FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

soby

کاربر سایت
Nov 7, 2010
22
دوستان کسی خبر نداره کی قراره guest شدن تو آنلاین برگرده؟ منظورم تاریخ دقیقش نیست منظورم اینه که اصلا قرار برگرده یا نه؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
میخوام دو سه تا بازیکن معرفی کنم برای بخش career mode.

1. ادام ماهر هافبک بازیساز AZ alekmar از لیگ هلند که فوق العاده اس و رشدش خیلی خوبه بازیش هم یه چیزی تو مایه های پیرلو هست! با 12 میلیون یورو میتونید بخریدش 18 سالشه.
2. رمی کابه یا هافبک بازیساز مونپلیه تو لیگ فرانسه که اینم رشد خوبی داره حسابی بدرد میخوره. البته تو همین مونپلیه یه هافبک بازیساز دیگه به اسم یونس بلهندا هم هست که اونم عالیه. کابه یا 22 سالشه و با 8.5 میلیون یورو میتونید بخریدش و بلهندا هم اگر اشتباه نکنم 21 سالشه و با 13 میلیون یورو میتونید بخرید.
3. سیمونه وردی که وینگره و تو تورینو بازی میکنه فوق العاده سرعتیه و بالانس و دریبل خوبی هم داره رشدش هم خوبه با قیمت پایین میتنونید بخرید با حدود 2.2 میلیون یورو.
4.گزینه بعدی لاسین ترائوره مهاجم آنژی از لیگ روسیه اس که قدش 6.8 ــه!! از نظر فیزیکی عالیه برای هد زدن نیاز به پریدن نداره و شوتهای قدرتمندی داره سنش 23 ساله و با حدود 16 میلیون یورو میتونید بخرید. اگر دنبال مهاجم فیزیکی و قلدر میگردید بهترین گزینه اس. سریع رشد میکنه و اسپشیالتی های متعدد میگیره و نهایتا سریعا به Complete Forward تبدیل میشه!
5.کاواندا دفاع راست لاتزیو که 21 سالشه و با حدود 4.5 میلیون یورو میتونید بخریدش سرعت خوبی داره و رشدش سریعه.
6. ماسی دفاع یوونتوس که البته فصل اول قرضی جای دیگه اس و از فصل بعد میتونید بگیریدش اورالش به 86 میرسه!
7. گابیاندینی مهاجم یووه که اینم فصل اول قرضی بازی میکنه از فصل بعد میتونید بگیریدش با حدود 10 میلیون یورو اورالش به 86 به بالا میرسه.
تو کامنت بعدی سعی میکنم بیشتر معرفی کنم.

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد
3. معمولا تو دفترچه بازی اموزش داده میشه که نسخه های کپی متاسفانه نداره دفترچه رو من خودم تو بخش arena و skill games مهارتهام رو تقویت کردم.

میشه دفترچه رو از جایی دانلود کرد؟؟؟

اگه میشه یه لینک هم بم معرفی کنین که کریرمود فیفا 13 اموزش داده باشه

ممنون

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
میخوام دو سه تا بازیکن معرفی کنم برای بخش career mode.

1. ادام ماهر هافبک بازیساز AZ alekmar از لیگ هلند که فوق العاده اس و رشدش خیلی خوبه بازیش هم یه چیزی تو مایه های پیرلو هست! با 12 میلیون یورو میتونید بخریدش 18 سالشه.
2. رمی کابه یا هافبک بازیساز مونپلیه تو لیگ فرانسه که اینم رشد خوبی داره حسابی بدرد میخوره. البته تو همین مونپلیه یه هافبک بازیساز دیگه به اسم یونس بلهندا هم هست که اونم عالیه. کابه یا 22 سالشه و با 8.5 میلیون یورو میتونید بخریدش و بلهندا هم اگر اشتباه نکنم 21 سالشه و با 13 میلیون یورو میتونید بخرید.
3. سیمونه وردی که وینگره و تو تورینو بازی میکنه فوق العاده سرعتیه و بالانس و دریبل خوبی هم داره رشدش هم خوبه با قیمت پایین میتنونید بخرید با حدود 2.2 میلیون یورو.
4.گزینه بعدی لاسین ترائوره مهاجم آنژی از لیگ روسیه اس که قدش 6.8 ــه!! از نظر فیزیکی عالیه برای هد زدن نیاز به پریدن نداره و شوتهای قدرتمندی داره سنش 23 ساله و با حدود 16 میلیون یورو میتونید بخرید. اگر دنبال مهاجم فیزیکی و قلدر میگردید بهترین گزینه اس. سریع رشد میکنه و اسپشیالتی های متعدد میگیره و نهایتا سریعا به Complete Forward تبدیل میشه!
5.کاواندا دفاع راست لاتزیو که 21 سالشه و با حدود 4.5 میلیون یورو میتونید بخریدش سرعت خوبی داره و رشدش سریعه.
6. ماسی دفاع یوونتوس که البته فصل اول قرضی جای دیگه اس و از فصل بعد میتونید بگیریدش اورالش به 86 میرسه!
7. گابیاندینی مهاجم یووه که اینم فصل اول قرضی بازی میکنه از فصل بعد میتونید بگیریدش با حدود 10 میلیون یورو اورالش به 86 به بالا میرسه.
تو کامنت بعدی سعی میکنم بیشتر معرفی کنم.

داداش گفتی دو سه تا
اینا که شدن 7 تا :d
مرسی از اصلاعاتت;)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
میشه دفترچه رو از جایی دانلود کرد؟؟؟

اگه میشه یه لینک هم بم معرفی کنین که کریرمود فیفا 13 اموزش داده باشه

ممنون
من ندیدم جایی دفترچه بازی رو برای دانلود گذاشته باشن...البته فکر کنم بگردی پیدا میکنی.
داداش گفتی دو سه تا
اینا که شدن 7 تا
:d
همینطور که مینوشتم یادم میومد برای همین بیشتر از 3 تا شد:d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
معراج دقاع چپ بازیکن خوبی سراغ نداری ؟‌:D
دوستان از نظر هاقبک جوون تیاگو بارسا هم فوق العادست . حمله هم جرارد دلفوئوی بارسا ب خیلی خوبه البته باید باهاش زیاد بازی کنین . یکم تو کنترل توپ مشکل داره !‌:D
الان تو فصل دوم اینیستا گیر داد که نمیخوام بمونم !‌:D هرکاری کردم نموند آخرشم ۶۰تا فروختمش به چلسی ! :| بازیکن جوون خوبی واسه جایگزینیش سراغ ندارین ؟
الان ترکیب اصلیم اینه :
دخیا
آلوز-پویول-پیکه-آلبا
بوسکتس-ژاوی-فابرگاس
مسی-فالکائو-نیمار
مشکل تیمم اینه که ژاوی خیلی مصدوم میشه و خب تیاگو رو زیاد جاش بازی میدم . اینم مثلا تیم ذخیرمه :
ter stegen
مونتویا-بداشتوبر-ساخو-آدریانو
سانگ-تیاگو-لوکاس
تیو-ویا-سانچز

آخرین ویرایش:

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
من الان پنج فصل تو چلسی ام . وقتی پیشنهاد تیم ملی اسپانیا رو قبول می کنم هنوز سرمربی چلسی هم هستم نمیشه کاری کرد که فقط سرمربی اسپانیا باشم ؟ در ضمن اگه بخوام به تیم باشگاهی دیگه ای برم دقیقا باید چی کار کنم :-/
کسی نمیدونه باید چی کار کنم اگه جواب بدید ممنون میشم :-/

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام.. دوستان امسال با وجود Match Day باز هم امکانش هست آپدیت زمستان عرضه بشه و قدرت بازیکنان هم تغییر کنه؟
آپدیت نقل و انتقالات که هر هفته انجام میشه و دیگه مثل سال قبل همه-ی نقل و انتقالات یهو باهم انجام نمیشه !‌:D
اورال بازیکنها هم تا اونجا که میدونم هرسال تغییر میکردن . امسال هم باید تغییر کنن .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج دقاع چپ بازیکن خوبی سراغ نداری ؟‌:D
دوستان از نظر هاقبک جوون تیاگو بارسا هم فوق العادست . حمله هم جرارد دلفوئوی بارسا ب خیلی خوبه البته باید باهاش زیاد بازی کنین . یکم تو کنترل توپ مشکل داره !‌:D
الان تو فصل دوم اینیستا گیر داد که نمیخوام بمونم !‌:D هرکاری کردم نموند آخرشم ۶۰تا فروختمش به چلسی ! :| بازیکن جوون خوبی واسه جایگزینیش سراغ ندارین ؟
الان ترکیب اصلیم اینه :
دخیا
آلوز-پویول-پیکه-آلبا
بوسکتس-ژاوی-فابرگاس
مسی-فالکائو-نیمار
مشکل تیمم اینه که ژاوی خیلی مصدوم میشه و خب تیاگو رو زیاد جاش بازی میدم . اینم مثلا تیم ذخیرمه :
ter stegen
مونتویا-بداشتوبر-ساخو-آدریانو
سانگ-تیاگو-لوکاس
تیو-ویا-سانچز

دفاع چپ خوب و جوون که رشد کنه لوک شاو دفاع چپ ساوتهمپتون خوبه بگیری گیبز تو ارسنال هم خوبه....کلا دفاع کنار سخت گیر میاد:d
برای جانشینی اینیستا هم برو همون ادام ماهر رو که تو پست قبلیم گفتم بخر تو AZ Alekmar هلند بازی میکنه قیمتشم خوبه. رمی کابلا از مونپلیه هم خوبه.
کسی نمیدونه باید چی کار کنم
:-/
نمیتونی فقط سرمربی تیم ملی باشی...در مورد سئوال دومت هم باید بگم برای اینکه باشگاهت رو عوض کنی باید بری تو قسمت my jobs و اونجا گزینه available jobs رو انتخاب میکنی و تیمهایی که هستن رو میبینی و رو هرکدوم که خواستی دگمه A رو میزنی و صبر میکنی تا اون تیم بهت جواب بده که میخوادت یا نه؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
آدام ماهر مفت نمیارزه:| نیم فصل با لیورپول گرفتمش هیچ غلطی نکرد.ولی 5 میلیون خریدمش،16 تا فروختمش :d
ایسکو هم نخرین...ضجر میده تا رشد کنه ولی بازیش خوبه!
اسامه آسایدی رو توصیه میکنم سرعت خفنی داره.مونیان ،وینگر بیلبائو هم خوبه.
در بحث مهاجم یه بازیکنیه اسمش سخت،اومبیانگ یا همچین چیزیه :d تو سنت ایتینه ی فرانسه باشه فکر کنم.عالیه سرعتش خیلی خوبه!گلزنیشم خوبه.سوارز رو رو فروختم 48 میلیون پوند،به جاش یه سری عالی خریدم.
هافبک فوق العاده ای هست به اسم wistle که فوق العادس!سنش بالا نیست و قدرتش خیلی خوبه.
هافبک دفاعی هست به اسم kara فکر کنم ،تو استوک سیتی!هم هجومش عالیه هم دفاعش...
دروازه بانی هست به اسم ter stegen...برین مسی رو بذارین تو دروازه ولی اینو نخرین!افتضاح!ولی رشد میکنه،میتونی بفروشیش...
هابفک هجومی هست به اسم مارکال markal فکر کنم تو جنوا و لیگ ایتالیاس سنه بسیار پایین،بازیه بسیار خوب...
دفاعی هست به اسم Coates تو لیورپول،این 19-20 سالشه اینو بخرین هم دفاعش عالیه،هم سر زنیش،هم رشدش!
اریک لاملا erick lamela رو هم بخرین از رم.هم وینگر میتونه وایسه،هم مهاجم عالی با سن کمه!هنوز ناراحتم چرا 35 میلیون پوند دادمش بایرن :(

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
من Ramirezاز ساثهمپتون رو گرفتم دریبلینگش عالیه بدرد تمام پست های حمله میخوره چپ پا و شوت زن هم هست اورالش78بود الان 88ــه!آخر استعداده اگه ضربه کرنر بزنه 80 درصد مواقع گل میشه خلاصه خیلی به درد من خورد.

ولی این رشد نیمار عجب چیزیه تو 2 فصل رسیده به 93 رسما همه رو از وسط زمین رو لجندری میشه باش دریبل زد زد تو گل !

دفاع چپ هم دومنیکو کریشیتو داخل زنیت خیلی خوبه استعداد نیست که شکوفا بشه اما هم قدرتش خوبه هم سانتر خوب میکنه هم سنش کمه اما قیمت داره

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دروازه بانی هست به اسم ter stegen...برین مسی رو بذارین تو دروازه ولی اینو نخرین!افتضاح!ولی رشد میکنه،میتونی بفروشیش...
این شونپنت رو من خریدم بعد نتیجه گرفتم والدز رو بزارم دروازه بمونه ولی خب بعضی وقتها بهش بازی میدم . یه دروازبان ۱۶ ساله از آکادمی آوردم بهتر از والدز و این شونپنت بود !‌:D
این فصل والدز رو کردم تو پاچه یوونتوس . دخیا رو گرفتم :D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
^چرا خودمون بازی میکنیم.
این شونپنت رو من خریدم بعد نتیجه گرفتم والدز رو بزارم دروازه بمونه ولی خب بعضی وقتها بهش بازی میدم . یه دروازبان ۱۶ ساله از آکادمی آوردم بهتر از والدز و این شونپنت بود !‌:D
این فصل والدز رو کردم تو پاچه یوونتوس . دخیا رو گرفتم :D
من راستش تو فیفا حالت ونگر دارم:d خوشم نمیاد اسم بخرم.دخیا به نظرم ادم اسم داریه برا همین اینو نیمخرم.:d تو دفاع،تو حمله...مثلا نیمار رو پول داشتم 12 بار بخرم و بفروشمش از نو بخرمش :d ولی نخریدم...جاش مونیان رو از اتلتیکو گرفتم :d دراکسلر هم از شالکه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر