FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
به نظرم با هدف کار کنید بهتر باشه . اینکه همه ی بازیکناتون فوق ستاره باشن فکر نمیکنم بازی زیاد حال بده و هیجانش کم بشه من که بیشتر سعی میکنم جوون گرایی کنم البته اون رو با بازیکنای با تجربه قاطی میکنم و با سیستم مناسب و دفاع مستحکم به پیروزی میرسم و هیچ وجه هم اصلا بازیکن های فوق ستاره رو در تیمم قرار نمیدم و جوون گرایی میکنم اینطوری هیجانش چند برابر میشه و سعی و تلاش بیشتری باید در بازی بکنید .
داداش یه عکس از تیمت میزاری

تویه مارکت کرش چه قدر قیمت بازیکنا میاد پایین؟

Last edited by a moderator:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
بزای درک اینکه توتی چجوری مارکت به f میره بدونید رویس پارسال از ۸۰-۹۰ تا شد ۵۰ تا:|:-o
کسی میدونه آپگزید اول بازیکنا کی میاد؟

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
اقا مطمئنید فردا قیمتا میاد پایین؟؟
اگر مطمئنید من پوگبا رو بفروشم فردا دوباره بخرمش! :d
اومدنش که میاد نکته اینه که چقدر میاد پایین؟ فعلا تازه تویتش اومده تا همه پنیک کنن یخورده طول میکشه ..
من که امروز لوا و آلابا و بواتنگ و توزی که جمعه خریدمو فروختم که فردا دوباره بخرم .

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,560
نام
پوریا
میشه یکی منو در رابطه با توز راهنمایی کنه؟؟:|

الان دو روزه توز رو گرفتم ولی تو ترکیب زیاد خاصیت نداره! خوبم نمیتونه موقعیت درست کنه!

تو چه ترکیبی خوب جواب میده؟؟ الان واسش چمیستری استایل hawk گرفتم ولی باز خیلی بازیش به دلم نمیشینه! چمیستری بهتری هستش که براش بگیرم؟

از تمام بازیکنای سری آ مثل پوگبا,کوادرادو و... که گرفتم راضیم ولی توز به دلم نمیشینه!

پیشاپیش ممنون :d

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178

الان دو روزه توز رو گرفتم ولی تو ترکیب زیاد خاصیت نداره! خوبم نمیتونه موقعیت درست کنه!

تو چه ترکیبی خوب جواب میده؟؟ الان واسش چمیستری استایل hawk گرفتم ولی باز خیلی بازیش به دلم نمیشینه! چمیستری بهتری هستش که براش بگیرم؟

از تمام بازیکنای سری آ مثل پوگبا,کوادرادو و... که گرفتم راضیم ولی توز به دلم نمیشینه!

با این اپدیت جدیده کلا لیگ ایتالیا نابود شده...
بالانس کردن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

اونو بذار CAM قدش کوتاه قدرتبدنیش زیاده سرعتشم خوبه ولی نمیدونم به اندازه امارش سرعت نداره

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
دوستان کسی آگرو داره میخوام بدونم بعد آپدیت آیا همونجوری خوب مونده?
میخوام suarez بفروشم اگرو و دی ماریا بخرم کنار ایبرا!:)

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
خوبه ولی به نظرم سوارز بهتره
آره سوارز خوبه اما با آگرو که من داشتم زیاد فرق نداره یکم کند تره اما دریبلش بهتره و پاسش و دو برابر هم قیمتش بیشتره نمیدونم می ارزه یا نه با این قیمتش من ایبرا ترجیح میدم!

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
آره سوارز خوبه اما با آگرو که من داشتم زیاد فرق نداره یکم کند تره اما دریبلش بهتره و پاسش و دو برابر هم قیمتش بیشتره نمیدونم می ارزه یا نه با این قیمتش من ایبرا ترجیح میدم!
بازم هرجور دوست داری
لیگ انگلیس بستی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر