FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

ofenomeno

کاربر سایت
Mar 27, 2014
72
برای این که توپ رو بندازه جلون باید شوک ها رو شن باشه و با شوک سمت راه این کار رو میشه انجام داد. فقط یه سوال.: من اصلا بازی کردن با شوک رو عادت ندارم و وقتی شوک رو روشن میکنم جهت دسته از کار میوفته و فقط باید با شوک بازی کرد. میشه دسته رو جوری تنظیم کرد که وقتی شوک رو روشن میکنی جهت دسته از کار نیوفته؟؟ من برای تنظیم دسته ازfifaconfig 12 استفاده کردم

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
این یکی دو روزه وسط بازی یهو میاد بیرون!! هر کاری می کنم آنلاین بشه فایده ای نداره، من مشکل اینترنت ندارم، برای شما ها هم این شکلیه؟

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
دوستان من وقتی وارد بازی میشم به صورت Random بعضی اوقات افت فریم دارم ولی بعضی وقتا ندارم و بازی راحت اجرا میشه مشکل از چیه سیستمم هم 6950 2g و سی پی یو هم quad q 6600 رمم هم 6 گیگه جریان چیه واسه شما هم همینطوریه؟ آقا ولی کسی دوربین بازی رو روی Broadcam گزاشته لامصب بازی خود واقعیت میشه خیلی حال میده

اره واسه منم همینطوریه . لپتاپم کانفیگش cor i5 3210 , ram 4 gb ddr3 , vga 7650 amd ddr5 2gb هست . وقتی فیفا16 ران میشه تقریبا 94 درصد رم اشغال میشه و یه کم رم پایینه ولی این که یه بار بازی درست ران میشه و یه بار نه عجیبه . اگر به محض بالا امدن ویندوز فیفا رو اجرا کنم مشکلی نداره ولی فقط کافیه قبلش فایرفاکس یا یه ویدیو رو باز کنم و ببندم و بعدش فیفا رو ران میکنم شدید فریم بالا پایین میشه بعضی موقع ها دو سه ثانیه فریز میشه یهو دور تند میره و مجبور میشم دوباره ریست کنم ویندوز و از اول بیارم . در ضمن وقتی هم کسی تو اریجین بهم پی ام میده وسط بازی ، باز همینطور میشه و بعضی وقتا کلا هنگ میکنه . فعلا از رو ناچاری مجبورم اینویز بیام کسی پی ام نده هنگ کنه . حالا یه رم 4 میگیرم چند روز دیگه ببینم حل میشه یا نه . فیفا15 مشکلی نداشت و در حین اینکه فیفا ران بود میشستم فیلم میدیدم همزمان :D ولی رو این 16 نمیشه و خیلی هم لازمه بالاخص تو 16 که یه ساعت باید سرچ کنی یه حریف پیدا کنه وسطش بیکاری بشینی یه فیلمی چیزی ببینی :|:d

ofenomeno

کاربر سایت
Mar 27, 2014
72
اره فقط با شوک سمت راست میشه این کار رو انجام داد ولی مشکل من حل شد. دسته بازی رو با استفاده از نرم افزار fifaconfig 12 مثل عکس تنظیم کن تا زمانی که شوک رو روشن میکنی جهت دسته هم کار کنه اونوقت راحت میتونه با جهت دسته بازی کنی و با شوک سمت است تکنیک ها رو اجرا کنی اینم لینک نرم افزار http://s3.picofile.com/file/8217517276/FifaPad.rar.html
xgx5_rggth.png

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
برای خرید اشتراکی از کجا بخرم؟

تو گوگل سرچ کردم.یکی از سایت ها دو مدل میفروشه.10 هزاری و 30 هزار تومانی
گفته با 30 هزار تومانی میتونی انلاین بازی کنی.

چقدر صحت داره.اصلا امکان پذیره؟

آخرین ویرایش:

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
دوستان چجوری میشه پنالتی گرفت؟هر کاری میکنم دروازه بان تکون نمیخوره از جاش

باید دسته شک دار داشته باشی و اگرم داشتی باید فعالشون کنی با برنامه های جانبی(با شک راست دروازه بان برای پنالتیا شیرجه میزنه)

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
دوستان دو تا سوال:
شما مشکل دفاع تو آنلاین بازی کردن ندارید، بیچاره کرده منو!!!)x
توی جام آنلاین یه تیم به اشتباه انتخاب بشه دیگه نمیشه عوضش کرد؟ :-/

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این مشکل تنظیمات کیبورد و دسته رو چجوری میشه فیکس کرد؟ :| اعصاب نزاشته!
اولی که بازی رو گرفتم عین آدم رو کیبورد تنظیم کردم بدون مشکل بعد اومدم چند نفره بازی کنم دسته رو وصل کردم اومدم با دسته تنظیم کنم کلا همه تنظیماتش بهم ریخت الان دیگه با کیبوردم نمیشه هماهنگ کرد :|
مثلا سانتر و پاس تو عمق رو تنظیم میکنم درست میشه بعد میرم تو بازی میبینم بجا اینکه با سانتر تکل بزنه با پاس تو عمق میزنه :| میرم از تو حالت دومش تکل رو میزارم روی همون دکمه سانتر باز میرم تو بازی میبینم دکمه سانتر با پاس تو عمق عوض شده :| بعضی از دکمه ها هم کلا تنظیم نمیشن روی کیبورد مثلا R یا Ctrl رو هرچی میزنم روش تنظیم نمیشه :|

نرم افزاری نداره این مشکلو حل کنه؟

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
این مشکل تنظیمات کیبورد و دسته رو چجوری میشه فیکس کرد؟ :| اعصاب نزاشته!
اولی که بازی رو گرفتم عین آدم رو کیبورد تنظیم کردم بدون مشکل بعد اومدم چند نفره بازی کنم دسته رو وصل کردم اومدم با دسته تنظیم کنم کلا همه تنظیماتش بهم ریخت الان دیگه با کیبوردم نمیشه هماهنگ کرد :|
مثلا سانتر و پاس تو عمق رو تنظیم میکنم درست میشه بعد میرم تو بازی میبینم بجا اینکه با سانتر تکل بزنه با پاس تو عمق میزنه :| میرم از تو حالت دومش تکل رو میزارم روی همون دکمه سانتر باز میرم تو بازی میبینم دکمه سانتر با پاس تو عمق عوض شده :| بعضی از دکمه ها هم کلا تنظیم نمیشن روی کیبورد مثلا R یا Ctrl رو هرچی میزنم روش تنظیم نمیشه :|

نرم افزاری نداره این مشکلو حل کنه؟

اگه هیچ جوری درست نمیشه فایل فیفا رو از تو document پاک کن ، وارد بازی که بشی دوباره این فایلی که پاک کردی درست میشه فقط دیگه تنظیمات به هم ریخته نیست میتونی از اول تنظیماتی که میخوای رو اعمال کنی ...

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
گویا اپدیت 3 برا بازی اومده با این جزییات:
The third game update for FIFA 16 is now available for PC.

This update includes new content:

• Star heads for some players, many from the newly promoted Barclays Premier League teams this season.
  • New third kits added for Roma, Barcelona, and Inter Milan.
The update includes general stability improvements and addresses the following items identified by the community and the FIFA team:

• Improved online matchmaking.:-o:bighug::((
  • Fixed team celebrating a goal at the wrong moment.
  • Addressed an exploit to win/loss record in FIFA Online Seasons.
  • Correct country flags appear in FIFA Pro Clubs.
  • Fixed Pro Club accomplishments resetting for a small number of users.
  • Fixed an issue on the PS4™ system that caused screen size changes to not save correctly.
The update also addresses the following FUT items:

• Updated the default value assigned to the Buy Now option to the max value when listing an item for sale on the Transfer Market.
  • Improved Compare Price when used on consumable items.
  • Fixed an issue where Goalkeeper was the default selection for all Player Roles.
  • Fixed an issue in settings where the image of the ball didn’t match the selected ball.
  • Fixed an issue that caused a shared Concept Squad to be displayed as a playable squad in the EA Sports Football Club news feed.
  • Fixed an issue with the use of historical kits by your opponent in Play a Friend’s Squad.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر