FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

به چه درد ميخورن او سبزا؟ من از همون اول دارم انلاين سيزن ميرم ديگه افلاين نرفتم

بههههه داش فراززز نسل قبلیارو تحویل بگیر :)

اونا برا خرید پکه مثلا گلدن پک میگه 1600تا پول با 15 تا فیفا پوینت ..

راه درامدیه شرکت EA اسپورت از فیفا به نوعی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

اقا من بازیم بد نیست الان کلی پول دارم چجوری بازیکن بخرم والا میرم ترنسفر لیست اصلا نمیدونم چجوری بازیکن بگیرم چجوری پیشنهاد بدم :(

Last edited by a moderator:
دوستان میخواستم بدونم میشه بازیکن انتقال داد به یه اکانت دیگه.....من میخوام از قسمت trade انتقال بدم نمیشه......اگه کسی میدونه یه راهنمایی کنه...................

اقا من بازیم بد نیست الان کلی پول دارم چجوری بازیکن بخرم والا میرم ترنسفر لیست اصلا نمیدونم چجوری بازیکن بگیرم چجوری پیشنهاد بدم :(

چاکریم داداش یکم گیج کنندس UT البته شاید ما تازه شروع کردیم اینطوریه انقدر امکاناتش زیاده مثلا اون سکه هایی که در میاریم فقط نمیتونیم برای بازیکن بزاریم کنار اینطور که من دیدم کلی خرج داری برای مربی فیتنس قرار داد ...#:-s

اول بازیکن مورد نظر رو سرچ میکنیم بعد میبینیم مینیمم مقدار buy nowش چنده بعد ماکزیمم مقدار گزینه ترد رو میذاریم روی این مقدار و سعی میکنیم کمتر از اون بخریمش از راهه مزایده (bid)اگر سرش شلوغ شد یا دلالها نذاشتن همون مینیمم مقدار buy now رو میخریم

اول بازیکن مورد نظر رو سرچ میکنیم بعد میبینیم مینیمم مقدار buy nowش چنده بعد ماکزیمم مقدار گزینه ترد رو میذاریم روی این مقدار و سعی میکنیم کمتر از اون بخریمش از راهه مزایده (bid)اگر سرش شلوغ شد یا دلالها نذاشتن همون مینیمم مقدار buy now رو میخریم
این مربی خریدن به درد میخوره ؟؟من دیروز ۷۰۰ سکه دادم یه بوندسلیگا ۱ گرفتم فکردم مربیم تغییر میکنه ولی همون موند یه بوندسلیگا زیرش اضافه شده فقط:-b

این مربی خریدن به درد میخوره ؟؟من دیروز ۷۰۰ سکه دادم یه بوندسلیگا ۱ گرفتم فکردم مربیم تغییر میکنه ولی همون موند یه بوندسلیگا زیرش اضافه شده فقط:-b

اره هم به کمیستری اضافه میکنه هم اگه کنترکت دار باشه به قرار دادهای بازیکنهایه درصدی اضافه میکنه

اینم ده گلزن برتر لیگ فرانسه

89785337748539083247.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or