FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
نه نیومده
چرا خسوس ناواس و اینا انتقال داده شدن ولی کارلوس توز و کاوانی نه؟!
اگه یادت باشه فرناندینیو و ناواس با هم رفتن سیتی. فرناندینیو تو فیفا نیست چون تیم شاختار رو نداشت اینا درستش کردن.بعد ناواس هم آوردن :D

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
اگه یادت باشه فرناندینیو و ناواس با هم رفتن سیتی. فرناندینیو تو فیفا نیست چون تیم شاختار رو نداشت اینا درستش کردن.بعد ناواس هم آوردن :D
چرا پس نیمار و و چند تا بازیکن دیگه که معرفی شدن نرفتن به تیم هاشون!؟

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
اپدیت Squad جدید به تاریخ 2013/6/8 که اخرین نقل و انتقالات تابستانی امسال رو به همراه داره : 45410998.rar بعد از دانلود بوسیله برنامه Horizon با فلش مموری به کنسول انتقال دهید.
لطفا تاپیک آموزش کار با این نرم افزار و انتقال فایل به کنسول رو بدید یاد بگیرم :-؟؟ ممنون

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
این fifa 13 دیگه آنلاین پس نمیخواد برای لایو؟

یه سوال دیگم داشتم

توی آنلاین چجوری میشه با ایرانیا بازی کرد ؟

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
تو کریرمود اگه رو درجه سختی حرفه ای یا نیم حرفه ای یا کلاس جهانی بازی کنی فرقی تو بالارفتن امار بازیکنت داره؟؟

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
سلام
تو کریرمود اگه رو درجه سختی حرفه ای یا نیم حرفه ای یا کلاس جهانی بازی کنی فرقی تو بالارفتن امار بازیکنت داره؟؟
نه ربطی نداره!فقط و فقط عملکرد بازیکن هاست اگه بازی رو آماتور کنی و در هر بازی صد تا گل بزنی بازیکن هات بیشترین پیشرفت رو خواهند داشت ولی اگه نه سخت باشه و کمتر گل بزنی کمتر پیشرفت میکنند!
اگه رد ترکیب باشن بیشتر پیشرفت میکنند!
پیشنهاد من برای اینکه بازی بهت حال بده این هست که بازی رو رو درجه سخت انجام بده و تمام بازی ها رو خودت انجام بده اگه دسترسی به لایو هم داری یه efc club یه خرید مربوط به کریر هست!(نوشته یه پولدار باشگاهتون رو میخره!)اون رو بخر 120 میلیون اول فصلی بهت پول میده راحت تو بازی پادشاهی کن!اگه نه علاقمند به عدد زیاد کردن و 99 کردن رو درجه سختی آماتور همه بازی ها رو انجام بده پایان فصل پیشرفت خارق العاده رو مشاهده کن!

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
سلام دوستان

من تو فیفا13 تو کریر مود مثلا رو تیم هامبورگ هستم و میخوام برم زو تیم رئال مادرید و درخواستو که میدم یه پیام به عنوان ی (یور جاب اپیکیشن) و نمیزه ولی اگه درخواست بدم به تیم مثلا رئال بتیس میره و مشکلی هم نداره

لطفا راهنمایی کنید که چه جوری مشکلمو حل کنم

لطفا زود جواب بدید

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
تو این مدت نتم خراب به کریر رو اوردم و تیم هرکول رو از لیگ دسته دوم اسپانیا ادلانته بالا اوردم و به دسته اول لالیگا صعود کردم الان هم 19 بازی انجام دادم صدر جدول هستم با فاصله 6 امتیازی از تیم دوم رو درجه وردل کلاس بازی میکنم
میخواستم ببینم چطوری به بازیکنان 16 ساله که از اکادمی اوردم بازی بدم سریع رشد کنن
سه تا اسکات استخدام کردم
یکیش رو به کره جنوبی فرستادم تو اون سه ماه یه دونه پیداکردم واسه نوشته بود پتانسیل 88 تا 93 رو داره ولی حدود سه ماهه هنوز واسم بازش نکرده بتونم ازش استفاده کنم 15 سالشه
یکی دیگه الهابوبو هست یه هافبک مدافعی هرزگاهی بهش بازی میدم از دقیقه 65 به بعد دیشب هم دوتا بازی فیکس بهش دادم یه گل زد
یه بازیکن برزیلی به اسم لئوناردو خریدم به دوستان پیشنهاد میکنم هرکی تیم ضعیف داره بخره خیلی معرکه هست در حد خودش راحت تمام بازیکنا رو باهاش چرخ میدم
---------------------------
چیکار کنم تو کریر بازیکنان جوان رو رشد بدم و بفروشم
میخوام کاسبی راه بندازم ....
شوخی کردم ولی میخوام تیمم پایه داشته باشه واسه اینده بازیکنی از دستم در رفت اینا رو داشته باشم
ممنون میشم نکاتی رو درمورد اکادمی گوش زد کنید

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان 2تا سوال! اولآ اینکه نمیشه با تیمی که تو Career ساختی ! تو بخش kick off (اگه درست نوشته باشم) بازی کرد؟؟ بازی همینجوری دوستانه یعنی؟
سوال دومم هم یادم رفت:-s هرچی فکر میکنم یادم نمیاد..
کسی سوال من رو جواب نداد! سوال دومم اینکه تو کریر مود! آخر فصل که نامه میاد برا قرارداد جدید به بازیکن ها اون چیه دقیقآ؟؟
اگر قرار داد هست! چرا من با بازیکنی که 3ساله بستم باز باید سال بعد قرار داد ببندم؟؟

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
سلام
تو این مدت نتم خراب به کریر رو اوردم و تیم هرکول رو از لیگ دسته دوم اسپانیا ادلانته بالا اوردم و به دسته اول لالیگا صعود کردم الان هم 19 بازی انجام دادم صدر جدول هستم با فاصله 6 امتیازی از تیم دوم رو درجه وردل کلاس بازی میکنم
میخواستم ببینم چطوری به بازیکنان 16 ساله که از اکادمی اوردم بازی بدم سریع رشد کنن
سه تا اسکات استخدام کردم
یکیش رو به کره جنوبی فرستادم تو اون سه ماه یه دونه پیداکردم واسه نوشته بود پتانسیل 88 تا 93 رو داره ولی حدود سه ماهه هنوز واسم بازش نکرده بتونم ازش استفاده کنم 15 سالشه
یکی دیگه الهابوبو هست یه هافبک مدافعی هرزگاهی بهش بازی میدم از دقیقه 65 به بعد دیشب هم دوتا بازی فیکس بهش دادم یه گل زد
یه بازیکن برزیلی به اسم لئوناردو خریدم به دوستان پیشنهاد میکنم هرکی تیم ضعیف داره بخره خیلی معرکه هست در حد خودش راحت تمام بازیکنا رو باهاش چرخ میدم
---------------------------
چیکار کنم تو کریر بازیکنان جوان رو رشد بدم و بفروشم
میخوام کاسبی راه بندازم ....
شوخی کردم ولی میخوام تیمم پایه داشته باشه واسه اینده بازیکنی از دستم در رفت اینا رو داشته باشم
ممنون میشم نکاتی رو درمورد اکادمی گوش زد کنید
چند نکته:
1-یک بازیکن که از آکادمی میگیری حداقل 4 الی 5 سال طول میکشه پیشرفت کنه!
2-اگه کامل بازیش ندی مهاتش هدر میره یعنی هیچوقت به اون حد از پیشرفت نمیرسه!
3-توصیه میشه بازیکن خوب بخری پیشرفت بدی اینطوری خیلی خسته کننده هست و اگه بازیکن خوب بگیری پرورش بدی بهتره!
متاسفانه ea یه مشت امکانات تو فیفا گزاشته که فقط اگر آنلاین باشی جواب میده یکی پول باشگاه یکی قابلیت ادیت بازیکن ها یکی rematch بازی ها و دیگری همین سریع تر کردن پیشرفت بازیکن های آکادمی!
من خودم یه 15 ساله دارم یه فصل کامل بازیش دادم تازه شد 70! به نظر من بی خیال این قسمتش بشو!

- - -ویرایش - - -

کسی سوال من رو جواب نداد! سوال دومم اینکه تو کریر مود! آخر فصل که نامه میاد برا قرارداد جدید به بازیکن ها اون چیه دقیقآ؟؟
اگر قرار داد هست! چرا من با بازیکنی که 3ساله بستم باز باید سال بعد قرار داد ببندم؟؟
این مواقعی هست که بازیکن پیشرفت داشته و دستمزد قبلی براش کم هست به همین دلیل میخواد یه قرارداد تازه تنظیم کنه میتونی ردش کنی میتونی هم قبول کنی!

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
سلام

اگر مربی هستی هر چه درجه سخت تر باشه و قهرمان بشی یا عملکرد خوبی داشته باشی آخر فصل تیم های بهتری بهت پیشنهاد میدن.ولی اگه مثلاً رو درجه آماتور یا نورمالش بازی کنی کُل جام ها رو هم ببری تیم های خیلی شاخ بهت پیشنهاد نمیدن آخر فصل.....
قسمت باز کنش هم دوست عزیز راهنمایی نمود
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر