FIFA 14 l PS3

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
چه عجب باز تایپیک جون گرفت:d
خوزه جان اون چندبازی اگر توپامون گل میشد نتیجه عجیب غریب میشد یعنی کم کمش تو هربازی 5تا گل هر کدوممون میزدیم چون هر حمله ای که میکردیم توپ یا میخورد به تیر یا گل میشد...کلا بازیامون تخیلی شده بود:d...ولی 1چیز بگم اقا این داوید لوییز چقدر گولاخه:-s یعنی تو شعاع 10متریش میاد مثل تانک از روت رد میشه8-| میاد طرفت باید دسته بزاری زمین فرار کنی:d
/
علی باو بزار عرقت خشک بشه بعد بیا همرو ببر :d اینجا همه خوبن و اگر من نبری انگار از همه باختی:dچون بقیه از من بهترن...و در کل من باس مرحله ی اولم:p
/
صادق دیویژن3 به بعد برسی تقریبا بازیا خیلی بهتر میشن و اون حس که توی بازیای قبلش بود از بین میره...چون پلیرهای خوب تو 3تا1 وجود داره...ولی خب فرندلی با بچه های اینجا خیلی بیشتر میچسبه...
راستی منم الان چند وقته دارم بارسا برمیدارم:x با اینکه دفاع نداره و کلا تعطیله ولی هر گلش برام اندازه 100تا گل با تیمای دیگه برام ارزش داره...
خلاصه بیا بارساvsبارسا بزنیم ببینم دفاعت اینجا چطوره:>...دیروز تو سیزن 1گلی خوردم ته خنده بود طرف برزیل بود بعد سانتر کرد برنارد پرید روی سر پیکه هد زد رفت توی گل:confused: یعنی مثل این میمونه ژاوی بلند شه روی سره لوییز هد بزنه:|
/
رضا جان فکر نکنم مشکل از ea باشه.چون هر وقت سرورا down شن برای تعمیرات و تعویض وقتی میخوای کانکت شی میزنه مثلا تا فلان ساعت به دلیل تعمیرات و...سرورا بسته میباشن.به احتمال زیاد مشکل از نتت بوده چون من UK هستم امروز و دیروز مشکلی نداشتم

نه باو باس آخری تو :d

از بین ۶-۷ نفر فقط تویی که ... :|:d

اما باید با بچه های دیگه هم بازی کنم :d

ادد کنید دیگه !

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اقا دیشب بسی خندیدیم:d...من و محسن دیشب داشتیم با هم بازی می کردیم که 1دست من شدم دورتموند اون شد رئال بعدش که رفت توی بازی من دیدم که لباس تیم رئال شده لباس بارسا:blink1: بعدش به محسن pm دادم که لباست چه رنگیه گفت سفید!....خلاصه باگه مسخره ای بود:d منم چندتا عکس گرفتم که براتون اینجا میذارم:bighug:

qnklxwc58mi4qm6lomo3.png

lrecq3wi6hlod5yz1ugh.png

jklclzyxvgstyz07dgf3.png

t6hwbquqy6hbhucmw89a.png

facfsyankptoi89qkkju.png
/
علی حالا تو با بقیه بازی بکن حساب کار دست میاد :d بعدش میای میگی صد رحمت به تو:p

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
رضا این برای من 2-3 بار اتفاق افتاده :D وقتی حریفم سریع ضربدر میزنه و تیم رو انتخاب میکنه چون تیم دیفالت من بارساس یعنی تو صفحه انتخاب تیم ، اولش روی بارسا هست ، قاطی میکنه لباس اون طرفم لباس بارسا میشه :D

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اقا دیشب بسی خندیدیم:d...من و محسن دیشب داشتیم با هم بازی می کردیم که 1دست من شدم دورتموند اون شد رئال بعدش که رفت توی بازی من دیدم که لباس تیم رئال شده لباس بارسا:blink1: بعدش به محسن pm دادم که لباست چه رنگیه گفت سفید!....خلاصه باگه مسخره ای بود:d منم چندتا عکس گرفتم که براتون اینجا میذارم:bighug:

qnklxwc58mi4qm6lomo3.png

lrecq3wi6hlod5yz1ugh.png

jklclzyxvgstyz07dgf3.png

t6hwbquqy6hbhucmw89a.png

facfsyankptoi89qkkju.png
/
علی حالا تو با بقیه بازی بکن حساب کار دست میاد :d بعدش میای میگی صد رحمت به تو:p

خب با یکی از اون بقیه ها که می گفتی بازی کردم ! :d

با آقای jose-mourinho2 بازی کردم پسر گلی بود واقعا :d اولش یکم نتم من ایراد داشت یکیش جلو افتاد من پنالتی گرفتم قطع شد نتم :| بازی بعد هم نت خودش ایراد پیدا کرد off شد !

خلاصه بازی سوم دیگه هردومون نتامون کامل درست شد رفتیم بازی !

توپ بیشتر دستش بود اما حمله ی زهر دار کم می کرد ! اما من هر چی حمله می کردم زهری بود که ریخته میشد :d یه گل چیپ زدم به پیتر چک بد وضعی :d

آخر سر 5-1 بردم بازیو تا یکی از باس های بازیسنتر رو با اقتدار شکست بدم :d دیگه بعدش هم باید میرفتم وقت نکردم دوباره بازی کنم که امیدوارم ناراحت نشده باشه ;) اما رضا یه روز تلافی میکنم سرت :d بچه ها داره دستم میاد یواش یواش fifa 14 بعد ۳-۴ روز خریدن ( بچه هایی که بیشتر از جند ماه دارن و میبازن از من خجالت بکشن :d )

ok ادد کنید منتظرم ;)

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337

با آقای jose-mourinho2 بازی کردم پسر گلی بود واقعا :d اولش یکم نتم من ایراد داشت یکیش جلو افتاد من پنالتی گرفتم قطع شد نتم :| بازی بعد هم نت خودش ایراد پیدا کرد off شد !

توپ بیشتر دستش بود اما حمله ی زهر دار کم می کرد ! اما من هر چی حمله می کردم زهری بود که ریخته میشد :d یه گل چیپ زدم به پیتر چک بد وضعی :d

آخر سر 5-1 بردم بازیو تا یکی از باس های بازیسنتر رو با اقتدار شکست بدم :d دیگه بعدش هم باید میرفتم وقت نکردم دوباره بازی کنم که امیدوارم ناراحت نشده باشه ;) اما رضا یه روز تلافی میکنم سرت :d بچه ها داره دستم میاد یواش یواش fifa 14 بعد ۳-۴ روز خریدن ( بچه هایی که بیشتر از جند ماه دارن و میبازن از من خجالت بکشن :d )

ok ادد کنید منتظرم ;)

خوش اومدی! دوستان قدیمی میشناسن منو، ادد کن mhfifa

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605

ok ادد کنید منتظرم ;)
گلی از خودته داداش:d
لارم نبود به خودت زحمت بدی اطلاع رسانی کنی همه میتونن از تو news ببینن،اگه یه ساعت تو news چرخ بزنی میبینی بین بچه ها از این نتایج زیاد رقم میخوره،اگه بخوان همه رو pm کنن الان بجای 143 صفحه میشد 1430
در کل بازی خوبی بود،دسته اول تا دقیقه 30 عقب بودی،بازی دوم هم تا 38 عقب بودی تو این دوتا بازی کلا یه بار گلرمو دیدی:dدست سوم اومدم با سیستم جدید بازی کنم که شما تو 6 تا حمله 5تا گل زدی و بازی خوبی انجام دادی وقتی اسپانیا و پرتغال تو واقعیت اونطوری میبازن این که دیگه گیمه،و بعضی موقع آدم روزش نی
با بچه ها زیاد بازی میکنم فکر میکنم شما خیلی زود pm گذاشتی،چون با رضا و صادق صمیمی ام و میدونم ناراحت نمیشن اینو میگم که شما روشنتر بشی
دو سه روز قبل با رضا بازی کردم دست اول 5-1 خوردم ولی سه دست بعدی 4-1 ،،3-3 ،،3-2 به نفع من شد دیشبم 3-0 باختم یا صادق یه بار ازم 6-0 باخت ولی فرداش 4-0 برد اینا اصلا ملاک نمیشه و هیچ کدوم بعد یه نتیجه پر گل نرفتیم،تو بازیسنتر pm نذاشتیم یا کسی مثل شما تو psn کامنت نذاشت 5-1 jose-mourinho2
البته این یه چیز عادیه،همه ی آدم ها کودک درون دارن،خیلی ها جلوش رو میگیرن و برای خیلی ها هم با یه اتفاق کوچیک سریع سرکشی میکنه
الان میفهمم بازیکنایی که قهرمان جام جهانی و .. میشن چرا انقدر احساس غرور و خوشحالی بهشون دست میده:d
کلا فکر میکنم بازیم خیلی پیشرفت کرده،آخه بعضی ها آرزوشون شده منو ببرن.....
یه چیز جالب هم از مورینیو بدونی بد نی،:تو لیگ اسپانیا مربی خیخون درباره اش چرت وپرت گفت ولی اون سکوت کرد،خبر نگارها ازش پرسیدن چرا جوابشو ندادی؟!!
اونم گفت این بنده خدا یه سال بود عکسش رو جلد اول مجله ها نرفته بود حالا با صحبت درباره ی من این اتفاق براش افتاده بزار حالشو ببره:d
ان شاالله بیشتر با هم بازی میکنیم و بیشتر با هم آشنا میشیم داداش گلم

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
محمد این جریان شوت کردن تو دقیقه ای خاص از بازی به طور کل دیگه حل شده...راستی بیا چند دستی بازی کنیم روله:d
/
سلام دوستان بببخشید بابت این سوال
آیا راهی هست که بشه تو این بازی از دست هی کامپیوتر استفاده کرد؟ واقعا بهش نیاز دارم
اره میشه توی tournoment از دسته کامپیوتر استفاده ولی جاهای دیگه نه نمیذاره
/
علی من به جای خوزه با پشت دست یکی میخوابونم دهنت:d تا دیگه هرکی بردی نیای اینجا رستم بازی در بیاری:p یکی دیگه هم میزنم تا دیگه به من نگی چیتر :d:|
ولی خب میدونم ادم بشو نیستی:d
خوش اومدی! دوستان قدیمی میشناسن منو، ادد کن mhfifa
این تیکش بوی خون میده:-s...خب دیگه کارت تمومه از من میشنوی فیفا ببوس بذار کنار با هم بریم 2باره تلو بازی کنیم:bighug:
اینکه اومده پستت نقله قول کرده یعنی اینکه از دستت خیلی شکاره:d... علی قادری از من میشنوی باهاش بازی نکن چون 1اپسیلون بهت رحم نمیکنه و همون اول بازی بهت فیتالیتی میزنه:d همه مثل من که دوازه خالی بیرون نمیزنن:d
بعد از چند روز غیبت اومدی میخوای ضعیف کشی کنی:|:d,من به همون WC هم راضی ام:(

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
سلام دوستان بببخشید بابت این سوال
آیا راهی هست که بشه تو این بازی از دست هی کامپیوتر استفاده کرد؟ واقعا بهش نیاز دارم

آره ميشه. ولي به نظرم يك تبديل بخر كه بتوني خيلي راحت با دسته پلي 2 هم بازي كني. هزينه تبديل خيلي كم در مياد.

من خودم براي بازي هايي كه دسته اصليش واجب نيست از دسته پلي 2 استفاده ميكنم كه فوتبالم يكيشون هستش. فقط 12 تومن دادم يك دسته پلي 2 خريدم و اينجوري دسته اصلي هم خراب نميشه.

البته تو فيفا 14 حتما بايد براي انتخاب كردن گزينه هاي منو دسته اصلي پلي 3 را داشته باشي وگرنه نميزاره مثلا به قسمت فصل ها وارد بشي. ولي وقتي به قسمت فصل ها يا دوستانه يا هر بخش ديگه اي وارد بشي ميتوني از دسته پلي 2 استفاده كني.

البته تو فيفا ورلد كاپ حتي با دسته پلي 2 هم ميتوني گزينه هاي منو را رد كني.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اقا رضا ایدیت بازم بن شده؟؟:dیا همون دبلیو رضا هست؟اخرین بار که این بود
اقا jose-mourinho اسم شریفتو نمیدونم میگم هنوز همون ایدی قبلیه دیگه؟
اقا علی فیگو هم همون قبلی هست چون فکر کنم اورجیناله؟
نزدیک 2 ماهی میشه که انلاین نزدم دوباره دیداری کنیم و فیض ببریم از دوستان

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
@
LeBron James 6
داداش از این نتایج زیاد اتفاق میافته اومدی جوری کامنت گذاشتی انگار چی شده ؟ ! :D
بعضی اوقات میبینی اصلاً بازی خارج از کنترلت میشه و اصلاً روزت نیست یا حال نداری یا شانس نداری ، یا نتت خرابه و نسبت به حریف تاخیر داری و یا هر چیز دیگه ای !
جالب نیست وقتی یکبار پرگل میبری بیای اینجا اعلام کنی !

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
اقا رضا ایدیت بازم بن شده؟؟:dیا همون دبلیو رضا هست؟اخرین بار که این بود
اقا jose-mourinho اسم شریفتو نمیدونم میگم هنوز همون ایدی قبلیه دیگه؟
اقا علی فیگو هم همون قبلی هست چون فکر کنم اورجیناله؟
نزدیک 2 ماهی میشه که انلاین نزدم دوباره دیداری کنیم و فیض ببریم از دوستان
با اجازه آقايون
رضا:in1est8
علي:mhfifa
منم همون قبلي

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
محمد این جریان شوت کردن تو دقیقه ای خاص از بازی به طور کل دیگه حل شده...راستی بیا چند دستی بازی کنیم روله:d
/

اره میشه توی tournoment از دسته کامپیوتر استفاده ولی جاهای دیگه نه نمیذاره
/
علی من به جای خوزه با پشت دست یکی میخوابونم دهنت:d تا دیگه هرکی بردی نیای اینجا رستم بازی در بیاری:p یکی دیگه هم میزنم تا دیگه به من نگی چیتر :d:|
ولی خب میدونم ادم بشو نیستی:d

این تیکش بوی خون میده:-s...خب دیگه کارت تمومه از من میشنوی فیفا ببوس بذار کنار با هم بریم 2باره تلو بازی کنیم:bighug:
اینکه اومده پستت نقله قول کرده یعنی اینکه از دستت خیلی شکاره:d... علی قادری از من میشنوی باهاش بازی نکن چون 1اپسیلون بهت رحم نمیکنه و همون اول بازی بهت فیتالیتی میزنه:d همه مثل من که دوازه خالی بیرون نمیزنن:d
بعد از چند روز غیبت اومدی میخوای ضعیف کشی کنی:|:d,من به همون WC هم راضی ام:(

رضا درست میگفتی فیتالیتی شدم :d

من گفتم بردم رو اینجا اعلام کردم باختم اعلام کنم نگن ندید پدیده یارو :d

هیچی دیگه بعد دیشب اومدیم بازی کنیم ( البته برای اینکه من بیام نمیدونم چرا گفت داداششم چون نمی گفت هم من میومدم :| ) شروع شد نمیدونم این نت ایشون یکم مشکل ساز شد دیگه :d هم خودش جلو بود انداخت بیرون هم من :|

نمیدونم انگار الهام الهی بود چی بود قدرت آسمان ها بود توپو jose میگرفت تو گل بود ! یه بازی ۵-۰ و یه بازی ۴-۱ باختم تا من باشم الکی شاخ بازی در نیارم :d

ولی کلا بچه ها من رو میشناسن با شاخ بازی حال میکنم ! چه فیفا که توش مالی نیستم چه بازی هایی که بلدم کلا دوست دارم کل کل شه چون قشنگی ماجرا هست !

چون با jose یکم پیفامامون خوب نبود گفتم عذرخواهی کنم دیگه :| ان شا الله بازیم بهتر هم میشه !

ولی واقعا بازی بچه ها عالیه بدون شک !! من هم می بینین کلا دو روزه اینو گرفتم جو گیر شدم ( آخه قبلا فیفا ۰۸ خیلی میزدم یادم مونده بود هنوز فیفا :d )

وای چقدر فک زدم فعلا !

راستی رضا نتت درست شد بریم tlou بزنیم :d ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر