FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,996
نام
مهدی
جدا میشه؟من فعلا چند ماهی وقت دارم.میتونی راهنماییم کنی.

دیشب یه مسیج برام تو psn دادن که شما برنده یک بازیکن toty شدید بعد یه سایت داده بود که واردش بشم جایزرو بگیرم تو اون سایت رفتیم یوزر پسور اریجین میخواست من زدم که login بشه نمیشد دوبار از اول یوزر پسورز میخواست کار اون بوده احتمالا خدا لعنتش کنه هرکی که بوده
هردو هک شدید .خود EA همیشه هشدار میده که هیچ وقت ازتون رمز نمیخواد.پس هرکس ازتون رمز (Security Question) خواست بدونین میخواد هک کنه.
برای جبران ضرر باید برین اینجا .بازی رو انتخاب میکنین و از بین فهرست مشکل ها اونی که مربوط به از دست دادن ایتم ها میشه رو انتخاب میکنید.بعد Live Chat رو انتخاب میکنید و منتظر یه ادوایز میشید.بهش میگید هک شدید.تاریخ هک شدنتون و مقدار کوینز/بازیکن از دست داده رو اعلام میکنید+پلتفرمی که توش بازی میکنین و ایدی تون.100% پولتون برمیگرده ولی کِی معلوم نیست.شاید تا چن ماه طول بکشه.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
فراز جان گزارش دادی؟
من رفتم اونجا و بعد از هزار مرحله یک ایمیل زدم.نوشت تا 48 ساعت آینده جواب میدیم.حداقل دوست دارم اون یارو رو پیدا کنن و بلاکش کنن برای همیشه.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
فراز جان گزارش دادی؟
من رفتم اونجا و بعد از هزار مرحله یک ایمیل زدم.نوشت تا 48 ساعت آینده جواب میدیم.حداقل دوست دارم اون یارو رو پیدا کنن و بلاکش کنن برای همیشه.
والا امین جان چیزایی که از دست دادم چون مهدی جان وارد بود و این مشکل قبلا براش پیش اومده بود دادم بهش فکر میکنم پست کرده براشون تا ببینیم چی میشه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
همونطور که گفته بودم آپگرید جدیدم اومد.اگر حرف منو گوش میکردین و دیگو کوستا اینفورم میخریدین الان خوب سود میکردین.:D
البته مثکه نون تو هازارده.چه آپگریدی شده...

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
ما والا پك باز ميكنيم توش تشكيلات باقرم نيست چه برسه اينفورم :-D من كه ديگه پك نميخوم به نظرم پول دور ريختنه، با همون پول يه بازيكن خوب بخري به نظرم بهتره چون تو پك هم كه هر چي بازيكن بهت ميده مفت هم فروش نميره

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
منم تا حالا نشده پک باز کنم یه بازیکن گرون از توش در بیاد .....تو فیفا 13 هم که مسی برام در اومد از این پک هایی که خودش میداد بود......

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان براي بوندسليگا چه سيستمي خوبه؟

من بوندس لیگا اوایل ۴۱۲۱۲ بازی میکردم اما الان ۴۳۳ میزارم خوب جواب گرفتم
بازیکن هم مانژوکیچ و اوبامیانگ و مه یر رو حتما بخر
دروازه بان هم آدلر و تر اشتگن خیلی خوبن

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

El sigloBlanco