FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
خوب دیگه خودت میگی که گذاشتی رو لجندری دیگه از این سخت تر نیست که البته تو FUT یه درجه سخت تر هم هست

- - -ویرایش - - -

من که خیلی وقت پیش psn id گذاشته بودم بازم میزارم

psn id : GALAXY11-IRAN

- - -ویرایش - - -

بازی واقعی هم همه جور سرعتی داره یه تیم سریع بازی میکنه یه تیم کند یه تیم هم معمولی این دیگه بستگی داره که خودت چه ضرب آهنگی میخوای بازیت داشته باشه که اکثرا میگن اگر همش کند بازی کنی بعدش تند بازی کردن خیلی سخت میشه که درست هم هست ولی عکسش رو قبول ندارن و میگن اگر سریع بازی کنی دیگه راحت کند هم بازی میکنی که این دیگه یه جورایی درست نیست چون اگر خیلی به ضرب آهنگ نتد هم بازی کنی بعدش با کند به مشکل میخوری حداقل من اینطوریم و خوبه که همه سرعتی رو بازی کنی که وقتی آنلاین بازی میکنی خود به خود همه جوره بازی میکنی چون من آفلاین اصلا بازی نمیکنم که بخوام سرعت کم و ریاد کنم ولی آنلاین هنور نمیدونم چرا بعضی بازی ها سریعن و بعضی کند حتی در شرایط همه چیز مساوی البته تو نسل قبل تفاوت بیشتر بود و حالا کمتر
ممنون از جوابتون منظور از fut همون یولتیمت تیم هست که فقط انلاین می شه بازی کرد؟تو همون کریر مد یا دوستانه سخت ترین لجندری هست؟برای انلاین بازی کردن با یکی دیگه هم لجندری هست؟

با سلام
بچه ها دو تا سوال
اول اینکه چیکار کنم وقتی شوت رو مربع تنظیم کردم تکل بره رو دایره؟؟
دوم اینکه من سرویس 1 مگ شاتل دارم اما به EA Server وصل نمیشه با این که پلاس یک ماهه هم دارم مشکل از کجاست؟؟؟
ممنون راهنماییم کنید

آنلاين بازي كردن اين بازي حداقل چقدر سرعت اينترنت نياز داره؟
و براي انلاين بازي كردن بايد اكانت PSN داشت؟ يعني پول خرج كرد؟

512 درست حسابی با پینگ 200 داشته باشی حله

برای بازی در PSN هم باید پلاس داشته باشی

- - -ویرایش - - -

با سلام
بچه ها دو تا سوال
دوم اینکه من سرویس 1 مگ شاتل دارم اما به EA Server وصل نمیشه با این که پلاس یک ماهه هم دارم مشکل از کجاست؟؟؟
ممنون راهنماییم کنید

موقعی که رفتی تو تنظیمات دسته روی شوت کلیک کن بعد دکمه مربع رو که بزنی دکمه دایره خود به خود به تکل تبدیل میشه.

DNS ست کن شاید درست بشه،زنگ بزن از خود شاتل بگیر.

با سلام
بچه ها دو تا سوال
ممنون راهنماییم کنید

تو تنظیمات دسته با زدن R1 یا L1 بین تنظیمات Attack , Defence جابه جا بشو و تنظیمات هر بخشو هر جور دوست داری تنظیم کن و برای تکل هم برو تو قسمت Defence و sliding tackle رو رو دایره تنظیم کن

من هم با چنتا شرکت امتحان کردم و وصل نشدن به سرور ea بعضی وقت ها مثل دیشب واسم پیش اومده که با سعی مجدد و یا خاموش و روشن حل شده ولی اگر مشکلت با این چیزا حل نمیشه به پشتیبانی isp تماس بگیر

آخرین ویرایش:
رفیق career mode با tournament mode فرق داره، تو career mode میتونی جای یه بازیکن یا مربی بازی کنی و پیشرفت کنی نه اینکه بتونی مثلا با بارسلونا لیگ اسپانیا رو بازی کنی، تو فروم EA خوندم که مثکه tournament mode رو از نسخه های نسل بعد کلا حذف کردن، کسی اگه اطلاعاتی داره بگه لطفا
فعلا به صورت موقتی بعضی از مود ها مثل همین مود تورنمنت در فیفا 14 نسخه نسل بعد حذف شده ولی در سال بعد مود های حذف شده در بازی گنجونده خواهند شد ..........

- - -ویرایش - - -

رفیق career mode با tournament mode فرق داره، تو career mode میتونی جای یه بازیکن یا مربی بازی کنی و پیشرفت کنی نه اینکه بتونی مثلا با بارسلونا لیگ اسپانیا رو بازی کنی، تو فروم EA خوندم که مثکه tournament mode رو از نسخه های نسل بعد کلا حذف کردن، کسی اگه اطلاعاتی داره بگه لطفا
دوست گرامی چرا نمیشه در مود کریر مثلا با بارسلونا لیگ اسپانیا رو بازی کرد ؟؟؟!!! اتفاقا شما در مود کریر هر تیمی و هر لیگی رو که دوست داشته باشی میتونی در اون لیگ مورد نظر با اون تیمی که دوست داری بازی کنی و اتفاقا خیلی خیلی خیلی مود کریر به واقعیت شبیه هستش و مثل واقعیت حواشی مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان ،اخراج شدن از باشگاه و خیلی چیزای دیگه که در مود کریر فیفا واقعا عالی هستش ............

من بازی فیفا رو خریدم باید اکانت psn هم بخرم؟ که بتونم فیفا رو آنلاین بازی کنم؟
اگه آره چقدر هست قیمت 6 ماهش؟

بله،برای آنلاین بازی کردن باید Ps Plus بخرید.............
قیمت رو گوگل کنید،سایت های مختلف هستن و میتونید قیمتارو ببینید!!!

- - -ویرایش - - -

برو بچ من رو هم ادد کنید:
Alexfera1889

آخر شبا معمولا هستم!!!

دوستان عزیز کسی راه حلی برای ما داره
من پینگم با یاهو 200 ایناست یعنی فکر نمیکنم از نظر پینگ بد باشم اما تو فیفا هر 4 ساعت 1 بار 1 تیم پیدا میکنه بازی کنم توی سیزن یا کاپ
بیشتر وقتها اون ارور میاد که میگه ما فکر میکنیم سیستم شما فیرپلی نیست و سیو و پاک کنید و اسکود رو دوباره دانلود کنید
در حالیکه من اصلا سیستم نمیدم و همینجوری میرم تو بازی
خلاصه خیلی مشکل بدیه و عملا دستگاه من بی استفادست

من تازه میخوام ps4 بگیرم.به نظرتون فیفا 14 بگیرم یا fifa world cup که میاد روی ps3 بازی کنم.

عزیزم این بستگی به خودت و میزان علاقه و البته جیب مبارک داره اول اینکه تفاوت فیفا14 روی دو نسل محسوسه هم گرافیکی هم گیم پلی روی ps4 بهتره و واقعا بازی جذاب تر هستش و اما بحث وورلدکاپ که چند روزه ذهن منو مشغول کرده فکر میکنم EA واسه وورلدکاپ وقت و هزینه زیادی صرف نکرده و در نتیجه کیفیت کار در حدی نباشه که واسه ps4 , xbox one منتشر کنن وگرنه شرکت از پول بدش نمیاد و به قول یکی از دوستان تیم اصلی فیفا رو گذاشته روی فیفا15 کار کنن و در نتیجه همه این ها اینکه وورلدکاپ به نظر کار جالبی نخواهد بود و به 14 نسل جدید نخواهد رسید پس تا فیفا15 بهترین فیفا همین فیفا14 نسل جدید خواهد بود

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or