FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

چه پکی باز کردی با کوینز یا پوینت؟:-o
پک 7500 ای با سکه عرق جبین :d
عجب شانسی داری تو پسر:d
نه بابا حالا الان رو نگاه نکن یه روبن دراومده پارسال قبل از اینکه فیفا رو بفروشم کل تیمم رو فروختم نزدیک به 400k پک خریدم خفن ترین بازیکنی که دراومد والدز بود :| امسال هم تا الان بالای 50 تا پک باز کرده بودم که محض رضای خدا یه بازیکن گُلد بالای 3k هم بهم نداد تا اینکه این روبن دراومد :d
ولی خودمونیم خوش شانسم b-)>:)

پک 7500 ای با سکه عرق جبین :d

نه بابا حالا الان رو نگاه نکن یه روبن دراومده پارسال قبل از اینکه فیفا رو بفروشم کل تیمم رو فروختم نزدیک به 400k پک خریدم خفن ترین بازیکنی که دراومد والدز بود :| امسال هم تا الان بالای 50 تا پک باز کرده بودم که محض رضای خدا یه بازیکن گُلد بالای 3k هم بهم نداد تا اینکه این روبن دراومد :d
ولی خودمونیم خوش شانسم b-)>:)
مگه عقلتو از دست دادی با کوینز پک باز کردی:-/

مبارک باشه :دی

من توی 13 یادمه حدودا 50000 خرج یکی از این پک ها کردم اما هیچی در نیاوردم .. کلا 13 باعث شده خیلی ادم ریسک پذیری نباشم !

دوستان به نظرتون از این گلد پک هایی که برای پیش خرید بازی بهمون میده احتمالش هست چیزی در بیاد ؟ تا الان گرون ترین بازیکنی که بهم داده ژوان بوده !

آخرین ویرایش:
مبارکت باشه علیرضا جان .

-

من همه بازیکنما دارم میفروشم قیمت ها داره میاد پایین تا چند وقت دیگه با نصف یا 2/3 قیمت میگیرمشون .
مرسی والا من توی فروم های تخصصی FUT که میخوندم میگفتن اواخر دسامبر بازیکنا رو بفروشین چون ارزونی موقعیه که TOTY رو اعلام کنن که مثل اینکه اوایل ژانویه موقعشه
مبارک باشه :دی

من توی 13 یادمه حدودا 50000 خرج یکی از این پک ها کردم اما هیچی در نیاوردم .. کلا 13 باعث شده خیلی ادم ریسک پذیری نباشم !

دوستان به نظرتون از این گلد پک هایی که برای پیش خرید بازی بهمون میده احتمالش هست چیزی در بیاد ؟ تا الان گرون ترین بازیکنی که بهم داده ژوان بوده !
مرسی منم گفتم که زخم خورده این پک هام ولی لامصب یه حس هیجانی داره فکر کنم EA واسم دون پاشی کرده دیگه هر چی پوله برم پک بخرم ولی کور خونده :dاز تو گلد پک های پیش خرید من تا حالا بازیکن گلد rare در نیاوردم :|
الان هدف میان مدتم اینه که با پولی که درمیارم و فروش بازیکنای لیگ انگلیس این تیمو ببندم :
Future FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead

آقا هر کی میخواد تیم ارزون گرون متوسط و ... ببنده حتما این مانژوکیچ هم یه تستی کنه یعنی مهاجم رو دستش نیست با سر و پا و همه جاش گل میزنه توپ روی سرش باشه 100% گله روی پاش باشه 99% بقیه جاهاش 98% :d

آقا هر کی میخواد تیم ارزون گرون متوسط و ... ببنده حتما این مانژوکیچ هم یه تستی کنه یعنی مهاجم رو دستش نیست با سر و پا و همه جاش گل میزنه توپ روی سرش باشه 100% گله روی پاش باشه 99% بقیه جاهاش 98% :d
قابل توجه تو:دی
این ادلر خیلی بهتر از وایندنفلره
هر کی بندسلیگاس این مخیتاریان رو حتما بگیره
پاس هاش عالیه شوت هاش عالی تر:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or