FIFA 14 - Ultimate Team | XBL

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
از این به بعد بحث ها حواشی و اخبار پیرامون fifa 14 Ultimate team رو از این تاپیک پیگیری میکنیم.

Ultimate Team چیست؟
Create your own dream team
بدون شک داشتن یک تیم دلخواه آرزوی هر طرفدار فوتبالی هست.هر کسی در رویای خودش تیم مورد علاقه ای داره و آرزوی رسیدن به اون تیم رو داره که تقریبا
رسیدن به این آرزو در دنیای واقعی محال هست.اما به لطف Fifa این امر حداقل در دنیای مجازی تحقق پیدا کرده و میتونین تیم خودتون رو بسازین.
در Ultimate Team با انتخاب یک اسم برای تیمتون خودتون رو برای اهداف بالاتر آماده کنید..مربی بخرید..در نقل و انتقالات شرکت کنید و بازی کن مناسب بخرید..از خرید توپ.لباس و استادیوم لذت ببرید..با خرید مربی بدن ساز.مربی دروازه بان و غیره تیمتون رو بهبود ببخشید. در لیگ ها و جام های مختلف شرکت و پول دربیارید.بصورت آنلاین با تیم دوستان خود رقابت کنین و در لیدربورد اول بشین.
در کل ultimate team یکی از بخش های بسیار دوست داشتنی fifa هستش که به صورت فقط آنلاین میتونین بازی کنین و لذت ببرین.

- - -ویرایش - - -

بچه های بیاین بگین اسم تیمتون چیه؟ بازیکن چیا خریدین؟ بهترین بازی کنتون کیه؟ مربیتون کیه؟‌استادیوم و ...
من خودم اسم تیمم Mashhad FC هستش :d بازیکنام همه معمولین یه چند تا خوب دارم که اینام معمولین مثل abbiati .mountari.altintop.fletcher.cannavaro فعلا اینارو دارم..انشاالله بزودی drogba رو میخوام بگیرم یا lewandowski..مربیمم ی آقای روسه که اسمش خییلی سخته :d استادیوم هم Alianz arena b-)

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
ممنون خیلی درگیر این قسمت بودم که شما کامل توضیح دادید فقط حیف که گلدم تموم شده وگرنه خیلی دلم میخواست تجربش کنم

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
چه فایده شما مسی هم داشته باش! وقتی گیم پلی بازی افتضاح شده و از وسط زمین هر بازیکنی میتونه با یه پاس LB+Y تک به تک کنه مهاجم رو یا اینکه یه شوت RB بزنه هر ننه قمری با هر اورالی که 90% هم میره تو گل ... باید قبول کرد این نسخه از فیفا بدجوری ناامیدمون کرد متاسفانه .

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام ممنون خیلی درگیر این قسمت بودم که شما کامل توضیح دادید فقط حیف که گلدم تموم شده وگرنه خیلی دلم میخواست تجربش کنم
خواهش میکنم..خوشبختانه بدون گلد هم میتونین ultimate team رو بازی کنین فقط با این تفاوت که نمیتونین با تیم های بقیه دوستان بازی کنین فقط single player .البته بهتر از هیچیه

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
اتفاقا میخواستم تاپیک بزنم که شما زحمتشو کشیدی...
اینم تیم من
1e89e9845d14906d1.png

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
ببخشید سوال مهمی که داشتم اینه که آیا در بخش Ultimate Team میشه مثل قسمت Career mode تو زمین هم بازی کرد یعنی یه Match انجام داد یا مثل FIFA MANAGER نمیشه ؟؟

آخرین ویرایش:

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
دمت گرم اون chemisteryit تو حلقم :d
آقا من یه سوال دارم..اینکه مینویسه your squd should start at 11 دقیقا منظورش چیه؟ چیشون باید ۱۱ باشه؟؟!
:d
کجا این ارور رو میده؟ تورنومنت ؟ فکر کنم میگه باید ۱۱ تا بازیکن و ۶ تا ذخیره داشته باشی....

- - -ویرایش - - -

ببخشید سوال مهمی که داشتم اینه که آیا در بخش Ultimate Team میشه مثل قسمت Career mode تو زمین هم بازی کرد یعنی یه Match انجام داد یا مثل FIFA MANAGER نمیشه ؟؟
چرا میشه...
هم به صورت انلاین و هم افلاین...البته در هر حالتی باید به لایو وصل باشید....

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
آره تو تورنومنت این ارور رو میده..خوب ۱۱ تا بازیکن که قطعا دارم:d...۶ تا ذخیره ام دارم.هیچکدوم هم مصدوم نیستن..اما نمیدونم چرا بازم اررور میده..منظورشم هرچی فکر میکنم نمیفهمم!

pesarekhoob

کاربر سایت
Apr 16, 2013
206
آره تو تورنومنت این ارور رو میده..خوب ۱۱ تا بازیکن که قطعا دارم:d...۶ تا ذخیره ام دارم.هیچکدوم هم مصدوم نیستن..اما نمیدونم چرا بازم اررور میده..منظورشم هرچی فکر میکنم نمیفهمم!
احتمالا قرارداد هاشون تموم شده

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
احتمالا قرارداد هاشون تموم شده

نه اتفاقا همه قرارداداشون okeye ..این پیامو واسه single player tournoment میده فقط اونم بعضی از جام ها..پیامم دقیقا اینه:4in the squads start at 11
البته تو بعضی جام ها عدد ۴ میشه ۳ یا ۵ ..توی جام آخر هم ۱۱ هستش..یعنی هر ۱۱ نفر باید ۱۱ باشن..حالا چیشون باید ۱۱ باشه معلوم نیست..هیچ توضیحی هم نداده!

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
نه اتفاقا همه قرارداداشون okeye ..این پیامو واسه single player tournoment میده فقط اونم بعضی از جام ها..پیامم دقیقا اینه:4in the squads start at 11
البته تو بعضی جام ها عدد ۴ میشه ۳ یا ۵ ..توی جام آخر هم ۱۱ هستش..یعنی هر ۱۱ نفر باید ۱۱ باشن..حالا چیشون باید ۱۱ باشه معلوم نیست..هیچ توضیحی هم نداده!
بستگی به جام داره....هر جام یکسری شرایط خاص داره..مثلا برای شرکت تو یکی از تورنومنت ها باید همه بازیکن هاتون گلد باشن یا تیمتون 2.5 ستاره باشه و......
روی هر جام که برین زیرش توضیح مربوط به مون جام رو نوشته...بعضی از جام ها هم هستن که برای شرکت در اون ها باید بازیکن هاتون از یک لیگ خاص باشن..مثلا آلمان...

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
آقا شما چقدر رو این تیم کار کردی که اینطور شده تیمت؟؟!!!!شمیستری رو نگاه اورآل!!!نکنه مایه خرج کردی؟
:d
نه بابا مایه چیه....:d
من شاید 17 یا 16 روز بازی کردم....خیلی بازی نکردم....
حالا تیم قبلی منو میدیدی چی میگفتی....اورال 84 شمیستری 100 و 5,6 تا بازیکن مشکی !!!!!

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
این تیمت زیاد توپ هم نیست که بچه ها کف کردن!
جدا میگم!من الان دو تا تیم دارم یکی انگلیسی بستم یکی اسپانیایی!
مربی هم خیلی مهمه حتما مربی خوب بگیرین من همه بازیکن های تیم انگلیسیم چمیستریشون 9 بود اورال مجموع 99 یه مربی که اسپانیایی بود ولی تو لیگ انگلیس مربی گری میکرد گرفتم همه شدن 10!
حتما مربی مچ با تیم انتخاب کنید!
یه سوال داشتم این سکوریتی انسور یادم رفته چی جواب دادم چه جوری میشه تغییرش داد برای web app نیازه!
منم نگفتم تیمم توپه....
کلا کم بازی میکنم...
اورال 99؟!!!
میشه مگه همچین چیزی؟!!!
مسی و رونالدو رو هم تو تیمت داشته باشی . شیمیستریت هم 100 باشه اورالت 99 نمیشه(منظور من از اورال همون ریتینگ تیم هست)...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر