FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
یه عذر خواهی از فراز بکنم:d فراز من امروز از ساعت 7-8 بود گذاشتم دانلود اپدیت Ghosts فکر می کنم تا فردا طول بکشه (بدبختی شب گذاشتم که سرعت نتم کمه و باید حداقل یه 10 ساعت بگذره تا دانلود بشه. 2.4 گیگابایته!!!!) بخاطر همین نتونستم بیام بازی کنم باهات. شرمندم اقا فقط خواستم بگم حلالمون کنی و به دل نگیری:d اپدیت به خوبی و خوشی دانلود شد هر موقع خواستی بگو می زنیم در خدمتت هستم تا با انجام یه بازی مهیج از فوتبال ناب لذت ببریم:x

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
یه عذر خواهی از فراز بکنم:d فراز من امروز از ساعت 7-8 بود گذاشتم دانلود اپدیت Ghosts فکر می کنم تا فردا طول بکشه (بدبختی شب گذاشتم که سرعت نتم کمه و باید حداقل یه 10 ساعت بگذره تا دانلود بشه. 2.4 گیگابایته!!!!) بخاطر همین نتونستم بیام بازی کنم باهات. شرمندم اقا فقط خواستم بگم حلالمون کنی و به دل نگیری:d اپدیت به خوبی و خوشی دانلود شد هر موقع خواستی بگو می زنیم در خدمتت هستم تا با انجام یه بازی مهیج از فوتبال ناب لذت ببریم:x
اختيار داري داداش اين حرفا چيه اره انشالله هر موقع خواستي ميزنيم;) اتفاقا حدس زدم داري دانلود انجام ميدي چون از بازي بيرون بودي خداروشكر كه دانلودت انجام شد

آخرین ویرایش:

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
سلام
دوستان از کجا میتونم یه باشگاه بسازم با نام و لباس مورد نظر خودم و با بازیکن های داغون شروع کنم به بازی و کم کم بازیکن بخرم؟ تو pes اسمش master league بود. هرچی گشتم تو فیفا پیداش نکردم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام
دوستان از کجا میتونم یه باشگاه بسازم با نام و لباس مورد نظر خودم و با بازیکن های داغون شروع کنم به بازی و کم کم بازیکن بخرم؟ تو pes اسمش master league بود. هرچی گشتم تو فیفا پیداش نکردم

برادر سلام
والا تو فیفا چندین برابر pes این مسئله پیشرفته تره شما رو گزینه ultimate team برو و این راه دراز رو شروع کن

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
RANGO1042@

عبداله جان من چند وقت بود این تاپیک رو باز نکرده بودم امروز چنتا از پست ها رو خوندم اما واسم تازگی نداشت این حرف هایی که بعضی ها میزنن این تاپیک با وجود بعضی ها دیگه اوریج سنیش خیلی پایین اومده و قربونش برم....
قابل توچه بعضی ها این که من خودم تو ps3 زیاد با عبداله بازی کردم( البته با id قدیمم) کاری هم به خوب و بد بازیش ندارم اما اصلا بچه نیست که بخواد لگسی بازی کنه و بگه این کار و نمیکنم و مث بعضی ها هم دنبال کمیودهاش تو بازی فیفا و تو این فروم نمیگرده که به هر دری بزنه که بتونه 4 نفرو ببره و بیاد اینجا داد و غار کنه من چنینم و چنانم.
4-5 ماه پیش بود که هنوز عبداله تو ps3 بود و گفتم خدا کنه دوستان زودتر بیان تو نسل بعد که هم بازی کنیم و هم این تاپیک به این جایی که الان رسیده نرسه. طرف برمیداره اوورال کل بازیکناشو میبره رو 99 بعد بازی میکنه بعدش هم فکر میکنه آدم هالووو هست و نمیفهمه بعد میاد این جا تو همه زمینه ای هم کری میخونه. خلاصه که دوستان جوون تر و کم سن و سال تر هم احترام بزرگتراتون رو نگه دارید هم اینکه از منظر ذهنی و فکری خودتون به قضیه نگاه نکنید چون همه که طرز فکر شما رو ندارن که اگر مثلا بعضی چیزا واسه شما آرزو هست واسه همه همینجوره جون خیلیاش واسه خیلیا دیگه خاطره هست.

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
برادر سلام
والا تو فیفا چندین برابر pes این مسئله پیشرفته تره شما رو گزینه ultimate team برو و این راه دراز رو شروع کن

این گزینه اینترنت میخواد و با وضع داغون نت که هی قطع میشه و میاد بیرون از بازی کاش یه حالت آفلاین وجود داشت برای این نوع بازی.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
با سلام دوستان من چند روزه اصلا نميتونم به سرور فيفا كانكت بشم :( جريان چيه ؟

بعد از ظهر از ساعت 3 تا5 داشتم میزدم کانکت شه .. وصل نمیشد, یا وصل میشد بعد چند مین دیس کانکت میشد ..بازی هم کردم دلی و لگ داشت خیلی , مشکل انگاری از نت ایرانه , معلوم نیست تا کی اینطوری میخواد بمونه ,به ما نیومده همه چیمون اوکی باشه یه روز پینگ خوبه سرعت دانلود مشکل داره یه روز ارور میده وسط بازی و ...
:huh:

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اقااااا كوين چجوري تو التيميت بگيرم منظورم زياده ها واسه اين بازيكنا تيم اف د سيزن ميخوام

1- خرید یارا وقتی که قیمتا پایینه ، بعدا که بالا رفتن بفروشی سود کنی .

2- رفتن دوژن ها تا بهت کوینز بده .

3- TOTSها بعضیاشون خیلی گرونن نمیشه خرید !

آخرین ویرایش:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
از هفته یه مد چدید اضافه میشه به فیفا 14 تحت همه کنسول ها و pc حتی ps4 که FUT WORLD CUP هستش و اخبارش رو اینجا میتونید ببینید
http://www.easports.com/fifa/news-up...up-annoucement

- - -ویرایش - - -

این یه عکس از بازیکن هایی که تو فیفا14 روی ps4 از پک در آوردم. البته بازیکن خوب باز هم زیاد بود مخصوصا اون هایی که اول آپگریدشون در آوردم و خوب تونستم بفروشم متل ویدال و آلابا و کاستا و البته کلی باریکن دیگه که دیگه الان قینت ها ارزون شده همچین ارزشی ندارن همین اینفورم ها هم بعضیاشون ارزششون فقط 10k بوده اونم با کوئیک سل. خیلی خوش شانس بودم تو پک باز کردن اما بد شانس هم بودم که رونالدو و مسی در نیاوردم. البته به ایتها باید یه بازیکن tots یه اسم تادیچ هم اضافه کنم که همین الان بهم دادو اون هایی که عکسشون تکراریه 2بار بهم داده. مثل سوکراتیس که دوتا پک پشت سر هم باز کردم و هر دو هم اونو داد بهم. خیلیاشون هم از همون پک 7500 تایی در آوردم اما بهترین پک 25000 و 35000 تایی بوده که فقط توش باریکن هست. از همه پک ها بهتر هم 50k و 100k هست که فقط 12 و 24 تا یازیکن ریر هست اما اونو من چنتاشو باز کردم هیچی خوب بهم نداد.
92961284441144020281.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

دوستان حتما به این صفحه یه سر بزنید و جواب کسایی که به ایران توهین میکنن رو بدین ضمن اینکه اخبار fut world cup هم میتونید اونجا دنبال کنید http://www.futhead.com/14/worldcup/iran

- - -ویرایش - - -

این هم تیم من توی FUT

37309924975757037747.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

اون مشکل که نمیشد با خارجیا بازی کرد حل شده/./؟

چطوری سرباز وطن. هنوز تو خدمت آش میدن؟ سزبازی بیشتر حال میده که تفنگ دست بگیری یا تو COD تروفی بگیری؟ اونجا یه وقتی تو رزم جو بازی نگیرتت بزنی همه رو نفله کنی. حواست باشه تو مانور هم مفقودالاثر یا اسیر نشی. خوش بگذره داداش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر