FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان این مشکلات لگ و افت فریمی که میگین من اصلا نداشتم من موندم چرا انقدر دوستان مشکل دارن... من ویندوز 10 با اخرین آپدیت کارت گرافیک براحتی و روون اجرا میکنم فقط مشکلم نبودن vsync تو تنظیمات خود فیفا بودش...

مشخصات سیستم :
Vga : asus r9 270x 2gb gddr5
Ram : 16 gb ddr3 1600
Cpu : amd fx 8350 8 core 4. Ghz

سلام بر شما

شما اگه با این سیستمی که میگی لگ داشته باشی باید اون بازی رو درشو گل بگیرن والا به خدا اونایی که مشکل دارن سیستمشون متوسطه که لگ میشه و میخواهن رو تنظیمات بالاتر از سیستمشون اجرا کنن.......

بعضی مواقع هم پیش میاد که بازی خودش با بعضی سیستما مشکل داره ولی در کل مشکل از سیستم بچه ها هست نه از بازی .....

البته اینم بگم تو فیفا 15 من تو دموش لگ داشتم اما تو بازی اصلی نداشتم شاید اینجا هم به خاطر کامل نبودن بازی اینجوری باشه ....

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
من با سیستم خودم که مشخصاتش توی امضام هست بازیرو با نهاییت جزییات و قفل 60 فریم و MSSA 4X و 1080P زیر 59 فریم نمیاد
وقتی میزارم روی UNLIMITED FPS زیر 85FPS نمیاد

WIN 10 نصب دارم
میخواید شما هم روی وین 10 یبار تست کنید اصولا نباید لگ بزنه حالا کاری به فریم گرفتنتون ندارم

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
من مشکلمم از سیستم نیست حالا شاید شما بهتر میدونی :

کارت گرافیک : geforce gtx 840m 4gb
سی پی یو : ci 7 و 3.1 ghz

سلام بر شما

سیستم شما لب تاپه لب تاپ کلا برای بازی ساخته نشده مگر سری گیم هاش که تازه اونا هم هنوز درست نشدن همین سیستمی که شما میگی معادلش تو pc الان بچه ها بازی میکنن بدون لگ به احتمال زیاد مشکل خوده سیستمه درایورتو ابدیت کن ببین درست میشه نشد باید واسی بازی اصلی بیاد ببینی درست میشه یا نه.....

و سعی کن گرافیکو بیاری پایین تو بازی چون سیستم شما درسته قویه اما برای اجرا کردن رو حالت اوترا مناسب نیست به نظر من ......

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,738
نام
رضا.آ
راه حل مشکل لگ در اغلب بازیها .
-----------------------------------
توجه کنید که این راه ممکنه برای شما و برای تمام بازیها جوابگو نباشه اما بی تاثیر هم نیست . و اینکه باعث افزایش دمای 10 درجه ای پردازنده میشه .
سعی کنید روی لب تاپ ی کولینگ خوب استفاده کنید . و یا حد الامکان روی لب تاپ انجامش ندید .
این راه به منزله اورکلاک پردازنده نیست فقط سرعت پردازش دستوراتی که از سمت سیستم عامل برای پردازش به cpu میره رو سرعت میده .
در حقیقت ویندوز دارای قسمتی به نام (TSC) هست . با این ترفند ما (TSC) ویندوز رو غیر فعال می کنیم و از همین قابلیت که به صورت سخت افزاری روی اکثر پردازنده ها و بایوس ها به نام (HPET) یا High Precision Event Timer پشتیبانی شده استفاده می کنیم .

اغلب ویندوز ها از HPET پشتیبانی می کنن اما این بخش به طور پیش فرض روی سیستم عامل غیر فعالِ و باید اون رو فعال کرد .
برای این منظور مراحل ساده زیر رو به ترتیب انجام بدید .

ابتدا برنامه WinTimerTester_1.1.zipرو از این لینک بگیرید
2- برنامه رو اجرا کنید و عددی که نمایش میده یادداشت کنید
3- وارد بایوس بشید و داخل تنظیمات مربوط به CPU دنبال گزینه ای به اسم HPET بگردید و اگر غیر فعالِ اون رو فعال کنید و تنظیمات رو ذخیره و سیستم رو ریست کنید .
4- داخل ویندوز cmd رو باز و این کامند رو " bcdedit /set useplatformclock true " تایپ کنید و اینتر بزنید .
اگر خواستید تستی انجام بدید میتونید برای غیر فعال کردن هم از این کامند استفاده کنید" bcdedit /deletevalue useplatformclock "
مجددا برنامه WinTimerTester رو اجرا کنید . میبینید که عدد محاسباتی بزرگتری رو نشون میده . این یعنی کار به درستی انجام شده .

5- برنامه Unpark cpu رو از این لینک دانلود کنید
بعد از اجرا روی گزینه check کلیلک کنید بعد از اینکه هسته های غیرفعال رو پیدا کرد انتخابش کنید و روی گزینه unpark all کلیک کنید .

برای تست داخل بازی بشید و قبل از اون برنامه msi afterburner رو اجرا کنید و گزینه های مربوط به cpu usage رو داخل تنظیمات تیک دار کنید تا داخل بازی قابل رصد کردن باشه .
میبینید که Cpu usage هسته ها نسبت به قبل افزایش قابل توجه ای پیدا کرده . در این حالت باید لگ و افت فریم هم کم بشه .

آخرین ویرایش:

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189

سلام بر شما

سیستم شما لب تاپه لب تاپ کلا برای بازی ساخته نشده مگر سری گیم هاش که تازه اونا هم هنوز درست نشدن همین سیستمی که شما میگی معادلش تو pc الان بچه ها بازی میکنن بدون لگ به احتمال زیاد مشکل خوده سیستمه درایورتو ابدیت کن ببین درست میشه نشد باید واسی بازی اصلی بیاد ببینی درست میشه یا نه.....

و سعی کن گرافیکو بیاری پایین تو بازی چون سیستم شما درسته قویه اما برای اجرا کردن رو حالت اوترا مناسب نیست به نظر من ......

100% منم موافقم

hamidreza74

کاربر سایت
Jun 28, 2014
3
سلام دوستان.من بازى رو از طريق خود اوريجين نصب كردم اما وقتى روى آيكون بازى كليك ميكنم هيچ اتفاقى نميفته.... كارت گرافيكم هم آپديته و وينوزمم 10.... حتى از طريق ريختن فايل نصبى بازى و شناسوندنش به اوريجين هم بازم وفتى كليك ميكنم بازى بالا نمياد... ممنون ميشم راهنماييم كنيد

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
دوستان من با نصب ویندوز 10 مشکل لگ برام حل شد .netframe work 3.5 و.4.5 رو نصب کنید به همراه Microsoft.Visua از 2005 تا 2015 که به ترتیب من نصب کردم.
الان بازی روون اجرا میشه ..

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
سلام
میگم به احتمال زیاد کرک بازی بعد از انتشار بازی هم به این زودیا نمیاد
ممکن هست یازی رو اشتراکی بخریم واسه افلاین زدن؟ مث قبل که برای 15 چن نفر پول گذاشتن اکانت خریدن و من نمیدونم که جواب داد یا نه
اگه ممکن هست یکی که اشناییه بیشتر داره بیاد وسط بازی رو اشتراکی بگیریم

Mamad_Chelsea

کاربر سایت
Jul 15, 2013
1,296
نام
محمد
دمو رو بازی کردم. شاید فیفا 16 به نست نسخه قبلی پیشرفت خیلی زیادی نکرده باشه ولی بازی از هر نظر عالی و بدون مشکله! گیم پلی و محیط ورزشگاه و تماشاچیا و... همه عالین! یه چیزی که تو نسخه دمو جلب توجه میکرد کیفیت خیر کننده لباسا بود! لباس بازیکنا از اون حالت خشک و بی انعطاف سابق تبدیل شده به یه لباس با کیفیت و انعطاف پذیر! دقیقاً شبیه سیستمی که برای موی بازیکنا استفاده کردن،لباسا هم با توجه به زاویه نور و شرایط جوی و حالت خود بازیکن تغییر میکنه که به طبیعی تر شدن بازی کمک کرده! چهره بازیکنا هم از لحاظ شباهت با چهره اصلی بازیکنا و گرافیک ونور پردازی و... بهتر شده! خلاصه اینکه از بازی با نسخه دمو فیفا 16 بسی لذت بردیم! امیدوارم این یکی دیگه مث فیفا 15 نشه که چند ماه طول کشید تا کرکش کردن!! نه به اون PES که صبح میاد شب کرک میشه نه مث فیفا که فقط کم مونده همزمان با عرضه نسخه بعدش کرک بشه :|

پ.ن: دوستانی که با Orgin مشکل دارن هم جدید ترین نسخشو رو نصب کنید بعد یه یوزر درست کنید و login کنید. بدون قند شکن هم لاگین میشه ولی وقتی میری تو لینک دمو فیفا 16 مینویسه فایل موجود نیست! حتما باید با آی پی یکی از کشورای اروپایی یا امریکا لاگین کنید! دمو رو از سایتای ایرانی هم میتونید دانلود کنید ولی باز برای فعال شدنش باید به همون قسمت دمو فیفا 16 تو Origin مراجعه کنید و اونم باز قندشکن میخواد! چون من خودم فایلای بازی رو کپی کردم تو پوشه Origin Games و لاگین کردم ولی وقتی رو فایل exe بازی کلیک میکردم ازم کد فعالسازی میخواست! تا اینکه از طریق Origin رفتم تو لینک دمو بازی و اونجا رو دانلود کلیک کردم! چون قبلاً فایلای بازی رو تو پوشه کپی کرده بودم چند لحظه بعد دانلود تکمیل شد و بازی فعال شد،دیگه وقتی رو بازی کلیک میکردم ازم کد فعالسازی نمیخواست!

واسه دسته هم از fifapadconfig استفاده کنید که مربوط به نسخه 12 فیفاست! یه فایل به اسم buttonDataSetup براتون درست میکنه که باید کپیش کنید تو پوشه Documents\FIFA 16 Demo و اینطوری آنالوگ سمت راست فعال میشه! من خودم اینطوری دسته ام رو تنظیم کردم! چون x360ce دیگه مث سابق تو بازیای جدید جواب نمیده!

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان اریج باز مث که امسال باید قید نسخه ارزون روسی رو بزنید چون این نسخه از بازی دیگه ریجن فری نیست..!

KaranDevilOCS

کاربر سایت
Feb 22, 2010
199
دوستان اریج باز مث که امسال باید قید نسخه ارزون روسی رو بزنید چون این نسخه از بازی دیگه ریجن فری نیست..!

یعنی چی ؟ یعنی انگلیسی رو نسخه روسی دیگه نیس ؟

بعد اینکه نسخه pre-order شده از deluxe یا super-deluxe سراغ داری (لینک رو پ.خ کن) ؟ بد جور تو کفشم... هر سال روسی میگیرم ولی امسال میخوام UT رو قوی شروع کنم با پک ها!

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
یعنی چی ؟ یعنی انگلیسی رو نسخه روسی دیگه نیس ؟

بعد اینکه نسخه pre-order شده از deluxe یا super-deluxe سراغ داری (لینک رو پ.خ کن) ؟ بد جور تو کفشم... هر سال روسی میگیرم ولی امسال میخوام UT رو قوی شروع کنم با پک ها!
نه بحث زبون نیس.. مث که کلا نمیشه نسخه روسی رو خارج از روسیه فعال کرد.. من از یه سایتی خریدم، بهم پیام دادن اینو گفتن و پولمو برگردوندن.. راجع به سوال دومت هم اطلاعی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر