FIFA 14 | XBL

chasb

کاربر سایت
May 10, 2011
3
سلام. من اهواز هستم. الان دو هفته ای هست که توی فیفا FUT لگ زیاد دارم بازی هم فریز میکنه ولی ارتباط اینترنت برقراره و اگه ببرم امتیاز رو هم بهم میده! کسی همچین مشکلی داشته؟ توی بازیهای دیگه این مشکل رو ندارم. کسی دیگه هست که مشکل من رو داشته باشه؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام منم از رشت هستم...اسم تیمم Rasht Golsar هستش...البته تو فک این هستم که اسم تیمم رو عوض کنم...شاید بکنم Sepidroud Rasht....تیمم رو از ایتالیا بستم...فقط اینکه چطوری میکنم پولم رو خیلی زیاد کنم...چون برای هر بازی حداکثر 440 تا سکه میده...که اگر بخام جمع کنم نمیشه..هر دفعه باید برای خرید contract یا injury هزینه کنم...چکار باید بکنم؟

لطفا اگر میخاین انلاین بزنیم با تیم هامون تو fut ادد کنیم همدیگرو...گیمر تگ من:SosoLaz

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام. من اهواز هستم. الان دو هفته ای هست که توی فیفا FUT لگ زیاد دارم بازی هم فریز میکنه ولی ارتباط اینترنت برقراره و اگه ببرم امتیاز رو هم بهم میده! کسی همچین مشکلی داشته؟ توی بازیهای دیگه این مشکل رو ندارم. کسی دیگه هست که مشکل من رو داشته باشه؟

متاسفانه این مشکل برای تمام کاربر های ایرانی هست و باز هم متاسفانه برای تمامی بازی ها وجود داره

chasb

کاربر سایت
May 10, 2011
3
جایی هست که بتونیم به نتیجه برسیم؟ من احساس می کنم به اینترنت برمیگرده. تقریبا روی اکثر اینترنت ها هم این مشکل رو دارم. من اینترنت 4M hiweb و 2M مخابرات و 2M پارس آنلاین رو چک کردم. پینگ هم نهایتش ۲۰۰ بوده. ولی باز هم همین مشکل وجود داشته. الان اگه من 8.8.8.8 رو پینگ کنم هر ۴ یا ۵ درخواست یکیش Time out میده. بدترین قسمتش اینه که نمیدونیم قراره تا کی ادامه داشته باشه؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
منم اد كنين:اولتيمت تيم هستم حتي..

SosoLaz

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

سرعت بهتر شده ها....راستي creation centre خوبه؟

Last edited by a moderator:

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
سلام من وقتي اون قسمت pro player ( فك كنم اسمش اين بود ) رو ميرم بعد از يك نيمه مينويسه conection lost ولي نت قطع نيست
بايد چيكار كنم ؟

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
سلام دوستان
دو تا سولا داشتم ببخشید اگر تکراریه ) جوابشون رو پیدا نکردم
1- برای بازی آنلاین فیفا در لایو فقط اکانت گلد کافیه؟ هیچ کد دیگری نباید مخصوص فیفا بخریم؟ ( چند جا نوشته بودن باید 800 پوینت داشته باشی تا لایو فیفا داشته باشم )
2- سرعت اینترنت من 0.19:Ping:203 download:0.46 upload: حدس میزنین بتونم راحت بازی کنم یا نیاز به سرعت بهتری دارم؟
خیلی ممنون

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
سلام دوستان
دو تا سولا داشتم ببخشید اگر تکراریه ) جوابشون رو پیدا نکردم
1- برای بازی آنلاین فیفا در لایو فقط اکانت گلد کافیه؟ هیچ کد دیگری نباید مخصوص فیفا بخریم؟ ( چند جا نوشته بودن باید 800 پوینت داشته باشی تا لایو فیفا داشته باشم )
2- سرعت اینترنت من 0.19:Ping:203 download:0.46 upload: حدس میزنین بتونم راحت بازی کنم یا نیاز به سرعت بهتری دارم؟
خیلی ممنون
سلام
1.فقط گلد لازمه
2.سرعت دانلودت که خوبه ولی از اون مهم تر پینگه اگه با سرورای اروپا گرفتی پینگتم خوبه:d

MOH3N

کاربر سایت
Jul 2, 2006
67
نام
محسن
سلام
1.فقط گلد لازمه
2.سرعت دانلودت که خوبه ولی از اون مهم تر پینگه اگه با سرورای اروپا گرفتی پینگتم خوبه:d

از کجا میتونم گلد تهیه کنم؟ ( ارزان و مطمئن ! )
پینگ اصفهان حدود 120 بود این پینگ برای لندنه

آخرین ویرایش:

chasb

کاربر سایت
May 10, 2011
3
هنوز هم کسی هست که توی بازی آنلاین فیفا مشکل داشته باشه؟ من پینگم خوبه با ۸.۸.۸.۸ متوسط ۱۹۰ سرعت دانلود هم حداقل ۱/۵ مگ و آپلود هم ۵۰۰ کیلوبیت هست. اما هنوز وسط بازی بعضی مواقع فریز میشه. بعضی مواقع میره بیرون. پینگ هم که هر ۱۰ تا چندتا time out میده.
والا دیگه موندم چه کنم! امروز هم یک خبر دیدم که وزیر گفته مشکل UDP حل شده. حالا امروز هم تست کنیم ببینیم چی میشه. گفت از این به بعد هم اگه مشکل داشتین با سامانه ۱۹۵ تماس بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر