FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام تو نسخه ی ps4بازیfifa 14 این مشکل یا باگ هستش کهوقتی یک بازیکن گل می زنه وقتی داره خوشحالی می انگار یکی بغلش کرده ولی هیچ کی بغلش نکرده و اون طرف غیب هست ؟ ایا اگه این مشکل باشه یعنی دیسکdvd مشکل داره یا نه؟

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
سلام تو نسخه ی ps4بازیfifa 14 این مشکل یا باگ هستش کهوقتی یک بازیکن گل می زنه وقتی داره خوشحالی می انگار یکی بغلش کرده ولی هیچ کی بغلش نکرده و اون طرف غیب هست ؟ ایا اگه این مشکل باشه یعنی دیسکdvd مشکل داره یا نه؟

من نسخه دیجیتال دارم و خیلی هم بازی کردم و با همچین مشکلی مواجه نشدم

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
من نسخه فیزیکی رو دارم اصلا به این مشکل و با گ رو نداشتم................

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا این بازی چرا اینطوری میشه ؟ :))
تو یه بازی تعداد ضرباتم به تیرک دو رقمی شد‌ ! فکر کنم ۱۰ - ۱۲ تا تیرک زدم
ولی نکته جالبش اینه که آخرشم ۱-۰ باختم :|

بازی خیلی خوب طراحی شده ولی واقعا یه سری چیزاش رو مخ میره !

رفقا احساس نمیکند نسبت به قبل بازی سخت تر شده ؟ یعنی نسبت به نسل قبل سخت تر نشده ؟

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
آقا یه سوال فنی کسی تونسته تو Skill Challengeها بازیکنش رو عوض کنه؟ منظورم تیم هست البته. یعنی مثلا من الان بارسا هستم هیچ بازیکنی به جز بازیکن های بارسا رو نمیتونم انتخاب کنم. کل منوها رو هم زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم که بشه عوض کرد. حتی Support Club رو هم عوض کردم اما بازم نشد و تیمم عوض نشد و تیم رو از تو پروفایل هم عوض کردم بازم نشد. نمیدونم باگ یا چیز دیگه ای هست!

من نمیدونم مشکل شما رو درست متوجه شدم یا نه چون انتخاب تیم و بازیکن واسه skill challenge ها خیلی راحته فقط کافیه که بری تو قسمت SELECT ARENA PLAYER و تیم و بازیکنی که واسه practice arena انتخاب میکنی واسه skill challenge ها هم منظور میشن. البته اگر مشکل این قضیه باشه و من درست متوجه مشکلتون شده باشم

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
من نمیدونم مشکل شما رو درست متوجه شدم یا نه چون انتخاب تیم و بازیکن واسه skill challenge ها خیلی راحته فقط کافیه که بری تو قسمت SELECT ARENA PLAYER و تیم و بازیکنی که واسه practice arena انتخاب میکنی واسه skill challenge ها هم منظور میشن. البته اگر مشکل این قضیه باشه و من درست متوجه مشکلتون شده باشم

:arrowu: آقا یکی بهت پیام میده حواست باشه دیگه:dپامیشه میاد جلو در خونتون میگه بیا بازی هاااا:d

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
بچه های ps4 دار سلام اولا که کوفتتون بشه:d دوما مبارکتون باشه:) چند تا سوال در مورد فیفای نسل بعد دارم متشکر میشم جواب بدید
1-برای فیفای نسل بعد هم تایتل آپدیت یا هر آپدیت دیگه ای اومده یا نه و اگه اومده حجمش چقدره؟
2-طریقه آپدیت اسکواد مثل نسل قبله یا فرق داره؟
3-بدون تعصب دسته ps3 برای فیفا بازی کردن خیلی مذخرفه دسته ps4 چطوره خوبه یا نه؟
4-رزولیشن 1080p خیلی باحاله نسبت به نسل قبل یا خیلی فرقی نمیکنه؟
5-مشکل سر زدن و شوت فنی که همش تو گل بود در نسل قبل با تایتل آپدیت ورژن 3 65 مگابایتی تغریبا حل شد مال ps4 چطوره؟

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,982
نام
شیخ صدرا
آقا این بازی چرا اینطوری میشه ؟ :))
تو یه بازی تعداد ضرباتم به تیرک دو رقمی شد‌ ! فکر کنم ۱۰ - ۱۲ تا تیرک زدم
ولی نکته جالبش اینه که آخرشم ۱-۰ باختم :|

بازی خیلی خوب طراحی شده ولی واقعا یه سری چیزاش رو مخ میره !

رفقا احساس نمیکند نسبت به قبل بازی سخت تر شده ؟ یعنی نسبت به نسل قبل سخت تر نشده ؟

گل زدن سخت شده به نظرم.

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
گل زدن سخت شده به نظرم.

آره ديگه چون باگ بازي كمتر شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

بچه های ps4 دار سلام اولا که کوفتتون بشه:d دوما مبارکتون باشه:) چند تا سوال در مورد فیفای نسل بعد دارم متشکر میشم جواب بدید
1-برای فیفای نسل بعد هم تایتل آپدیت یا هر آپدیت دیگه ای اومده یا نه و اگه اومده حجمش چقدره؟
2-طریقه آپدیت اسکواد مثل نسل قبله یا فرق داره؟
3-بدون تعصب دسته ps3 برای فیفا بازی کردن خیلی مذخرفه دسته ps4 چطوره خوبه یا نه؟
4-رزولیشن 1080p خیلی باحاله نسبت به نسل قبل یا خیلی فرقی نمیکنه؟
5-مشکل سر زدن و شوت فنی که همش تو گل بود در نسل قبل با تایتل آپدیت ورژن 3 65 مگابایتی تغریبا حل شد مال ps4 چطوره؟

١- حجمشو يادم نيست چقدر بود
٢-آره مثل نسل قبله
٣-واقعا دسته ها بهتر شده از هر نظر هم كشيده تر شده و بهتر ميشه تو دست گرفت هم R2 L2 خوش دست تر شدن
٤-بيشترين تفاوت تو همين قسمته هم چمن بهتر شده و ديگه مثل موكت نيست هم تماشاچيا خوب شدن وكلا تفاوت اين بخشش چشمگيره و بازي رو لذت بخشتر كرده
٥-باگ بازي كمتر بازي روونتر و ديگه بايد بازي كني
اينها فقط مقايسه با نسل قبله صرفا

البته من يه مشكل با دسته تو بازي فيفا داشتم كه چون شوك ها روكش لاستيكي روشون دارن و قسمت بالاشون كه زير انگشت قرار ميگيره مثل دكمه پيراهن شده و وسطش تخت و فرو رفته هست و لبه هاش يه كوچولو بر آمده، موقع بازي فيفي شصت چپ من يه ذره كه عرق ميكرد از رويه شوك كه لاستيكي هست ليز ميخورد و وسط بازي مجبور ميشدم با ناخن بگيرم كه از دستم ليز نخوره يه كوچولو لاستيكش زخمي شد منم كل لاستيك رو كندم و به جاش دو لايه لاتكس دستكش ظرفشويي چسبوندم الان خيلي بهتر شده

Last edited by a moderator:

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
١- حجمشو يادم نيست چقدر بود
٢-آره مثل نسل قبله
٣-واقعا دسته ها بهتر شده از هر نظر هم كشيده تر شده و بهتر ميشه تو دست گرفت هم R2 L2 خوش دست تر شدن
٤-بيشترين تفاوت تو همين قسمته هم چمن بهتر شده و ديگه مثل موكت شده هم تماشاچيا خوب شدن وكلا تفاوت اين بخشش چشمگيره و بازي رو لذت بخشتر كرده
٥-باگ بازي كمتر بازي روونتر و ديگه بايد بازي كني
اينها فقط مقايسه با نسل قبله صرفا

ازاین که جواب دادی خیلی ممنون ولی حجم آپدیت ها رو هم ببین بهم بگو حتما چون با این اینترنت گاری اگه زیاد باشه نمیشه کاری کرد نگرانی من همین حجم آپدیت هاست مثلا تو نسل قبل تایتل آپدیت 65 مگ و اسکواد 4 مگ هست تو نسل بعد خواهشا ببین چقدره ممنون میشم:-*

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ازاین که جواب دادی خیلی ممنون ولی حجم آپدیت ها رو هم ببین بهم بگو حتما چون با این اینترنت گاری اگه زیاد باشه نمیشه کاری کرد نگرانی من همین حجم آپدیت هاست مثلا تو نسل قبل تایتل آپدیت 65 مگ و اسکواد 4 مگ هست تو نسل بعد خواهشا ببین چقدره ممنون میشم:-*

خواهش...
نميدونم چطوري بايد حجمشو ببينم چون نزده، پيدا كردم ميگم بهت عزيز
خوبه نميخواي مثل من كل بازي رو كه بالاي ١٠ گيگ بود رو دانلود كني وگرنه ٦٥ مگ و ٤ مگ كه ديگه حجمه يه موزيك و يه عكسه.... پس با چي آنلاين بازي ميكني

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
کسی جواب مارو نمیدونه؟
شاید به خاطر این باشه که اول کرییر مود رو شروع کردی و سیو کردی بعد نقل و انتقالات رو آپدیت کردی... شایدم career mode رو به خاطر اینکه طبیعیتر بشه هم زمان با نقل و انتقالات تابستونی باید شروع کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر