FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
وارد شدم دو صفحه فقط بحث در مورد این بود که کی لگسی بازی می کنه و کی تاکتیکال :| گفتم لابد اتفاق مهمی افتاده که دو صفحه تاپیک اومده جلو با شوق و ذوق اومدم تو بعد اینطور شدم 8-|
عبدالله عارف این صحبت ها رو توی PSN یا توی پروفایل بکنین. :d عاجزانه این خواهش رو ازتون می کنم و ممنونم ازتون پیشاپیش.
راستی بچه هایی که جدید گرفتن PS4 بابا بازیمون بد نیست می تونین از عبدالله بپرسین این موضوع رو:d اد کنین ID مارو خواهشا : salah_erosennin

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من هم فقط یک پست بدم
وقتی با 360 لایو بازی میکردم 1 سال پیش
دو نفر از کسایی که باهاشون فیفا 13 بازی میکردم فکر کردن لگسی بازی میکنم ، یکیشون بچه خوبی بود قبول کرد و اون یکی آدم واقعاً ... بود و قبول هم نمیکرد !!!
واقعاً اگه لگسی بازی نکنی و این اَنگ رو بهت بزنن واسه آدم خیلی زور داره !
من هم با عبداله توی PS3 بازی کردم مطمئنم لگسی بازی نمیکنه ، چون انقدر بازیش خوب بود که نیاز به این کار نداشته باشه ! و نشانه ای از لگسی هم به چشم نیومد !
من یه راهکار هم دارم برا اثبات :
همون اول بازی طرف ضربدر رو نگه داره و اون یکی بره با توپ جلوش ببینه مدافع همراهی میکنه ؟ ! یا یه راست میره توی پا ؟ اینجوری به اون طرف یک بار ثابت بشه از بازی های بعدی نیازی به اثبات نیست !
امیدوار بودم توی فیفا 14 این معضل برطرف بشه و موقع Invite دادن حالت دفاع رو بشه مشخص کرد ، ولی مثل این که باز هم به عقل سازنده هاش نرسید :| ایشالا فیفا 15 این معضل حل بشه :|

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
من هم فقط یک پست بدم
وقتی با 360 لایو بازی میکردم 1 سال پیش
دو نفر از کسایی که باهاشون فیفا 13 بازی میکردم فکر کردن لگسی بازی میکنم ، یکیشون بچه خوبی بود قبول کرد و اون یکی آدم واقعاً ... بود و قبول هم نمیکرد !!!
واقعاً اگه لگسی بازی نکنی و این اَنگ رو بهت بزنن واسه آدم خیلی زور داره !
من هم با عبداله توی PS3 بازی کردم مطمئنم لگسی بازی نمیکنه ، چون انقدر بازیش خوب بود که نیاز به این کار نداشته باشه ! و نشانه ای از لگسی هم به چشم نیومد !
من یه راهکار هم دارم برا اثبات :
همون اول بازی طرف ضربدر رو نگه داره و اون یکی بره با توپ جلوش ببینه مدافع همراهی میکنه ؟ ! یا یه راست میره توی پا ؟ اینجوری به اون طرف یک بار ثابت بشه از بازی های بعدی نیازی به اثبات نیست !
امیدوار بودم توی فیفا 14 این معضل برطرف بشه و موقع Invite دادن حالت دفاع رو بشه مشخص کرد ، ولی مثل این که باز هم به عقل سازنده هاش نرسید :| ایشالا فیفا 15 این معضل حل بشه :|

این آخرین کامنت من راجع به لگسی هست پیشاپیش معذرت میخوام ...
داش خودم میدونم اینم به عبداله جان هم گفتم انجام هم داد ولی یه بار که استارت زد نمیدونم چرا حس کردم لگسیِ شاید بخاطر حساسیت بی جا بود آخه همه بهش میگن لگسی واسه همین یه حساسیتی واسه من ایجاد شده بود (دقت کنید ماضی نقلی بکار بردم یعنی دیگه الان این فکر رو نمیکنم ...)
باقی بقای دوستان بحث تموم

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
خیلی خوب وقتی ادم میبازه مثل مرد قبول کنه وبه جای بهونه اوردن تمرین بیشتر کنه من خودم تو ps3 یکسری رو میشناختم وقتی گل میزدم وسط بازی مسیج میداد گلی که زدی تو حلقم یا چقدر تو خوش شانسی که البته (بدشانسم) و... که بخوام بگم زیاده ولی یکسری دیگه هم بودن بازی میکردیم میباختیم میبردیم تنها مسیجی هم که بهم میزدیم یه خسته نباشی بود خیلی خوب ادم از بازی لذت ببره و اگر بازی طرف بهتره یاد بگیره برای همین حرف های بچگانه بود که الان بیشتر التیمت میزنم لذتم هم میبرم خیلی کم فرندلی میزنم اونم با۲.۳نفر از دوستای گلم مثل محمد محمود و... چون حوصله بحث های بیهوده یکسری که زیادی جدی میگیرن بازیو ندارم

آخرین ویرایش:

arsalan311

کاربر سایت
Apr 26, 2014
9
همین بود 5نفر اومدن که باختن نبووووووووووووووووووووووووووووووووود رغیب
vatanarash اینم ایدی فقط مثل قیبلی ها سنشون کم باشه گریه می کنند جنبه باخت بالای 40 سال بیاد

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز لطفا یه راهی جلوی پای ما بذارین برای این مشکل نت که هی استاپ میشه بازی و بعد دوباره شروع میشه
اگه قرار باشه چیز پی انی چیزی رو share کنیم تو دستگاه دیگه nat type پایین تر از 3 نمیاد

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
همین بود 5نفر اومدن که باختن نبووووووووووووووووووووووووووووووووود رغیب
vatanarash اینم ایدی فقط مثل قیبلی ها سنشون کم باشه گریه می کنند جنبه باخت بالای 40 سال بیاد
من دیشب به ایشون باختم ولی گریه نکردم حتی بهتون گفتم برد نوش جونتون

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
زبونم مو درآورد از بس گفتم دفاعم لگسی نیست و تاکتیکاله ! فکر نمیکردم اون داستانای اوایل فیفا 13 بیاد اینجا هم تکرار بشه ! باید یکی یکی توضیح بدم فرق دفاع لگسی و تاکتیکال رو .. ولی بازم آخرش اونی که اشتباه میگه و بلد نیست منم .

داش گلم خوبه قانعت کردم که داری لگسی بازی میکنی :)))))
دوستانی که سابقه زیادی تو فیفا دارن ادد کنند بازی کنیم که یه چی یاد بگیریم :)
فقط لگسی نذارید لطفااااا :|
با تشکر

داش بخوام واضح بگم کسی که لگسی بازی کنه دیگه فیفا نمیزنه راگبی میزنه .... یه تنه میزنه به بازیکنات که میرن تو باقالیا .... اما تاکتیکال مثه فوتبال واقعی رفتار میکنند بازیکنا...
حالا فکر کن خودت تاکتیکال بازی کنی حریفت لگسی ... فکر کنم اون میشه کشتی کج یه طرفه ..:))
سوال بعدیت هم اره داداش فرندلی با برو بکس ایران راحت بدون هیچ مشکلی میزنیم من دیدم که با نت 256 هم فرندلی میزنن :))

خوب اول بگم که آواتار و امضات تو حلقه Yoshida
بعدش اینکه جریان داره کار عبدل جان من همچنان میگم لگسی بازی میکنه و از این به بعدم یه شیوه بازی براش در پیش میگیرم
البته اگه بازی کنه خخخخ

عزیز جون اینکه عبداله لگسی بازی میکنه رو فقط من نگفتم از خودش بپرس یا اون کامنتش رو نگا کن که میگه خسته شده از بس گفته لگسی نیس ....
بعدش اینکه من دیگه مشکلی ندارم از این به بعد فکر میکنم دام تیم مقابل داره راگبی بازی میکنه نمیزارم توپ به 3 متریش برسه که ... :)

این آخرین کامنت من راجع به لگسی هست پیشاپیش معذرت میخوام ...
داش خودم میدونم اینم به عبداله جان هم گفتم انجام هم داد ولی یه بار که استارت زد نمیدونم چرا حس کردم لگسیِ شاید بخاطر حساسیت بی جا بود آخه همه بهش میگن لگسی واسه همین یه حساسیتی واسه من ایجاد شده بود (دقت کنید ماضی نقلی بکار بردم یعنی دیگه الان این فکر رو نمیکنم ...)
باقی بقای دوستان بحث تموم
سلام داداش
اگه این حرف ها رو به من میزدی،مهم نبود برام،چون خیلی وقته دور این بچه بازیها رو خط کشیدم،ولی شما به کسی داری تهمت میزنی که مدت ها باهاش بازی کردم اصلا یه بار هم حس نکردم داره legacy بازی میکنه،بهت حق میدم من و شما نمیتونیم شبیه هم باشیم،شما نمیتونی ازش رد شی میگی legacy میزنه ولی من میگم دفاش خوبه
کلا خیلی خوب پرس میکنه و فکر خونیشم قویه،میتونه حدس بزنه چه کاری میخوای انجام بدی،کجا میخوای پاس بدی کلا اگه مخت کار نکنه کلافه میشی اینجا که آدرنالین ......
بنظرم واسه کسایی که بازیشون خوبه legacy سختره،چون اونا دوست دارن هر کاری رو با فکر انجام بدن نه......
pmها رو خوندم دیدم هر چی بچه ها میگن شما قبول نمیکنی به شما دوست عزیز توصیه میکنم از دستگاه آتاری شروع کنی فیفا رو بازی کنی شمارشو دقیقا یادم نی فکرکنم -14 بود شاید اینطوری فرق legacy و tactical رو متوجه شی
و آخر اینکه بردن عبدالله هم قلق داره،اگه دوست داشتی بگو برات pm کنم، با اجازه عبدالله یه چیز کلی به تمام بچه هایی که دارن رو ps4 باهاش بازی میکنن و به مشکل خوردن بگم اونم اینکه هیچ وقت از یه سیستم ثابت جلوش استفاده نکنید بعد یکی-دو دست دستتون رو میخونه
داداش عبدالله شرمنده با این جمله آخرم فکر نکنم کسی دیگه بهت گیر بده
اگه بازم برای کسی شبهه ای بوجود اومده بگه من فیلم های برد مقابل عبدالله رو براتون بزارم تا متوجه شید بردنش خیلی هم سخت نی:d

آخرین ویرایش:

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
خوب با اجازه اساتید محترم
یه چندتا نکته خدمت اقای jose-mourinho عرض کنم که :
1.من مثه شما و امثال شما بیکار نیستم که بخوام کل کنسولارو بازی کنم و وقت گرانبهایی رو که نمیشه با هیچ چیز دیگری عوض کرد صرفا به بازی کردن بگذرونم...
2 اینکه من فقط نمیگم که عبداله داره لگسی بازی میکنه .... پس میتونی کل کسایی که این حرف رو میزنند مورد خطاب قرار بدی ....
3 همونطور که گفتم به حالم فرق نداره که لگسی بازی میکنه یا تاکتیکال من تا الان بازی زیبا برام مهم بود که با رفتار شما و امثال شما دیگه قید بازی زیبا رو زدم و از این به بعد با هرکی بازی کنم فقط نتیجه رو میگیرم ....( این یه بازی هست و فکر نکنید که ست بلاتر قراره بعد هر برد بیاد به شما کاپ جام جهانی رو تقدیمتون کنه ... مطمئنم اگه جای اینکه فکراتونو رو اینجور چیزا متمرکز میکردین رو چیزای دیگه متمرکز میشدین قطعا الان تو کار اورانیوم بودین نه DualShock و فیفا ...)

دیگه بیشتر از این لازم نمیدونم وقت خودم رو صرف جواب دادن شما بکنم چون همونجوری که گفتم وقت از طلا گران بها تره و پیشنهاد من هم به شما اینه که بجای وقت تلف کردن با اینکارا بشینی فکر آینده و زندگیت باشی ، قطعا خروجی خوبی میتونی نسبت به این کارا داشته باشی ...

و همینطور آقای کیا به نظر من سن بنده به حیطه کاری شما مربوط نمیشه و هر فکری که دوست داری بکن و پیشنهادی که به دوستمون داشتم رو به شما هم میکنم بجای اینکه فکر خودتو درگیر سن من بکنی فکر زندگی و آینده خودت باش ....

مایی که باباهامون شب و روز درگیر بودن این شدیم موندم بچه های این نسل چی میخواد ازش در بیاد خدا میدونه ....

آرمین عزیزم ممنون که همیشه نسبت به من لطف داشتی زیاد خودتو درگیر نکن .....
ارزش نداره داداشم ;)
باقی بقای دوستان

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
فکر می کنم پاسخ عارف برای همه چیز کافی بود و نیاز به توضیح ادامه نداره و خواهشا بحث تاپیک رو از این به بعد به بی راهه نبرید دیگه همه می دونن کی لگسی بازی می کنه کی نه نیاز به توضیح ما هم نیست بحث 2012 قدیمی بودنم وسط نکشید که به اینا باشه ما پیر همتونیم حداقل توی فیفا! با این حال بازم میگم دیگه ادامه ندین که سایت بازیسنتر پر از اسپم بشه... من معذرت می خوام که این پست رو دادم و امیدوارم درک کنید و ادامه ندین :)

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
و همینطور آقای کیا به نظر من سن بنده به حیطه کاری شما مربوط نمیشه و هر فکری که دوست داری بکن و پیشنهادی که به دوستمون داشتم رو به شما هم میکنم بجای اینکه فکر خودتو درگیر سن من بکنی فکر زندگی و آینده خودت باش ....
اتفاقا سوالی بود که اینجا واسه خیلی ها مطمئنا ایجاد شده چون اینجارو کردی کودکستان!

به جای اینکه بزنی صحرای کربلا و حرف از آینده این و اون بزنی ( lol ) یکم جنبه باختت رو ببر بالا.

آفرین

amn2d

کاربر سایت
Sep 30, 2013
9
ای بابا بچه ها بیخیال اصن هرکی هرجور دوست داره دفاع کنه چه لگسی چه تاکتیکال
نه زور هست نه قانونی ظرفیت باخت ندارید بازی تکنید.
هرکی سبک بازیش یه جوره. بازی میکنیم حالشو ببریم نه اینکه بگیم بازیمون از بقیه بهتره. هرکی هم ادعاش میشه بذاره حریف هرجور عشقشه بازی کنه نه اینکه بش ایراد بنی اسراییلی بگیره

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
خوب با اجازه اساتید محترم
یه چندتا نکته خدمت اقای jose-mourinho عرض کنم که :
1.من مثه شما و امثال شما بیکار نیستم که بخوام کل کنسولارو بازی کنم و وقت گرانبهایی رو که نمیشه با هیچ چیز دیگری عوض کرد صرفا به بازی کردن بگذرونم...
2 اینکه من فقط نمیگم که عبداله داره لگسی بازی میکنه .... پس میتونی کل کسایی که این حرف رو میزنند مورد خطاب قرار بدی ....
3 همونطور که گفتم به حالم فرق نداره که لگسی بازی میکنه یا تاکتیکال من تا الان بازی زیبا برام مهم بود که با رفتار شما و امثال شما دیگه قید بازی زیبا رو زدم و از این به بعد با هرکی بازی کنم فقط نتیجه رو میگیرم ....( این یه بازی هست و فکر نکنید که ست بلاتر قراره بعد هر برد بیاد به شما کاپ جام جهانی رو تقدیمتون کنه ... مطمئنم اگه جای اینکه فکراتونو رو اینجور چیزا متمرکز میکردین رو چیزای دیگه متمرکز میشدین قطعا الان تو کار اورانیوم بودین نه DualShock و فیفا ...)

دیگه بیشتر از این لازم نمیدونم وقت خودم رو صرف جواب دادن شما بکنم چون همونجوری که گفتم وقت از طلا گران بها تره و پیشنهاد من هم به شما اینه که بجای وقت تلف کردن با اینکارا بشینی فکر آینده و زندگیت باشی ، قطعا خروجی خوبی میتونی نسبت به این کارا داشته باشی ...

مایی که باباهامون شب و روز درگیر بودن این شدیم موندم بچه های این نسل چی میخواد ازش در بیاد خدا میدونه ....

آرمین عزیزم ممنون که همیشه نسبت به من لطف داشتی زیاد خودتو درگیر نکن .....
ارزش نداره داداشم ;)
باقی بقای دوستان
من یاد گرفتم همه چی رو کنار هم استفاده کنم،شما رو نمیدونم........
ببخشید آقای اورانیوم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر