FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
آقا شماهایی گه میگید نیمار و هوملز و مارکیزیو و همه رو گرفتم.
میشه به من توضیح بده که چطوری میشه یه بازیکن رو راحت گرفت. من تیمم بودجه هم داره اما بازیکن های خوب نمیدونم چرا نمیان. من مبلغ مورد نظر باشگاه رو هم میدم بازیکن هم قبول میکنه ولی بعد یه مدت کلا می پیچونه اصلا نمیاد. چی کار کنم؟ خواهشا یکی جواب بده و اگه زحمتی نیست به من راه خرید یه بازیکن روبه صورت جرفه ای یاد بده. قربون همتون

Bianconeri1

کاربر سایت
Aug 25, 2012
44
نام
شهرام
یکی از بهترین استعداد هایی که کشف کردم adryan برزیلی 17 سالشه الان لول 96 بهترین بازیکن جهانه زوما هم خیلی خوب اوج میگیره

آقا شماهایی گه میگید نیمار و هوملز و مارکیزیو و همه رو گرفتم.
میشه به من توضیح بده که چطوری میشه یه بازیکن رو راحت گرفت. من تیمم بودجه هم داره اما بازیکن های خوب نمیدونم چرا نمیان. من مبلغ مورد نظر باشگاه رو هم میدم بازیکن هم قبول میکنه ولی بعد یه مدت کلا می پیچونه اصلا نمیاد. چی کار کنم؟ خواهشا یکی جواب بده و اگه زحمتی نیست به من راه خرید یه بازیکن روبه صورت جرفه ای یاد بده. قربون همتون

اینایی که این حرفا رو میزنن با تیمای بزرگ شروع میکنن منچستر سیتی و مادرید از این حرفا که بودجشون میلیاردیه ولی اگه مثله من با تیمای کوچیک تر شروع میکنی توصیم اینه که بیشتر وقتت رو بزاری روی استعداد یابی همین ادریانی که بالا گفتم 90 میلیون یورو پولشه من الان با سمپدوریا با همین بازیکنای جوون و با استعداد بهترین تیم جهان رو ساختم

آخرین ویرایش:

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
یکی از بهترین استعداد هایی که کشف کردم adryan برزیلی 17 سالشه الان لول 96 بهترین بازیکن جهانه زوما هم خیلی خوب اوج میگیره

اینایی که این حرفا رو میزنن با تیمای بزرگ شروع میکنن منچستر سیتی و مادرید از این حرفا که بودجشون میلیاردیه ولی اگه مثله من با تیمای کوچیک تر شروع میکنی توصیم اینه که بیشتر وقتت رو بزاری روی استعداد یابی همین ادریانی که بالا گفتم 90 میلیون یورو پولشه من الان با سمپدوریا با همین بازیکنای جوون و با استعداد بهترین تیم جهان رو ساختم
خب حالا اگه با من سیتی یا بارسا برم چی؟ باید چه شکلی بگیرم؟ من به بخش کرر وارد نیستم

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
آقا تو این fifa نمیشه بودجه رو افزایش داد؟
مثلا برای لیورپول خیلی کمه!نمیشه بیشترش کرد؟

- - -ویرایش - - -

خب حالا اگه با من سیتی یا بارسا برم چی؟ باید چه شکلی بگیرم؟ من به بخش کرر وارد نیستم

اگر با تیمای بزرگ بری پیشنهاد بدی پیشنهادت رو قبول میکنن اما بیشتر باید پول بدی
مثلا بازیکنی که 25 میلیون یورو پولش هست رو میگه باید34 میلیون بدی تا بخریش
بیشتر بازیکن ها رو میتونی بخری

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آقا تو این fifa نمیشه بودجه رو افزایش داد؟
مثلا برای لیورپول خیلی کمه!نمیشه بیشترش کرد؟
برای افزایش بودجه اگر به اینترنت وصل باشی و لوِلت بره بالا میتونی از تو فروشگاهی که تو بازی هست امکان خریده شدن تیمت بوسیله یه ادم خرپول:d رو بخری بعد وقتی بازی رو ادامه میدی متوجه میشی که بودجه نقل و انتقالاتت زیاد شده.

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
برای افزایش بودجه اگر به اینترنت وصل باشی و لوِلت بره بالا میتونی از تو فروشگاهی که تو بازی هست امکان خریده شدن تیمت بوسیله یه ادم خرپول:d رو بخری بعد وقتی بازی رو ادامه میدی متوجه میشی که بودجه نقل و انتقالاتت زیاد شده.

من اکانت ندارم:d
وللش!ولی چطوری لول بالا میره؟
حالا اومدیم و وصل شدیم و لول بالا رفت!
از کجا آدم خرپول پیدا کنیم؟:-/

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
من اکانت ندارم:d
وللش!ولی چطوری لول بالا میره؟
حالا اومدیم و وصل شدیم و لول بالا رفت!
از کجا آدم خرپول پیدا کنیم؟:-/

اکانت نمیخواد

وصل شو لایو
ازون تمرین های قبل از بازی میتونی لول رو زیاد کنی

بعدم توی قسمت Catalouge
یه گزینه هست Financle..... اینو بخری این امکان رو فقط یه بار تو کریر مود میتونی ازش استفاده کنی

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
یک اسکات توپ بفرستین ژاپون واسه 9 ماه تضمینی 3-4 تا بازیکن خوب گیرتون میاد :D
همیشه هم اول فصل برین free agent هارو بگردین استعداد توپ توشون پیدا میشه .

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
اکانت نمیخواد

وصل شو لایو
ازون تمرین های قبل از بازی میتونی لول رو زیاد کنی

بعدم توی قسمت Catalouge
یه گزینه هست Financle..... اینو بخری این امکان رو فقط یه بار تو کریر مود میتونی ازش استفاده کنی
منظورم اینه که اکانت fifa ندارم:d

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
اکانت فیفا چه صیغه ایه ؟:D

والا هر وقت بخوای آنلاین بازی کنی یا به سرور های ea وصل بشی باید 800 پوینت بدی و یک اکانت ea بسازی برای بازی آنلاین+گلد داشته باشی

حالا شما اکانت داری؟
اینی که گفتی مفتیه؟:d

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
والا هر وقت بخوای آنلاین بازی کنی یا به سرور های ea وصل بشی باید 800 پوینت بدی و یک اکانت ea بسازی برای بازی آنلاین+گلد داشته باشی

حالا شما اکانت داری؟
اینی که گفتی مفتیه؟:d

اونا اکانت نیست
Online pass ــه

این قابلیتی که گفتم رایگانه....

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
این Catalouge کجاست؟

توی منوی اصلی برو EAS FC بعد خودش وصل میشه به سرور.( بدون نیاز به آنلاین پس و گلد.)

بعدا اونجا catalogue رو بزن و هر چی میخوای بخر البته بسته به لول و پوینتی که هنگام لول آپ بدست میارید میتونید وسایل سطح بالا بخرید.

- آقا منم یه سوال دارم !! من تو ultimate team یه بازیکن خریدم ولی به Squad هـ ام اضافه نشد !! پولشم کامل دادم ولی نمیدونم کجاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر