FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
پس از چند روز بازی کردن نظرم رو بگم
یه نکته که خیلی منو اذیت میکنه اینه که چرا کله ی رونالدو انقد گندس :|
2 هم همون فیفا 15 ئه با نقل و انتقالات جدید پیشرفت خاصی نداره جز دو سه مورد که با یه پچ هم میشه به فیفا 15 اضاف شه

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
تو دموی فیفا15من لگ زیادی داشتم ولی تو نسخه اصلیش برطرف شد;الانم تو دموی16کمی لگ دارم فک کنم تو نسخه اصلی بهتر بشه

- - -ویرایش - - -

پس از چند روز بازی کردن نظرم رو بگم
یه نکته که خیلی منو اذیت میکنه اینه که چرا کله ی رونالدو انقد گندس :|
2 هم همون فیفا 15 ئه با نقل و انتقالات جدید پیشرفت خاصی نداره جز دو سه مورد که با یه پچ هم میشه به فیفا 15 اضاف شه

واقعا اینو من تو خیلی از تاپیک ها هم گفتم..سر بازیکنا یجورایی مث کاریکاتور میمونه و اصلا با بدنشون مطابقت نداره; پالاسیو از اینتر رو برو ببین خندت میگیره

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
Real madrid تو فیفا16 خیلی قویه.(نسخه دمو رو تست کردم عالی بود.فقط تیک داشت=حیف)
خداکنه این نسخه سریع کرک بشه تا همه بازی کنن.البته تمام CPU هام جواب بده.

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
راه حل مشکل لگ در اغلب بازیها .
-----------------------------------
توجه کنید که این راه ممکنه برای شما و برای تمام بازیها جوابگو نباشه اما بی تاثیر هم نیست . و اینکه باعث افزایش دمای 10 درجه ای پردازنده میشه .
سعی کنید روی لب تاپ ی کولینگ خوب استفاده کنید . و یا حد الامکان روی لب تاپ انجامش ندید .
این راه به منزله اورکلاک پردازنده نیست فقط سرعت پردازش دستوراتی که از سمت سیستم عامل برای پردازش به cpu میره رو سرعت میده .
در حقیقت ویندوز دارای قسمتی به نام (TSC) هست . با این ترفند ما (TSC) ویندوز رو غیر فعال می کنیم و از همین قابلیت که به صورت سخت افزاری روی اکثر پردازنده ها و بایوس ها به نام (HPET) یا High Precision Event Timer پشتیبانی شده استفاده می کنیم .

اغلب ویندوز ها از HPET پشتیبانی می کنن اما این بخش به طور پیش فرض روی سیستم عامل غیر فعالِ و باید اون رو فعال کرد .
برای این منظور مراحل ساده زیر رو به ترتیب انجام بدید .

ابتدا برنامه WinTimerTester_1.1.zipرو از این لینک بگیرید
2- برنامه رو اجرا کنید و عددی که نمایش میده یادداشت کنید
3- وارد بایوس بشید و داخل تنظیمات مربوط به CPU دنبال گزینه ای به اسم HPET بگردید و اگر غیر فعالِ اون رو فعال کنید و تنظیمات رو ذخیره و سیستم رو ریست کنید .
4- داخل ویندوز cmd رو باز و این کامند رو " bcdedit /set useplatformclock true " تایپ کنید و اینتر بزنید .
اگر خواستید تستی انجام بدید میتونید برای غیر فعال کردن هم از این کامند استفاده کنید" bcdedit /deletevalue useplatformclock "
مجددا برنامه WinTimerTester رو اجرا کنید . میبینید که عدد محاسباتی بزرگتری رو نشون میده . این یعنی کار به درستی انجام شده .

5- برنامه Unpark cpu رو از این لینک دانلود کنید
بعد از اجرا روی گزینه check کلیلک کنید بعد از اینکه هسته های غیرفعال رو پیدا کرد انتخابش کنید و روی گزینه unpark all کلیک کنید .

برای تست داخل بازی بشید و قبل از اون برنامه msi afterburner رو اجرا کنید و گزینه های مربوط به cpu usage رو داخل تنظیمات تیک دار کنید تا داخل بازی قابل رصد کردن باشه .
میبینید که Cpu usage هسته ها نسبت به قبل افزایش قابل توجه ای پیدا کرده . در این حالت باید لگ و افت فریم هم کم بشه .

اینکارو انجام دادم ولی یک سری مشکلاتی بود
1-تومحیط بایوس تو گزینه های مربوط به cpuگزینه یی که توش hpetداشته باشه پیدانکردم!
2-اون عددی که گفتیدنرم افزار نشون میده بعدش عددش بزرگترمیشه هم تست کردم هیچ فرقی نکرد
3-اون نرم افزار unpark cpuروهم نصب وهمونطورکه گفتیداجراکردم ولی همش میزنه 3تاcpuپارک هستش که وقتی میزنم روی un park allبازهم فرقی نمیکنه و3تاcpuپارک هستش!!!

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
خب نسخه 15 که به شدت مشکل لبه دار بودن داشت که با 4k کردن بازی تا 99 درصد مشکلم حل شد دوستانی که دمو رو 1080p زدن حاله دندونه دندونه (antialiasing ) رفع شده ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
مشکل AAـه بازی به سازنده بر می‌گرده، منم 1440p داون سمپل کردم به 1080 بازم کامل مشکلش حل نشد!
خط طولی زمین که بالای تصویر هست، توی بازی‌هایی که روز انجام می‌دید خیلی تو ذوق می‌خوره، تو نماهای نزدیک هم اطراف بازیکنا افتضاحه!(1080p که رسماً فاجعست)

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
سلام بر تمامی دوستان فیفاباز گل. من نسخه دمو رو دانلود و بازی کردم، بسیار بازی بهتری شده، یه سری ایرادات جزئی داره که تو نسخه ارجینال و سپس در آپدیت های ارائه شده رفع خواهد شد. ضمنا من دسته PS4 به کامپیوتر وصل میکنم و ویندوزمم 10 هست. یکی از دوستان گلمون گفتن دکمه ها جابجاست با دسته PS4 که راه حلش خیلی ساده از طریق تغییرات دسته در خود بازی قابل رفع هستش. کافیه دکمه های مثلث با مربع و دایره با پاس رو هم در دفاع و هم در حمله جابجا کنید. دکمه های R1 و R2 و L1 و L2 رو هم در دو حالت جابجا کنید ( فقط در حالت دفاع، L1 و L2 رو جابجا نکنید ). ضمنا ویندوز 10 با API و دایرکت ایکس جدید، تجربه عالی تری در بازی فیفا رو بهتون القا خواهد کرد. کارت گرافیکمم GTX960 یه کارت میان رده حساب میشه اما گرافیک بسیار عالی ای رو تجربه کردم در نسخه دمو.
من امسال برای اولین بار میخوام فیفا رو به صورت ارجینال خریداری کنم و سایت هایی هم که پیدا کردم، فقط سریال رو میفروشن بدون بازی ( حدود قیمت 180000 تومن ). آیا باید بازی رو با پک غیر ارجینال تهیه کنم و بعد از نصب به اریجین وصل بشم و سپس اتوماتیک کد رو وارد کنم و بتونم از بازی استفاده کنم؟
ضمنا من نت آسیاتک دارم که پینگ خوبی نداره ولی سرعتم بالاست، دو مگ نامحدود دارم، آیا مشکلی در آنلاین بازی کردن پیش نمیاد؟
و سوال بعدی اینکه تاپیک PC چندصفحه بیشتر نیست اما تاپیک PS4 چندین صفحست! من به عشق آنلاین بازی کردن میخوام امسال ارجینال بگیرم ( البته به خاطر مسخره بازی سر کرک های 2015 هم هست )، آیا افراد زیادی آنلاین و ارجینال فیفا رو تو ایران روی PC بازی میکنن؟ یهو وصل نشم به سرور ببینم هیچ ایرانی ای نیست و بخوره تو ذوقم! دوستان عزیزی که تجربه ارجینال روی 2015 پلتفرم PC رو داشتن، ممنون میشم اگه به سوالام بجوابن. با تشکر از همگی :x

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام بر تمامی دوستان فیفاباز گل. من نسخه دمو رو دانلود و بازی کردم، بسیار بازی بهتری شده، یه سری ایرادات جزئی داره که تو نسخه ارجینال و سپس در آپدیت های ارائه شده رفع خواهد شد. ضمنا من دسته PS4 به کامپیوتر وصل میکنم و ویندوزمم 10 هست. یکی از دوستان گلمون گفتن دکمه ها جابجاست با دسته PS4 که راه حلش خیلی ساده از طریق تغییرات دسته در خود بازی قابل رفع هستش. کافیه دکمه های مثلث با مربع و دایره با پاس رو هم در دفاع و هم در حمله جابجا کنید. دکمه های R1 و R2 و L1 و L2 رو هم در دو حالت جابجا کنید ( فقط در حالت دفاع، L1 و L2 رو جابجا نکنید ). ضمنا ویندوز 10 با API و دایرکت ایکس جدید، تجربه عالی تری در بازی فیفا رو بهتون القا خواهد کرد. کارت گرافیکمم GTX960 یه کارت میان رده حساب میشه اما گرافیک بسیار عالی ای رو تجربه کردم در نسخه دمو.
من امسال برای اولین بار میخوام فیفا رو به صورت ارجینال خریداری کنم و سایت هایی هم که پیدا کردم، فقط سریال رو میفروشن بدون بازی ( حدود قیمت 180000 تومن ). آیا باید بازی رو با پک غیر ارجینال تهیه کنم و بعد از نصب به اریجین وصل بشم و سپس اتوماتیک کد رو وارد کنم و بتونم از بازی استفاده کنم؟
ضمنا من نت آسیاتک دارم که پینگ خوبی نداره ولی سرعتم بالاست، دو مگ نامحدود دارم، آیا مشکلی در آنلاین بازی کردن پیش نمیاد؟
و سوال بعدی اینکه تاپیک PC چندصفحه بیشتر نیست اما تاپیک PS4 چندین صفحست! من به عشق آنلاین بازی کردن میخوام امسال ارجینال بگیرم ( البته به خاطر مسخره بازی سر کرک های 2015 هم هست )، آیا افراد زیادی آنلاین و ارجینال فیفا رو تو ایران روی PC بازی میکنن؟ یهو وصل نشم به سرور ببینم هیچ ایرانی ای نیست و بخوره تو ذوقم! دوستان عزیزی که تجربه ارجینال روی 2015 پلتفرم PC رو داشتن، ممنون میشم اگه به سوالام بجوابن. با تشکر از همگی :x

قیمتش همین حدوداس.. اول کد رو میخری بعد اکانت اریجین میسازی برنامه شو دانلود و کد رو وارد میکنی. بعد بازی رو با اریجین باید دانلود کنی
قطعا پینگ مهم ترین فاکتور واسه بازی آنلاینه.. کلا بالای 300 یه طورایی عذاب آوره و هرچی کمتر بشه (مخصوصا زیر 200) بهتره.. البته پینگ با
8.8.8.8 و این چیزا مهم نیس.. با یه سرور اروپایی تست بگیر ببین چطوره.. راجع به بازیکن ایرانی هم خیالت راحت.. زیاده.. تا دلت بخواد.. تاپیک
امضای منو ببین.. تازه پست اول رو خیلی وقته اپدیت نکردم..

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
قیمتش همین حدوداس.. اول کد رو میخری بعد اکانت اریجین میسازی برنامه شو دانلود و کد رو وارد میکنی. بعد بازی رو با اریجین باید دانلود کنی
قطعا پینگ مهم ترین فاکتور واسه بازی آنلاینه.. کلا بالای 300 یه طورایی عذاب آوره و هرچی کمتر بشه (مخصوصا زیر 200) بهتره.. البته پینگ با
8.8.8.8 و این چیزا مهم نیس.. با یه سرور اروپایی تست بگیر ببین چطوره.. راجع به بازیکن ایرانی هم خیالت راحت.. زیاده.. تا دلت بخواد.. تاپیک
امضای منو ببین.. تازه پست اول رو خیلی وقته اپدیت نکردم..

مرسی از جوابت. اریجین که دارم، دمو هم با اریجین دانلود کردم. البته با یه کلک کوچیک! دمو رو از یه سایت ایرانی با سرعت خوب گرفتم و کپی کردم تو محل نصب اریجین و بعدش از اریجین دانلود رو زدم و پرید رو 99% و دانلود کامل شد. امیدوارم برای نسخه اصلی هم بتونم همین کار رو انجام بدم چون حجمش خیلی بالاست و دانلود از خود اریجین سرعت کمی داره و عذاب آوره
امیدوارم که پینگ اذیت نکنه. شنیدم میگن با کمترین سرعت هم در بازی های آنلاین مشکلی پیش نمیاد، من که ماهی 115000 تومن دارم پول بابت نت میدم قائدتا نباید مشکلی پیش بیاد، مگراینکه پینگ اذیت کنه
راستی الان که من اکانت اریجین دارم و برنامشم که دارم. فرمودی کد رو اول وارد کنم! فکر کنم باید دانلود رو بزنم بعدش ازم کد بخواد درسته؟ یا من اشتباه متوجه شدم؟
راستی سایت های ایرانی قابل اطمینانن که کد رو ازشون بخرم؟ یا برم توپخونه از اونجا بگیرم؟

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
امروز در کمال تعجب cpy کرک فیفا 15 رو داد خدا کنه فیفا 16 رو سریع کرک کنه چون pes چندان جذاب نیست

درود
من فیفا 15 رو با کرک قبلی مشکل داشتم بازی برام اجرا نمیشد این کرک جدیدی که می گی یعنی CPY بدون مشکل هست دردسر های قبلی رو نداره راحت بازی اجرا میشه؟؟؟؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
مشکل AAـه بازی به سازنده بر می‌گرده، منم 1440p داون سمپل کردم به 1080 بازم کامل مشکلش حل نشد!
خط طولی زمین که بالای تصویر هست، توی بازی‌هایی که روز انجام می‌دید خیلی تو ذوق می‌خوره، تو نماهای نزدیک هم اطراف بازیکنا افتضاحه!(1080p که رسماً فاجعست)

با DSR میشه آپ سمپل کرد به 1440 ?:-/ توی کنترل پنل انویدیا بازی رو اتنخاب نیکنم ولی این گزینه رو نداره.

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
درود
من فیفا 15 رو با کرک قبلی مشکل داشتم بازی برام اجرا نمیشد این کرک جدیدی که می گی یعنی CPY بدون مشکل هست دردسر های قبلی رو نداره راحت بازی اجرا میشه؟؟؟؟
من امتحان نکردم اما کرکهای cpy بدون مشکل هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر