FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
خدایی خودت بگو این همه شانس رو از کجا میاری؟

کلا از اول عمرم که فیفا میزدم هرکی باهام بازی میکنه و میبازه همین رو میگه اما یه خورده منطق هم خوب چیزیه ......
1 بازی 2بازی یه صحنه 2صحنه میشه اسمشو بزاری شانس ....نه اینکه....
به هر حال از بازی باهات لذت بردم و سعی کن همیشه با اعصاب آروم بازی کنی ....

تازه اینم در نظر بگیر که 3 روزه فیفا و ps4 امده دستم اینه بازیم یکی دو هفته بازی کنم دیگه چی میخواد بشه ...
خدا میدونه:))

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
در کل واسه بار اول دوم بازیت خوبه :D دیگه از دفعه سوم دستت خونده میشه همش دروازه بان میاری جلو و اینا. هر بازی 3 برابر تو موقعیت گل داشتم. حالا بازم بازی میکنیم. ;)

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
کلا از اول عمرم که فیفا میزدم هرکی باهام بازی میکنه و میبازه همین رو میگه اما یه خورده منطق هم خوب چیزیه ......
1 بازی 2بازی یه صحنه 2صحنه میشه اسمشو بزاری شانس ....نه اینکه....
به هر حال از بازی باهات لذت بردم و سعی کن همیشه با اعصاب آروم بازی کنی ....

تازه اینم در نظر بگیر که 3 روزه فیفا و ps4 امده دستم اینه بازیم یکی دو هفته بازی کنم دیگه چی میخواد بشه ...
خدا میدونه:))

نشد باهات بزنم ، فردا میتونی ؟ خیلی کری میخونی میخوام حالت رو بگیرم :D من خودم هم یه روزه دارم بازی میکنم !

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
خوب سپتیمو اومـــــد :d
اول خدمت کیارش عزیز عرض کنم که من جلو هر کسی و هر نوع بازی یه جور مختص خودش بازی میکنم اگه ببینم تاکتیکم نمیگیره سریع تغییر میدم .... امیدوارم از بازی با من لذت ببری ....;)
اما حسین عزیز و سامان جان من از صبح تا عصر ساعت 6.7 میتونم بازی کنم از 7 به بعد نمیتونم چون tv دست من نیست.... هر موقع خواستین پی ام بدین هم اینجا رو خیلی چک میکنم هم مسیجامو تو psn که مسیجام رو بیشتر چک میکنم .....
بازم میگم من بیشتر از برد اینو دوست دارم که طرف مقابل از بازیم لذت ببره تا اینکه عصبی باشه و از بازی پشیمون .....
این ادعا هم دو علت داره : یک اینکه کل کل رو دوست دارم و ازش لذت میبرم البته تا حدی که تبدیل به دعوا و دلخوری نشه:love: 2 اینکه میخوام حریفم با تمام توانش بیاد باهام بازی و شل نگیره ....:d:thumbsup:

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه ها خواهشا کری خونی رو تموم کنین.:dرو مخ رفقای من نرین که بدجور خدمتتون خواهم رسید)x(کری زیر پوستی که میگن همینه=))ایدیمو که دارین من از 12 شب به بعد و البته بعد از ظهر ها (به جزئ حوالی 8 تا 11 شب) همیشه هستم.بگین تا بازی کنیم با هم هر موقع خواستین:bighug:)
البته اوناییم که ندارن : salah_erosennin :D

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
بچه ها خواهشا کری خونی رو تموم کنین.:dرو مخ رفقای من نرین که بدجور خدمتتون خواهم رسید)x(کری زیر پوستی که میگن همینه=))ایدیمو که دارین من از 12 شب به بعد و البته بعد از ظهر ها (به جزئ حوالی 8 تا 11 شب) همیشه هستم.بگین تا بازی کنیم با هم هر موقع خواستین:bighug:)
البته اوناییم که ندارن : salah_erosennin :D
اول ای دیت رو ادد کردم بعد اومدم اینجا بگم دوست دارم عاشق اینجور کل کلتم
:boxing:
فردا صبح ساعت چند؟؟ خودت و رفیقات همگی بیایین پای رینگ نوبتی از رینگ خارجتون میکنم (یک دست هم نه کلا 3دست بازی میکنم با همه ) من امادم ^_^:flexion:

آخ آخ لحظه شماری میکنم واسه مسابقات بعد عید اگه الان قطعی از چیزی حرف نمیزنم اما تا اون موقع مطمئنم کسی حریفم نیست مگه اتفاقات فورس ماژور ...:lol:

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
فردا صبح ساعت چند؟؟ خودت و رفیقات همگی بیایین پای رینگ نوبتی از رینگ خارجتون میکنم (یک دست هم نه کلا 3دست بازی میکنم با همه ) من امادم ^_^:flexion:

خودم کافیم دیگه.:dشما یه سه چهار نفر رو بیار که اگر احیانا 6تایی شدی با هم فکری هم بتونین بازی رو درش بیارین>:)(به نظرم کری رو بذاریم برای بعد از بازی بهتره.:dفعلا جو دوستانه در واقع ارامش قبل از طوفان باشه.بعد از بازی میریم تو رینگ>:))
من هستم صبح ها.در واقع شب تا صبح بیدارم بعدش تازه می خوابم:))7-8-9 صبح هر موقع تونستی بگو میام.حتی اگر بدن کشش داد تا 10 هم هستم.:d

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
خودم کافیم دیگه.:dشما یه سه چهار نفر رو بیار که اگر احیانا 6تایی شدی با هم فکری هم بتونین بازی رو درش بیارین>:)(به نظرم کری رو بذاریم برای بعد از بازی بهتره.:dفعلا جو دوستانه در واقع ارامش قبل از طوفان باشه.بعد از بازی میریم تو رینگ>:))
من هستم صبح ها.در واقع شب تا صبح بیدارم بعدش تازه می خوابم:))7-8-9 صبح هر موقع تونستی بگو میام.حتی اگر بدن کشش داد تا 10 هم هستم.:d

مطمئنم بعد بازی میخوای بگی از شب بیدار بودم استثنا امشبرو بگیر یخواب که فردا انرژی داشته باشی .... از 10 به بعد هستم ولی فردا رو سعی میکنم زودتر بیام:victory:
آب قند اینا رو هم قبل بازی بذار کنارت لازمت میشه از من گفتن ....
yahoo_24.gif

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من امروز واسه اولین بار بعد از خرید پلی 4 فیفا رو بازی کردم ولی به نظرم اختلاف فاحشی با پلی3 نداشت...داشت؟

لول .ببین دیسک فیفا ps3 اشتیاه تو دستگات نداشتی:d

اختلافهای فاحش!!!!!!!!!!!
انمیشنها .
نشان دادن ریپلی به شکل فوقلعاد.
فیزیک قدرتمند.
گرافیک چشم نواز.
چمن بسیار طبیعی.
وجود یک سر ریزه کاریها که با دقت انجام شدند مخصوصا در هین گزارش بازی و انمیشنها.
هوش مصنوعی .
بگم یا /:)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
لول .ببین دیسک فیفا ps3 اشتیاه تو دستگات نداشتی:d

اختلافهای فاحش!!!!!!!!!!!
انمیشنها .
نشان دادن ریپلی به شکل فوقلعاد.
فیزیک قدرتمند.
گرافیک چشم نواز.
چمن بسیار طبیعی.
وجود یک سر ریزه کاریها که با دقت انجام شدند مخصوصا در هین گزارش بازی و انمیشنها.
هوش مصنوعی .
بگم یا /:)
همه این ها نکات ریز به حساب میان تقریبا یا اگر هم مهم هستن روی گیم پلی تاثیر گذاشتن!
همون اول که بازی شروع می‌شه چون گرافیک کلی بازی زیاد تغییر نکرده بدجوری می‌خوره تو ذوق آدم :D

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
میشد صفر دیگه :D

یه دو هیچ باختی بعدشم که دیگه بازی نکردی ...

توپو از دروازه بان گرفتی فرت گذاشتی تو دروازه با نامردی ... خوشحالی؟؟؟ چندتا حمله کردم انگار دیوار چیده بودن تو دروازت اون دومیم که مین 80 همرو کشیده بودم جلو ضد حمله زدی .... در کل کیارش بازیش از تو خیلی خیلی بهتر بود لا اقل یه دوتا دریبل زد یه چند تا پس قشنگ داد...
مطمئن باش دیگه نمیزارم به نامردی بهم گل بزنی به فکر چیزای یگه باش...

همیشه سعی کن بازیت انقدر خوب باشه که نیازی به اونجور گلا نداشته باشی و کل بازی به فکر این باشی که توپو از دروازه بان بگیری و .... :lol::wink::whistling:من خودم میرم میگیرم اما گلش نمیکنم....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر