FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درود.

دوستان میشه یا توضیح بدید یا لینکه سایت فارسی زبانی بدید که در مورد همه ی تنظیمان مربوط به Team Management همون قسمت چینش بازیکنا و تعویض و اینا رو یاد بده . هیچ کدومو بلد نیستم . میخوام بدونم چی به چیه.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
اپدیت Squad جدید به تاریخ 2013/6/8 که اخرین نقل و انتقالات تابستانی امسال رو به همراه داره :

45410998.rar

بعد از دانلود بوسیله برنامه Horizon با فلش مموری به کنسول انتقال دهید.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا خود بازي يه فايا ابديت هفته قبل داد كه نصب كردم ولي خبري از ابديت نقل و انتقالات تابستوني نبود

اقايون يه سوال..من تو اولتيمت تيم تازه ١٠ بازيه رفتم من كدوم پك رو بخرم ميتونم ستاره ها رو جذب كنم؟ميخام فيفا پوبنت بخرم.

Last edited by a moderator:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان یه سری پنالتی ها! اون پایین خط قدرت نمیاد! همینجوری باید بزنی! اونا چجوریه!؟؟ همش میره بیرون! با قدرت زیاد هم میره بیرون!!

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان یه سری پنالتی ها! اون پایین خط قدرت نمیاد! همینجوری باید بزنی! اونا چجوریه!؟؟ همش میره بیرون! با قدرت زیاد هم میره بیرون!!

آره دقیقا. بجور باگه که اولا برا من نبود ولی بعد اپدیت بازی این مشکل برا منم پیش اومده.

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
دوستان عزیز که راجع به پنالتی سوال کردید منم با همین مساله برخورد کرد شما قبل از اینکه برید توی بازی وارد تنظیمات ویدئو بازی بشید و قسمت سایز رو بیارید و صفحه رو یه خورده کوچیک کنید مبینید خط قدرتی که رفته پایین و محو شده برمیگرده ، توی تلویزیون های مختلف فرق داره من خودم بارها امتحان کردم مثلا روی تلویزیون من روی حالت دیفالت خط قدرت نداره وقتی تصویر رو کوچیک کردم اومد درضمن چون الان به بازی دسترسی ندارم نتونستم دقیق با اسم اصلی آدرس بدم خودتون یه نگاه دقیق بندازید پیداش می کنید نشونش هم اینه که با دکمه های lt rt یا rb lb کوچیک و بزرگ میشه دقیق یادم نیست

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
آقا چرا اینطوریه؟
من یه نوع دریبل رو نمیتونم رو همه بازیکنها بزنم
یا بار RS رو که با بالا و پایین میزنم یه دریبل میزنه و یه بار یه دریبل دیگه!

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
یه دونه کلیپ فینال مسابقات wcg بازی فیفا 12 براتون میگزارم نگاه کنید باحاله!
98777173393693144052.jpg

بازی بین دو شرکت کننده از آلمان و لهستان هست!هر دو آث میلان رو برداشتن!بازیشون خوبه سبک بازیشون با ما ها خیلی فرق میکنه پاس بلند زیاد میدن!
گزارشگرهای بازی هم خیلی هیجان میدن در حد یه بازی فوتبال هیجان داره!گزارشگرهای خود بازی اصلی فیفا بازی رو گزارش میکنن دو نفره هم گزارش میشه!
مسابقات بر روی پلتفورم پی سی انجام میشه و دسته یه نفر رو که تونستم ببینم لاجیتک طرح Ps3 بود!
از سایت های اشتراک فیلم گرفتم کیفیت بدک نیست زمانش 74 دقیقه هست حجم 313 مگابایت تو 7 تا فایل آپلودش کردم!
اینم لینک ها:

آخرین ویرایش:

lfc4win

کاربر سایت
Sep 13, 2012
1
سلام

سوالی داشتم

می خواستم هایلات های بازی فیفایی که انجام می شود رو در نت آپلود کنم....

در فلش می ریزم منتها پی سی قادر به خواندن آن نیست و فلش را خالی نشان می دهد

ممکن است راهنمایی بفرمایید

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان 2تا سوال! اولآ اینکه نمیشه با تیمی که تو Career ساختی ! تو بخش kick off (اگه درست نوشته باشم) بازی کرد؟؟ بازی همینجوری دوستانه یعنی؟
سوال دومم هم یادم رفت:-s هرچی فکر میکنم یادم نمیاد..
-------------------------------------------------------------
تیم ساختم با تاتنهام کَره...
مانوئل نویر و تیاگو سیلوا و مارسلو و مارتینز و گوتزه و لواندوفسکی رو خریدم! الان کلآ همه جام ها رو دارم درو میکنم! سیو ها رو نمیشه به 14 انتقال داد؟؟
دوستان هم اگه مهاجم میخوان E.Emenike رو بخرن! سوپرمنه اصلآ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر