FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
رفقا سلام یه چند روزی نبودیم میبینیم که لیدربورد رو بالا پایین کردید :d
هافبک چپ واسه انگلیس پودولسکی خوبه!!؟
پودولسکی بد نیست
شوتش هم عالیه
ولی شرله بگیر اگه میتونی
فوق العاده است
واقعا به قیمتش میارزه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حمید میگم تو فیفا 13 هم یوتی میزدی!!؟
اين حميد تو 13 فرو كرده بود رئال با 4231 ببند همه رو ميبري8-|
خودت ديگه به اوج فاجعه پي ببر
تازه دو تا cam هم اوزيل و مودريچ8-|

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام
دوستان یکی یه توضیح کلی راجب ultimate team بده والا ما بازی می کنیم ولی هیچی ازش سر در نمیاریم
دوستی که تاپیک رو زدی حداقل شما یه توضیح میدادی
من بازیکن می خرم دو روز دیگه نمیذاره ازش استفاده کنی و اینکه یه بازیکنو 2،3 تا بازی میندازی بیرون ولی هنوز درجه خستگیش پر نمیشه و اینکه فقط بازیکنای بایرن رو میتونم بخرم و ...

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
نظر بدید
EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

- - -ویرایش - - -

بچه ها من چرا انقدر از بازی میوفتم بیرون سرعت دانلودم 3مگه و ÷ینگم 90؟:((

سرعت دانلودت 3mb/s هست؟؟؟ :O
این سرعت دانلود میشه نت 24mb که اصلا تو ایران چنین سرعتی نداریم
الان بالاترین سرعت دانلود 1mb/s هست
بچه ها با سرعت دانلود 700kb/s دارند بازی میکنند و هیچ مشکلی ندارند

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان یکی یه توضیح کلی راجب ultimate team بده والا ما بازی می کنیم ولی هیچی ازش سر در نمیاریم
دوستی که تاپیک رو زدی حداقل شما یه توضیح میدادی
من بازیکن می خرم دو روز دیگه نمیذاره ازش استفاده کنی و اینکه یه بازیکنو 2،3 تا بازی میندازی بیرون ولی هنوز درجه خستگیش پر نمیشه و اینکه فقط بازیکنای بایرن رو میتونم بخرم و ...

به طور کلی
بازیکن ها نیاز به قرار داد برای بازی کردن دارند که باید واسشون قرار داد بخری
درمورد فیتنس بازیکن هات هم باید بزاریشون تو ذخیره اثلا هم یک بازی بهشون بازی ندی تا فیتنسشون پر بشه

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
من توی پک بازیم یه کد بود که وقتی تو استور وارد کردم بهم 4 تا پک گلد داد..............
هر 4 تا رو که بار کردم بهترین بازیکنی که داد کاوالیو بود با اوورال 77...........
فکر کن 4 تا پک گلد باز کردم،ولی فقط بازکنای بین 72 تا 75 داد..........
آخه چرا باید اینجوری باشه؟!

تیمم فعلا از 72 ملت و لیگ بازیکن دارم،میکس اروپاس :D
اسپانیا که خیلی گرونهفاصلا نمیشه باهاش شوخی کرد،فعلا دارم ایتالیا میبندم،باز بهتر هستش نسبت به بقیه لیگها................
لیش اشتاینر = 1K :|
فکر کنم در حقش ظلم شده،هر بازی 2 تا گل میزنه واسم :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان چیکار کنم چمستری 100 بشه؟
خوب باید بازیکنات یا همه از یه لیگ باشن یا همه از یه کشور! دیگه مثل سال پیش هم نیست که اگه لینک قرمز نداشته باشی کافی باشه! چون مربیت رو کمیستری همه تاثیر داره و مربیت فقط میتونه از یه لیگ باشه!
یعنی مثلا من اگه مورینیو رو داشته باشم تو تیم انگلیسم کاسیاس بیارم حتی اگه لینک قرمز نداشته باشه بازم کمیستریش 10 نمیشه! امیدوارم منظورمو فهمیده باشی
اینم تیم من نظر بدین:EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
كلي بازيكن كه با تركيبت نميخونن گذاشتي ميگي چرا 100% نميشه؟8-|
حرفتو اصلا قبول ندارم مصطفا جون:d;):bighug:
به عنوان مثال میتونی تیم دومم رو نگاه کنی:
تیم اولم هم میتونم 100 کنم ولی به شرطی که جکسون مارتینز (عشقم:x) رو بفروشم ... بعدشم لویالیتی بیاد روش میشه 100
البته خب حق داری ... تیم اولم دیگه خیلی مختلف الضلاع شده :d
ای بابا ... عجیبه من الان لینک رو چک کردم دیدم چمستری 95 هست در صورتی که الان از تو کنسول 100 هستش:-/
- - -ویرایش - - -

خوب باید بازیکنات یا همه از یه لیگ باشن یا همه از یه کشور! دیگه مثل سال پیش هم نیست که اگه لینک قرمز نداشته باشی کافی باشه! چون مربیت رو کمیستری همه تاثیر داره و مربیت فقط میتونه از یه لیگ باشه!
یعنی مثلا من اگه مورینیو رو داشته باشم تو تیم انگلیسم کاسیاس بیارم حتی اگه لینک قرمز نداشته باشه بازم کمیستریش 10 نمیشه! امیدوارم منظورمو فهمیده باشی
اینم تیم من نظر بدین:EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team
با دفاع راستت اصلا حال نمیکنم:d

آخه این چه کاریه که خودتو محدود کنی به یک لیگ؟
مثلا تیمه منو نگاه کن : از سه تا لیگه ولی 100 هست

راستی این DYER چطوره؟
من فکر میکردم نسل اینجور بازیکن ها تو 14 تموم شده

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آخه این چه کاریه که خودتو محدود کنی به یک لیگ؟
محدود نمیکنم باید با یه لیگ کار کرد اونو به بهترین شکل قوی کرد بعد به فکر لیگ بعدی افتاد! من به 6 تا تیم همشون هم ظعیف اعتقادی ندارم!
راستی این DYER چطوره؟
من فکر میکردم نسل اینجور بازیکن ها تو 14 تموم شده
اگه تموم شده بود ملت نمیریختن ولکات بخرن:D البته من پول نداشتم وگرنه ولکات الان اونجا بازی میکرد.
به عنوان مثال میتونی تیم دومم رو نگاه کنی:
خوب کارت کاملا اشتباهه! گفتم تو پست قبلی مثل قبل نمیتونی از 2 لیگ استفاده کنی! الان مربی تو برای لیگ ایتالیاس اما دفاعت اسپانیا! شاید کمیستریت 95 یا حتی 100 باشه اما در عمل 80 هم نیست!
کافیه یه گل بخوری تا دفاع هات منگ بزنن

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
محدود نمیکنم باید با یه لیگ کار کرد اونو به بهترین شکل قوی کرد بعد به فکر لیگ بعدی افتاد! من به 6 تا تیم همشون هم ظعیف اعتقادی ندارم!

اگه تموم شده بود ملت نمیریختن ولکات بخرن:D البته من پول نداشتم وگرنه ولکات الان اونجا بازی میکرد.

خوب کارت کاملا اشتباهه! گفتم تو پست قبلی مثل قبل نمیتونی از 2 لیگ استفاده کنی! الان مربی تو برای لیگ ایتالیاس اما دفاعت اسپانیا! شاید کمیستریت 95 یا حتی 100 باشه اما در عمل 80 هم نیست!
فعلا که نم پس ندادن
عالیاً
حالا اینا دیگه سلیقست ، من که مشکلی نداشتم تا حالا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

ممد ايشون بهمراه داداششون استاد استفاده از تركيبهايي هستن كه كميستريشون زير 80 هست
البته قبلا 523 و مشتقاتش بازي ميكنن باماها گشتن دست از 5 دفاعه برداشتن;;)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
تو این شماره همه چیز chem تیم نیست.chem بازیکن هم مهمه!حتی 9 هم باشه از chemistry style اش نمیشه کامل استفاده کرد.مثلا تو ترکیبت ورتوگن چون chem ش 9 شده هدش +2 ه جای +3.
البته تیم رو دو ملیتی میشه ساخت.چون مربی یک لیگ و یک کشور رو در آن واحد ساپورت میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر