FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
من خیلی دوست دارم بدونم دوستانی که دیروز میگفتن دانلود کردن آپدیت جام جهانی رو چه جوری و از کجا دانلود کردن و بازی هم کردن​

من الان 3 روزه آپدیت برام اومده یه ویدئو هم از گل زدنم جلوی نیجریه گذاشتم اگه دوست داشتی ببین که باور کنی:دی
https://www.youtube.com/watch?v=cAOYjo-irgU

- - -ویرایش - - -

شماهایی که میگین دانلود کردین نصب نشده برای اینه که اینترنتتون مشکل داشته هی قطع و وصل شده نتونستید بگیرید! وگرنه خیلیا تونستن بازی کنن!
منتها فقط سینگله فعلا و آنلاینش بستس

احمتالا آپدیت رو واسه یه سری دادن بعد مشکل رو فهمیدن برا همین کسایی که دانلود کردن جدید تر نمیتونستن بازی کنن چون خود ea متوجه شده
اونایی که نصب کردنو بازی کردن همون لحظات اول دانلود کردن احتمالا
چون دیگه از اون روز به بعد یه سری دانلود میکردن ولی نصب نمیتونستن بکنن
تو خود فروم Ea هم که توضیح داده تاخیر خورده تا امشب احتمالا بیاد واسه همه
مشکل اینترنتو اینجور چیزام نیس ..

احمتالا آپدیت رو واسه یه سری دادن بعد مشکل رو فهمیدن برا همین کسایی که دانلود کردن جدید تر نمیتونستن بازی کنن چون خود ea متوجه شده
اونایی که نصب کردنو بازی کردن همون لحظات اول دانلود کردن احتمالا
چون دیگه از اون روز به بعد یه سری دانلود میکردن ولی نصب نمیتونستن بکنن
تو خود فروم Ea هم که توضیح داده تاخیر خورده تا امشب احتمالا بیاد واسه همه
مشکل اینترنتو اینجور چیزام نیس ..​

هیچ ربطی نداره قرار هم نیست آپدیت جدید بدن! برای ریجن 1 دادن برای ریجن 2 فردا صبح میاد!
اینی که شنیدین عقب اینداختن همون آلتیمیتشه! چون الان آلتیمیتش کار نمیکنه و میپره بیرون!

هیچ ربطی نداره قرار هم نیست آپدیت جدید بدن! برای ریجن 1 دادن برای ریجن 2 فردا صبح میاد!
اینی که شنیدین عقب اینداختن همون آلتیمیتشه! چون الان آلتیمیتش کار نمیکنه و میپره بیرون!
ریجین 1 دستگام چرا تا الان پس آپدیتی نیومده !!؟
خیلیا هستن ریجین 1 دستگاشون اما آپدیتی ندیدن تو این چندروز;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or