FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
خب گلر یا لوریس رو بخر یا چکو. ولی انصافا چک خیلی خوب جواب میده و الانم ارزون شده.دفاع چپ ارزون اگه میخوای بینز و اورا گزینه های خوبین. اشلی کولم هست یکم گرونتره. اگه فقط برات سرعت مهمه برو کلیچی بخر. تری خوبه ولی کنده، اگه پول خوب داری کمپانی بخر که بدجور حاجت میده. اگه میتونی یه ویدیچ بخری که اونم نسبت به بقیه گرونتره. ولی خب اگه زیر ده هزار تا میخوای پول بدی داوید لوییز بگیر. ورتونگن و یونس کابولم اونجوری که شنیدم از ورمالن بهتر جواب میدن.

من خودم برا راست زابالتا رو گذاشتم ولی خب کایل واکر هم عالیه.

هافبک وسط فقط فلایینی. عالییییه! البته یحیی تورم هست که خیلی گرونه. ولی خب تو تیمت ویلشرو بذاری جای فلچر بهتره. اگه خواستی هم میتونی با هزار تا یه کریک بخری که اونم هم سر زنه و هم دفاع و پاس خوبی داره. اریکسنو جای خوبی نذاشتی. هافبک تهاجمیه خوبیه ولی تو بقیه پستا زیاد خوب نیست.

والکات خوبه ولی یا بهش یه کارت چنج پوزیشن بخر یا جاش یه آرن لنون بگیر. پودولسکی تا اونجایی که من باهاش بازی کردم اصلا خوب نیست، اگه پول داری ویلیانو بگیر.

با پولی که بابت چیچاریتو دادی میتونستی یه نگردو و یه ژکو بخری. تو مهاجمای ارزون قیمت هیچکس از این دوتا بهتر نیست. سولدادو هم خوبه. ولی تو همین ترکیبت لوکاکو از بنتکه بیشتر جواب میده.

کلا تیمت خوبه ولی تو همه ی پستا گزینه ی بهتر و ارزونترم وجود داره برای جایگزین کردن
دادا مرسی.:-*
واسه مهاجما ژکو رو گرفتم بدرم نخورد نگردو هم همین طور ولی ترکیب لوکاکو-چیچاریتو یا بنتکه-چیچاریتو خیلی خوب گل میزنن.
ولکات هم بد نیست کارم باهاش را میافته پزشنشم یادم جابجا کنم چون تا دو روز پیش 3-3-4 بازی میکردم.
پودولسکی هم خود منم راضی نیستم میخوام شرله رو بگیرم.
خط هافبک هم فلامینی رو خواهم گرفت ولی ترکیب ویلشر-لمپارد ترکیب اصلیمه.
دفاع هم داوید لوییز رو میگیرم با کوشینلی که دارمش میزارم عالی میشه.
چپ کولاروف بد نیست.راست هم واکر اصلا به تیم من نمیخوره.
بازم دمت گرم.:x

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اینم ده تا هافبک پر فروش فیفا 14

92088839925720896097.jpg

milad1376

عضو جدید
Jun 9, 2012
90
نام
میلاد
سلام دوستان تیممو به این شکل در اوردم MFc FIFA 14 Ultimate Team Squad by milad1376 | Futhead
الان رسیدم به دیوژن 2 ولی اصلا دیگه تیم خوب بازی نمی کنه همش تو بازی سوتی میده
الان یه دیوژن افتادم پایین تو این یکی در استانه افتادنم بازیکنا همشون تو بازی تن با تن ضعیف ترن

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام دوستان تیممو به این شکل در اوردم MFc FIFA 14 Ultimate Team Squad by milad1376 | Futhead
الان یه دیوژن افتادم پایین تو این یکی در استانه افتادنم بازیکنا همشون تو بازی تن با تن ضعیف ترن
جرارد ولکات پدولسکی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تورس رو چرا گذاشتی اونجا؟

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
این ویلیان اشغاله:|۳۰ک دادم خریدم سریع فروختم:|
میخواستم سوارز بخرم اخرین سری ۶۰ک فروختمش الان زیر ۸۸ک نیست:|

Last edited by a moderator:

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان سلام

لطفا من رو هم ادد کنید

الان دایویژن2 هستم تیمم بدک نیست اما تو این دایویژن تقریبا کم می آره

KING_OF_IRI_FIFA

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
چند تا سوال داشتم!
1-این پول های تخیلی رو چه جوری این ها در میارن.مثلا یارو برای پله 15 میلیون داشت میداد!حساب کردم من باید 30000 بازی بکنم تا این پول گیرم بیاد!
2-این پک ها هم مفت نمی ارزن ازشون خوب هم در میاد من بهترینی که تا الان گیرم اومده جرارد بود!آخرینی که باز کردم هم توش یه بازکن 79 بود!که 600 فروختمش؟
3-با یعضی تیم ها که بازی میکنی تیم های خیلی خوفی دارن چه جوری اینقدر تیم هاشون خوف میشه یعنی پک می خرن شانسشون میزنه دلالی میکنند پول در میارن یا مثل خود من با بدبختی تیم جمع میکنند؟
4-برای دلالی چی پیشنهاد می کنید؟

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران

Sturridge و یا بزار راست یا چپ:D تورس و بیار وسط:D

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
چند تا سوال داشتم!
1-این پول های تخیلی رو چه جوری این ها در میارن.مثلا یارو برای پله 15 میلیون داشت میداد!حساب کردم من باید 30000 بازی بکنم تا این پول گیرم بیاد!
2-این پک ها هم مفت نمی ارزن ازشون خوب هم در میاد من بهترینی که تا الان گیرم اومده جرارد بود!آخرینی که باز کردم هم توش یه بازکن 79 بود!که 600 فروختمش؟
3-با یعضی تیم ها که بازی میکنی تیم های خیلی خوفی دارن چه جوری اینقدر تیم هاشون خوف میشه یعنی پک می خرن شانسشون میزنه دلالی میکنند پول در میارن یا مثل خود من با بدبختی تیم جمع میکنند؟
4-برای دلالی چی پیشنهاد می کنید؟
1-هم پک میخرن هم (با فیفا پوینت البته) هم کوین میخرن بعضی وقتا
2-پک ریسکه احتمال چیز خوب داشتن 1 در 100ـه
3بعضی ها هم البته هستن با بازی کردن تیم میبندن !
4-دلالی به نظره من ارزشه وقتی که روش میذاری رو نداره یعنی همون وقت رو بازی کنی هم حال میده(!) هم کوین.ولی خوب یکی از بهترین روش ها تبدیل کردن cm به cdm هست .
بازیکنی که دفاع و هده خوبی داره و البته بازار فروش خوب cm بخر cdm کن بفروش
بعضی مواقع برعکس هم جواب میده!

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
1-هم پک میخرن هم (با فیفا پوینت البته) هم کوین میخرن بعضی وقتا
2-پک ریسکه احتمال چیز خوب داشتن 1 در 100ـه
3بعضی ها هم البته هستن با بازی کردن تیم میبندن !
4-دلالی به نظره من ارزشه وقتی که روش میذاری رو نداره یعنی همون وقت رو بازی کنی هم حال میده(!) هم کوین.ولی خوب یکی از بهترین روش ها تبدیل کردن cm به cdm هست .
بازیکنی که دفاع و هده خوبی داره و البته بازار فروش خوب cm بخر cdm کن بفروش
بعضی مواقع برعکس هم جواب میده!
خیلی ممنون از جواب دادن!
یه پله 3 میلیون تومن در میاد!اگه بخوای خودت کوین بخری!بگو چرا این ها اینقدر تیم های خوبی دارن ولی هیچی بازی بلد نیستن!با 300 هزار تومن میشه 1.5 میلیون کوین گرفت تیم رو هم توپ کرد.
با روش ماها که چن سال طول میکشه!این نامردیه!به هر حال رفتم ببینم جایی ارزون نداره بخرم.
البته همه جا برای PC می فروشن بگردم کسی برای کنسول هم میفروشه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر