FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

والله نمیدونم وضعیت تو ps4 چطوره ولی من توضیح هم داده بودم و بین 750 تا 1000 خریدمو خودمم مونده بودم چطوری چون یه عده ای میخریدن 2500 الی 3000 البته بگم کسایی هم بودن که 650 خریدن.
منظور از قروش سریع اینه که Bid رو میزاری 2300 و Buy Now رو میزاری رو 2400
سیلوا ها رو هر وقت گزاشتم تو کمتر از بیست ثانیه Buy Now میشد.
دیشبم بواتنگ یکی دوتا Buy Now گیرم اومد 8500 که بعد از خریدشون گزاشتم 11750 و فروخته شدن
البته الان سرمایه گزاری مطمئن خرید قرارداد هست. کم سوده ولی مطمئنه و تو دراز مدت میتونه سودآور باشه. هر 50 تا قرارداد بسته به شانستون میتونه بین 5000 تا 7500 سود داشته باشه و حدود یک ساعت و نیم وقت میگیره یعنی تو 4 ساعت حدود 15000 تا 30000
البته اگه تو روز 4 الی 5 ساعت وقت بزارید سودتون تو هفته میشه بین 80000 تا 150000

- - -ویرایش - - -

كلا تو اين فيفا دروازبان يعني كشك

چرا واقعا؟
من حدود 70 درصد توپایی که تو کرنر به تیر یک سانتر میکنن از دست دروازه بانم قل میخوره یا میره توگل یا میوفته جلو بازی کن حریف و اون میزنه تو گل.
یکی دو بار اومدم قید 200000هزار رو بزنم و دسته رو بکوبونم زمین، ولی زود از خر شیطون پریدم پایین:d

سقوط کردم :| 4 تا پک باز کردم سر جمع اندازه 2000 ارزش نداشتن :((( رسما دیگه همه بیل و نیمارو آگیرو با کورتوباو راموسو دارن :| اقا کویین چنده؟؟ کجا میفروشن؟؟ با هزار زورو زحمت گل میزنی زارت یه عمقی میندازن بیل اونم با سرعت 200 میره از کنار دروازه بان رد میشه میزنه تو گل :|

- - -ویرایش - - -

والله نمیدونم وضعیت تو ps4 چطوره ولی من توضیح هم داده بودم و بین 750 تا 1000 خریدمو خودمم مونده بودم چطوری چون یه عده ای میخریدن 2500 الی 3000 البته بگم کسایی هم بودن که 650 خریدن.
منظور از قروش سریع اینه که Bid رو میزاری 2300 و Buy Now رو میزاری رو 2400
سیلوا ها رو هر وقت گزاشتم تو کمتر از بیست ثانیه Buy Now میشد.
دیشبم بواتنگ یکی دوتا Buy Now گیرم اومد 8500 که بعد از خریدشون گزاشتم 11750 و فروخته شدن
البته الان سرمایه گزاری مطمئن خرید قرارداد هست. کم سوده ولی مطمئنه و تو دراز مدت میتونه سودآور باشه. هر 50 تا قرارداد بسته به شانستون میتونه بین 5000 تا 7500 سود داشته باشه و حدود یک ساعت و نیم وقت میگیره یعنی تو 4 ساعت حدود 15000 تا 30000
البته اگه تو روز 4 الی 5 ساعت وقت بزارید سودتون تو هفته میشه بین 80000 تا 150000

- - -ویرایش - - -

چرا واقعا؟
من حدود 70 درصد توپایی که تو کرنر به تیر یک سانتر میکنن از دست دروازه بانم قل میخوره یا میره توگل یا میوفته جلو بازی کن حریف و اون میزنه تو گل.
یکی دو بار اومدم قید 200000هزار رو بزنم و دسته رو بکوبونم زمین، ولی زود از خر شیطون پریدم پایین:d

والا بواتینگ رو buy now 18500 هم نمیشه پیدا کرد:| امتحان کردم میگمااا :( چ.ن شما بازیکنای قدیمی هم دارین شاید واس همون قیمتاتون بهتره

اقا یکیی یه دروازه بان بگه که دوتا توپ بگیره ،اونم نگرفت لاقل هر توپی میاد رو نخوره :( لیگش مهم نیست فقط توپ بگیره.. زاویه بسته لا پایی شوت فنی هد دو ضرب هرچی زدن این دخیا و لوپز و بوفن خوردن!!

- - -ویرایش - - -

سلام هندانوویچ اپگریت شده رو بخرید موفق باشید

اقا سر قيمت با دوستمون بحث نكنيد حق داره تو ايكس باكس بازيكنا خيلي ارزونترن
مثلا اگر روبن تو پي اس يه ميليونه تو ايكس باكس بين ٦٠٠ تا ٧٠٠ هزار تاست كلا اونجا ارزونتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

دخیا85 رو یکم که بازی کردم دیدم نه همچین بوقم نیست:دی خوب میگره اکثرا!بعضی جاها دیگه میگم خوردم ولی میگیره!از وقتی شیمیستری wallگزاشتم واسش احساس میکنم خیلی بهتر شده!

سرمایه گزاری امشبم رو سمیر نصری هست
ببینم این چطوره، رو Bid خریدم 600 سکه ببینم میشه چقدری فروختش
برای اثبات شاید این عکس کفایت کنه البته ببشخید که بی کیفیته با موبایل انداختم ولی داغ داغ همین الان یهویی، خخ
wtzs07blncqrhvuy6f7d.jpg

دخیا85 رو یکم که بازی کردم دیدم نه همچین بوقم نیست:دی خوب میگره اکثرا!بعضی جاها دیگه میگم خوردم ولی میگیره!از وقتی شیمیستری wallگزاشتم واسش احساس میکنم خیلی بهتر شده!

من که گفتم :d

اصلا لامصب با چمیستری wall از کورتوا بهتره من کورتوا رو فروختمش اینقدر برام خوب بازی کرده

من تقریبا از آلتیمیت فیفا 13 به این ور تمام دروازه بانام رو چمیستری wall میخرم براشون عالیه به نظرم خیلی بهتر میکنه دروازه بان رو

بچه ها این مدل کارتا چیه داستانشون؟با عادیا چه فرقی دارن؟
9d700934fcb3c057718e79ac32ca94c4.jpg

منطورم ایناس که قسمت اوورالشون برجسته هستش

اينا كارت تمرينن كه ميتوني واسه بازيكنت استفاده كني واسه يه بازي قدرتشونو زياد ميكنه، بعدش دوباره معمولي ميشه، بعضيا اينا رو اينجوري ميزارن تو بازار گرونتر كساييكه اطلاع ندارن ميخرن سرشون كلاه ميره

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or