FIFA 14 | Xbox 360

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ایشون قراره چپ راست گل بزنن این فصل :D
e7c88476eb4ec7681.jpg

قیافه ـش خیلی شبیه تر شده ولی باز یکم جای کار داره ولی راضی ـم :D

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
ایشون قراره چپ راست گل بزنن این فصل :D
e7c88476eb4ec7681.jpg

قیافه ـش خیلی شبیه تر شده ولی باز یکم جای کار داره ولی راضی ـم :D

این چرا ریختش رو شبیه مسی کردن انصافا انگار کله مسی رو برداشتی مدل موی ژیرود گذاشتی :d:|

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
سلام
من تو لایو فعالیت دارم اگه بخوام این دمو رو بازی کنم حتما باید از لایو دانلود کنم یا با کامپیوترم میتونم دانلود کنم و بریزم رو فلش و بازی کنم؟چون من گلدم و برام فیری است!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خُب من دانلود کردم و یه چهار پنج دستی بازی کردم.
بیشتر از اون چیزی که فکر میکردم پیشرفت کرده. منوها خیلی عالی شدن و اصلا کند نیستن. شکل و شمایل منوها هم به طور کامل تغییر کرده (شبیه داشبورد 360 شده:D). کلا منوها خیلی راحت شده. تو تب اول سه بخش کلی و محبوب (kick off, Ultimate team, Career) هستن، تو دو تب بعدی هم چیزای دیگه. setting هم چیدمانش بهتر شده و مثلا خوشحالی ها رو خیلی سریعتر و راحت تر میتونید عوض کنید.
از خود بازی اینکه فیزیک توپ فوق العاده شده. یعنی اگه تو فیفا 13 فیزیک توپ هنوز 20-30 درصد مشکل داشت اینجا دیگه پرفکته. صدای ضربه به توپ هم خیلی جالب شده:D انیمیشن های جدید هم چند تایی دیدم. صدای تماشاگرا هم خیلی بهتر شده و هیجان بیشتری میده.
خود گیم پلی که خُب تغییرات زیادی ندیدم، فقط احساس میکنم هوش مصنوعی بیش از حد پرس میکنه:D کلا هوش مصنوعی به مراتب بهتر شده. تو Professional فیفا13 راحت 4-5 تا میزدم، ولی اینجا همش با اختلاف یه گل میبردم، یه بار هم باختم! :| دیگه World class و Legendary بماند. کلا انیمیشن ها و حرکت بازیکنا تو زمین به نظرم خیلی طبیعی تر میومد، یه جور جالبی بود.

با اینکه فعلا یه ساعت بازی کردم، ولی خُب راضی بودم:D عالی بود.

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
یه خبر خوب برای دوستان بارسایی و کلا کسایی که از اورالها نا امید بودن اینکه اورال نیمار تو دمو 85 هست که با این حساب اورال سایتهاییکه لینکشو دوستان اینجا گذاشتن زیر سوال میره و این امیدواری وجود داره که بقیه بازیکنا هم اورالهاشون متفاوت با اورالهای اون سایتها باشه!
+ اینکه یکی از دوستان اورال تمام بازیکنای بارسا رو بی زحمت بزاره....

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منم یه چند دستی بازی کردم با تیم های مختلف هم با PC و هم با Xbox 360

یه چنتا نکته دیدم که بهتون بگم:)

- انیمیشن های بازی خیلی بیشتر شده.انیمیشنهای استارت زدن ها،استپ ها،خوردن زمین ها،برخورد ها،درگیری ها کلا دارای انیمیشن های جدید هستند.
- توپ سنگین شده و روی شوت ها،پاس ها و سانتر ها تاثیر گذاشته.وقتی شوت میزنید حس میکنید واقعا به توپ فوتبال ضربه میزنید.:dتوی پاس ها خیلی باید دقت کنید،سانتر ها هم خیلی خوب شده
- بازی خیلی نرم شده من دوس دارم :x
- گرافیک پیشرفت کرده بود:bighug:
- بقیه تیم ها دیگه مثل بارسا تیکی تاکا بازی نمیکنن که روی اعصاب باشن:|
- پنالتی ها یکم سختر شده،هم واسه بازیکن هم دروازبان!:-s
- کنترل بازی سخت شده یکم.وقتی بین چند بازیکن حرف باشید ،خیلی سخته که بتونید توپ رو حفظ کنید!! با یک بازیکن زیاد نمیتونید دریبل بزنید،وقتی سرعت رو میگیرید،توپ از قبل کمی جلوتر میافتد و باعث میشه نتونید به راحتی دریبل بزنید:-s
- چنتا خوشحالی جدید بعد از گل هم دیدم که اضافه شده به بازی :)
هوش مصنوعی به نظرم کامل نیست هنوز،باید بهتر از این شه با اینکه هنوز بعد از 7 بازی نتونسم بازییو ببرم :dولی انصافا همش Legendary بود :)

کلا این دمو از خیلی خیلی بهتر از دموهای فیفا 12 و 13 هستن،باگ هاش خیلی کمتره :)

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
منم یه چند دستی بازی کردم با تیم های مختلف هم با PC و هم با Xbox 360

یه چنتا نکته دیدم که بهتون بگم:)

- انیمیشن های بازی خیلی بیشتر شده.انیمیشنهای استارت زدن ها،استپ ها،خوردن زمین ها،برخورد ها،درگیری ها کلا دارای انیمیشن های جدید هستند.
- توپ سنگین شده و روی شوت ها،پاس ها و سانتر ها تاثیر گذاشته.وقتی شوت میزنید حس میکنید واقعا به توپ فوتبال ضربه میزنید.:dتوی پاس ها خیلی باید دقت کنید،سانتر ها هم خیلی خوب شده
- بازی خیلی نرم شده من دوس دارم :x
- گرافیک پیشرفت کرده بود:bighug:
- بقیه تیم ها دیگه مثل بارسا تیکی تاکا بازی نمیکنن که روی اعصاب باشن:|
- پنالتی ها یکم سختر شده،هم واسه بازیکن هم دروازبان!:-s
- کنترل بازی سخت شده یکم.وقتی بین چند بازیکن حرف باشید ،خیلی سخته که بتونید توپ رو حفظ کنید!! با یک بازیکن زیاد نمیتونید دریبل بزنید،وقتی سرعت رو میگیرید،توپ از قبل کمی جلوتر میافتد و باعث میشه نتونید به راحتی دریبل بزنید:-s
- چنتا خوشحالی جدید بعد از گل هم دیدم که اضافه شده به بازی :)
هوش مصنوعی به نظرم کامل نیست هنوز،باید بهتر از این شه با اینکه هنوز بعد از 7 بازی نتونسم بازییو ببرم :dولی انصافا همش Legendary بود :)

کلا این دمو از خیلی خیلی بهتر از دموهای فیفا 12 و 13 هستن،باگ هاش خیلی کمتره :)
دوستان حتما این تریلر جدید از خوشحالی بازیکنان + اموزش هست حجم هم کمه ولی کیفیت بالایی داره حتما دان کنید
http://nl.media2.multiplayer.it/files/2013/09/10/23033-fifa-14-un-trailer-sulle-nuove-esultanze.hi.mp4

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نمیدونم چون انتظارم خیلی پایین بود اینقدر خوشم اومد یا واقعا خوب بوده:d
اول از همه منو عالی شده و خیلی شیک و قشنگ ـه:d.درمورد خود بازی هم این رو بگم که خیلی فیزیک توپ بهتر شده.قشنگ سنگینی توپ رو حس میشه کرد و مثل قبل اصلا نیست.همچنین برای پاس ها خیلی بیشتر از قبل باید دقت کرد.همچنین دیگه مثل قبل نمیشه همینطوری شوت زد و کلا خیلی باید بچرخی تا یه حفره توی دفاع حریف پیدا کنی:dوقتی هم سرعت بازیکن زیاد میشه خیلی کنترل ـش سخت تر میشه که واقعا چیز خوبیه.از این بگذریم میرسیم به انیمیشن ها که پیشرفت قابل توجهی داشته.انیمیشن شون و پاس و لیز خوردن و ... خیلی بهتر شده و به واقعی تر شدن بازی کمک کرده.گرافیک هم به نظرم یکم پیشرفت داشته.چیزی که متعجبم کرد جو تماشاگران بود که خیلی خوب بود:dسر حمله ی تیم حریف اینقدر هو کشیدن که خود من هم گیج شدم:d.هوش مصنوعی بازیکنان حریف هم واقعی شده و خیلی الکی نیست:dالبته نسبت به قبل یکم واسه من آسون بود(لجندری:d).بازیکن های خودی هم خیلی هوش ـشون پیشرفت کرده و راضیم.
فعلا که 1 ساعت بیشتر بازی نکردم و چیزهای زیادی بوده که نفهمیدم ولی از بازی شدید راضی ـم:dخیلی خوبه:d

d.soltani

کاربر سایت
Jul 27, 2013
38
نمیدونم چون انتظارم خیلی پایین بود اینقدر خوشم اومد یا واقعا خوب بوده:d
اول از همه منو عالی شده و خیلی شیک و قشنگ ـه:d.درمورد خود بازی هم این رو بگم که خیلی فیزیک توپ بهتر شده.قشنگ سنگینی توپ رو حس میشه کرد و مثل قبل اصلا نیست.همچنین برای پاس ها خیلی بیشتر از قبل باید دقت کرد.همچنین دیگه مثل قبل نمیشه همینطوری شوت زد و کلا خیلی باید بچرخی تا یه حفره توی دفاع حریف پیدا کنی:dوقتی هم سرعت بازیکن زیاد میشه خیلی کنترل ـش سخت تر میشه که واقعا چیز خوبیه.از این بگذریم میرسیم به انیمیشن ها که پیشرفت قابل توجهی داشته.انیمیشن شون و پاس و لیز خوردن و ... خیلی بهتر شده و به واقعی تر شدن بازی کمک کرده.گرافیک هم به نظرم یکم پیشرفت داشته.چیزی که متعجبم کرد جو تماشاگران بود که خیلی خوب بود:dسر حمله ی تیم حریف اینقدر هو کشیدن که خود من هم گیج شدم:d.هوش مصنوعی بازیکنان حریف هم واقعی شده و خیلی الکی نیست:dالبته نسبت به قبل یکم واسه من آسون بود(لجندری:d).بازیکن های خودی هم خیلی هوش ـشون پیشرفت کرده و راضیم.
فعلا که 1 ساعت بیشتر بازی نکردم و چیزهای زیادی بوده که نفهمیدم ولی از بازی شدید راضی ـم:dخیلی خوبه:d
اقا من ميخوام بازيو از خود ايكس باكسم دانلود كنم اما هنوز نيومده چي كار كنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر