FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
FIFA World Cup Brazil بر روی PS4 و Xbox One نیز منتشر خواهد شد!

بسیاری از طرفداران از تصمیم EA مبنی بر عدم انتشار FIFA World Cup Brazil برای PS4 و Xbox One بسیار ناراحت شدند و به نوعی از این شرکت نا امید شدند اما این طرفداران باید با شنیدن خبر انتشار این حالت برای FIFA 14 خوشحال شوند. به نظر می رسد EA قصد دارد توسط آپدیتی حالت World Cup را به بازی اضافه کند.EA Sports به صورت رسمی تایید کرد که در تاریخ ۲۹ می آپدیتی رایگان برای عنوان FIFA 14 منتشر خواهد شد که حالت جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. البته این آپدیت با آپدیت FIFA 14 Ultimate Team World Cup متفاوت است. در این آپدیت ۳۲ ملیت وجود دارند که تورنومنت را خواهند ساخت و همچنین در این آپدیت توپ رسمی مسابقات قرار داده شده است. شما می توانید با دوستان خود این تورنومنت ها را بازی کنید و با یکدیگر به رقابت بپردازید.

FIFA 14 Gets World Cup Update Next Week

EA هم 1حال اساسی به کسایی که از بازی کردن WC روی نسل جدید محرومند داده:bighug:
با شروع جام جهانی بازی کردن با تیمهای جام جهانی و مخصوصا ایران روی 14 حس و حال دیگه ای داره...
سلام اینم ویدیوش تو اپارات گزاشتند موفق باشیدhttp:// http://www.aparat.com/v/d7AK8

دوستان دو تا سوال

١. من سيزن بازي ميكنم و الان تو PS4 حدود بالاي ١٠٠ بازي كردم ولي توي leaderboards امتياز و rank همه صفر است. توي Friends overall هميشه PTS من صفره؟ مشكل كجاست؟

٢. آقا من هرچي گشتم اين PLAYER HUB رو پيدا نكردم. همون جايي كه بشه ببيني با كيا آنلاين زدي و طرف نتايجش چطوري بوده و اينا.

ممنون

دوستان یکی لطف کنه جواب سوال ما رو بده ... ممنون

ضمناً چند وقت پیش فرصتی شد و با دوستمون Rango فقط یک دست بازی کردیم و انصافا ایشون بازیش خیلی خوبه هم تاکتیک خوبی داره و هم تکنیک های فردی رو خوب بلده . با افتخار 2 هیچ باختیم! :-)

بحث دفاع لگسی و غیره هم حقیقتا جاش اینجا نیست. من خودم چون سیزن هم بازی میکنم به بازی تاکتیکال عادت کردم اما وقتی سیستم اجازه میده خب پس میشه استفاده کرد و جای گله گذاری نیست. ضمن اینکه برای بردن باید بازیه خوبی باید داشته باشید چون فقط با عوض کردن یک سیستم دفاعی نمیشه برنده شد.

دیدم بعضی از دوستان هم از فروم راضی نیستن و همش دارن قرقر میکنن و تحمل چندتا باخت رو ندارن. جالب اینکه خود اونها این فروم رو تبدیل به بچه بازی کردن اونوقت صحبت از "اوریج! سنی" میکنن! . من خودم فکر کنم از همه اینجا بزرگتر باشم ولی اگر احترام و دوستی نباشه دیگه لذتی هم توی بازی نیست.

ronaldo-and-messi-together-barcelona-real-madrid-2119380134.jpg

دوستان من دوتا اکانت دارم یکی ماله خودم یکی داداشم.پلاس رو رو اکانت خودم زدم و اصلی هستش اما خب ماله داداشمم بعنوان اکانت ثانویه استفاده میشه.حالا ثانویه که باهاش فیفا میزنه داداشم دقیقه مشخصی از بازی میپره بیرون حین آنلاین بازی کردن اما ماله من که اصلیه موردی نداره.ایراد از اکانته؟

دوستان من دوتا اکانت دارم یکی ماله خودم یکی داداشم.پلاس رو رو اکانت خودم زدم و اصلی هستش اما خب ماله داداشمم بعنوان اکانت ثانویه استفاده میشه.حالا ثانویه که باهاش فیفا میزنه داداشم دقیقه مشخصی از بازی میپره بیرون حین آنلاین بازی کردن اما ماله من که اصلیه موردی نداره.ایراد از اکانته؟

سلام با من بازی کرد فکر کنم مشکل از من بود پرید بیرون البته برای من هم بعضی موقع ها از بازی می پره بیرون فکرکنم سرور eaمشکل داره

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

سلام با من بازی کرد فکر کنم مشکل از من بود پرید بیرون البته برای من هم بعضی موقع ها از بازی می پره بیرون فکرکنم سرور eaمشکل داره

Sent from my LG-P715 using Tapatalk
بدون اجازه من بازی میکنید؟)x
این ea هم اعصاب نذاشته واسه ما سامان جان

من الان بازیو آپدیت کردم 400 مگابایته وردکاپ اضافه شده ولی فکر کنم آنلاین نمیشه ورد کاپ زد . ورد کاپ هم کپی نسخه ps3 هست از همه نظر .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or