FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان چند روزه میرم تو بازی میپره بیرون کلا چه آفلاین چه آنلاین :( یه بار پاک کردم منتها درست نشده از چیه فکر میکنین ؟ :-s

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان خواهشا راهنمايى كنين،چه تو حالت آنلاين چه آفلاين بازى كه تموم ميشه به جاى اينكه وارد منوى فيفا بشم از بازى ميپره بيرون كلا و وارد منوى ps4 ميشه و پيغام ميده ارور ريپورت ميده :( احتمال داره ديسك بازى خراب شده باشه؟ آخه تا حالا دوبار بازى رو پاك كردم و دوباره نصب و آپديت كردم همينجوره :( ممنون ميشم راهنمايى كنين

Edsel

کاربر سایت
Jun 12, 2014
59
درود

دوستان برای آپدیت کردن فیفا باید اکانت psn هم داشته باشم:( ؟ بره اکانت ساختن که هرچی صبر میکنم پیلیز ویتش تموم نیمشه از بَس نت مضخرفه:(

آپدیت با ریجن بازی و دستگاه کاری نداره که؟

اینجا آموزشش هست

فیفا ورلد کاپ FIFA World CUP برای PS4 و XBox ONE | فروشگاه پلی استیشن 4

پ ن : میشه بگی با چه نتی دان کردی و چقد طول کشید؟ چون من باید ببرم کافی نت اگه پورت بده دانلود کنم :(

این مشکل کرش کردن فیفا تو xbox.one زیاده تو Ps4 ندیده بودم!b-)

کرش شدن فیفا 14 نسخه ی ایکس باکس وان

باید بری سایت های خارجی در مورد کرش کردن اینا جست و جو کنی / / / / / خودم اگه اینکاره بودم انجام میدادم برات:D

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان خواهشا راهنمايى كنين،چه تو حالت آنلاين چه آفلاين بازى كه تموم ميشه به جاى اينكه وارد منوى فيفا بشم از بازى ميپره بيرون كلا و وارد منوى ps4 ميشه و پيغام ميده ارور ريپورت ميده :( احتمال داره ديسك بازى خراب شده باشه؟ آخه تا حالا دوبار بازى رو پاك كردم و دوباره نصب و آپديت كردم همينجوره :( ممنون ميشم راهنمايى كنين

فک نکنم از دیسک باشه دادا ..واسه چی باید خراب شه آخه !!
بازیای دیگه رو تست نکردی ؟؟ببینی اونام اینطورین یا نه
اون نوع ارورشو بنویس
بعضی اوقات از بازیا میپره بیرون بخصوص فیفا و ارور میده ولی شما میگی همیشه اینطوریه عجیبه

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن

کُد ارورتو بنویس.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بچه ها ی سوال مهم دارم.من فیفا 14 پلی 4 دارم.3 ما بازیش میکنم.بعد دانلود بخش جام جهانیش گیمم سالم بود.چون واچ داگز بازی میکردم ی هفته سراغ بازی نرفتم.امروز وقتی رفتم داخل بازی کیک آف باشگاهی تیمای باشگاهی نبود.فقط ملیا بودن تو بخش کیک آف اصلی.تعجب کدم.جالب سیو بازی باشگاهیم بود بازی هم میشد تو کریر مودش.ی بار از رو هاردم پاکش کردم گذاشتم بازیو بازی اولش بارسا مادرید آمد اما بازیو تا آخرم بازی کردم اینیستال نشد تیمای باشگاهیش.مینوشت unsaved .بعد به نت وصل شدم پیغام از سونی آمد گفت مشکلت سند کن فرستادم.آیا هارد دستگام پریده یا مشکل از بازی.بازی واچ داگزمو دادم رفته اگر نه چکش میکردم ببینم هارد دستگاه خراب شده یا نه.اگر هارد دستگاه باید چی کار کرد کجا برد؟ هرکی جوابو میدونه کمکم کنه.

- - -ویرایش - - -

بچه ها ی سوال مهم دارم.من فیفا 14 پلی 4 دارم.3 ما بازیش میکنم.بعد دانلود بخش جام جهانیش گیمم سالم بود.چون واچ داگز بازی میکردم ی هفته سراغ بازی نرفتم.امروز وقتی رفتم داخل بازی کیک آف باشگاهی تیمای باشگاهی نبود.فقط ملیا بودن تو بخش کیک آف اصلی.تعجب کدم.جالب سیو بازی باشگاهیم بود بازی هم میشد تو کریر مودش.ی بار از رو هاردم پاکش کردم گذاشتم بازیو بازی اولش بارسا مادرید آمد اما بازیو تا آخرم بازی کردم اینیستال نشد تیمای باشگاهیش.مینوشت unsaved .بعد به نت وصل شدم پیغام از سونی آمد گفت مشکلت سند کن فرستادم.آیا هارد دستگام پریده یا مشکل از بازی.بازی واچ داگزمو دادم رفته اگر نه چکش میکردم ببینم هارد دستگاه خراب شده یا نه.اگر هارد دستگاه باید چی کار کرد کجا برد؟ هرکی جوابو میدونه کمکم کنه.

مشکلم حل شد گاهی سیوای بازی فیفا 14 unknown میشن بازی اجرا نمیشه باید از بخش storage دستگاه کاملن پاک و بازی رو اجرا کرد.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر