FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
خداروشکر تو این نسخه بالاخره اورال بازیکنایی مث رونی ،. کاسیاس و ژاوی رو که تا حدودی افت کرده بودن کاهش دادن ... در مورد چند بازیکن برتر هم اگه بخوام پیش بینی کنم : مسی : 94 ، رونالدو : 94 ، زلاتان : 89 ، سوارز : 89 ، نویر : 89 ، روبن : 89 ، بیل : 87 ، هازارد : 88 ، ریبری : 88 ، شوانی : 88 ، لواندوفسکی : 87 ، اینیستا :. 88

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
اوه اوه بین این 10 تا هم خامس رودریگز و کاوانی زیادن!!!
مخصوصآ خامس که با پیوستن از موناکو به ریال به طرز عجیبی 3 تا زیادش کردن!!!:|
فیفا به ریالم خوب حال میده واقعآ!!!

خامس بازیکن خوبیه خوب..انتظار داشتی مونیر رو اضافه کنن بهش ...خخخخخخخخخ
اقای گل جام جهانی ای گفتن

شوخی بودا..کل کل نبود...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به عنوان یک بارسایی بالای 86 بودن پیکه رو یه جوک میدونم ! :D
البته با 86 بودن ماسکرانو بخاطر فرم خوبی که تو بازیهای ملی داشت مشکلی ندارم .
این قابلیت مچ دی هم امیدوارم باعث بشه مجبور شم پیکه رو بزارم ذخریه !

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
من يادمه تو يكي از ويديو هاي گيمزكام عاقا پيكه ٨٥ بود كه احتمالا الان به ٨٣ كاهش پيدا كرده كه به حقه :دي اگه رو فرم اومد تو همون matchday اورالشو ببرن بالا :دي

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
2 هفته اول تا 200 بدن میخرید؟
من که از بی فوتبالی استخونام به درد افتاده
200 کمتر نمیدن تا 10 ما دیگه هم چه رسد هفته های اول...
با کله تا 240 روز اول خریدارم بیشتر عمرا..فیفا بازی که همیشه خواهان داره قیمتش پایین نمیاد

- - -ویرایش - - -

تریلر جدید (دومین تریلر مربوط به دروازه بان ها ) درباره هوش مصنوعی دروازه بان ها و انیمیشن های اضافه شده و ..............

https://www.youtube.com/watch?list=PLYAzVafIQExlCt9FzIIxegYf7BP1kj4Ev&v=I6AjwpwxhoQ

خوب بود عالی دمت گرم بهتر سوشا یاد بگیره حالمونو گرفت امرو تو استادیوم :d

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
200 کمتر نمیدن تا 10 ما دیگه هم چه رسد هفته های اول...
با کله تا 240 روز اول خریدارم بیشتر عمرا..فیفا بازی که همیشه خواهان داره قیمتش پایین نمیاد
من که 200 بیشتر ندارم..باید دسته اضافه هم بخرم..
خدا لعنت کنه گرون فروشا رو...

ویرایش:

حالا این که شهرستانم رو کجای دلم بزارم؟:(

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
یه سوالی که واسه من پیش اومده اینه که چرا اورال تری رو همیشه پایین میدن ؟!
توی نسخه 14 ریتینگش 83 بود ، که با توجه به عملکرد دو فصل قبلش طبیعی بود . ولی الان هیچ دلیلی نداره که اورال تری زیر 85 باشه !
این ویدیو دروازبان ها هم جالب بود . امیدوارم هوش و انیمیشن گلرها تو این نسخه جهش خوبی داشته باشه !

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
ژاوی 86 !!! جرارد 82 !!! حالا این رو بیخیال ... نوشته بر اساس این 1ساله گذشته اورال دادن :|

حالا شما کاری که با جرارد تو فیفا 14 می کردی رو می تونستی با ژاوی انجام بدی ؟
به نظر من به این چیزا زیاد توجه نکنید ، خودِ EA این چیزا رو می فهمه کاملا این اورالا فقط باید دهن تعدادی رو پر کنه و گر نه اصل بازی چیزِ دیگست.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ژاوی 86 !!! جرارد 82 !!! حالا این رو بیخیال ... نوشته بر اساس این 1ساله گذشته اورال دادن :|

تو یک ساله گذشته جرارد با سر خوردن قهرمانی رو از لیورپول گرفت ، بازم با سر خوردن و شکست به اروگوئه باعث پرت شدن انگلیس از جام جهانی شد .

82 هم زیادش !

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
فک نمیکنم بازیکنی که آرزوهای ی تیمو بر باد داد بعد از 20 سال انتظار اورال بالا داشته باشید:d و بازیکن 33 بالا باید ی کلاس خواص داشته باشه که اورالش 86 باشه... شبیه جرارد زیادن اما مثل ژاوی پاس طلا نداریم حتی با اینکه ازش بیزارم و از بارسا اما بازیخونیش حرف نداره ژاوی...از کجا معلوم شاید اورال جرارد 87 دادن عجله نکنید :))
بیشتر از اینا باید دلمان پس به حاله توره بسوزه که توپ بود فصل پیش و حقش بیشتر...این نمره هارو جدی زیاد نگیرین بیشتر از همه بازیباز مهمه.......
روز به روز این گفتگو فیفا داره میترکونه همه معلومه صبرشون از نگذشتن زمان سریز شده برا تجربش چی کرده ea خدایی باره خودشو بسته با همین فیفا و رکوردای فروشش

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
به شخصه امکان اینکه رونالدو با مسی برابر باشه رو یه جوک میدونم!!!
حداکثر 93 میکننش که اینم بعید میدونم و همون 92 میمونه،کلاس بازی مسی حداقل 2 تا از رونالدو بالاتره اصلا...
نویرم بالای 88 نمیکنن که باز نظر من اینه 87 میشه!
بازیکن سوم به احتمال قوی یا سوا هست یا روبن اینام نباشن زلاتان...
سر خوردن جرارد هم ربطی به اورال نداره mk یونایتدی عزیر که 4 تا 4 تا میخورین،جرارد فصل پیش یکی از بهترین های لیورپول و جزیره بود،با یه اشتباه که اورال رو پایین نمیارن!!!match day که نیس...(همین که حضرت استیوی سلطان شوت پاور فیفا هست و از وسط میدون به همه از جمله mk میتونی گل بزنی باهاش بستونه!!!);)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر