FIFA 14 | Xbox 360

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
فیفا بازا برید به لیگه ایران رای بدید
FIFPlay
سمته راست iranian leage رو انتخاب کنید

آخه لیگ ایران وقتی نمیتونه لایسنس بشه
بعد هیچ تیمی هم قبول نمیکنه به ea پول بده
اون وقت ما بریم رای بدیم که چی

U.$.A

کاربر سایت
Dec 17, 2013
494
فیفا بازا برید به لیگه ایران رای بدید
FIFPlay
سمته راست iranian leage رو انتخاب کنید
آقا این سرکاریه.هر سال هم نظر سنجیش هست و هیچ اتفاقی نمیوفته.تا وقتی قانون کپی رایت تو ایران اجرا نشه،امکان نداره شاهد لیگ ایران باشیم.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان اگر یه آپدیت برای فیفا 14 بعد از پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی عرضه بشه آیا روی squad ــه تیم ها و transfer ها تاثیر میذاره ؟

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
یه سوال داشتم... اونم اینکه من آپدیت کردم Squad هارو ... و یه مشکلی هست... به خاطر مصدومیت مسی و رونالدو و یا نیمکت نشین شدن خیلی بازیکنهای خوب رو نیمکت هستن که موقع Career استفاده ای ازشون نمیکنه CPU! حالا چیکار کنم ؟؟؟؟ این رو میدونم که میتونم بشینم همه رو دستی بیارم تو ترکیب بعد موقع کریر بزنم Costumized .. اما اونطوری نه اچیومنت تعلق میگیره نه حوصله و وقتش هست !!! کار ساده تری نیست ؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز من خودم انجام دادم اچیومنت رو هم گرفتم بدون مشکل
از بخش setting منو برو داخل edit teams بعد squad ترکیب ها رو درست کن و جای بازیکن ها رو هم درست کن من خودم انجام دادم بدون هیچ مشکلی.
موففق باشی

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام یه سوال من تو بخش مربی گری دچار مشکل شدم تو هر تیمی که میرم بعد از یه مدت یه اخطار از ریس باشگاه میاد که این نوع صحبت در سطح باشگاه ما نیست و این آخرین اخطار وگر نه می اندازمیت بیرون . یه بار از بارسا اخراج شدم دیگه نمی خوام اخراج شم

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
دوستان من فیفا رو اون اولا که هنوز پچ لایو نیومده بود بصورت برنرمکس خریدم میخوام ببینم الان اگه بازی کنم ممکنه بن بشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
بچه ها من فیفا ۱۴ دارم برنرمکس هستش و وقتی میخواستم آنلاین بازی کنم آپدیت میخواست؟‌ آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد واسه دستگاه و از اینجور حرفا؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر