FIFA 16 معرفی شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,550
EA ساعاتی قبل از اولین ویژگی های جدید FIFA 16 پرده برداشت.
طبق اطلاعات منتشر شده در این نسخه از فرنچایز، 12 تیم ملی بانوان قرار خواهد داشت. این تیم ها عبارتند از: آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
مسابقات دوستانه به صورت آنلاین و تورنمت های آفلاین برای این بخش در نظر گرفته شده است.
FIFA 16 در سپتامبر 2015 منتشر خواهد شد.
دانلود تریلر
تصاویر:

kbTL3.jpg

qDLFE.jpg

kx5g8.jpg

OEZMF.jpg

ZTAlL.jpg

Jy9c7.jpg

dFyiK.jpg

P2aNx.jpg

LCcRC.jpg

HiLfh.jpg

Last edited by a moderator:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
شما هم عالی اسپم میدیا دقت کردی؟
دستت درد نکنه این همه فعالیت میکنم تو این تاپیک ها بعد چون نظرم با شما مخالفه الان یه پست دادم شد اسپم ؟؟!؟!!!

مشکلی نیست دوست گرامی نظرت با امثال ما ها مخالفه خب ایرادی نداره بیا نظرت رو بگو .................

- - -ویرایش - - -

اصلا هیچ مشکلی نیست دوستان فن متعصب فیفایی که میگن فیفا در این نسل داره عالی کار میکنه این گیم پلی کوتاه گل رونی در FIFA 08 رو ببینن !!!!!!!

همتون شوکه میشین ، سرعت بازی و زمان پاسخگویی و شدت و شتاب شوت و حرکت رونی بازیکن منچستر در اون نسخه رو ببینن که چقدر به فوتبال واقعی شباهت داره !!! اونم فیفا سال 2007 که عرضه شد به نام فیفا 08 !!!!! اون زمان این نسخه بد جوری تو صنعت گیم سر و صدا کرده بود و واقعا بی نظیر بود تو زمان خودش !!!

قضاوت با خودتون ، قبلا پست درباره سازنده و کارگردان بازی صحبت کردم و گفته بودم بازی از دوباره باز سازی کامل شده بود و بازی حتی داور هم نداشت چون تمام قسمت های بازی از نو بازسازی شده بود

صدا گذاری ،گیم پلی ،هوش مصنوعی ،گرافیک ، فیزیک و خیلی چیز های دیگه بازی به صورت کامل بازسازی مجدد شده بود و از قدرت های کنسول های اون نسل داشتن به طرز حیرت آوری کار میکشیدن !!!

این پستم که خدار و شکر اسپم نیست !!!!؟!؟؟؟!! :|:-/

w4j5_asli.avi_snapshot_00.07_[2015.06.14_20.12.57].jpg

حجمش هم خیلی کمه و گیم پلی فیفا 08 (نسخه کنسولی و نسل بعد اون زمان چون زمین تا آسمون با نسخه پی سی فرق داشت ) هستش و گل رونی .......... :arrowd:

https://www.mediafire.com/?hohgm8byjay0wad

آخرین ویرایش:

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دستت درد نکنه این همه فعالیت میکنم تو این تاپیک ها بعد چون نظرم با شما مخالفه الان یه پست دادم شد اسپم ؟؟!؟!!!

مشکلی نیست دوست گرامی نظرت با امثال ما ها مخالفه خب ایرادی نداره بیا نظرت رو بگو .................

- - -ویرایش - - -

اصلا هیچ مشکلی نیست دوستان فن متعصب فیفایی که میگن فیفا در این نسل داره عالی کار میکنه این گیم پلی کوتاه گل رونی در FIFA 08 رو ببینن !!!!!!!

همتون شوکه میشین ، سرعت بازی و زمان پاسخگویی و شدت و شتاب شوت و حرکت رونی بازیکن منچستر در اون نسخه رو ببینن که چقدر به فوتبال واقعی شباهت داره !!! اونم فیفا سال 2007 که عرضه شد به نام فیفا 08 !!!!! اون زمان این نسخه بد جوری تو صنعت گیم سر و صدا کرده بود و واقعا بی نظیر بود تو زمان خودش !!!

قضاوت با خودتون ، قبلا پست درباره سازنده و کارگردان بازی صحبت کردم و گفته بودم بازی از دوباره باز سازی کامل شده بود و بازی حتی داور هم نداشت چون تمام قسمت های بازی از نو بازسازی شده بود

صدا گذاری ،گیم پلی ،هوش مصنوعی ،گرافیک ، فیزیک و خیلی چیز های دیگه بازی به صورت کامل بازسازی مجدد شده بود و از قدرت های کنسول های اون نسل داشتن به طرز حیرت آوری کار میکشیدن !!!

این پستم که خدار و شکر اسپم نیست !!!!؟!؟؟؟!! :|:-/

w4j5_asli.avi_snapshot_00.07_[2015.06.14_20.12.57].jpg

حجمش هم خیلی کمه و گیم پلی فیفا 08 (نسخه کنسولی و نسل بعد اون زمان چون زمین تا آسمون با نسخه پی سی فرق داشت ) هستش و گل رونی ..........

https://www.mediafire.com/?hohgm8byjay0wad
یادش بخیر چه گیمپلی داشت....
اگه همون گیمپلیو بدن بخدا راضیم
ea سال به سال داره پسرفت میکنه
امسال که بهش امیدی نیست خدا کنه کونامی خوب کار کنه تا ea به خودش بیاد

آخرین ویرایش:

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
=))
این پست S.X عالی بود ...........

حق مطلب رو ادا کرد و واقعا جای حرفی هم نیست .............. =((:-/

شما برو pes 2016 که اومد اونو بازی کن کلا شما هر چقدرم فیفا عالی باشه باز دوباره یه ایراد میگیرین... گزینه شما pes 2016 که یک شبیه ساز فوق العاده فوتباله، توپش شبیه بادکنکه واقعا ادم یه نظراتی میبینه کف میکنه ‎:D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

موضوع انتقاد نیست اصلا برای من اهمیتی نداره کدوم بهتر میشن امسال! موضوع اینه پست دادی کسیو تایید کنی! خب دکمه تشکر برای چیه! وقتی برای تشکر پست بدی میشه اسپم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,913
نام
مهراد
هنوز به هیچ عنوان نمیشه نظر قطعی داد که EA تو این نسخه از فیفا چه قابلیت هایی رو به بازی اضافه کرده یا گیم پلی بازی چقدر تغییر کرده. پارسال اضافه کردن 600 تا انیمیشن به بازی ، Replay های به موقع ، میله کرنر ، تور دروازه و قابلیت های دیگه واقعا عالی بود ، امسال تا اینجا که اضافه شدن تیم زنان بوده ، اضافه شدن تتو به بدن بازیکن ها بوده + درست شدن بالاتنه شون بوده ، بقیه هم که هنوز معرفی نشده.

انصافا یک نکته که چند سالی هس تو بازی های فیفا اضافه شده و واقعا قابل ستایش هست ، همین عدم داشتن لودینگ در حین شروع مسابقه ، پرتاب اوت و کرنر و ... هست که خب من چک کردم PES پارسال موقع شروع بازی هنوز لودینگ داشت ، حالا اوت و کرنر رو تست نکردم ، منوی بازیش هم که کاملا کپی از فیفا بود ... در هر حال امیدوارم امسال گیم پلی بهتری نسبت به نسخه 15 رو شاهد باشیم ، یه چیز دیگه هم که تو نسخه PC پارسال رو اعصاب بود ، کم بودن تعداد رزولوشن های بازی بود که برای مثال برای مانیتور های CRT رزولوشن نداشت و باید خودت دستی تنظیم میکردی که اونم تعریفی نبود و امیدوارم امسال رفع شده باشه.

chaos.theory

کاربر سایت
Apr 1, 2014
60
نام
Amir
ظاهرا تعدادی از دوستان سهامدار EA هستن خواهشا بازی رو نقد نکنید تا یـ موقع دوستان آزرده خاطر نشن ...
دوست عزیز بازی رو زمانی میتونن نقد کنن ک سازندش بیاد به صورت رسمی و کامل معرفیش کنه یا اینکه منتقدا دمویی از بازی رو بازی کنن،نه از روی دوتا عکس و یه تریلر 10ثانیه ایی نسخه بازی رو بپیچن
حالا جالب اینجاست همین دوستان منتقد واسه بازی مورد علاقشون 180 درجه تغییر رویه میدن و ضعفای بازیشونو یا به چشم نمیارن یا کوچیک و بی اهمیت جلوه میدن...

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
1iv1_fifa16_xboxone_ps4_e3_henderson_hr_wm-676x380.jpg
uai1_fifa16_xboxone_ps4_firstparty_atlmadrid_vs_valencia_hr-676x380.jpg

نکته : این نوشته هایی رو که میذارم ترجمه بخش کوچکی از صحبت های Asim Tanvir نویسنده و منتقد و خبرنگار سایت های Fifasoccerblog و Winningelevenblog هستش و من دخل و تصرفی روشون ندارم و فقط دارم حرف های این شحص رو ترجمه میکنم !!! و براتون میذارم حالا نسخه فیفا 16 اومد و بازی چه میدونم رویایی بود و یا برعکس آشغال بود به من ربطی نداره و حرف های این شخص هستش !!!! ( بدبختی دارم باید الکی یه سری پست همراه با توضیحات بذارم :| داستانی داریما :( )

• اسیم داره میگه دیگه بازیکن های سرعتی راحت بهشون فضا داده نمیشه و سیستم پاس کاری بازی واقعا خوبه و داره در کل تعریف میکنه بذار بازم بخونم ببینم چی میگه !!!
  • بعد داره میگه دفاع ها در طول بازی حواسشون به شدت جمع هستش و خصوصا بازیکن های میانی تمامی نقاط زمین رو زیر نظر دارن و پوششش میدن فضا های خالی رو و همین طور دیگه بدو و گل بزن تو فیفا 16 اصلا نمیشه این کار رو کرد و بازیکن های سرعتی دیگه حکم غول رو ندارن و از این حرف ها ..............
  • و میگه سرعت بازی هم کم تر شده و فیفا 16 بازی بسیار با لانس شده ای هستش و اسیم همش داره از فیفا 15 بد میگه ( از فیفا 15 متنفره :d ) و در کنارش میگه فیفا 16 داره راه فیفا 15 رو اصلا نمیره و فیفا 16 بازی گروهی تر شده !!! و کلا داره از گیم پلی فیفا 16 تعریف میکنه !
  • میگه بازی با سی پی یو به طرز چشمگیری طبیعی تر شده و داری با بارسا بازی میکنی انگاری داری با خودش بازی میکنی و با دورتمند مثل دورتمند و با استون ویلا هم بازی میکنی رفتار و عمل کرد تیمیشون شبیه به خودشونه ! بعد میگه سی پی یو دیگه اون حس رو بهت نمیده که داره گولت میزنه و کد تقلب زده و از این حرف ها !!! :-/
  • البته میگه این بخش ویژگی شخصی سازی بازیکن ها و تیم ها به اندازه سری PES عمیق نیست ولی برای سری فیفا یک جهش بسیار عظیم هستش !
منبع : http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-16-preview/

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اینو ببینید ... فیس راکیتیچ رو دقت کنید فقط اونجا که همه بازیکنای بارسا کنار هم وایسادن
البته بازم چیز زیادی مشخص نیست ... نحوه دویدن و ... یه مقدارم از پشت پهنن هنوز ... امیدوارم گیم پلی خوبی داشته باشه

http://video.varzesh3.com/video-clips/margins/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-fifa-2016/

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
تريلرو اگه ديده باشيد گل مسى به بيلبائو رو توش نشون دادن :d
ولى هنوز فيس مسى و سوارز خوب كار نشده و خيلى بده :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر