FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

مادرجااااان 50گیگ؟؟؟ چه خبره؟
فیفا چی؟

ممنون واسه راهنماییت داداش اتفاقا LB غیر رادو هیچ کس خوب نبود مونده بودم کی بگیرم
در مورد کاکا باید بگم درسته سرعت بالایی نداره ولی پاس کاریش فوق العادس اصن یه پاسهایی میده رویایی
در مورد بالوتلی که دیگه اکثرا میدونند تو قدرت بدنی حرف اول رو میزنه و با یه مهاجم سرعتی عالی بازی میکنه اگر توز کنارش باشه که دیگه سوپر حمله میشن

واما رینا راستشو بخوای نمیدونم چرا این هنداندوییچ به ما نیومده مثل پارسال لوریس که واسه همه سوپر دوازبان بود ولی واسه ما اصغر اقا بقال سر کوچه :))
مارچتی هم که خیلی افت کرده فقط همین گذینه پیش رو داشتم :(
هندان عالیه من داشتم یه کارایی میکرد رویایی

اين نگردو داره ميتركونه از دوستانى كه مدير برنامه هاش رو به من معرفى كردن ممنونم : دى
بابا با تك تك بازيكن هاى انگليس خو گرفتم شدن عين رفيقام :دى
دلم نمياد طفلكيا رو ول كنم!!! :دى
اومدن من به ايتاليا مثل اين ميمونه به محمد باحال بگى بيا ليگ انگليس!!!!
قيمت ها دارن ميان پايين تا يكى دو ماه ديگه اين قيمتهاى نجومى با كله مياد پايين!!!
مثلا من تورس رو گرفتم ٦٢٠٠ الان شده ٥٠٠٠
يا نگردو ٥٠٠٠ بود الان شده ٢٥٠٠
اندكى صبر سحر نزديك است!!! :دى

بلاخره بعد از چند سیزن سگ دویی تو دیوژن 1 تونستم این جام دیوژن 1 رو بگیرم ، بابام در اومد :|:دی از 10 بازی باید 8 تاشو ببری ، من 9 تا بازی کردم یکی رو باختم بقیه رو بردم ، تو این راه به هر جونوری که به ذهنتون خطور کنه خوردم :دی یه یارویی روبن و آبوماینگ و رویس داشت نابود شدم تا تونستم ببرمش ، یه یارویی فقط از اسکیل استفاده میکرد و گل میزد اعصاب منو داغون کرده بود ! 2 تا از بازیام هم دقیقه 90 با شوتای هالک و هرنانس بردم ، الحق که عجب ترکیبیه این ترکیب برزیل .

چیت نداره یهو یه عالمه پول بهت بده؟
یا راه دیگه؟

اگه داشت که ما خودمونو نمیکشتیم دلالی و بازی کنیم تا یخورده پول در آریم :|:دی

اين نگردو داره ميتركونه از دوستانى كه مدير برنامه هاش رو به من معرفى كردن ممنونم : دى
بابا با تك تك بازيكن هاى انگليس خو گرفتم شدن عين رفيقام :دى
دلم نمياد طفلكيا رو ول كنم!!! :دى
قيمت ها دارن ميان پايين تا يكى دو ماه ديگه اين قيمتهاى نجومى با كله مياد پايين!!!
مثلا من تورس رو گرفتم ٦٢٠٠ الان شده ٥٠٠٠
يا نگردو ٥٠٠٠ بود الان شده ٢٥٠٠
اندكى صبر سحر نزديك است!!! :دى
ممد باحال كه بي پي ال hater هست:d
البته حقم داره اون اندازه اي كه پول ميدي توي bpl آش نميخوري
منظورمو گرفتي ديگه؟

ایول داش حمید حالا جایزه بت چی داد؟
امید مصطفی درست میگه من عشق bpl هستم دلم واسه والکلت /داوید لوییز /اوه از همه مهمتر پیتر جونم تنگ شده اساسی (کیف کردی چه لاوی ترکوندم :)) )
اما متاسفانه خیلی گرون هستند
یکم پولامونو جمع کنیم میریم تو کارش
من
کلا بازیکن های سری آ رو هم خیلی دوست دارم مثل بوفون /توتی /بالوتلی و حیف که دلپیرو رفته لیگ استرلیا بازی میکنه و تو fifa 14 نیست والا بازیکن 100% فیکسم بود

15ک :| فکر میکردم گلد پک میده مثل فیفا 13 :|

نه که حالا تو گلد پکش رونالدو و بیل و نیمار و مسی رو همزمان تو یدونه بهت میده :|
چی داره مگه باوو؟!

+
بچه ها من اصلا دست و دلم به FUT نمیره،با همون Season معمولی خیلی بیشتر حال میکنم...........
چیکار کنم باعث انگیزه بشه!؟

15ک :| فکر میکردم گلد پک میده مثل فیفا 13 :|
فك كردي تو گلد پك رونالدو هست يا مسي؟8-|
بنظر من پول ميدن بهتره چون تو پك ها هيچي نيست بعدشم اون دوتا تروفي رو هم برداشتن تروفي100 پك رو هم كردن 25 پك
بچه ها من اصلا دست و دلم به FUT نمیره،با همون Season معمولی خیلی بیشتر حال میکنم...........
چیکار کنم باعث انگیزه بشه!؟
ادمها دو دسته هستن يا هاردكورن كه چنان مجذوب يو تي ميشن كه حتي با بازيكنان برنزي حال ميكنن و ديگه نميتونن غير يوتي به هيچ قسمت فيفا برن
يا نوب هستن با يوتي اصلا حال نميكنن;;)

نه که حالا تو گلد پکش رونالدو و بیل و نیمار و مسی رو همزمان تو یدونه بهت میده :|
چی داره مگه باوو؟!

فك كردي تو گلد پك رونالدو هست يا مسي؟8-|
بنظر من پول ميدن بهتره چون تو پك ها هيچي نيست بعدشم اون دوتا تروفي رو هم برداشتن تروفي100 پك رو هم كردن 25 پك

:|

مگه من گفتم فقط پک بده ؟:| فیفا 13 دیوژن 1 رو میبردی 7.5ک با یه گلد پرمیوم پک میداد ، خیلی هم عالی بود :دی

:|

مگه من گفتم فقط پک بده ؟:| فیفا 13 دیوژن 1 رو میبردی 7.5ک با یه گلد پرمیوم پک میداد ، خیلی هم عالی بود :دی
54260188325965089837.jpg
مهدي كلي پك واكرد نزديك 1 ميليون شپشم در نيومد من كلي پك واكردم تا اينفورم رو دربيارم كه كلا شپشم در نيومد
اونوقت تو ميگي پك خوبه؟
اين پكها قيمتش 7.5 بود الان بجاي 7.5 داره 15 تا پول ميده واقعا عاليه
حسن بنده خدا 50$ خرج پك ها كرد شپشم در نيومد
تو معلومه فيفا 12 و13 اصلا نزدي و تازه واردي وگرنه تو اين تاپيك اونايي كه از تو 13 حضور داشتن همه حرفتو رد ميكنن

دوستان عزیز همین پک باز کردنا باعث میشه بازیکنا ارزون بشن! اینقدر پک باز کنا رو مسخره نکنید:دی

حرفت درسته ولي چرا ما ايرانياي بدبخت پك وا كنيم
عربها و كسايي كه 60$ واسشون پول خورده پك وا كنن نه ماها
من كه هيچوقت از پك واكردن اونم با سكه خوشم نميومد و نمياد خداروشكر از شر اون تروفي راحت شديم#:-s

منم پک رو بیشتر دوست دارم.1 در ملیون شاید یک چیزی در بیاد.همون خودش خیلی حال میده.پارسال از یک پک نزدیک 30ک چیز میز در آوردم.البته 200ک سکه هم آخرا پک باز کردم که هیچی در نیومد.:دی
پارسال فکر کنم تو یک ماه 10 بار دیویژن1 رو بردم.امسال خیلی سختش کردن نامردا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or