FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه
داش حمید به نظر من یه مدت یوتی بگذار کنار قول بهت میدم 10 روز نشده بر میگردی دوباره شروع میکنی!
سکه هاتو نفروش که بعد پشيمون میشی

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
سلام به همه
داش حمید به نظر من یه مدت یوتی بگذار کنار قول بهت میدم 10 روز نشده بر میگردی دوباره شروع میکنی!
سکه هاتو نفروش که بعد پشيمون میشی

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

من از بازی کردن یوتی پشیمونم ، یعنی بدترین فیفا ی تاریخه این ، یه الف بچه که نمیدونه دست راست و چپش رو چه شکلی تشخیص بده میاد 4 تا سانتر میزنه و 4 تا گل گیرش میاد ما پدرمون در میاد هیچی گیرمون نمیاد .

این فقط یه دونه از 100 تا بازی ای که با نامردی باختم :

CAM00156_10753138226013625553.jpg

تیرک - جهت وزش باد - بلندی چمن - چشم شور مادر اون بازیکنه و ... همه دست به دست هم دادن تو این فیفا که برِیــــنن تو اعصاب ما .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
منم خیلی کمتر از پارسال دارم بازی میکنم.پارسال یادمه تو یک ماه 200ک پول در آووردم اما امسال دست و دلم سمتش نمیره اصلا.

مصطفی سخت تر شده چون 10 دسته شده نه 5 تا.امتیازات رو هم بردن بالا و مثل سیزن شده.سیزن رو پارسال فکر کنم رنگو که شاخمون بود 15 بار برده بود.من خودم بعد اونهمه بازی 7 تا بردم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم خیلی کمتر از پارسال دارم بازی میکنم.پارسال یادمه تو یک ماه 200ک پول در آووردم اما امسال دست و دلم سمتش نمیره اصلا.

مصطفی سخت تر شده چون 10 دسته شده نه 5 تا.امتیازات رو هم بردن بالا و مثل سیزن شده.سیزن رو پارسال فکر کنم رنگو که شاخمون بود 15 بار برده بود.من خودم بعد اونهمه بازی 7 تا بردم.
من پارسال خيلي كم سيزن بازي ميكردم
بيشتر براي تست كردن تركيب جديد اخه تو يوتي نميشد هي تركيب عوض كني

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
بابا راست میگه دیگه ، اینسری گند زده ، اکثراً تیمی که حمله نمیکنه برندست و منم تو ذاتم اینه که فقط حمله کنم و خیلی هم زور داره باختن
داش حمید یه ذره سبک سنگین کن ، لذتشم کم نیست ، عذابشم کم نیست:d

saeedRKO

کاربر سایت
Apr 12, 2013
139
من از بازی کردن یوتی پشیمونم ، یعنی بدترین فیفا ی تاریخه این ، یه الف بچه که نمیدونه دست راست و چپش رو چه شکلی تشخیص بده میاد 4 تا سانتر میزنه و 4 تا گل گیرش میاد ما پدرمون در میاد هیچی گیرمون نمیاد .

این فقط یه دونه از 100 تا بازی ای که با نامردی باختم :

CAM00156_10753138226013625553.jpg

تیرک - جهت وزش باد - بلندی چمن - چشم شور مادر اون بازیکنه و ... همه دست به دست هم دادن تو این فیفا که برِیــــنن تو اعصاب ما .
بهت قول میدم بر میگردی این یوتی دست از سره آدم بر نمیداره

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
دوستان در حال حاظر گرون ترین بازیکنا تو اسپانیا , بوندسلیگا به غیر از مسی و رونالدو کیان ؟

آخرین ویرایش:

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
دوستان با 100 k دارایی اینو بسازم؟
mehdi king76 FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead

اینجوری بهتره :

mehdi king76 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Danzukuka | Futhead

دمبله به جای کاگاوا گذاشتم چون کاگاوا تو این ترکیب بی اثر میشه ، Cam تو ترکیب 4-2-3-1 (2) همه کارس ، باید بتونه توپ رو نگه داره ، کاگاوا تا بیاد تکون بخوره با یه تنه پرتش میکنن تو اتوبان لندن .

اسین هم به خاطر سرعت کمش همیشه جا میمونه ، ساندرو رو گذاشتم به جاش ، اگه پول داری که بتونی پائولینهو رو بگیری به جای ساندرو خیلی خوب میشه .

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
اینجوری بهتره :

mehdi king76 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Danzukuka | Futhead

دمبله به جای کاگاوا گذاشتم چون کاگاوا تو این ترکیب بی اثر میشه ، Cam تو ترکیب 4-2-3-1 (2) همه کارس ، باید بتونه توپ رو نگه داره ، کاگاوا تا بیاد تکون بخوره با یه تنه پرتش میکنن تو اتوبان لندن .

اسین هم به خاطر سرعت کمش همیشه جا میمونه ، ساندرو رو گذاشتم به جاش ، اگه پول داری که بتونی پائولینهو رو بگیری به جای ساندرو خیلی خوب میشه .
بدم نمیگی ، البته یکی از دوستان 45 هزار تا قرض کردن :d
هفته بعد ایشالله

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دیروز چند دستی زدم تورنمت میزدم داشتم یه بازی میکردم 0-1جلود بودم گل دوم رو زدم داور اومد پنالتی گرفت واقع داوریش رو اعصاب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر