FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
اقا یعنی فقط منم که احساس میکنم L1 مثلث راحت تر شده؟ :d

الان دورتمند رو برداشتم بدون هیچگونه مشکلی از L1 مثلث استفاده کردم!

پ.ن: جو ورزشگاه به نظرم فوق العادست!

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
اقا یعنی فقط منم که احساس میکنم L1 مثلث راحت تر شده؟ :d

الان دورتمند رو برداشتم بدون هیچگونه مشکلی از L1 مثلث استفاده کردم!

واقعا؟
والا من خودم و همچنین از چندنفر دیگه پرسیدم کلا دیگه L1 مثلث زیاد به کار نمیاد البته اگر به موقع و درست ازش استفاده کنی مفید که یکم سخت باید موقعیت بشناسی. به نظرم خوبه والا تو 14 یک L1 مثلث میزد گل :|

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
یه سوال
l1 مثلث چیه؟
فک نکنین بلد نیستم توی لجندری میبرم راحت ولی این l1 رو نشنیدم یا شاید به یه اسم دیگه میدونم
لطفا بگین:)

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
789
نام
Reza
یه سوال
l1 مثلث چیه؟
فک نکنین بلد نیستم توی لجندری میبرم راحت ولی این l1 رو نشنیدم یا شاید به یه اسم دیگه میدونم
لطفا بگین:)

پاس تو عمق هوایی.

اومدن حرکات دروازبان ها رو واقعی کنن بدترش کردن! بعضی اوقات گل های ضایعی میخورن.
امیدوارم تو نسخه اصلی درستش کنن

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
واقعا؟
والا من خودم و همچنین از چندنفر دیگه پرسیدم کلا دیگه L1 مثلث زیاد به کار نمیاد البته اگر به موقع و درست ازش استفاده کنی مفید که یکم سخت باید موقعیت بشناسی. به نظرم خوبه والا تو 14 یک L1 مثلث میزد گل :|

تایید میشه
دیگه l1+مثلث مثل 14 به کار نمیاد که بهتره بنظرم

بازی از هر لحاظ بهتر شده

دروازبان ها خیییییییلی قوی شدن و تا حدودی رو مخ ن

شوت ها هم سرعتش بدجور زیاد شده

جو ورزشگاه که خدااااس

تو کرنر ها میشه تاکتیک پیاده کرد مثلا میشه 3تا بازیکن برن دور گلر رو پر کنن

چمن هم که ... :bighug: ردِّ تکل ها رو زمین میمونه

بازی بنظرم سخت تر شده من تو 14 رو world class میبردم , تو این رو professional به زور میبرم رو world class به طرز فجیهی میبازم D:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دروازباناش افتضاح شدن! توپی به جز توپ مستقیم رو نمیتونن بگیرن! باگ زاویه بسته هم دارن! شوت زاویه بسته که میزنی جاخالی میدن توپ میره تو گل!
پاس تو عمق هوایی هم که کلا نابود کردن! به قولی نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی! سانتر ها هم که طرف میکشه بازیکن هنگ میکنه کاری انجام نمیده به جاش یه بازیکن دیگه که تو مسیر توپ نیست میپره!
سر هر شروع مجدد هم که یه افت فریم میگیره!

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
NFL , بسکتبال و فوتبال آمریکایی خیلی طرفدار داره آمریکا . خیلی هم حال میده ، واقعا هروقت بازی میکنم ، چه واقعی و چه مجازی ، به اندازه ی فوتبال بهم حال میده :D اون آماری که گفتم رو تو تلویزیون دیدم ، دیگه راست و دروغش رو نمیدونم اما ورزش اول رو نگفت که چیه !فکر میکردم بسکتبال باشه که شما فرمودید فوتبال آمریکایی هست . مطمئنی دومی فوتبال ( Soccer ) نیست ؟

ویرایش :
آمارش رو درآوردم :D فوتبال پنجمه :D
بعد بیا منو ترول کن من که همون اول گفتم

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
خیلی جالبه دوستانی که میگن دروازه بانها افتضاح شدن.
من امروز دانلود کردم و از صبح دارم بازی میکنم. بازی بهتر شده اینو باید قبول کرد اما به نظرم یه مقدار شبیه پس شده.
دروازه بانها عجیب شدن. مثلا راحت دریبل بزنی گل میخورن اما هیچ شوتی لامصب نمیره تو گل٬‌ هر چی بزنی مثل پلنگ میگیرن.
در کل دمو از دموی ۱۴ بهتر بود. امیدوارم بازی هم بهتر باشه.
هر کی سوالی داشت میتونه بپرسه.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
اگه شوت معمولی بزنی دروازه بانا خیلی راحت میگیرن.ولی اگه با R1 یا L2 بزنی راحت گل میخورن.ولی انصافا حس یه فوتبال واقعی ر میده به آدم.سنگینی توپ خیلی خوبه.بازیکنا سنگین تر از 14 هستن ولی سرعت باری بالاتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر