FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
دوستان کسی میدونه چرا اینقدر بازیکنا زود مسدوم میشن؟؟:-"
الان با منچستر سیتی دارم بازی میکنیم k.toure /aguero/suarez/barry مسدوم هستم.
تازه به طور هم زمان هم مسدوم شدن!!:D
نمیشه قدرت بدنی رو بالا برد؟؟؟
میتونی injuries رو توی تنظیمات 0 کنی . دیگه کسی از بازیکنا مصدوم نمیشن

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان چجوری میشه اپدیت کرد؟منظورم نقلو انتقالات و لباسها.
سلام
اول ازهمه باید به لایو وصل بشی بری تو بازی تو قسمت منوها Custom FIFA رو انتخاب کن بعدش بر قسمت دانلود آپدیتها بعد YESرو بزن آخرین نقل وانتقالات رو برات okمیکنه بعدش میتونی بری تو قسمت کاتالوگ اونجا هم جدیدترین کفشهاوتوپها وحتی پیراهن کلاسیک تیمهای ملی وباشگاهی رو باتوجه با لولت میتونی بخری

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان من بعد از fifa 11 دیگه بازی نکرده بودم
امروز 13 رو گرفتم
میخواستم بدونم این شادی های بعد از گل مثل قبلی ها راهی نداره که خودش نشون بده ؟
تو اون شماره ها وقتی دو تا دکمه فکر کنم rb و lb بود که باهم میزدیشون بعد از گل ، خودش نشون میداد و تلویزیونی میشد

این نداره ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من بعد از fifa 11 دیگه بازی نکرده بودم
امروز 13 رو گرفتم
میخواستم بدونم این شادی های بعد از گل مثل قبلی ها راهی نداره که خودش نشون بده ؟
تو اون شماره ها وقتی دو تا دکمه فکر کنم rb و lb بود که باهم میزدیشون بعد از گل ، خودش نشون میداد و تلویزیونی میشد

این نداره ؟
خیر نسخه FIFA 12 هم داشت ولی این دیگه نداره!
----------------------
اون حرکت مخصوص که دروازه بان بازیکن ها رو به سمت جلو فرا می‌خونه هم دقیقه 80 به بعد فقط اتفاق میوفته و لازم به انجام هیچ حرکتی هم نیست! وقتی توپ رسید به دروازه بان، بازی رو شروع نکنید و بعد چند ثانیه می‌بینید دروازه بان همون حرکت رو انجام می‌ده!

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
اول ازهمه باید به لایو وصل بشی بری تو بازی تو قسمت منوها Custom FIFA رو انتخاب کن بعدش بر قسمت دانلود آپدیتها بعد YESرو بزن آخرین نقل وانتقالات رو برات okمیکنه بعدش میتونی بری تو قسمت کاتالوگ اونجا هم جدیدترین کفشهاوتوپها وحتی پیراهن کلاسیک تیمهای ملی وباشگاهی رو باتوجه با لولت میتونی بخری

من همون اولش که میرم تو فیفا خودش 25 مگ آپ می کنه این همونه یا نه؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
آقا این اریکسن آژاکس چجوریه ؟
پیشرفتی میکنه ؟
playmaker یا distance shoter میشه بعدها ؟

گاستون رامیرز چطور ؟
فقط برو سراغ یووتیچ:dلامصب بعد از 2 سال عین خر پیشرفت میکنه:|قدرت شوت 90.فینیشینگ 92.دریبینگ 92.اصن یه وضی:d

من واسه یوونتوس خریدمش.دیشب تو فینال اروپا با من سیتی بازی داشتم.نیمه اول 4-0 عقب افتادم:|(این من سیتی اصن باگ داره!)نیمه دوم با همین یووتیچ 3 تا زدم.یکی دیگه هم زدم و بازی مساوی شد و آخرش هم بردم.

خلاصه به صورت وحشیانه ایی خفنه و پیشرفت میکنه
:d

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
فقط برو سراغ یووتیچ:dلامصب بعد از 2 سال عین خر پیشرفت میکنه:|قدرت شوت 90.فینیشینگ 92.دریبینگ 92.اصن یه وضی:d

من واسه یوونتوس خریدمش.دیشب تو فینال اروپا با من سیتی بازی داشتم.نیمه اول 4-0 عقب افتادم:|(این من سیتی اصن باگ داره!)نیمه دوم با همین یووتیچ 3 تا زدم.یکی دیگه هم زدم و بازی مساوی شد و آخرش هم بردم.

خلاصه به صورت وحشیانه ایی خفنه و پیشرفت میکنه
:d

ممنون عزیز

من برای CAM میخوام

فک کنم یووتیچ ST یا CF باشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
ممنون عزیز

من برای CAM میخوام

آره.من همینجوری گفتم:d

CAM گزینه زیاد داری.اریکسن فوق العادست.داوید سیلوا،مارکیزیو،فابرگاس،گوتزه،کروس،کازورلا،ایسکو بازیکنای خوبی هستن.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان چگونه بازیکنای تیمم رو تو ultimate team به رنگ سیاه یا آبی در بیارم ؟؟؟

چون بعضی کارت ها رنگشون سیاه میشه یا آبی اما مال خودم رو نمیدونم چجوری این طوری کنم !

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
اینو من هم دنبالشم همچنین بعضی وقت ها موقع پرتاپ اوت بازیکن توپو رها می کنه تا کس دیگری بیاد برای پرتاپ اینم بگید چچوریه
اگه تو ترکیبت کسی باشه که بلند پرتاب میکنه ، Lt و Rt رو باهم بزنی یا بگیری عوض میکنه با اون بازیکن .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ممنون عزیز

من برای CAM میخوام

برای خرید CAM باید تو attribute (مشخصات فنی) بازیکن باید Vision رو ببینی برای بازیکنهایی که بازیساز هستن یا بازیساز میشن معمولا Vision یا دید بالاتر از 70 ــه. اریکسن هم خوبه اصولا بازیکنهایی که برای توصیفشون از جمله showing great potential استفاده شده بازیکنهای خوبی هستن و رشد میکنن بازیکنهایی که برای توصیفشون از جمله an exciting prospect استفاده شده قابلیت تبدیل شدن به ستاره رو دارن و بازیکنهایی که برای توصیفشون از جمله has potential to be special استفاده شده قابلیت تبدیل شدن به سوپر استار رو دارن. برخلاف توصیه سروش ادام ماهر و ایسکو هم بازیسازهای خوبی هستن الکساندر مرکل تو اودینزه هم بازیساز خوبیه فیشر از اژاکس هم بازیساز خوبی میشه یونس بلهندا از مونپلیه(لیگ فرانسه) هم خوبه برای پیدا کردن بازیکن جوون و با استعداد توصیه میکنم لیگ هلند رو زیر و رو کنی لیگ فرانسه هم بد نیست.

پ.ن:دوستانی که دنبال مهاجم خوب با قیمت مناسب و تموم کنندگی عالی هستن ویلفرد بونی مهاجم ویتسه ارنهم از لیگ هلند رو درنظر داشته باشن با 15 الی 16 میلیون یورو میشه خریدش.

HIDDENZ

کاربر سایت
Jan 13, 2012
177
نام
Amir
برای CAM لایتنر و اندرسون و رودول و مارکو مارین و رمزی آندرا پلی و اسکلتو و تیاگو . برای LB سانتون عالیه برای CB آچربی برای ST الشراوی و تیو و کوینکا دلوفو شدید پیشرفت می کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر