر رم باشه (کلا رم ارزون شده ).
گرافیک هم توی این رنج میتونی 560 یا 560ti بگیری که ti بگیری بهتره لینک فروش رو واست میفرستم .
از فیفا 15 نسخه PC مشابه نسل هشتم شده همشون رو با موتور ignite میسازه .

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان اورجینال باز به نظرتون نسخه روسی امسال هم قابلیت تغییر به زبان انگلیسی رو داره ؟ مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ؟ بعد اگر لطف کنید فروشگاه های معتبری که میشناسید رو معرفی کنید ( اگر خلاف قوانین هست ، به صورت پیغام خصوصی ) ممنون میشم .

hoomi8

کاربر سایت
Apr 28, 2015
7
بچه‌ها مگه بازی منتشر نشده؟آخه من همین فایلای نسخه فول آنلاک رو دانلود کردم سی‌دی‌کی رو هم الان خریدم اگه اینطور باشه پس امروز منتظر فرستادنش نباشم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
بچه‌ها مگه بازی منتشر نشده؟آخه من همین فایلای نسخه فول آنلاک رو دانلود کردم سی‌دی‌کی رو هم الان خریدم اگه اینطور باشه پس امروز منتظر فرستادنش نباشم.

برای بعضی مناطق آنلاک شده. فکر کنم بتونی با Vi Pi N بازی رو آنلاک کنی.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ

cd-key رو نهایتا 24 ساعت بعد از خرید باید براتون ارسال کنن
اما همونطور که افشین گفت می تونی زودتر با اون روش فعالش کنی .
نسخه فول آنلاک همیشه نسخه نهایی نیست و بعد از شناختن فایلها توسط اوریجین احتمالا باز هم چند یا چند صد و یا حتی چند گیکی هم بسته به حجم آپدیت دانلود خواهید داشت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر