FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام به همه

بعد غیبت یکی دو روزه امشب با دست پر اومدم
همونطور که میدونید روش های دلالی یوتی تغییر کرده البته همون ساعت های خرید فروش که قبلا گفته بودم سر جاشه یعنی صبح زود قبل ساعت 7 بازیکن ارزون بخرید ظهر تا شب گرون بفروشید

اما
این چیزی نبود که امشب واستون داشتم . یه روش دلالی جدید و خیلی ساده یادگرفتم که عجیب تو فیفا 14 جواب میده اونم اینه که
شما یه بازیکن مثلا تو پست cm میخرید
بعد یه اتم cm>>cdm روش میبندین و با 5 ک سود میفروشید به همین راحتی
من هرنانس رو 4.5ک خریدم 2ک ایتم cm>>cdm روش انداختم و 9.9 ک فروختم

مطمئن باشید تو لیگ هایی مثل انگلیس و المان که فی بالاست بیشتر سود هم داره!
برید تو کارش حالشو ببرید

و اما مطلب بعدی امروز با یه نفر بازی کردم اینفورم ون پرسی / کیریس رونالدو / تیاگو سیلوا / دنی الوز داشت :O :|
از تعجب داشتم شاخ در میاوردمااا اخه هنوز یک ماه نشده بازی اومده این یارو نزدیک 4 میلیون بازیکن داشت

البته این به همه بچه ها یوتی باز اینجا ثابت شده تیم گرون باعث برد نمیشه و طرف با اینکه خیلی با ون پرسی رو اعصاب بود و حمله میکرد 1/0 باخت
بازی که تموم شد واسش پی ام دادم ون پرسی و کریس رو با هم 5 سکه ازت میخرم :))
اینم عکسش :
i116773_IMAG0475.jpg
i116774_IMAG0476.jpg
خوب طرف وضعیت هافبکش جالب نیست! مهمترین چیز یه تیم هافبکاشن! طرف مثل من سیتی رفتار کرده فقط پول خرج کرده:D
آخه رونالدو و فن پرسی چه ربطی به هم دارن! قبلا هم گفتم از این به بعد نمیشه از چند لیگ حتی اگه لینک قرمز هم نداشته باشن جمع کرد!
الان درسته تیاگو سیلواش با لوییز جفت برزیلین اما اگه مربیشون مثلا مورینیو باشه تیاگو کمیستریش افت میکنه

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,652
نام
hamid
سلام

یه سوال : من چرا موقعی که reedom code میزنم میگه code has been reeded در حالیکه من اصلا کد رو وارد نکردم . . ریجن اکانتم هم یکیه واسه چی اینجوریه به نظرتون ؟
خواهشا یکی جواب مارو بده اگه دلیلشو میدونه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
درسته ولي سرعتش تو فيفا13 كم بود
خود درگیریا! من حرف از سرعت زدم؟ همون موقع هم که فن پرسی داشتم حرفی از سرعتش نزدم! من شوت رو میگم! واقعا شوتای سوارز خوبه! حالا پولم برسه فن پرسیرم تست میکنم میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر