FIFA 14 | Xbox 360

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
فیفا ۱۳ Ultimate Team
۸ شوت روی دروازهٔ ۷ گل????
Ultimate Team داره هی‌ سخت تر می‌شه
کسایی‌ که تازه کارند واسشون آب خوردنه، بهشون کمک می‌شه تا تیمشونو بسازند
وقتی‌ رونالدو, مسی و بازیکنهای کارت آبی‌ بخری لولتم بالا بره از تیمهای که بازیکنهای برنزی دارند هم میبازی
دیگه اصلا بازی نمیچسپه
به نظر من این طور درجه بندی غیر عادلانه هست
1c23973a376c.jpg

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
میگم چرا حس می کنم این خارجیهایی که باهاشون بازی می کنیم ضعیفن؟؟؟ لعنتیا دفاعشون خیلی سوراخه :d !!!
هیچوقت فک نمی کردم بتونم اینجور بازی کنم.اما خدایی واقعا حال میده :d:x

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
ببخشید یک سوال هیچ راهی نیست ترکیبها و تقو انتقالات اپدیت بشه ؟ودرست بشه؟
بعد بازیکنهائی مثل مانزوکیچ و ایسکو فیس ندارن ایا راهی هست یا چیزی هست که فیسهای اینهارو درست کنه ؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این چه اپدیت مسخره ایه؟! گذاشتم این 65 مگ رو دانلود کرد بعد کنسول خاموش شد!!! دوباره که روشن کردم دیدم دوباره میگه اپدیت 65 مگی رو باید دانلود کنی!:-o چرا اینجوریه این؟!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این چه اپدیت مسخره ایه؟! گذاشتم این 65 مگ رو دانلود کرد بعد کنسول خاموش شد!!! دوباره که روشن کردم دیدم دوباره میگه اپدیت 65 مگی رو باید دانلود کنی!:-o چرا اینجوریه این؟!!
کنسول بعد یه مدت خاصی خودش خاموش می‌شه ربطی به آپدیت نداره :D
باید از تو تنظیمات خاموشش کنی این قابلیت رو.

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
وااای امروز خیلی باحال بود. یه بازی تو کاپ داشتم می کردم. تا دقیقه 60 به طرف 6 تا زدم. بعد دیدم دیگه بازی نمی کنه، نگو داشت مسیج میداد. بعد طرفای دقیقه 80 بود مسیجش اومد گفته بود. اگه بذاری من ببرم بهت 2100 ماکروسافت پوینت می دم. منم اومدم مسخره بازی در بیارم خواستم 5 تا به خودم بزنم آخریش را نزنم. شروع کردم به خودم گل زدن. گل اول و زدم. گل دوم و زدم. گل سوم را اومدم بزنم توپ را خط دروازم بود دستگاه هنگ کرد !!! :))
یعنی ولو شده بودم وسط مهمونی . EA از قصد پلید من با خبر شده بود تنبیهم کرد. اینطوری دیگه نه بازی به نفع من ثبت شد نه به نفع اون. انگار اصلا با هم بازی نکردیم. طرف چه حالی کرد که نه از کاپ حذف شد، نه 2100 پوینت را داد ( که البته چرت گفت:d) ولی خیلی حال کردم با این حرکت EA. تو بتلفیلدشم اینطوریه. دستگاه تو مولتی پلیر فریز می کنه. فکر کنم اونجا هم کار بد می کنم تنبیهم می کنه :d. حالا خوبه این 65 مگ یکی از نکاتش همین فریز کردن دستگاه بود که خیلی ها اعتراض کرده بودن قرار بود درست کنه :d.
EA WE LOVE U ! :bighug:

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
وااای امروز خیلی باحال بود. یه بازی تو کاپ داشتم می کردم. تا دقیقه 60 به طرف 6 تا زدم. بعد دیدم دیگه بازی نمی کنه، نگو داشت مسیج میداد. بعد طرفای دقیقه 80 بود مسیجش اومد گفته بود. اگه بذاری من ببرم بهت 2100 ماکروسافت پوینت می دم. منم اومدم مسخره بازی در بیارم خواستم 5 تا به خودم بزنم آخریش را نزنم. شروع کردم به خودم گل زدن. گل اول و زدم. گل دوم و زدم. گل سوم را اومدم بزنم توپ را خط دروازم بود دستگاه هنگ کرد !!! :))
یعنی ولو شده بودم وسط مهمونی . EA از قصد پلید من با خبر شده بود تنبیهم کرد. اینطوری دیگه نه بازی به نفع من ثبت شد نه به نفع اون. انگار اصلا با هم بازی نکردیم. طرف چه حالی کرد که نه از کاپ حذف شد، نه 2100 پوینت را داد ( که البته چرت گفت:d) ولی خیلی حال کردم با این حرکت EA. تو بتلفیلدشم اینطوریه. دستگاه تو مولتی پلیر فریز می کنه. فکر کنم اونجا هم کار بد می کنم تنبیهم می کنه :d. حالا خوبه این 65 مگ یکی از نکاتش همین فریز کردن دستگاه بود که خیلی ها اعتراض کرده بودن قرار بود درست کنه :d.
EA WE LOVE U ! :bighug:
EA تنبیهت نکرده, ارتباط اینترنت تو قطع شده بوده, اگر ارتباط اینترنت کسی‌ قطع بشه بازی به نفع حریف حساب می‌شه ۳ بر صفر. این حرکت EA ناجوانمردانه هست:d

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
نه بابا می گم دستگاه فریز کرده. مجبور شدم روشن خاموش کنم. حالا اینجا یه نکته ای هست اگه تو بازی جلو باشی، حالا یا اینترنتت قطع بشه یا دستگاه فریز کنه و مجبور بشی دستگاه را روشن خاموش کنی ، بازی را ثبت نمی کنه چون تو جلو بودی از حریف. ولی اگه مساوی یا عقب باشی و این حالتها پیش بیاد 3-0 به نفع حریف میزنه. :d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
نه بابا می گم دستگاه فریز کرده. مجبور شدم روشن خاموش کنم. حالا اینجا یه نکته ای هست اگه تو بازی جلو باشی، حالا یا اینترنتت قطع بشه یا دستگاه فریز کنه و مجبور بشی دستگاه را روشن خاموش کنی ، بازی را ثبت نمی کنه چون تو جلو بودی از حریف. ولی اگه مساوی یا عقب باشی و این حالتها پیش بیاد 3-0 به نفع حریف میزنه. :d
متاسفانه اینطور نیست
وقتی‌ جلو باشی‌ خودت خاموش کنی‌ به هر دلیلی‌، یا اینترنتت قطع شه بازی یا ۳ بر صفر واسه حریف حساب می‌شه یا اینکه واسه حریف بازی حساب نمی‌شه، اما بازی ۰ بر ۳ به ضررت حساب می‌شه.
وقتی‌ از حریف ۳ بر صفر عقب باشی‌، اینترنت حریف قطع بشه شانس آوردی چون همون بازی رو باید تکرار کنی‌، اگر تو ۳ بر صفر جلو باشی‌ اینترنت حریف قطع بشه بازی همون ۳ بر صفر به نفعت می‌شه.
(تو 13 Ultmate Team اینجوریه)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من اولین باره دارم فیفا بازی می کنم دکمه هاش با pes فرق می کنه مثلا با B شوت می زنه یا با RT میدوئه چطوری عوض میشه ؟
قبل از انتخاب تیم ها (جایی که عکس دسته میاد) می‌تونید از مدل های پیش فرض خودش انتخاب کنید یا با زدن دکمه Y (مطمئن نیستم ولی اون پایین خودش نوشته) به قسمتی برید که همه چیز رو عوض کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر