FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
راس ساعت 3:30 3 تا پک 50 تایی و 30 تا 7500 باز کردم بهترین بازیکنی که داد بواتنگ بود
تموم شد دیگه بگیرید بخوابید :d کارما معامله ی باقر تحویلمون داد

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان دیشب با ده هزار سکه رفتم دلالی
داوید سیلوا رو Bid میگرفتن حدود 750 تا 1000 و 2400 کوین Buy Now میفروختم
حدود یک ساعتی دلالی کردم و موفق شدم 50000 دیگه جمع کنم و دو تا اینفورم بخرم به فیمت مفت(کلوزه 11000 و اسمیلینگ 14000 سکه) به علاوه یه فالکائو 7500 و گوتزه 5800 و چند بازیکن دیگه مثل مانگالا و تعدادی قرارداد. حیف Web App بستس اگرنه راهش اومده بود دستم و امروز تا آخرین لحظات کلی دیگه کاسب می شدم
در ضمن، سیزن تیکت پک این هفته هم اومد. شما قکر میکنید چطوری بازش کنم یا کی بازش کنم شانسم رو افزایش میده؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
اقا یکیی یه دروازه بان بگه که دوتا توپ بگیره ،اونم نگرفت لاقل هر توپی میاد رو نخوره :( لیگش مهم نیست فقط توپ بگیره.. زاویه بسته لا پایی شوت فنی هد دو ضرب هرچی زدن این دخیا و لوپز و بوفن خوردن!!

داداشم من کورتوا رو داشتم بد نبود ولی بازم گل زیاد میخورد البته کلا سیستم دروازه بانی خرابه اما

به نظره من دخیا اورال 85 همین که آپگرید شده با چمیستری wall بگیر خیلی خوبه

البته به نظرمن چمیستری تیمی و مخصوصا بازیکن تاثیر داره الان شما همین دخیا رو که میگیری ببینی چمیستریش

تو تیمت از 10 چنده ؟؟

به نظره من که چمیستری تاثیر داره مخصوصا تو فیفا 14 خیلی تاثیر داشت

ولی بازم یه جورایی بازیکنا اوسکل میشن فکر کنم نمیدونم شاید من اینجوری حس میکنم :d

آخرین ویرایش:

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
داداشم من کورتوا رو داشتم بد نبود ولی بازم گل زیاد میخورد البته کلا سیستم دروازه بانی خرابه اما

به نظره من دخیا اورال 85 همین که آپگرید شده با چمیستری wall بگیر خیلی خوبه

البته به نظرمن چمیستری تیمی و مخصوصا بازیکن تاثیر داره الان شما همین دخیا رو که میگیری ببینی چمیستریش

تو تیمت از 10 چنده ؟؟

به نظره من که چمیستری تاثیر داره مخصوصا تو فیفا 14 خیلی تاثیر داشت

ولی بازم یه جورایی بازیکنا اوسکل میشن فکر کنم نمیدونم شاید من اینجوری حس میکنم :d

الان چک رو امتحان می کنم :( کلا شانسیه.. الان با یه عرب بازی میکردم هر چی زدم نویر گرفت از شش قدم هم میزدم مثه میمون میپرید..ولی خوب مورد هم بوده دروازه بان خودم بوده شوت از راه دور از وسط پاهاش رفته تو گل :|

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
دوستان دیشب با ده هزار سکه رفتم دلالی
داوید سیلوا رو Bid میگرفتن حدود 750 تا 1000 و 2400 کوین Buy Now میفروختم
حدود یک ساعتی دلالی کردم و موفق شدم 50000 دیگه جمع کنم و دو تا اینفورم بخرم به فیمت مفت(کلوزه 11000 و اسمیلینگ 14000 سکه) به علاوه یه فالکائو 7500 و گوتزه 5800 و چند بازیکن دیگه مثل مانگالا و تعدادی قرارداد. حیف Web App بستس اگرنه راهش اومده بود دستم و امروز تا آخرین لحظات کلی دیگه کاسب می شدم
در ضمن، سیزن تیکت پک این هفته هم اومد. شما قکر میکنید چطوری بازش کنم یا کی بازش کنم شانسم رو افزایش میده؟

امکان نداره شما به تعداد زیاد سیلوا با 1000 بخرید :| فروش سریعش هم اخه دورو بر 600 هست ؟!!! یا من اشتباه فهمیدم :|

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
امکان نداره شما به تعداد زیاد سیلوا با 1000 بخرید :| فروش سریعش هم اخه دورو بر 600 هست ؟!!! یا من اشتباه فهمیدم :|
شاید شما اشتباه محاسباتی داری آخه منظور شما از تعداد زیاد چند تاست؟ سرجمع حدود چهارده تایی شد. البته سیلوا ها رو یه دفعه نخریدم، تو هر سری دو الی سه تا می خریدم
مورد سوالت کجاست من جواب بدم
البته اینم بگم همونطوری که از نام کاربریم مشخصه من با ایکس باکس 1 بازی میکنم. در هر صورت خوشحال میشم راهنمایینت کنم.

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
اینم تیم جدید من دیویژن 1 آنلاینم
fdwnpe.png
[/IMG]
البته من خیلی الکی need for speed باز شده بودم همه بازیکنامو فروختم با بازیکن های معمولی یکم دوباره buil up play تمرین کردم حالا بااین تیم خیلی راحت و خوب tiki taka بازی می کنم
نظری دوستان راجبه formation دارن مثلا بهتر از 4231 2 باشه؟
ممنون

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
شاید شما اشتباه محاسباتی داری آخه منظور شما از تعداد زیاد چند تاست؟ سرجمع حدود چهارده تایی شد. البته سیلوا ها رو یه دفعه نخریدم، تو هر سری دو الی سه تا می خریدم
مورد سوالت کجاست من جواب بدم
البته اینم بگم همونطوری که از نام کاربریم مشخصه من با ایکس باکس 1 بازی میکنم. در هر صورت خوشحال میشم راهنمایینت کنم.

سوالم اینجاست که سیلوا رو نمیشه 700 اینا خرید تو ps4 ..و وقتی خریدی چطوری فروختی؟ فروش سریعش 620 هست فک کنم ...بگو مام استفاده کنیم

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اینم تیم جدید من دیویژن 1 آنلاینم
fdwnpe.png
[/IMG]
البته من خیلی الکی need for speed باز شده بودم همه بازیکنامو فروختم با بازیکن های معمولی یکم دوباره buil up play تمرین کردم حالا بااین تیم خیلی راحت و خوب tiki taka بازی می کنم
نظری دوستان راجبه formation دارن مثلا بهتر از 4231 2 باشه؟
ممنون
بشخصه من خودم 2-4-4 رو پيشنهاد ميكنم فوقالعاده خوبه عكس تيمم رو هم ٢ صفحه ى قبل گذاشتم خوش حال ميشم هي نظرم در مورد تيمم بدي

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
بشخصه من خودم 2-4-4 رو پيشنهاد ميكنم فوقالعاده خوبه عكس تيمم رو هم ٢ صفحه ى قبل گذاشتم خوش حال ميشم هي نظرم در مورد تيمم بدي
تیمتو دیدم دوست عزیز. ماشالا هرچی بازیکن تاپ بوده خریدی.
مشکل کمیستری نداری؟دیدم گفتی خوبه پاسکاری اما جاگیری و نفوذ بازیکنهات موقع حمله و دفاع خوبه؟حالا 442 هم امتحان میکنم
ممنون

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
تیمتو دیدم دوست عزیز. ماشالا هرچی بازیکن تاپ بوده خریدی.
مشکل کمیستری نداری؟دیدم گفتی خوبه پاسکاری اما جاگیری و نفوذ بازیکنهات موقع حمله و دفاع خوبه؟حالا 442 هم امتحان میکنم
ممنون
ممنونم دوست عزيز فقط دلم مسي ميخواد كه پولم نميرسه ؟ چه جوري خريدي؟
نه كميستريم حتي ٦٠ هم بوده اما خيلي راحت پاسكارى ميكنم جايگيري و نفوذ هم خيلي خوبه فقط نوير بده دخيا خيلي از نوير بهتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر