FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
یه آپدیت 25 مگی اومده ،کسی میدونه چه تغییراتی ایجاد کرده ؟
قدرت بازیکن ها هم که هر هفته هی عوض میکنن :|
الان سرعت مسی رو کردن 91 نامردا :((

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اینی که تو گفتی رو میدونم منظورم این نبود! منظورم اینه که موزیک خودم رو تو منوهای بازی پخش کنم که ظاهرا شدنی نیست.

بازیکنی که میگه اب و هوا نمیسازه بهم دستمزدش رو باید زیاد کنی من معمولا اینکارو میکنم و جواب داده تا الان.
چرا میشه
ققط باید آهنگ داشته باشی تو هاردت و به یه پلی لیست تبدلیش کرده باشی
بعد میره رو اونجا نوشته برای همه موارد اونو انتخاب کنی تو همه جا آهنگ خودت پخش میشه

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
نیمار اتفاقا خیلی عالیه
لاوتزی هم عالیه
خیلی خوبه

کسی لوکاکو رو خریده ؟پیشرفت میکنه ؟چه Special هایی رو میگیره ؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
تاو کریر مود چطوری بازیکن هایی که از تیم جوانان میان را میشه قوی کرد.باید بازیشون داد؟؟؟مثلا یک بازیکنی که قدرتش حدود 60 هست چند تا بازی باید برایم بازی کنه که قدرتش بسیار زیاد بشه.
کلا میخوام در مورد همین قوی کردن بازیکن های جوون تو کریر مود توضیح بدید.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
توی بخش Carer mode هرچی بری جلو تر به قدرت بازیکنات زیاد میشه؟کم نمیشه؟بعد گزینه ی خاصی نمیخاد بزنی که اگه قهران شدی بهت پول بده؟مثل درخواست اسپانسر.
این سوال بالا سوال منم هست جواب بدید ممنونم!

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
تو کریر مود،بعضا سا سن 29 سالگی بازیکن میتونه پیششرفت کنه.ولی عموما بالای 28 دیگه پیشرفتی نیست تا 32.از 32 به بعد رفته رفته افت های رو اعصاب شروع میشه.جرارد میشه 80،اینیستا میاد پایین،دروازه بانا افت میکنن و...
برای بالا رفتن قدرت بازیکن زیر 17 سال بهتره قرضش بدین.ولی اگر بتونین خودتون بازیش بدین خیلی بهتره چون تو هر 3 بازی یکی میره روش!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
امیدوارم تو فیفا نسل بعد یه سری چیزی ها جالب اضافه بشه ...
مثلا آخرای بازی دقایق 80 به بعد مهاجما دیگه مثل اسب نیان دفاع کنن :|
مثل بازی واقعی تو زمین راه برن :d مثلا خسته ان :d
یا مثلا هوش مصنوعی رو تقویت کنن که اشتباهات تاثیر گذار انجام بده ... مثلا مدافع ها پاس به عقب میدن به دروازه بان اشتباه کنن و از این چیزا
آب هوا هم طبیعی بشه ... مثلا وسط بازی بارون بگیره ... آفتاب بره شب بشه :d
فقط امیدوارم یه چیزی بزارن اون یارو که تو کریر مود میاد زر میزنه رو بشه حذف کرد :| ... خیلی رو مخه ...
این پیشنهاد های تیم های ملی هم اعصاب رو بهم ریخته ...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نیمار اتفاقا خیلی عالیه
لاوتزی هم عالیه
خیلی خوبه

کسی لوکاکو رو خریده ؟پیشرفت میکنه ؟چه Special هایی رو میگیره ؟
عالی مسی من ـه که اورالش شده 97:D
نیمار خیلی قدرت بدنیش کم ـه! یه تنه بهش می‌زنن توپو لو می‌ده!
فقط امیدوارم یه چیزی بزارن اون یارو که تو کریر مود میاد زر میزنه رو بشه حذف کرد
yahoo_22.gif
... خیلی رو مخه ...
می‌دونم باورش سخته ولی با زدن دکمه Back این یارو خفه می‌شه:D

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه سوال هیچ آپدیتی برای فیس و مو این چیز ها نیست من قبلا یه سایت دیده بودم یه سری پچ گذاشته بود اگه هست میگید لطفا ؟
پچ که برای PC ـه ولی خود EA هر هفته آپدیت Matchday می‌ده که همه چی توش آپدیت می‌شه!
از طریق لایو می‌شه دانلودش کرد!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
من الان سه فصل بازي كردم همه جام هاي ممكن رو درو كردم و با برزيل هم فهرمان جهان شدم با كره هم فهرمان آسيا :d
ديگه هيچ انگيزه اي واسه بازي ندارم .
اين كه همون فصل اول ميذاشت تو ليگ قهرمانان باشي خيلي خوب بود . ديگه چيز اضافه جالبي نداشت .
فصل دوم هم اوزيل گفت نميخوام بمونم و رفت بايرن :| فقط به خاطر اينكه خسته نشه يكي در ميون با هازارد عوضش ميكردم :|

مصدوميت هاي الكي هم خيلي رو مخه !
مودريچ يه بار 6 ماه مصدوم شد .
رونالدو 8ماه ، آخه كي شده كه رونالدو اينجوري مصدوم شه ؟‌ 3 ماه بوده ولي 8 ماه ؟!

يه چيز جالب :))‌فصل چهارم Real Madrid Castilla يا همون تيم دوم رئال اومد لاليگا :d

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
من تو بخش Carrer mode به یک مشکل بدی گیر افتادم ! اونم اینه که موقتی میخواد روز بازی رو بیاره سر یک روز خاص کنسول هنگ میکته و فقط مجبورم خاموشش کنم.دقیقا میرسه به 30 april کنسول هنگ میکنه.کسی نمیدونه چرا؟فقط هم توی این بخش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر