FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
آقا من یه سوال دارم، چرا گرافیک بازی اونقدرا تغییر نکرده؟! هی زور می‌زنم دنبال پیشرفت چشمگیر باشم و چیزی نمی‌بینم (به جز تماشاگرا که عالی شدن). سال‌های بعدی درست می‌شه یا دیگه تا ته نسل همینه؟!
آدم Infamous بازی می‌کنه قشنگ می‌فهمه یه نسل جا به جا شده، این فیفا رو که می‌بینی فقط یه مقدار چمن بهتر شده و تصویر شفاف‌تر شده.
البته از نظر گیم‌پلی احساس می‌کنم بهتر شده و وزن توپ و فیزیک بازی خیلی بهتر شده و بیشتر حس فوتبال واقعی رو به آدم انتقال می‌ده.
فيفا قضيش يه مقدار فرق ميكنه از PSP بگير تا PC و PS4 و رو هر چي گيرشون اومده بازي رو ميدن بيرون براي هيمنم عملا گرافيك پيشرفت اساسي نداره تا زماني كه انجين بره براي نسل بعد تخصصي بشه شايد فيفا 15 يا حتي 16 كه يه تفاوت عمده ديده بشه. نميدونم MLB رو ديدي يا نه واقعا بازي ورزشي نسل بعد يعني اون 1080 و 60 فريم با گرافيكي كه واقعا نميشه از واقعيت تشخيصش داد. فقط حيف كه بيسبال تو ايران طرفدار نداره

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
فيفا قضيش يه مقدار فرق ميكنه از PSP بگير تا PC و PS4 و رو هر چي گيرشون اومده بازي رو ميدن بيرون براي هيمنم عملا گرافيك پيشرفت اساسي نداره تا زماني كه انجين بره براي نسل بعد تخصصي بشه شايد فيفا 15 يا حتي 16 كه يه تفاوت عمده ديده بشه. نميدونم MLB رو ديدي يا نه واقعا بازي ورزشي نسل بعد يعني اون 1080 و 60 فريم با گرافيكي كه واقعا نميشه از واقعيت تشخيصش داد. فقط حيف كه بيسبال تو ايران طرفدار نداره

آره احسان جان دیدم اونو، پیش خرید هم کردم. من عاشق بازی‌های ورزشی هستم و همیشه اولین بازی‌هایی هستن که تهیه می‌کنم. البته فیفا هم 1080-60 هست، فقط موقع نشون دادن خوشحالی‌ها و وارد زمین شدن بازیکنا و ... 30 فریم هست.
خلاصه امیدوارم سال بعد یه تکون درست و حسابی بخوره، اگه تا آخر نسل همین شکلی باشه خیلی ضد حاله.

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
دوستان عزیز که مایل به ثبت نام در لیگ فیفا 14 دارند به من پ.خ بدهند ...
فقط دو نفر تا تکمیل شدن افراد داریم ....
فقط یه نکته دوستانی که میخوان شرکت کنند دقت کنند که 26 بازی باید انجام بدهند ،پس اگه میتونید به موقع سر بازیها حاضر بشید ثبت نام کنید ....

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
منم امروز بازی کردم
تا دقیقه 90 خوب بود یهو اومد بیرون ... نکته جالبش این بود که من 0 - 1 جلو بودم اما مساوی داد بازی رو :(
از مخابرات نت میگیرم

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بعد از یک ماه 12 دست کامل بازی کردم :-o:d
چه اوضایی واسه ما درست کردن تعجب میکنیم بازی تموم میشه
خدا کنه درست شده باشه واقعا .....تا الان که اوکی بوده واسه من
دو بار تو این 12 دست یه تیک کوچیک زد اما بازی قطع نشد
حالا احتمال میدم از پینگ باشه
ولی از ساعت 3 تا الان که 7 هست راحت بازی کردم

-----------------------------
شاید بعضی دوستان بگن این موقعه خوبه یعنی نزدیک صبح و شبا .. ولی من همین موقعه هم مشکل داشتم و قطع میشد ...
فعلا خیلی عالیه خداروشکر //

آخرین ویرایش:

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بعد از یک ماه 12 دست کامل بازی کردم :-o:d
چه اوضایی واسه ما درست کردن تعجب میکنیم بازی تموم میشه
خدا کنه درست شده باشه واقعا .....تا الان که اوکی بوده واسه من
دو بار تو این 12 دست یه تیک کوچیک زد اما بازی قطع نشد
حالا احتمال میدم از پینگ باشه
ولی از ساعت 3 تا الان که 7 هست راحت بازی کردم

-----------------------------
شاید بعضی دوستان بگن این موقعه خوبه یعنی نزدیک صبح و شبا .. ولی من همین موقعه هم مشکل داشتم و قطع میشد ...
فعلا خیلی عالیه خداروشکر //
خوش بحالت منم دیروز ۴ دست بازی کردم مشکلی نبود بازی آخر ۱ امتیاز لازم داشتم پرید بیرون باختم :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر