FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
دوستان عزیز که PS4 دارند و علاقمند فیفا و مخصوصا ULTIMATE TEAM بنده رو ادد کنند بازی کنیم٬ فعلا که تک و تنهایم تو اینجا
پروفایل پی اس ۴ ما هست ISCO2014

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من بعد از عید میخوام PS4 بگیرم و شک دارم نسخه PS4 فیفا تهیه کنم ... اگر بخوام منطقی باشم باید تا اومدن نسخه 15 صبر کنم اما از طرف دیگه سخته برام حتی یک روز فیفا بازی نکنم چه برسه به اینکه 6 ماه برای نسخه جدیدش صبر کنم !

میخواستم بپرسم اون دوستانی که نسخه PS4 تجربه کردن از نظرشون ارزش داره زمان عرضه 200 تومان برای خریدش بدم ؟

راستی در این تخفیف های کریسمس ، نسخه PS4 فیفا 14 تخفیف نخورده ؟

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
نه دوست عزیز٬ فکر نکنم که قیمت فیفا آنچنان پایین بیاد٬ تو اینجا انگلیس بعنوان نمونه فیفا۱۳ تنها ۵ پوند از زمان عرضه تا یک هفته قبل فیفا ۱۴ افت قیمت داشت پس اگه از من میشنوی حتما بگیر

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
دوستان من بعد از عید میخوام PS4 بگیرم و شک دارم نسخه PS4 فیفا تهیه کنم ... اگر بخوام منطقی باشم باید تا اومدن نسخه 15 صبر کنم اما از طرف دیگه سخته برام حتی یک روز فیفا بازی نکنم چه برسه به اینکه 6 ماه برای نسخه جدیدش صبر کنم !

میخواستم بپرسم اون دوستانی که نسخه PS4 تجربه کردن از نظرشون ارزش داره زمان عرضه 200 تومان برای خریدش بدم ؟

راستی در این تخفیف های کریسمس ، نسخه PS4 فیفا 14 تخفیف نخورده ؟

دوست عزیز در خرید fifa 14 نسل بعد شک نکن. من بازی کردم و به جر.ت میگم که اختلافش با این نسل زمین تا اسمونه و بازی حرف نداره.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام.دوستان من بعد یه روز کامل بازی کردن فیفا۱۴ نسخه پی اس ۴ میخوام نظرم بدم شاید کمکی کرده باشم برای انتخاب بهترتون.(قبله توضیحاتم من با موبایل تایپ میکنم نوشته هام که فاصله میدم میخوام بفرستم فاصله اعمال نمیشه از اینکه پستم توهم توهم هست معذرت میخوام اشکال احتمالا از موبایلم ببخشید) وقتی برایه اولین بار بازی داخل دستگاه میزارید اول بازی نصب میشه زیره ۲دقیقه طول میکشه زمان دقیق نگرفتم حجم بازیم ۱۲گیگ ریجن ۲ امارات.وقتی میخواید وارد بازی بشید برایه اولین بار با یک بازی حماسی اغاز میشه که من سوپرایز کرد اول فکر کردم دمو.بازی سوپر کاپ اسپانیا بین بارسلونا و رئال که بارسلونا دست شماست بعد بازیم تیم برنده کاپ میگیره که این قسمتش واقعا جالبه مثله واقعیت همه تیم میره بالا سکو بعد اخرین نفر کاپیتان میاد جام بالا سرش میبره.نکات زیادی هست که من قسمت قسمت سعی میکنم به همه نکات مثبت منفی اشاره کنم.اول از همه در مورد گرافیک و انیمیشن هایه بازی.اولین نکته ریز بازی وقتی بازی میکنید یک ارم زیبا سمت راست بالا تصویر وجود داره که نوشته ea sport hd live به اصطلاح این بازی زنده از کانال اچ دی ea sport دارید میبینید.بازی از لحاظ گرافیک نکات مثبت زیادی داره تصویر بازی روشنتره رنگا زنده تر هستن بازیکنا با جزیات بالا چمن برجسته مخصوصا لباس بازیکنا واقعا کیفیت لباسشون تو دیده چین و چروک لباس.اینا نکاتی هستن که شما بلافاصله متوجه میشید.به بازی یکسری انیمیشن اضافه شده که برای دست هایه اول که بازی میکنید واقعا جالب و ذوق برانگیزن.مثلا وقتی توپ به اوت میره توپ جمع کن توپ به دروازبان میده اون هم توپ میکاره که بزنه.یا وقتی توپ به کرنر میره بازیکن که قراره کرنره بزنه سریع میره طرف توپ و توپ بر میداره میزاره که کرنر بزنه البته نگران زمان بازی نباشید متوقف تو این حالت.نیمکت تیما کاملا پویاست تمام بازیکنا ذخیره که تو لیست هستن رو نیمکت با کاور نشستن و هر از گاهی پا میشن خودشون گرم میکنن دور زمین بازیکنا همونایین که تو لیست هستن مثلا شقیری اشتراک با کاور کنار زمین خودشون گرم میکنن.بعضی وقتها صحنه هایه خطر ناک ایجاد میکنید مثلا توپ به تیر دروازه میزنید بازی ادامه پیدا میکنه وقتی بازی متوقف میشه توپ به بیرون میره صحنه حساس بازی نشون میده بازی واقعا کارگردانی خوبی داره انگار دارید فوتبال زنده تو شبکه هایه اچ دی میبینید.بازی پیشرفت بسیاری داره نصبت به نسل قبل دیگه خبری از رفتن پا تو توپ یا بازیکنا تو هم نیستید. خیلی دقت کردم تو این موضوع وقتی ضربه به توپ زده میشه چه با سر چه پا توپ کامل بر خورد میکنه بعد عکس العمل نشون میده بر خورد کامل انجام میشه.وقتی گل میزنید تو چند صحنه گل نشون میده اما اخرین صحنه که نشون میده حالت کلوزی داره وقتی مثلا بازیکن شوت میکنه قسمتی از چمن پرت میشه البته زیاد شارپ نیست اما متوجه میشید مخصوصا تو بازیا بارونی به توپ که ضربه زده میشه تو این حالت کلوز ابی که رو چمن و توپ هست پخش میشه به قدری زیباست که ادم دوست داره همه صحنه اهسته هارو تو این حالت ببینه.وقتی که میخواستید بازی شروع کنید تو نسخه ۳۶۰ و ۳ نمیدونم متوجه شدید که یه لحظه میخواد لباس بازیکن تکون بخوره تو این نسخه به طور کامل این اتفاق میافته.البته باگهایه گرافیکی هم داره که بهش اشاره میکنم اولین نکته هنوز هم بعضی وقتها هنگام خوشحالی بازیکنا از تابلو تبلیغاتی رد میشن .یا وقتی توپ به اوت میره دروازبان از تور رد میشه یا به هنگام تعویض وقتی از نمایه دور نشون میده بازیکن تعویضی تا پاش بیرون میزاره رو لباسش کاور ذخیره ها میاد .وقتی اوت میخواید پرتاب کنیدیک خورده که دیر میندازید توپ بازیکن میندازه تا یه یار دیگه بیاد پرتاب کنه برایه من همیشه بواتنگ میاد حالا تصور کنید دم دروازه حریفید باید واستید تا بیاد توپ برداره بندازه.یا بعضی وقتها توپ که به اوت میره توپ جمعکن توپ میندازه بازیکنتون میاد برش میداره اما توپی که رفته بیرون مثلا میخوره به تابلو تبلیغات توپ بر میگرده به زمین حالا باید واستید یک بازیکن بیاد توپ شوت کنه بره بیرون تا داوره بهتون اجازه شروع بازی بده اینا نکات مثبت و منفی گرافیکی بازی بود میدونم این پستم خیلی طولانی شد تو پست بعدیم در مورد گیم پلی توضیح میدم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.دوستان من بعد یه روز کامل بازی کردن فیفا۱۴ نسخه پی اس ۴ میخوام نظرم بدم شاید کمکی کرده باشم برای انتخاب بهترتون.(قبله توضیحاتم من با موبایل تایپ میکنم نوشته هام که فاصله میدم میخوام بفرستم فاصله اعمال نمیشه از اینکه پستم توهم توهم هست معذرت میخوام اشکال احتمالا از موبایلم ببخشید) وقتی برایه اولین بار بازی داخل دستگاه میزارید اول بازی نصب میشه زیره ۲دقیقه طول میکشه زمان دقیق نگرفتم حجم بازیم ۱۲گیگ ریجن ۲ امارات.وقتی میخواید وارد بازی بشید برایه اولین بار با یک بازی حماسی اغاز میشه که من سوپرایز کرد اول فکر کردم دمو.بازی سوپر کاپ اسپانیا بین بارسلونا و رئال که بارسلونا دست شماست بعد بازیم تیم برنده کاپ میگیره که این قسمتش واقعا جالبه مثله واقعیت همه تیم میره بالا سکو بعد اخرین نفر کاپیتان میاد جام بالا سرش میبره.نکات زیادی هست که من قسمت قسمت سعی میکنم به همه نکات مثبت منفی اشاره کنم.اول از همه در مورد گرافیک و انیمیشن هایه بازی.اولین نکته ریز بازی وقتی بازی میکنید یک ارم زیبا سمت راست بالا تصویر وجود داره که نوشته ea sport hd live به اصطلاح این بازی زنده از کانال اچ دی ea sport دارید میبینید.بازی از لحاظ گرافیک نکات مثبت زیادی داره تصویر بازی روشنتره رنگا زنده تر هستن بازیکنا با جزیات بالا چمن برجسته مخصوصا لباس بازیکنا واقعا کیفیت لباسشون تو دیده چین و چروک لباس.اینا نکاتی هستن که شما بلافاصله متوجه میشید.به بازی یکسری انیمیشن اضافه شده که برای دست هایه اول که بازی میکنید واقعا جالب و ذوق برانگیزن.مثلا وقتی توپ به اوت میره توپ جمع کن توپ به دروازبان میده اون هم توپ میکاره که بزنه.یا وقتی توپ به کرنر میره بازیکن که قراره کرنره بزنه سریع میره طرف توپ و توپ بر میداره میزاره که کرنر بزنه البته نگران زمان بازی نباشید متوقف تو این حالت.نیمکت تیما کاملا پویاست تمام بازیکنا ذخیره که تو لیست هستن رو نیمکت با کاور نشستن و هر از گاهی پا میشن خودشون گرم میکنن دور زمین بازیکنا همونایین که تو لیست هستن مثلا شقیری اشتراک با کاور کنار زمین خودشون گرم میکنن.بعضی وقتها صحنه هایه خطر ناک ایجاد میکنید مثلا توپ به تیر دروازه میزنید بازی ادامه پیدا میکنه وقتی بازی متوقف میشه توپ به بیرون میره صحنه حساس بازی نشون میده بازی واقعا کارگردانی خوبی داره انگار دارید فوتبال زنده تو شبکه هایه اچ دی میبینید.بازی پیشرفت بسیاری داره نصبت به نسل قبل دیگه خبری از رفتن پا تو توپ یا بازیکنا تو هم نیستید. خیلی دقت کردم تو این موضوع وقتی ضربه به توپ زده میشه چه با سر چه پا توپ کامل بر خورد میکنه بعد عکس العمل نشون میده بر خورد کامل انجام میشه.وقتی گل میزنید تو چند صحنه گل نشون میده اما اخرین صحنه که نشون میده حالت کلوزی داره وقتی مثلا بازیکن شوت میکنه قسمتی از چمن پرت میشه البته زیاد شارپ نیست اما متوجه میشید مخصوصا تو بازیا بارونی به توپ که ضربه زده میشه تو این حالت کلوز ابی که رو چمن و توپ هست پخش میشه به قدری زیباست که ادم دوست داره همه صحنه اهسته هارو تو این حالت ببینه.وقتی که میخواستید بازی شروع کنید تو نسخه ۳۶۰ و ۳ نمیدونم متوجه شدید که یه لحظه میخواد لباس بازیکن تکون بخوره تو این نسخه به طور کامل این اتفاق میافته.البته باگهایه گرافیکی هم داره که بهش اشاره میکنم اولین نکته هنوز هم بعضی وقتها هنگام خوشحالی بازیکنا از تابلو تبلیغاتی رد میشن .یا وقتی توپ به اوت میره دروازبان از تور رد میشه یا به هنگام تعویض وقتی از نمایه دور نشون میده بازیکن تعویضی تا پاش بیرون میزاره رو لباسش کاور ذخیره ها میاد .وقتی اوت میخواید پرتاب کنیدیک خورده که دیر میندازید توپ بازیکن میندازه تا یه یار دیگه بیاد پرتاب کنه برایه من همیشه بواتنگ میاد حالا تصور کنید دم دروازه حریفید باید واستید تا بیاد توپ برداره بندازه.یا بعضی وقتها توپ که به اوت میره توپ جمعکن توپ میندازه بازیکنتون میاد برش میداره اما توپی که رفته بیرون مثلا میخوره به تابلو تبلیغات توپ بر میگرده به زمین حالا باید واستید یک بازیکن بیاد توپ شوت کنه بره بیرون تا داوره بهتون اجازه شروع بازی بده اینا نکات مثبت و منفی گرافیکی بازی بود میدونم این پستم خیلی طولانی شد تو پست بعدیم در مورد گیم پلی توضیح میدم.
ممنون
اگه میشه تفاوتش نسبت به ps3 و 360 بگید و اگه انلاینشم بازی کردید بگید سروراش نسبت به ps3 بهتر شدن یا نه؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوباره.اما گیم پلی تنها دلیل خرید فیفا برایه عشاق فوتبال.قبل از هرچیزی تمام تجربیات و احساساتی که به فیفا۱۴نسخه۳و۳۶۰ دارید شیفت دلیت کنید ممنونم.بازی اصلا قابله مقایسه نیست از لحاظ گیم پلی. در فیفا نسخه۳ بعضی اتفاقات در اختیار من نبود چه دفاع چه حمله خیلی حالت عصبی بهم وارد میکرد نمیدونم شما ویدیو تیم سازنده که قبل از ریلیز بازی امده بودن در مورد بازی صحبت کرده بودن دیدید یا نه! در مورد فیزیک توپ ،شوت زدن،پاس دادن،واکنش دروازبانا به توپ و...... اما وقتی بازی ریلیز شد اصلا اونی نبود که گفته بودا و اگرم بود قطره در برابر دریا بود به اصطلاح بازی بالانس نبود!اما الان بازی کامل بالانس و بیشتر اتفاقات تحته کنترل گیمره بازی عمق پیدا کرده واکنش بازیکنا به توپ واقعیتر شده هنگام کنترل بازی حس کنترل یک فوتبالیست بهت میده پاسکاریا عالی نحوه شوت زدنا و واکنش بازیکن نسبت به شوتی که زده شمارو سوپرایز میکنه مخصوصا بازیکنایی نظیر مسی رونالدو روبن زلاتان تک تک حرکاتتشون تو بازی میتونید انجام بدید.بازی یک بی نظمی خاصی داره که حسه خیلی خوبی به گیمر میده انگار داره فوتبال از تیوی زنده میبینه. من خیلی شوت زدم واقعا روش کار شده تمام شوتهاتونم گل نمیشه ضربه سر عالی میزنه دفاع خوب از خودش عکس العمل انجام میده.اما بیشترین تغییر و بهترین تغییر رویه دروازبانا اعمال شده فوق العاده واکنش نشون میدن حتی اگر توپ گل هم بشه دروازبان تمام تلاش خودش میکنه تا جاییکه میتونه خودش کش میاره.نکته منفی هم داره بازهم کرنر باز هم موفقیت ۶۰به۴۰ تیمه مهاجم !زمین بازی خیلی بزرگ شده و تعویض بازی به زیبایی انجام میشه.ترکیبها اپدیت شده نقل انتقالات ددلاین هم اضافه شده از لحاظ اورال و قدرت تیما تغییر زیادی رخ نداده فقط میلان یک مقدار ضعیف شده!هنوزهم بهترین دروازبان فیفا ۱۴ بوفون از این لحاظ تغییری نسبت به نسخه۳ نکرده.فقط یک نکته که خیلی تو ذوقم خورد نمیدونم چرا گزینه نیو تورنمت برداشتن نه میتونی تورنمنت بسازی نه لیگ بازی کنی حالت افلاین یا باید کیک اف بزنی یا کریر.نکته جالب دیگه زمان بارگزاری و سیو بازی خیلی کم شده خیلی اصلا حسش نمیکنی بازی هم فریز نمیکنه یعنی تا الان من ندیدم.همه اینا برای ورژن ۱.۰۰بازی نمیدونم تایتل اپدیت برایه بازی امده یا خیر!چون دسترسی به حالت انلاین ندارم.کلام اخر اگر فیفا بازی تو خرید نسخه جدید شک نکن ارزش داره برد کسی کرده که اصلا و ابدا نسخه ۳و ۳۶۰ امتحان نکرده و الان تازه میخواد فیفا۱۴ تو این نسل شروع کنه.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
به درخواست خودش :
سلام.دوستان من بعد یه روز کامل بازی کردن فیفا۱۴ نسخه پی اس ۴ میخوام نظرم بدم شاید کمکی کرده باشم برای انتخاب بهترتون.
وقتی برایه اولین بار بازی داخل دستگاه میزارید اول بازی نصب میشه زیره ۲دقیقه طول میکشه زمان دقیق نگرفتم حجم بازیم ۱۲گیگ ریجن ۲ امارات.وقتی میخواید وارد بازی بشید برایه اولین بار با یک بازی حماسی اغاز میشه
که من سوپرایز کرد اول فکر کردم دمو.بازی سوپر کاپ اسپانیا بین بارسلونا و رئال که بارسلونا دست شماست
بعد بازیم تیم برنده کاپ میگیره که این قسمتش واقعا جالبه مثله واقعیت همه تیم میره بالا سکو بعد اخرین
نفر کاپیتان میاد جام بالا سرش میبره.نکات زیادی هست که من قسمت قسمت سعی میکنم به همه نکات مثبت منفی اشاره کنم.

اول از همه در مورد گرافیک و انیمیشن هایه بازی.اولین نکته ریز بازی وقتی بازی میکنید یک ارم زیبا سمت راست بالا تصویر وجود داره که نوشته ea sport hd live به اصطلاح این بازی زنده از کانال اچ دی ea sport دارید میبینید.بازی از لحاظ گرافیک نکات مثبت زیادی داره تصویر بازی روشنتره رنگا زنده تر هستن بازیکنا با جزیات بالا چمن برجسته مخصوصا لباس بازیکنا واقعا کیفیت لباسشون تو دیده چین و چروک لباس.

اینا نکاتی هستن که شما بلافاصله متوجه میشید.به بازی یکسری انیمیشن اضافه شده که برای دست هایه اول که بازی میکنید واقعا جالب و ذوق برانگیزن.مثلا وقتی توپ به اوت میره توپ جمع کن توپ به دروازبان میده اون هم توپ میکاره که بزنه.یا وقتی توپ به کرنر میره بازیکن که قراره کرنره بزنه سریع میره طرف توپ و توپ بر میداره میزاره که کرنر بزنه البته نگران زمان بازی نباشید متوقف تو این حالت.نیمکت تیما کاملا پویاست تمام بازیکنا ذخیره که تو لیست هستن رو نیمکت با کاور نشستن و هر از گاهی پا میشن خودشون گرم میکنن دور زمین بازیکنا همونایین که تو لیست هستن مثلا شقیری اشتراک با کاور کنار زمین خودشون گرم میکنن.

بعضی وقتها صحنه هایه خطر ناک ایجاد میکنید مثلا توپ به تیر دروازه میزنید بازی ادامه پیدا میکنه وقتی بازی متوقف میشه توپ به بیرون میره صحنه حساس بازی نشون میده بازی واقعا کارگردانی خوبی داره انگار دارید فوتبال زنده تو شبکه هایه اچ دی میبینید.بازی پیشرفت بسیاری داره نصبت به نسل قبل دیگه خبری از رفتن پا تو توپ یا بازیکنا تو هم نیستید. خیلی دقت کردم تو این موضوع وقتی ضربه به توپ زده میشه چه با سر چه پا توپ کامل بر خورد میکنه بعد عکس العمل نشون میده بر خورد کامل انجام میشه.وقتی گل میزنید تو چند صحنه گل نشون میده اما اخرین صحنه که نشون میده حالت کلوزی داره وقتی مثلا بازیکن شوت میکنه قسمتی از چمن پرت میشه البته زیاد شارپ نیست اما متوجه میشید مخصوصا تو بازیا بارونی به توپ که ضربه زده میشه تو این حالت کلوز ابی که رو چمن و توپ هست پخش میشه به قدری زیباست که ادم دوست داره همه صحنه اهسته هارو تو این حالت ببینه.

وقتی که میخواستید بازی شروع کنید تو نسخه ۳۶۰ و ۳ نمیدونم متوجه شدید که یه لحظه میخواد لباس بازیکن تکون بخوره تو این نسخه به طور کامل این اتفاق میافته.البته باگهایه گرافیکی هم داره که بهش اشاره میکنم اولین نکته هنوز هم بعضی وقتها هنگام خوشحالی بازیکنا از تابلو تبلیغاتی رد میشن .یا وقتی توپ به اوت میره دروازبان از تور رد میشه یا به هنگام تعویض وقتی از نمایه دور نشون میده بازیکن تعویضی تا پاش بیرون میزاره رو لباسش کاور ذخیره ها میاد .وقتی اوت میخواید پرتاب کنیدیک خورده که دیر میندازید

توپ بازیکن میندازه تا یه یار دیگه بیاد پرتاب کنه برایه من همیشه بواتنگ میاد حالا تصور کنید دم دروازه حریفید باید واستید تا بیاد توپ برداره بندازه.یا بعضی وقتها توپ که به اوت میره توپ جمعکن توپ میندازه بازیکنتون میاد برش میداره اما توپی که رفته بیرون مثلا میخوره به تابلو تبلیغات توپ بر میگرده به زمین حالا باید واستید یک بازیکن بیاد توپ شوت کنه بره بیرون تا داوره بهتون اجازه شروع بازی بده اینا نکات مثبت و منفی گرافیکی بازی بود میدونم این پستم خیلی طولانی شد تو پست بعدیم در مورد گیم پلی توضیح میدم.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ممنونم اقا امیر بابت زحمت ویرایش اخه گوشیم کلمات بهم میچسبونه گفتم انهمه نوشته بخونید سردرد میشید امیرجان زحمتش کشید ممنون.اقا مصطفی متاسفانه من نتونستم به پی اس ان وصل بشم تا امتحان کنم یعنی امکانش ندارم ببخشید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نوید جان پس مراسم قهرمانی دیگه خوب شده ، بعد سرعت بازیکنا مثل 14 نسل قبل ؟؟ مثلا ریبری یا رونالدو کندن تو بازی و بازی فیزیکیه مثل نسل قبل یا نه مثل 13 میدون ؟ این نکته اش خیلی رو اعصابه من بود رو 360 ، هوای برفی چطوره مثل نسل قبل ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر